Koji disk uzeti?

poruka: 4
|
čitano: 3.188
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
online
Koji disk uzeti?

Planiram kupiti interni disk od 1 TB i eksterni od 2 TB,Koji da uzmem ili vi imate neku drugačiju sugestiju ili savjet koji disk s kolikim kapacitetom da kupim?

Hvala,Pozdrav.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji disk uzeti?

WD- sto veci to bolji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji disk uzeti?
Ovo je odlična ideja. Tako ćeš imati dovoljno mjesta za dupli backup i sigurnost podataka bit će fenomenalna. Eksterni uzmi Seagate BlackArmor (po meni najbolji eksterni disk), a interni uzmi Samsung F3 ili WD Caviar Black ako ti baš treba 5 godina garancije. Još bolja opcija od toga je uzeti jedan interni i dva eksterna od 1 TB. Jedan za backup internog, a drugi za backup tog eksternog na kojem je backup internog. U slučaju da tako napraviš siguran si 101%!
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Koji disk uzeti?
Ovo je odlična ideja. Tako ćeš imati dovoljno mjesta za dupli backup i sigurnost podataka bit će fenomenalna. Eksterni uzmi Seagate BlackArmor (po meni najbolji eksterni disk), a interni uzmi Samsung F3 ili WD Caviar Black ako ti baš treba 5 godina garancije. Još bolja opcija od toga je uzeti jedan interni i dva eksterna od 1 TB. Jedan za backup internog, a drugi za backup tog eksternog na kojem je backup internog. U slučaju da tako napraviš siguran si 101%!
Puno stvari u životu nije sigurno, no tvrda stolica uvijek je sranje.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice