Windows 7 instalacija

poruka: 21
|
čitano: 5.504
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Windows 7 instalacija

danas sam probao 3 puta instalirati 7-icu i zbilja neznam u cemu je us*ani problem... prvi put kad sam je instalirao sve je bilo ok do onoga kada kaze da priprema se za prvo pokretanje kompjutera.. tad mi se pojavio cmd :S nakon minute komp se ugasio... kad sam ga upalio dosao je samo do onoga gdje trazi da se boota sa cd os... drugi i i treci put kad sam instaliro kaze mi da  mi fali file ili da je corrupt... skino sam dve razlicite verzije windows 7 i isto se dogodi... to sam instliro 7-icu sa hdd 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 instalacija
Uvijek postoji način, ali obično ne funkcionira.
15 godina
offline
Windows 7 instalacija

jako si mi pomogo sa tim linkom... pola tih ljudi trazi pomoc oko drivera, samo par njih ima problema sa bootanjem a pola od tih neznam kako bootati sa dvd windowse... samo je jedan forumas reko da ima slican problem kao ja i niko nije nista odgovorio...

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Windows 7 instalacija

Imaš li ove datoteke na DVD-u kao na slici?

15 godina
offline
Windows 7 instalacija

ja nisam booto sa dvd nego sa hdd... ja imam ove datoteke (windows je piratski...) 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 instalacija

Fomtiraj hdd  sa nekimim programom ili sa cd-om od xp(na onaj spori nacin).Pa pokusaj ponovo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2010 21:18 (zzz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 instalacija

ma sad sam instaliro sve drivere na xp -.-''  zanima me samo u cemu je bio problem jer sam prije vec imao instaliranu 7-icu i radila je... jedino sto sam onda booto sa dvd a ne sa hdd

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows 7 instalacija

Najbolje je instalirati sa dvd-a,kod instalacije sa usb-a,ili hdd-a zna biti svakakvih problema.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 instalacija

Instalacija Sedmice direktno sa hdd-a - KLIK

 

Iako ,mislim da bi bilo najpametnije instalirati s DVD-a.

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 instalacija

da,svakako instalirati sa dvda,jer ovako ne mozes formatirati,i ko zna ima li kakvih virusa koji su ostali na xpu,plus sedmica ima nadogradeni ntfs datotecni sustav,tako da bi bolje sljakalo.. format,i instalacija sa dvda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2010 21:37 (robx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 7 instalacija

ovako. mene zanima da li se mogu dodati još neki programi da se direktno instaliraju s windowsom npr. na windows instalacijski disk ili usb

Toni
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 7 instalacija

Može pomoću RT Se7en Lite.

14 godina
offline
Windows 7 instalacija

znači imam laptop Aspire 8930 i na njemu je vista i na njemackom je... sad sam si sprzio win7 na dvd i kad hocu uci u bios ga instaliram nema onog da pritisnem del pa da ude u njega, pise press f2 (ili 12 nez) to enter setup, i ja stisnem i pise da unesem password... kako da udem u bios? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Windows 7 instalacija

Unesi password.

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
offline
Re: Windows 7 instalacija
XXX-Man kaže...

Unesi password.

to mi je od rođaka laptop, a kad sam ga palio nema sifre... sta jednio tako moze, s šifrom?

 

14 godina
moderator
offline
Re: Windows 7 instalacija

Ako te traži šifru za uklazak u bios onda da...

Stisni F2 i unesi šifru...

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
14 godina
offline
Re: Windows 7 instalacija
XXX-Man kaže...

Ako te traži šifru za uklazak u bios onda da...

Stisni F2 i unesi šifru...

neznam sifru, jel ima koji drugi nacin?

15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 instalacija

Da ne otvaram novu temu kojih sličnih ima već dosta otvorenih postat ću u ovu.

Imam problema prilikom instalacije windowsa 7.

Windowsi su mi se zablesirali i nisu se htjeli više dignuti. Zbog toga sam odlučio formatirati disk i nanovo instalirati windowse.

Sve uradim kako treba i windowsi se instaliraju i kada dođe do 30% javi mi sljedeću grešku (na slici).

Pokušao sam nekoliko puta no uvijek isto. Pokušao sam i sa windowsima 10 i isto na 30% mi javi sličnu grešku kao i kod windowsa 7. Oba dvd-a s windowsima su ispravna jer sam ih dosad instalirao na druge kompjutore bar desetak puta.

Zna li netko šta bi mogo biti problem? Možda je hdd oštećen ili?

 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Windows 7 instalacija

Može biti HDD, RAM ili optički pogon...

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
15 godina
offline
Re: Windows 7 instalacija

sve se kad-tad kvari.. najverojatnije ram, hdd ili pregrijavanje. (pa zbrljavi u kopiranju ..). Naravno, može biti kriv čitač-DVD.. može bilo što jer sve komponente moraju biti ispravne, ovo su samo prvi sumnjivci i moraš eliminacijom-testom otkriti. Kako? memtest imaš na raznim live medijima, kao i utilse za test hdda .. ili iz CMDa (Shift+F10 dok si u installeru win) utipkaš chkdsk .. itd. itd. Neko znanje+alat su potrebni, ako to nemaš, servis.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Windows 7 instalacija

Prije svega kod takvih grešaka pri instalaciji se radi provjera memorije memtestom (hiren ili trk na http://www.memtest.org/).

Kada to napraviš i ako je test OK (dovoljno je jednom proći memtest) možemo dalje...

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice