Internet mi je postao spor

poruka: 13
|
čitano: 4.687
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Internet mi je postao spor

evo ovako prošli tjedan internet je radio posve normalno, ali kad ja krenem sada na internet jako je spor i ako zelim igrat dobijem Ping koji mi stoji 100 a prije mi je stajao 20-40 ali dok stoji na 100 on mi skoci na 500 i jos mi je zanimljivo sto nitko u mojoj kuci kada sam igrao nitko nije bio na internetu po laptopima sam iskljucio torrente i sve sto ima neke veze s internetom, ali nista ne pomaze. Hvala unaprijed {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Internet mi je postao spor

Imaš nekoliko uzročnika tih problema .

 

1. Modem

2. Kablovi

3. Virus (Ondnsono sam operativni sustav)

4. Ako ti je možda istekao ugovor za itnerent pa si sada korsitiš pa plačaš mjesečno namjerno ti režu net kako bih ponovno potpisao ugovor...

5. Svakako provjeri dali ti je mozda slučajmo updeat kaki uključen 

 

Neznam više što da ti još kažem svakako provjeri speedtest , pa se onda sa infomacijma žali korisničkoj službi jer postoji mogučnost da ti je kvar na centrali.

 

Jedan prijedlog: Nazovi svoga internet providera i reci im da ti pročiste vezu da nemožeš tako i ako ti nakon toga bude problem onda ti garantiram da je spojeno više linija na istu konekciju pa se javlja veče gušenje mreže i daljnji probelme .

 

Uživaj !

 

Najbolje hosting usluge, besplatni premium web hosting, i sve ostale usluge. Posjetite www.bestofservers.com i doživite nešto novo.
14 godina
offline
Re: Internet mi je postao spor

Probaj za početak obrisati dns cache. Pa javi jel ima pomaka ??

Spija
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.4.2013 16:23 (SPIJA).
13 godina
neaktivan
offline
Internet mi je postao spor

Ekipa,

 

Neznam kako ali u zadnjih mj.dana sam skužila da mi je jako spor net tj da mi prekida. Bilo mi je jako čudno kako u desnom kutu ikona za wifi vezu jedan cas ima 1 od 5 a sljedeci 5 od 5 crtica odnosno jačinu signala. Isto mi je i kada se spajam preko mobtela. Sve u sveu prijavila sam T-comu situaciju. Prvo su me spojili na neki drugi manje prometan kanal. No ni to nije pomoglo. Onda sam opet prijavila grešku, pa me kontaktiralo opet i ovaj put mi je rečeno da u jednoj minuti odašiljem masu podataka, a da nista ne radim... dakle nesto se zakačilo.. eto pa ako ima ko vrimena spojit se i vidit wtf ..super {#}

skuzila sam da mi u programima neda izbrisati NC DOWNLOADER i na detstop mi non stop javlja Microsoft visual c ...avast falure

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2013 16:15 (micamacaa).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Internet mi je postao spor

skini malwarebaytes i procekiraj, sve sto nade obrisi. restartaj komp pa probaj. 

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Internet mi je postao spor

skinila sam ga ima par dana i nasao je nekih 17 tak stvari..izbrisano ali nije do toga i dalje me zeza

14 godina
offline
Internet mi je postao spor

Tek sam sad skužio da ti je isto i preko mobitela, valjda ne koristiš mobitel kao AP , već sa njim ideš na net. U tom slučaju je nešto do routera ( barem mi tako izgleda ).

 

Koju zaštitu imaš ?? WPA ili možda WEP ?? Provjeri router da se netko nije zakačio, mada i da jest, jačina signala ne bi trebala tako oscilirati. Moguće da je pukao router, hoće i to nekad. U tom slučaju jedina pomoć je ISP.

Pa ako treba neka zamijene router.

 

Ali pošto si napisala da se toga svašta nešto nakačilo, lako moguće da malware bytes nije očistio sve kako treba. Jel ti se i dalje pokazuju NC downloader i sl. gamad ??

Spija
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2013 20:19 (SPIJA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Internet mi je postao spor

Pokazuje mi se nc downloader uzasno me zivcira ne mogu ga skinut sa laptopa tj kad idem uninstall neda!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Internet mi je postao spor
micamacaa kaže...

Pokazuje mi se nc downloader uzasno me zivcira ne mogu ga skinut sa laptopa tj kad idem uninstall neda!

Stavi si Revo Uninstaller jer on uspješno uklanja tvrdokorne.  Revo Uninstaller

Nenad
14 godina
offline
Internet mi je postao spor

Revo je dobar i sam ga koristim, ali nece ga ni on deinstalirati, uninstal proces ak ne radi pod winsima nece ni sa revom, samo što će on ponuditi brisanje fileova doticnog smeća, što je za korisnika koji to sam ne zna naci OK.

 

Ali ne bi bilo loše niti rucno izbrisati iz registria sve ostatke , ali tu treba biti jako oprezan, bolje ne ako ne znas

Spija
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Internet mi je postao spor
SPIJA kaže...

Revo je dobar i sam ga koristim, ali nece ga ni on deinstalirati, uninstal proces ak ne radi pod winsima nece ni sa revom, samo što će on ponuditi brisanje fileova doticnog smeća, što je za korisnika koji to sam ne zna naci OK.

 

Ali ne bi bilo loše niti rucno izbrisati iz registria sve ostatke , ali tu treba biti jako oprezan, bolje ne ako ne znas

Nope, revo unistaler ima 4 opcije uklanjanje a baš zadnja opcija baš ta najbolje i meni većinu maknule programe i očiščen bez tragova ostali programa i registra. Ima i revo na hrvatski.....

 

Nenad
13 godina
neaktivan
offline
Internet mi je postao spor

guši mi avast nece niti sa revom

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Internet mi je postao spor

neda mi pokrenit antivirusni progr bez zastite sam ..ajme

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice