Windows 7 administratorstvo

poruka: 20
|
čitano: 4.826
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Windows 7 administratorstvo

Nisam znao kako da naslov teme stavim pa sam ovaj,evo ovako zanima me kako da pristupim datotekama kojima nisam administrator,uštekan je hdd od 160gb 2.5" iz laptopa i sada mi non stop traži administratorsku dozvolu i ja dozvolim no on mi neda da pokrečem npr.pjesme slike i tak to...evo slike kada ulazim u neku mapu na desktopu!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 7 administratorstvo

Desni klik na mapu - properties - security tab. Klik na edit button i stavi kod svih usera na računalu full control pa onda ok. Ako ti to nije riješilo poteškoću ponovno na security tab - klik dolje na advanced - ownership tab - edit. klik na ime svoga usera i dolje replace ownership on all containers ili kako već. Pa samo ok na sve prozorčiće i to je to.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
nCh! kaže...

Desni klik na mapu - properties - security tab. Klik na edit button i stavi kod svih usera na računalu full control pa onda ok. Ako ti to nije riješilo poteškoću ponovno na security tab - klik dolje na advanced - ownership tab - edit. klik na ime svoga usera i dolje replace ownership on all containers ili kako već. Pa samo ok na sve prozorčiće i to je to.

E to sam napravio i sada je lokot na mapi,i sada me zanima kako da ja vratim sve kako je bilo jer to je od frenda hdd krepao mu lap pa da može pristupit podacima

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 administratorstvo

Bez beda će moći pristupit nazad podacima

That which does not kill us makes us stronger
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
Flying Dutchman kaže...

Bez beda će moći pristupit nazad podacima

Aha znaći sada ja ištekam taj hdd (da mu radi lap uštekam) i on pristupa podacima koji god bio gore win? ja mislim da je vista sada gore nisam siguran!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 administratorstvo

Napravi backup svega kaj je bitno gore, digni vindoze ponovo, i vrati backup nazad

That which does not kill us makes us stronger
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
Flying Dutchman kaže...

Napravi backup svega kaj je bitno gore, digni vindoze ponovo, i vrati backup nazad

Ma reko je da ništa nediram samo da uzmem neke dokumente mu bitne i da nešalje hdd na servis,krepala mu baterija pa će mu ga vratit on im je objasnio sve zašto hdd nešalje na servis (garancija istekla) i oni će mu vratit njegov lap s novom baterijom i njemu je bitno da ga on ušteka u lap i fino kao i prije isti pristup podacima ima!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 administratorstvo

Hoće radit će sve ko prije, bez beda

That which does not kill us makes us stronger
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 administratorstvo

Možeš probat i ovo...

 

Skini Ubuntu http://www.ubuntu.com/getubuntu/download

 

te uštekaj njegov disk u svoj komp (kao što i sada napravio) te pokreni Ubuntu cd (spržiš na disk te stavis u biosu da ti boot-a sa cd-a), te bit će ti prikazan meni, di ćeš izabrat opciju isprobat ubuntu direktno sa cd-a, te kad ti boota tamo ćeš bez problema kopirat njegove datoteke i neće te tražiti takve rastrikcije što te tražilo inače Osmijeh

 

Znam jer sam isto tako me kolega zamolio da mu spremim sadržaj diska.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
Zorman kaže...

Možeš probat i ovo...

 

Skini Ubuntu http://www.ubuntu.com/getubuntu/download

 

te uštekaj njegov disk u svoj komp (kao što i sada napravio) te pokreni Ubuntu cd (spržiš na disk te stavis u biosu da ti boot-a sa cd-a), te bit će ti prikazan meni, di ćeš izabrat opciju isprobat ubuntu direktno sa cd-a, te kad ti boota tamo ćeš bez problema kopirat njegove datoteke i neće te tražiti takve rastrikcije što te tražilo inače Osmijeh

 

Znam jer sam isto tako me kolega zamolio da mu spremim sadržaj diska.

Ma sve je sređeno hdd ostaje kod mene dok mu lap ne poprave,inaće on nema desktop pc samo lap ima pa onda će dolazit kod mene kada nešta bude trebo....mal je i super je hdd da je bar ovaj moj od 750 tako mali on 3.5" a ovaj od 2.5"

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
15 godina
protjeran
offline
Windows 7 administratorstvo

Da pitam još nešta evo ovako treba vlasnik laptopa otić na neku stranicu no on ju nezna napamet pa mu je u favoritima u mozili a i nezna password za logiranje na tu stranicu pa mene a i njega zanima kako da dođemo do mjesta gdje su spremljene stranice i passwordi u mozili? HVALA!

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 administratorstvo

Probaj postupit po ovim uputama.

15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
softwaremaniac kaže...

Probaj postupit po ovim uputama.

Za to znam! Mi moramo preko mog windowsa uč i vidit te passworde a on neželi da ulazim na njegov windows da nešto nebi "smrdali"

fcb pitati na pm skype mato.lukic95 gmail mato.lukic.os@gmail.com
14 godina
offline
RE: Windows 7 administratorstvo

hmm,neznam,ja bi da sam na tvom mjestu ušao u njegove winse(pomoću teamviewera) i u njegovoj mozzili pogledao lozinku.

Kako ćeš mu nešto smrdat kad te može gledat preko Teamviewera kaj radiš i spriječit te tako da ugasi teamviewer.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
Mato_Ivanovac kaže...

Da pitam još nešta evo ovako treba vlasnik laptopa otić na neku stranicu no on ju nezna napamet pa mu je u favoritima u mozili a i nezna password za logiranje na tu stranicu pa mene a i njega zanima kako da dođemo do mjesta gdje su spremljene stranice i passwordi u mozili? HVALA!

 

Mato_Ivanovac kaže...
softwaremaniac kaže...

Probaj postupit po ovim uputama.

Za to znam! Mi moramo preko mog windowsa uč i vidit te passworde a on neželi da ulazim na njegov windows da nešto nebi "smrdali"

Generalno vi zelite izvuci passworde iz njegovih windowsa al da ne ulazite u njih? Zanimljivo. I vama je logicno da to uradite kako? Telepatijom?teleportacijom? Putovanjem kroz vrijeme? Meni se sve vise cini da vi otvarate teme samo uz dosade.

14 godina
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
logic kaže...

Generalno vi zelite izvuci passworde iz njegovih windowsa al da ne ulazite u njih? Zanimljivo. I vama je logicno da to uradite kako? Telepatijom?teleportacijom? Putovanjem kroz vrijeme? Meni se sve vise cini da vi otvarate teme samo uz dosade.

Dobro i kažeš,mislim ja stvarno ne vidim drugog načina da se dođe do mozzile,a i čemu na kraju krajeva?

Na svakoj stranici postoji Zaboravili ste lozinku? link

14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 administratorstvo

KAKO DOZVOLITI SA ADMINISTRATOROM ONO STO JA ŽELIM....KAO NPR...PROMIJENITI IME MAPE A ON MI NEDA...I TAKVE GLUPOSTI....HVALA

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 administratorstvo

Lako.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 administratorstvo
avira225 kaže...

KAKO DOZVOLITI SA ADMINISTRATOROM ONO STO JA ŽELIM....KAO NPR...PROMIJENITI IME MAPE A ON MI NEDA...I TAKVE GLUPOSTI....HVALA

 

  Mislim da ti Caps Lock nije potreban. Pogledaj moj post gore, ukoliko to odradiš na taj način moći će mijenjati i ime mape.

 

@logic - Strašan odgovor, nema što.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 administratorstvo

Namjerno sam tako odgovorio jer kakvo pitanje takav i odgovor. Reci mi iskreno jel tebi jasno sta on hoce?

Nervira me kad dodju ovdje i ocekuju da smo svi vidoviti i da znamo sta hoce, koji os i sl. Postali su lijeni i pitati a o googlanju da i ne pricam.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice