Problem s prijemom tv signala

poruka: 5
|
čitano: 9.478
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Problem s prijemom tv signala

Poz.

Imam pitanje naime pred 2 tjedna primjetio sam probleme prilikom gledanja pojedinih programa ( hrt1, hrt2, rtl, nova tv) a ostali programi ( doma tv, rtl2, hrt3, hrt4 itd) normalno rade.

Da bi se to pogoršalo pred 4, 5 dana kada na momente uopće  na pojedinim kanalima nema signala.

Imam resiver Nytro Box NB 400 T USB, inače u kući imam još televizijskih uređaja koji nesmetano primaju signale bez ikakvih problema ( sve televizije su spojene na jednu antenu na krovu).

 

Zanima me u čemu bi mogao biti problem, jer da je do antene ( okrenula se il oštetila) onda niti ostali tv uređaji nebi imali ( hrt1, hrt2, rtl, nova) ili ako je meni nešto odkopčano na televiziji il resiveru onda ne bi imao niti ove programe koje normalno lovim {#}

 

Inače ako vam išta znači spadam pod Digitalnu regiju "D5" ( Otok Rab )

 

Hvala vam na razumjevanju te pomoći. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Problem s prijemom tv signala

Probaj na reciveru tamo gdje ti antena ulazi u njega  malo  micat kabal i okretati cijeli "konektor" od antene... meni je isto tak bilo par put pa sam na taj nacin riješio :)

 

13 godina
offline
Re: Problem s prijemom tv signala
askip kaže...

Probaj na reciveru tamo gdje ti antena ulazi u njega  malo  micat kabal i okretati cijeli "konektor" od antene... meni je isto tak bilo par put pa sam na taj nacin riješio :)

 

 Ništa, pokušavam ali ništa, ali sam primjetio da npr u večernjim satima na tim programima imam urednu sliku a preko dana malo da malo ne ili u potpunosti ne {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s prijemom tv signala

imam slični problem. Imam novi DVBT2 Falcom 2200+. Ne mogu nikako gledati MUX D 21 kanala.... OS TV, STV... Da probam mrdat konektor ? Bojim se ako si stim "sredim" ostale programe...

sve se menja sem kamenja !
14 godina
offline
Re: Problem s prijemom tv signala

https://support.oiv.hr/reception/coverage/coverage.aspx

 

Na linku, pronađi svoju lokaciju na karti i pogledaj dostupnost signala i lokacije odašiljača.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice