Team fortress 2

poruka: 17
|
čitano: 5.830
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Zanimam me gdje mogu kupiti Team Fotress 2 i gdje je moguće skidanje patcheva za tu igru.

Smijeh

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

ovaj, petpostavljam da si na ovaj forum dosao koristeci računalo, e znas na tom racunalu (ono sto koristis kad ides na ovaj forum), pokrenes browser i otvori ti se  -  Google! - ring a bell?

 

napises team fortress, kupovina ili team fortress paatch...

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Npr. kad bi htio kupiti tf2 preko steama kako da znam koliko su mi uzeli sa računa i jel tu treba neka potvrda da dođe od banke da bi mi skinuli novce, nikad nism niš kupovao preko interneta pa ne znam.

 

P.S. Plaćo bi preko master carda.

 

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Team fortress 2

kupis ako nista preko stima neboj se nece te zakinuti,ako hoces imas i 2 varijantu postoje crackovi znaci imas stim krekujes i imas svaku postojecu igru sto ima stim,jedini problem kod krekovani ti igri sto nemozes igrati online jedino se isplati ako zelis malo rokati preko lana ili ako se vec moze prekucati igra znaci koji dan i batalis je pa opet skines igru koju zelis

16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
disco brew kaže...

Npr. kad bi htio kupiti tf2 preko steama kako da znam koliko su mi uzeli sa računa i jel tu treba neka potvrda da dođe od banke da bi mi skinuli novce, nikad nism niš kupovao preko interneta pa ne znam.

 

P.S. Plaćo bi preko master carda.

 

 sluzbena stranica: www.steampowered.com

dobis račun na mail adresu.
ne, ne treba potvrda od banke.

ja sam inace steam user vec negdje 3 godine pa mozes biti siguran u ovo sto sam ti rekao

EDIT: STEAM ti patcheve skida cim dodju ali ako zelis, imas opciju da ti ne pocne automatski skidati
Every time two people have sex, an angel gets a boner
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2009 17:39 (AA-d00d).
15 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Hvala na odgovoru ali me zanima kak ide to plaćanje jel mi banka pošalje kakvu potvrdu o tranksakciji da je moram potvrditi ili tak neš ?

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

 

eh, nisam nikad nista online placao s kreditnom pa neznam bas ali znam koji jesu i nisu mi nista o tome rekli.

 

neka to odgovori netko tko je placao kreditnom preko interneta, procedura je valjda svugdje ista

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Team fortress 2

alo momak

lijepo se prošeći do prvog Algoritma i plati 113 kn Orange Box (Team Fortress2, Half Life2, Half Life 2 :Episode 1, Half Life 2 :Episode 2, Portal)

 

Patcheve ti skida AUTOMATSKI preko steama( i besplatno naravno)

AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Orange Box u algoritmu vec duze vrijeme nije raspoloživ

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Team fortress 2
AA-d00d kaže...

Orange Box u algoritmu vec duze vrijeme nije raspoloživ

 neki dan sam vidio u Avenue Mall
AMD Athlon X2 7750BE 3.2Ghz, XFX HD4850, 4GB Crucial 800Mhz, Creative Labs Audigy4, ASRock 780GM, Tagan SuperRock 400W
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

jesi siguran da je to bilo za PC?

jer sad sam bas gledao na njihovoj stranici i imaju samo za PS3

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Ovako malo sam si razmislio pa sam ipak naručio u algoritmu L4D, pa kad mi dođe ako neko hoće možemo malo zaigrati.Cool

add me xfire >>> razvaljot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
Imam jednu pozivnicu za Team Fortess 2 (3 dana besplatno isprobavanje, pa ako netko želi vidjeti kako to izgleda, neka mi pošalje PM). Inače, postoji li neki HR TF2 server na kojemu bi mogli zaigrati?
You only got one finger left And its pointing at the door
16 godina
neaktivan
offline
Team fortress 2

Mislim da je TF 2 sada dobio jaku konkurenciju u igri Battlefield Heroes koja je u beti fazi a interes za igru je ogroman .

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Team fortress 2
Xorantu kaže...

Mislim da je TF 2 sada dobio jaku konkurenciju u igri Battlefield Heroes koja je u beti fazi a interes za igru je ogroman .

 Od TF2 se nikad neću maknut. Heroese ću probati, ali mislim da nisu bolji od TF2...
Vulgaris kaže...
Imam jednu pozivnicu za Team Fortess 2 (3 dana besplatno isprobavanje, pa ako netko želi vidjeti kako to izgleda, neka mi pošalje PM). Inače, postoji li neki HR TF2 server na kojemu bi mogli zaigrati?
  Postoji. Igramo se na HCLovom serveru svaki vikend poslije 8. IP: 85.25.73.72:27030
disco brew kaže...

Ovako malo sam si razmislio pa sam ipak naručio u algoritmu L4D, pa kad mi dođe ako neko hoće možemo malo zaigrati.Cool

 Može.

Tko me nije, nek me adda u Steamu po nickom: horagio (probajte s velikim slovom, nisam siguran)
Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
14 godina
protjeran
offline
Team fortress 2

Evo ja nabavio Team Fortess 2 i to da je 6gb veliko?? ja mislio nekih 300-500mb

6gb ddr3 XFX HD5850 Intel Q9550 hdd 2x500gb mbo gigabyte monitor 23" samsung os win7 RTM b7600 x64 http://svijet-racunala.lefora.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Team fortress 2
disco brew kaže...

Zanimam me gdje mogu kupiti Team Fotress 2 i gdje je moguće skidanje patcheva za tu igru.

Smijeh

Igru sam ja kupio u SophosLabu za 112 kn pa probaj tamo vidjeti, a Steam ti direktno skida patcheve za igru.

Dočekali smo 10.11.2009. što sada?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice