Besplatne led diode

poruka: 130
|
čitano: 42.857
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Besplatne led diode
nino1234 kaže...

jeli bi ja mogao naruciti bilo sta drugo a ne led diode?! i jelli bi mogao preko drugog maila naruciti na istu adresu jos komponenata iz tevrtke? tvrtke?

moze se, ali mora imati onaj formular sta vec...ali opet, djabe ti to kad mi koji smo narucili nismo nista dobili

www.tv.ultimax.info ----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
12 godina
neaktivan
offline
Besplatne led diode

vrijedi pokusati....i znas li ti kako se zove ono staklo za kučište kompjutera?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Besplatne led diode
nino1234 kaže...

vrijedi pokusati....i znas li ti kako se zove ono staklo za kučište kompjutera?

staklo?!

www.tv.ultimax.info ----softmodam sve Nintendo Wii konzole----
13 godina
neaktivan
offline
Besplatne led diode

Plexiglas, fiberglas

 

EDIT: My bad..

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.3.2012 19:13 (brane47).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode

Ma kakav fiberglas.... fibergles su staklo plastična vlakna koja se natapaju sa sintetničkom smolom i s time se npr popravljaaju haube izrađuju modeli popravljaju brodovi isl modeliranje (jako je opasan ako se s njim nestručno postupa)

 

plexiglas ..je   nešto između stakla i plastike ima svojstva stakla a i ma i svojstva plastike ..mnogi ga danas zamjenjuju sa staklom

 

 

Fiberglas slika   http://www.umyriad.com/CP/wf30.jpg

 

Plexiglass slika:   http://plexiglasshomedepot.net/wp-content/themes/ad-flex-niche/images/plexiglass-home-depot-1.jpg

 

i dosta bi bilo offtopica u ovoj temi se govori o besplatnim led diodama od navodne firme ...

ako te nešto zanima o fiberu ili plexiju   tj modanju casea otvori temu vrlo rado cu ti ja pomoci a i siguran sam i da ce ti pomoci ostatak forumaša

 

 

pozz ante

11 godina
neaktivan
offline
Besplatne led diode

Ja sam naručio LED diode, trebaju mi za izradu jednog el. alata ali nisam ništa dobio.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Besplatne led diode

Je su li prestali slati uzorke?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Besplatne led diode
I ja sam naručio oko 10.4 i još ništa,a prije par mjeseci je stiglo kada sam naručio,no dosta je trajalo dok stigne
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode

koliko vremena je prošlo od narudžbe pa dok ti nije stiglo?

13 godina
offline
Re: Besplatne led diode
Nešto malo manje od mjesec dana.
Sada sam naručio bio i rgb ledice,no stigao mi je mail kao da mi to neće moi isporučiti.
A naručio sam isti dan i još 15 crvenih i 10 plavih ledica i stigla je samo potvrda da je zaprimljeno
robimarko@gmail.com
12 godina
offline
Besplatne led diode

Neće slati jer prečesto i previše toga naručujete... 

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode

Samo jednom sam naručio i nije stiglo

11 godina
neaktivan
offline
Besplatne led diode

I naručio sam 10 komada jednih Ledica

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode
Pranja kaže...

Dajte malo smanijte količinu narudžbi,meni su odbili jer kao za HR dolazi previše paketa.

 

Hm...

 

Pranja kaže...

Ako nekome treba,može uzeti i 7-segmentne pokazivače.

 

Ja bome jesam (iako mi ne trebaju){#}

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2013 20:15 (paradajz).
12 godina
neaktivan
offline
Besplatne led diode

Naručio 27.4. stiglo mi danas preko overseasa.. :)

Stiglo 25 komada bijelih LED dioda i IR odašiljač :P

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode

ček ček jeli i ovo dalje besplatno ??

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
15 godina
offline
Besplatne led diode

Koji ste vi muktarosi. Eto ja cu van poslat 20 kuna svakome pa si odite do cipoteke kupit usrane ledice.

Rvat katolik!
 
14 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode

oces li adrasu u inbox...

U današnje vrijeme i 20 kn za ledice je nekima pre skupo .. kad je pola države(čitaj političara) muktaroši an naš račun zašto ne bi i mi iskoristili što možemo ... 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
15 godina
odjavljen
offline
Re: Besplatne led diode
ante5656 kaže...

oces li adrasu u inbox...

U današnje vrijeme i 20 kn za ledice je nekima pre skupo .. kad je pola države(čitaj političara) muktaroši an naš račun zašto ne bi i mi iskoristili što možemo ... 

Poanta je u tome da bi svi free LEDice iako nekima uopće ne trebaju (čak su to i napisali!) a oni kojima možda zbilja i trebaju ne mogu do njih.

 

Jadni ste.

http://nighthawk-software.blogspot.com/
15 godina
offline
Re: Besplatne led diode
ante5656 kaže...

oces li adrasu u inbox...

U današnje vrijeme i 20 kn za ledice je nekima pre skupo .. kad je pola države(čitaj političara) muktaroši an naš račun zašto ne bi i mi iskoristili što možemo ... 

Ajde daj. Kad si tolika sirotinja poslat cu ti 40 kuna da imas i za kruh i pastetu.

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2013 11:02 (tnakir).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode

Vidin u opsiu hrvat i katolik ..e pa katolici(pravi vjernici) tako en govore i ne vrijeđaju ...

A to što ste rekli da nekima treba i nekima netreba ..to niej bitno ... jer svako ima pravo .. i najveci bogataš i najvaci siromah svatko ima pravo na te diode (ako ih djele besplatno i koliko sam shvatio )..

a sto se tice tih 20 kn ...reci mi di cu u hrv kupiti rgb ledice ... 

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
15 godina
offline
Re: Besplatne led diode
ante5656 kaže...

Vidin u opsiu hrvat i katolik ..e pa katolici(pravi vjernici) tako en govore i ne vrijeđaju ...

A to što ste rekli da nekima treba i nekima netreba ..to niej bitno ... jer svako ima pravo .. i najveci bogataš i najvaci siromah svatko ima pravo na te diode (ako ih djele besplatno i koliko sam shvatio )..

a sto se tice tih 20 kn ...reci mi di cu u hrv kupiti rgb ledice ... 

S obzirom da sam hrvat i katolik, zelim pomoci ovima koji su siromasni i potrebiti, odnosno, u ovom slucaju tebi. U cemu je problem?

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode
tnakir kaže...

Koji ste vi muktarosi. Eto ja cu van poslat 20 kuna svakome pa si odite do cipoteke kupit usrane ledice.

Ja sam samo isprobavao koliko je to istina da dolazi besplatno, jer upravo zbog ovog lika koji govori da 20 kuna je puno (a bome i je..) nisam vjerovao da će ti netko dat džabe stvari :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode

Ja hvala Bogu nisan siromašan niti potrebit ..ali ako mogu dobiti 20 ledica bespaltno zašto bi ih platio .....ugl dosta offtopica ..

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
offline
Besplatne led diode

A zašto bi ih uzeo ako ti ne trebaju? Možda ne tebi,ali nekome drugome. Dečkima trebaju LEDice i sada ne mogu nabaviti free LEDs zato što su ih pouzimali ovi kojima ne treba. 

 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode
turbojc kaže...

A zašto bi ih uzeo ako ti ne trebaju? Možda ne tebi,ali nekome drugome. Dečkima trebaju LEDice i sada ne mogu nabaviti free LEDs zato što su ih pouzimali ovi kojima ne treba. 

 

Svejedno ću si od tih LEDica napravit ploču s osvjetljenjem za PC.. Iako sam ih bezveze uzeo čisto da vidim koliko je to free

14 godina
moderator
offline
Besplatne led diode

Dosta offtopic-a!

Just hating everyone for no reason.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Besplatne led diode
turbojc kaže...

A zašto bi ih uzeo ako ti ne trebaju? Možda ne tebi,ali nekome drugome. Dečkima trebaju LEDice i sada ne mogu nabaviti free LEDs zato što su ih pouzimali ovi kojima ne treba. 

 

Meni te ledice trebaju za jedan projekt

NA OVOM FORUMU SVAKI PUT KAD OTVORIM NOVU TEMU ILI NESTO PITAM MORAM DVA PUTA PITATI TJ PONOVITI DA BI MI NETKO ODGOVORIO...PA PITAM SE PITAM ZAŠTO :/
14 godina
offline
Re: Besplatne led diode
ante5656 kaže...
turbojc kaže...

A zašto bi ih uzeo ako ti ne trebaju? Možda ne tebi,ali nekome drugome. Dečkima trebaju LEDice i sada ne mogu nabaviti free LEDs zato što su ih pouzimali ovi kojima ne treba. 

 

Meni te ledice trebaju za jedan projekt

Kolko vidim ti po forumu cijelo vrijeme radis neke projekte, daj onda neke slike tih projekata ko ostali forumasi...

:D
14 godina
odjavljen
offline
Besplatne led diode

Nemojte biti bahati... Ti koji besplatno šalju uzorke očekuju neku razinu poštenja.

 

 

I samo da znate, zbog ovakvog "balkanskog" ponašanja je već puno stranica ukinulo besplatne uzorke. {#}

Svi smo mi Mentalist.
 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice