Norton Internet Security 2010

poruka: 23
|
čitano: 11.014
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2010

Evo,instaliro sam trial od Symantec proizvoda,i molio bih vaše mišljenje o njemu. Malo da maknem Kaspersky i da probam Nortona,jer ga već duže vrijeme (par mjeseci) želim probati. Zasad mi se čini dobar :D a i puno brži od Kaspersky-ja.

14 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2010

Imao sam placenu licencu Nortona oko mjesec dana!

Brzo sam ga uklonio,zbog,za mene,velikih propusta!

Dosta gamadi je propustao,cesto me je diskonektirao kada sam bio online,stalno neki pop-up....itd!

 

Mozda ga nisam pravilno podesio,ne znam,ali tip sam koji ne voli puno misliti i "hakati",tako da

od antivirusnog trazim da sam sve radi,a ne da mu ja naredujem!

 

Koristim Eseta i on u potpunosti ispunjava moje uvjeteCool

14 godina
neaktivan
offline
RE: Norton Internet Security 2010
filipvk1000 kaže...

Malo da maknem Kaspersky i da probam Nortona,jer ga već duže vrijeme (par mjeseci) želim probati. Zasad mi se čini dobar :D a i puno brži od Kaspersky-ja.

Toliko o Fićinoj ljubavi prema Kasperskom....Smijeh

Zašto nisi ostavio KIS, a NIS instalirao na virtualni stroj?

14 godina
odjavljen
offline
RE: Norton Internet Security 2010
filipvk1000 kaže...

Evo,instaliro sam trial od Symantec proizvoda,i molio bih vaše mišljenje o njemu. Malo da maknem Kaspersky i da probam Nortona,jer ga već duže vrijeme (par mjeseci) želim probati. Zasad mi se čini dobar :D a i puno brži od Kaspersky-ja.

Zaljubljenik je ostavio Kaspersky, za ne vjerovat. Ma dobar je NIS, kao i svi ostali. Malo slabiji FW jer je po defaultu to smart FW, dakle on sam odlučuje što pustiti na internet, a što ne, što je dakako manje gnjavaža, ali i manja sigurnost. Ima puno opcija i sigurno dobra zaštita.

Ja nemam potpis!?
14 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2010

Vratit ću Kaspersky-ja samo sam htio probati Nortona !da vidim kako ide" i čini mi se OK. Evo prvih dojmova:

1. Instalacija je bila super brza,za minutu ga je instalirao,dok kod Kaspersky treba barem 5 min.

2. Update je imao 40 megabajta,s tim da je meni internet 10kb po sekundi napravio je update 3 puta brže nego Kaspersky update 10 MB.

3. Dopalo mi se ono "performance" kad kliknem pa se okrene što Kaspersky nema.

4. Bio je čak 3 puta brži kompjuter dok skenira,ko da ni ne skenira,kao kod NOD32

5. Update svakih 15 minuta,Kaspersky na automatic  sata al može bit i 1 sat ako se podesi.

Po meni sve u svemu dobar IS al mora ću vratit Kaspersky :D

15 godina
protjeran
offline
RE: Norton Internet Security 2010

ko pita ne skitaBelji se

kad če NIS 2011?

free speech for the dumbxD
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.6.2010 10:54 (stoncin3).
13 godina
offline
RE: Norton Internet Security 2010

Još nije poznato, ali je izašla beta verzija koja se može isprobati. Link

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
15 godina
protjeran
offline
RE: Norton Internet Security 2010

Sad sam na BitDefenderu 2011 Beta. Poslije na NIS 2011 Beta..Smijeh

free speech for the dumbxD
14 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2010

Vratio se ja na KIS 2011. Hmm...skinio sam da testiram komp par virusa a Norton ih prepoznao samo 2 dok je još Kaspy poslje njega 1...mislim da je Norton odličan (čitaj bolji od NOD32 u svakom slučaju xD) Internet Security (nemogu reć za AV jer ga nisam probao) i da se može nositi sa Avirom i sa Kaspersky-jem....naravno da Kaspy bude bolji...ali tu su negdje....i svako ko ga želi kupiti ima moje preporuke jer je odličan AV....

14 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2010

imal sam ga tocno tjedan dana, dok sam skuzil da mi freeza komp u igrama osa ca.

15 godina
protjeran
offline
Norton Internet Security 2010

Ja sam se razočarao u Bit Defender Beta pa ipak ne idem na Nortona 2011 kao gore napisao.

Sad sam imao tjedan dana opet MSE, a sad downloadam pa ću probat novog Kasperskog.

Imao sam onaj Kaspersky Pure samo je isti kao Kaspersky 2010 izuzev malih novosti i prednosti koje nezamjetne za mene. Počevši od interfejsa pa do antivirusa i antispajvera!

EDIT eo opet

@Filip ne treba nikakav restart nakon MSE uninstall kao ni nakon KIS 2011 install.

Sad sam probao.

Nego razlog editiranja na SS dolje. Update traje cijelu vječnost.

Eo ti ga na.. 13MB baza podataka, downloada samo pola sataSmijeh

EDIT eo sad napravio update, nis ga ipak htio deinstalirat zbog ovog propusta jer meni sve smeta kod renomiranih tvrtki poput Avire, NOD-a, KIS-a, Avasta pa ako ne radi ja switcham na drugi AV

Nego dolje je drugi SS

Jasno se vidi da je baza definicija AV apdejtana te sadrži oko 4.6 milijuna AV definicija, tj detection sig.

Nez koji drugi AV ima toliki kapacitet prepoznavanja pored behavior i proactiveOsmijeh

Ah taj download..xD Ah taj download..xD
Čak 4.6 milijuna digital sigs. u bazi AV definicija;) Čak 4.6 milijuna digital sigs. u bazi AV definicija;)
free speech for the dumbxD
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 19:12 (stoncin3).
14 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2010

Jedino Kaspersky ima toliku bazu apdejta. Rusko je Rusko! Smijeh

14 godina
offline
RE: Norton Internet Security 2010

ima jedan tip na you tube što testira antiviruse dosta je poznat ,jednom je testirao nortona i što se desilo,kada ubaci kod od virusa norton poćme zauzimati 100 % procesa i ne staje dok god ne restartaš komjuter,i meni se isto takva stvar par puta desilo pa sam nortona ljepo izbrisao ,evo objasnio sam probajte

dovoljan mi je jedan uređaj sa os u sebi
14 godina
neaktivan
offline
RE: Norton Internet Security 2010
blackalbum kaže...

ima jedan tip na you tube što testira antiviruse dosta je poznat ,jednom je testirao nortona i što se desilo,kada ubaci kod od virusa norton poćme zauzimati 100 % procesa i ne staje dok god ne restartaš komjuter,i meni se isto takva stvar par puta desilo pa sam nortona ljepo izbrisao ,evo objasnio sam probajte

Jel to bila ova verzija 2010 ili neka starija? Napravili su novi korak u verziji 2010 pa su to možda ispravili. Ako je to što si reko u verziji 2010,onda će sigurno ispravit u verziji 2011.

15 godina
protjeran
offline
Norton Internet Security 2010

E ša ovo znaći?

Zašto stoji greška nakon update, a iznad stoji opet da je update uredno obavljeno?Iznenađen

free speech for the dumbxD
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 16:45 (stoncin3).
13 godina
offline
RE: Norton Internet Security 2010

Probaj ga deinstalirati pa opet instalirati. Meni se to dogodilo sa besplatnom verzijom Avasta. Gore mi je pisalo da nisam "fully protected", a dole mi je pisalo da je "up to date", svi shieldovi su bili pokrenuti. Reinstalacija je riješila problem i više mi se nikad to nije pojavilo.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.6.2010 16:59 (deadman).
15 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2010

Imam Nortona IS 2010 već više od pola godine i meni je sasvim ok.

Smart firewall pušta sve poznate programe po defaultu, ali ako želiš prčkati ima poprilično dobre mogućnosti manualne konfiguracije.

 

Antivirus i antispyware su sasvim solidni, ne znam što vi radite na kompu, ali ja nisam imao infekciju godinama. Ako sam i nešto skinuo uredno je ubijeno prije nego napravi štetu.

Solidna mu je zaštita protiv zaraženih web sajtova, integrira se u internet preglednik  pa dok guglate prikazuje koje stranice su sigurne, a koje imaju problematičan sadržaj.

 

S njime nikad nisam imao problema dok igram igrice, otiđe u stealth mode rada kada otkrije da program (igra) radi u full screenu.

 

U konačnici: poprilično jednostavan za korištenje i ima sve što možeš poželiti out-of-the-box

Google is your friend
14 godina
neaktivan
offline
RE: Norton Internet Security 2010
stoncin3 kaže...

E ša ovo znaći?

Zašto stoji greška nakon update, a iznad stoji opet da je update uredno obavljeno?Iznenađen

Koristiš ilegalni key sinko =)

15 godina
protjeran
offline
RE: Norton Internet Security 2010
filipvk1000 kaže...
stoncin3 kaže...

E ša ovo znaći?

Zašto stoji greška nakon update, a iznad stoji opet da je update uredno obavljeno?Iznenađen

Koristiš ilegalni key sinko =)

 Gle, ako je to njima illegala stvarno svaka čast tebi, a i Rusima šta pišeš..

lol

Stavio sam trial, pa pogledaj tamo na ss piše dolje desno ako hoču Purchase License?

Sad sam ga skinuo pa ču stavit si neki drugi.

Em ovdje sad stvarno niš ne kužim.. Staviš legal license sa web sajta kasperskog, lijepo traži e-mail za download link, pa ga poslje i ne dobiš. Jbt on da moram ponovo tražit trial link pa nakon instalacije koja je OK i sve 5, super, brza, učinkovita, savršeno detaljna, sigurna on radi apdejt nekih 30-tak minuta.

Kasnije nakon 2 dana korištenja javi da sam ŽRTVA ILEGALNIH TRIAL KEYEVA SA NJIHOVE VLASTITE KASPERSKY STRANICE.Bogataš

jbt dobro da su im barem žene zgodne dok su mladeNevinašce

free speech for the dumbxD
14 godina
neaktivan
offline
RE: Norton Internet Security 2010
stoncin3 kaže...
filipvk1000 kaže...
stoncin3 kaže...

E ša ovo znaći?

Zašto stoji greška nakon update, a iznad stoji opet da je update uredno obavljeno?Iznenađen

Koristiš ilegalni key sinko =)

 Gle, ako je to njima illegala stvarno svaka čast tebi, a i Rusima šta pišeš..

lol

Stavio sam trial, pa pogledaj tamo na ss piše dolje desno ako hoču Purchase License?

Sad sam ga skinuo pa ču stavit si neki drugi.

Em ovdje sad stvarno niš ne kužim.. Staviš legal license sa web sajta kasperskog, lijepo traži e-mail za download link, pa ga poslje i ne dobiš. Jbt on da moram ponovo tražit trial link pa nakon instalacije koja je OK i sve 5, super, brza, učinkovita, savršeno detaljna, sigurna on radi apdejt nekih 30-tak minuta.

Kasnije nakon 2 dana korištenja javi da sam ŽRTVA ILEGALNIH TRIAL KEYEVA SA NJIHOVE VLASTITE KASPERSKY STRANICE.Bogataš

jbt dobro da su im barem žene zgodne dok su mladeNevinašce

Aha sry. Mislio sam da si našo neki key da nemoraš plaćat Kaspersky pa ti je došo na black listu. Inače tako izgleda kada imaš ileglani key. Nekužim te odakle ti key sa njihovog sajta? 

15 godina
protjeran
offline
RE: Norton Internet Security 2010
filipvk1000 kaže...
stoncin3 kaže...
filipvk1000 kaže...
stoncin3 kaže...
Nekužim te odakle ti key sa njihovog sajta

 Ma mis sam na ono downloadam pomoću njihovog linka na trial KIS2011, pa mis da sam negdje vidio prilikom instalacije piše i key, ili može biti je ovdje samo activate trial 30 day.

Neodlučan

free speech for the dumbxD
12 godina
neaktivan
offline
Norton Internet Security 2011

Molim da li netko zna gdje mogu kupiti NIS 2011? Ove mi dane istjeće licenca,a danas sam prošao kroz Ventex,Elipso,TechnoCentar i Eurotrade i nitko ga nema.

14 godina
offline
Re: Norton Internet Security 2011
mifi kaže...

Molim da li netko zna gdje mogu kupiti NIS 2011? Ove mi dane istjeće licenca,a danas sam prošao kroz Ventex,Elipso,TechnoCentar i Eurotrade i nitko ga nema.

http://www.hgspot.hr/59400/antivirusni-program-symantec-norton-internet-security-2011

Piracy lives forever!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice