Crv stvara razne .exe fileove

poruka: 18
|
čitano: 13.370
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Crv stvara razne .exe fileove

U folderima gdje držim filmove stalno mi se stvaraju exe fileovi raznih imena, vjerojatno randomly nabacanih slova, npr.: xhtngk.exe, a antivirus (koristim MSE, a isprobao sam i kapersky) ponekad ne pronađu ništa u nekom fajlu, a nekad nađu crva/trojanca AutoIt ili Renocide.gen!, što sam našao daje isto. Pobrišem ih ručno ili s antivirusom, kad za par sati/dana evo ih opet s novim ludim imenima...

 

S oba antivirusa sam bio napravio full scan svih diskova i niti to nije pomoglo...

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crv stvara razne .exe fileove

preporucujem da skines aviru ili  da opet skeniras komp ako to ni ne pomaze probaj reinstalirati windows...

tomislav
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2011 19:59 (tomiclao994).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove

Odradi Quick scan sljedećim skenerima, a ako se datoteke s čudnim nazivima budu i dalje stvarale, i Full: MBAM, SUPERAntiSpyware, Hitman Pro.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove

Reinstalirat sam probao, ne pomaže jer imam 4 diska, a sve ih formatirat nemogu, nemam di s podacima....

13 godina
neaktivan
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove

ovo ce sigurno rijesiti problem

tomislav
13 godina
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove

Formatiranje svih diskova? hehehe

 

13 godina
offline
Crv stvara razne .exe fileove

Avira isto ne pomaže. Sad cu probat ove skenere, premda sam ovog super već bio probao

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.2.2011 23:08 (bstih).
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Crv stvara razne .exe fileove

Ne znam koji OS imaš,ali preporučio bih ti skeniranje s Comodo Cleaning Essentials.

32 Bit

64 Bit

Piracy lives forever!!!
13 godina
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove

Zaboravih napisati, Win 7 64bit. Probat cu i to, hvala!

13 godina
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove

Prvo KillSwitchem pogledaj ima li zloćudnih procesa u memoriji (View -> Hide Safe Objects), a tek onda odradi skeniranje.

the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it
13 godina
offline
Crv stvara razne .exe fileove

Sa svim navedenim programima sam skenirao i nema više (bar ne još) exe fileova među filmovima.

 

Hvala svima!!

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Crv stvara razne .exe fileove

Kada ti netko pomogne u ovom slučaju kolega deadman lupi mu hvala,ali pošto nisi,ja ću umjesto tebe. {#}

Piracy lives forever!!!
15 godina
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove
softwaremaniac kaže...

Kada ti netko pomogne u ovom slučaju kolega deadman lupi mu hvala,ali pošto nisi,ja ću umjesto tebe. {#}

 -vrati će se uskoro... dan-dva.  (pa evo i od mene).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
online
Crv stvara razne .exe fileove

Probaj sa Spybot Search & Destroyem ako se vrate....

 

BTW tomiclao994..... reinstall windowsa je zadnja opcija

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 3:04 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove
softwaremaniac kaže...

Kada ti netko pomogne u ovom slučaju kolega deadman lupi mu hvala,ali pošto nisi,ja ću umjesto tebe. {#}

 

 

Hvala na uputi{#}... nov sam ovdje. Ja bi to odradio onako... prosto seljački: hvala svima! hehe{#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.3.2011 22:47 (bstih).
13 godina
neaktivan
offline
Crv stvara razne .exe fileove

sry ljudi sto vam smetam u temi... kako mogu nekog prevariti da je komp u kvaru ... ???? bilo hrdverski ili softverski

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove
tomiclao994 kaže...

sry ljudi sto vam smetam u temi... kako mogu nekog prevariti da je komp u kvaru ... ???? bilo hrdverski ili softverski

WTF?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Crv stvara razne .exe fileove
tomiclao994 kaže...

sry ljudi sto vam smetam u temi... kako mogu nekog prevariti da je komp u kvaru ... ???? bilo hrdverski ili softverski

Okani se corava posla.. {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice