Memorije

tema: 1.412
|
poruka: 19.134
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man
poredak po aktivnosti
Naziv teme Pokrenuo Poruka Čitano Zadnja poruka
Overclock DDR3 preporuka volegradele
ned 18.9.2011 13:02
23 8.475
čet 29.9.2011 21:20
Problem s ddr3 ramima kompfreak
čet 22.9.2011 14:42
5 1.832
sri 28.9.2011 19:31
Polomljene kvačice na utoruza ram filip1
sri 28.9.2011 16:42
2 1.402
sri 28.9.2011 16:49
Radna memorija Noa
uto 27.9.2011 14:30
2 2.298
sri 28.9.2011 9:15
Isplati li se nadogradnja? zvone07
uto 27.9.2011 16:18
5 1.137
uto 27.9.2011 20:10
Kupnja RAMa PLASMAorLCD
pet 23.9.2011 17:10
13 4.657
sub 24.9.2011 22:11
DDR 1 Rami Na DDR 2 Maticnu mato007
čet 22.9.2011 22:01
4 2.908
čet 22.9.2011 22:28
Matična i 8gb rama želja123
sri 14.9.2011 11:53
6 1.990
čet 22.9.2011 11:12
Seminarski rad o memorijama ataM
pon 10.11.2008 23:00
11 10.613
sri 21.9.2011 15:42
Corsair ddR 3 radni takt 1600 mhz? Delusion
pet 16.9.2011 17:00
16 5.309
uto 20.9.2011 16:40
Koju memoriju kupit? mar123
pon 19.9.2011 18:29
2 2.276
pon 19.9.2011 20:17
Pomoć za nove RAM-e deflagrated
pet 16.9.2011 15:08
9 2.279
sub 17.9.2011 22:01
1333mhz rami rade na 669mhz Laxarus
pet 16.9.2011 22:22
5 1.471
pet 16.9.2011 22:26
Koje rame piknuti? Profesor Jakov
pet 16.9.2011 7:11
1 1.248
pet 16.9.2011 7:11
Par pitanja za RAM Noctis
čet 15.9.2011 11:09
12 3.124
čet 15.9.2011 20:52
Sa ddr3 memorijom comp ne pali alfaero
čet 15.9.2011 19:59
15 3.520
čet 15.9.2011 20:20
Koje rame staviti sa ovima? JohnnyBlaze
čet 15.9.2011 2:52
1 1.479
čet 15.9.2011 2:52
Koje latencije izabrati+Command Rate ford eleanor
pet 9.9.2011 2:12
1 2.236
pet 9.9.2011 18:57
DDR3 memorija za entuzijaste DOMgas
uto 10.8.2010 15:22
67 24.013
čet 8.9.2011 22:41
Koja mi je frekvencija memorije? pepelko
pet 2.9.2011 23:38
7 2.437
sub 3.9.2011 16:13
Odabir RAM memorije kompatibilan? croat92
uto 30.8.2011 12:31
2 1.366
uto 30.8.2011 12:49
Odabir DDR3 memorije rockman
ned 28.8.2011 14:17
5 4.027
pon 29.8.2011 22:13
EPP memoria 1200mhz isplati li se? sale666
čet 25.8.2011 0:35
5 2.380
pet 26.8.2011 16:49
Takt RAM-a Phnemonen
čet 25.8.2011 15:28
4 2.689
čet 25.8.2011 15:49
RAM - kupnja thommys2211
čet 25.8.2011 14:28
2 1.184
čet 25.8.2011 14:37
Memorija za i7 2600k lmutak
pet 19.8.2011 16:54
9 2.618
sri 24.8.2011 20:10
Pomoc pri izboru rama Goddish
čet 18.8.2011 0:35
8 1.690
pet 19.8.2011 23:29
Asus Z68-V+Kingston Hyper-X - Dual-channel problem iLLusion
čet 18.8.2011 19:15
5 1.736
pet 19.8.2011 10:29
Pokvareni ram r3pka
sri 17.8.2011 11:45
14 4.034
čet 18.8.2011 11:55
Pitanje u vezi latencija Crucial memorije Brk_007
sub 13.8.2011 15:51
7 4.845
uto 16.8.2011 7:37
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice