Autorun.Ini Virus

poruka: 6
|
čitano: 2.189
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem s autorun.ini

Bok.Prijatelj mi je u komp uključio usb koji je imo virus autorun.ini koji je moj antivirus detektiro ali nije pobrisao i nekako je doso na moj komp od tada imam problema s virusom tako što  sve fileove na usb-u pretvara u shortcut-e.Probao sam svašta ali ništa nije uspjelo probao sam sam skenirati nije ništa našlo,onda sam pomocu cmd-a i uspio sam ga nac na usbu ali mi ga neda da ga pobrišem,kaže da nemam ovlasti da ga pobrišem,zatim sam probao neke programe instalirat kao sto su autorun.ini remover ,panda cloud cleaner i jos mnoge druge nista nije pobrisalo autorun.ini

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Problem s autorun.ini

Meni je pomogao Avast, uklonio sam ga pomoću opcije boot-time scan. 

 

Zdravi i veseli bili :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.3.2014 0:28 (bradonja_85).
12 godina
offline
Autorun.Ini Virus

autorun.inf sama datoteka nije virus nego je to tekstualna datoteka (slobodno je otvori notepad-om) u kojoj pise koju datoteku će windows pokrenut (u ovom slucaju pokrece neki virus)

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Autorun.Ini Virus
peace_of_cake kaže...

autorun.inf sama datoteka nije virus nego je to tekstualna datoteka (slobodno je otvori notepad-om) u kojoj pise koju datoteku će windows pokrenut (u ovom slucaju pokrece neki virus)

 

 

Neda mi otvorit autorun.ini pise autorun.ini is not accessible

14 godina
offline
Autorun.Ini Virus

Jesi li skenirao MBAM-om? i pokušaj očistiti RKillom u Safe Modeu. Ako imaš kakav svoj stick očisti ga Flash Disinfectorom.

Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s autorun.ini
bradonja_85 kaže...

Meni je pomogao Avast, uklonio sam ga pomoću opcije boot-time scan. 

 

Hvala ti puno uspjelo je {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice