Šta je to s danasnjim igrama

poruka: 54
|
čitano: 5.689
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Ali stvarno... mislim prije 5-7 godina si imao toliko toga za isprobat, izabrat, proucit a danas... najavljuju igre po godinu-dvije na vise, i kad izade ne zadovoljava ocekivanja, sve neke dosadne, izlizane i vec videne teme, ali najgore to sto jednostavno nema izbora igara, bar ne kao sto je bilo prije... npr. koji je jos RPG izasao nedavno osim dugo ocekivanog novog TES-a (skyrim) a da nije nastavak nastavka i da je bar kolko toliko poznat/igran od strane publike (sto ujedno i znaci da je dobar)?

 

Evo igram ovaj Crysis 2 i boze moj, sve to super uber zakon izgleda, grafika animacija, fizika, ali kad mi se igra svodi na totalno besmisleno trcanje kroz grad i pucketanje po 100 milja vojnika odma ju gasim i ne mogu igrati duze od pola sata, jednostavno me nista ne privlaci... ista stvar je bila s originalnim dijelom samo si trckarao po otoku... zadnja zanimljiva, i drukcija od ostalih igara koju sam zaigrao je bio Portal 2...

 

Jel istina da se igre sve vise i vise rade samo radi benčmarka i dokazivanja snage svojih uber GPU-a i procesora?

Ili se vise ne isplati raditi igre za single player kad je multiplayer buducnost zbog sve jeftinijih a brzih internet veza? (pod multiplayer mislim MMO i ono sto sluzbeno ne spada u MMO ali tako izgleda)

 

pozz :)

 

P.S preporucite mi neku igru za PC.... :)

onaj koji jesam
Moj PC  
20 2 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Kupi igru. Probaj MP. Čudo!

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
3 4 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

nakon 3 i pol godine WoWa vjeruj mi, razmislio bi dal bi i ti dao jos novca za igranje... 

onaj koji jesam
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Danas su igre više hype nego kvaliteta. Tu i tamo izađe nešto originalno ali većinom je ili rehash ili totalno razočaranje.

Nikad više se neće ponoviti 90'te i naslovi tipa Resident Evil, Metal Gear Solid, Blood 2 the chosen, Unreal, X-com, i još mnogo njih koje smo prelazili nanovo jer se nešto novo moglo otključati ponovnim prelaskom igre.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

PC jednostavno vise nije fokus, i na svaciju zalost, dosta inovativnih i/ili vrhunksih (blokbusterskih rekli bi) igara izlazi samo za konzole.

 

Druga stvar, vjerojatno staris, pa ti time igre postaju manje zanimljive, ili ti se profilirao ukus. Npr. ista stvar kao s filmovima. Kao klinac sam mogao gledati sve i svašta i gutao sam totalne gluposti, dok sad tri putapromislim prije nego nešto odgledam (odigram).

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Ne bih rekao da su sve novije  igre reciklaža.

Istina je da gaming industrija postaje iskomercijalizirana,manji devolperi nemaju šansi za uspjeh,ali samo stanje na tržištu je stabilno.

Mislim da je glavni razlog što se mnogi gameri žale na sve novije,a lošije igre- prevelika dostpunost naslova.Torrenti toliko olašavaju nabavku igre,da će prosječan razmaženi gamer skinuti u prosjeku 2-3 igre po danu.Volja za igranjem se lako izgubi na takav način.

 

Crysis franšiza,koju  je autor teme spomenuo u svom postu,je tipičan primjer franšize koja se prilagođava casual gamerima.(opet komercijalizacija)

Crysis 1 je u svoje vrijeme nudio nelinearan gameplay,slobodu,i mogućnost taktiziranja,koje je bilo potrebno pogotovo na Delta modu težine.

A Crysis 2 je ,usprkos kvalitetnom temelju koji je ostavila jedinica,kopirao COD u dosta stvari(pogotovo MP),izgubivši identitet serijala.

Nažalost,izdavačima je važna samo zarada. No,kako bilo,odličnih naslova je uvijek bilo,i biti će.

Društvo ne može mijenjati čovjeka.Čovjek može mijenjati društvo.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 18:33 (Cave Johnson).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

A hebiga možda postaješ prestar za igre ko bi ga znal i meni se to događa,uglavnom nisam odigrao nešto dobro već dugo vremena.Alan Wake mi je izgledao dobro na najavi ali kad sam skužio igrajući kako je jadna priča(ko da ju je Stephen King pisao ali trijezan)i da me nemože ufurat u igru odhebala je s kompa u roku odma a isto je i sa ostalim novoizašlim naslovima.Najviše me iznenadio Bad company 2 što mp što sp i zadnje kaj sam igral i odigral do kraja je hm.....j...te ne sječam se više,možda f.e.a.r. 2 ili legendarni soul reaver iz legacy of kain franšize,ma ko bi si ga znao više.Uglavnom čekam s nestrpljenjem neki dobar naslov bilo horor ili fps ili ....Živi bili pa vidjeli.

Dok budale imaju peneze, kramari tržiju!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
Cave Johnson kaže...

Ne bih rekao da su sve novije  igre reciklaža.

Istina je da gaming industrija postaje iskomercijalizirana,manji devolperi nemaju šansi za uspjeh,ali samo stanje na tržištu je stabilno.

Mislim da je glavni razlog što se mnogi gameri žale na sve novije,a lošije igre- prevelika dostpunost naslova.Torrenti toliko olašavaju nabavku igre,da će prosječan razmaženi gamer skinuti u prosjeku 2-3 igre po danu.Volja za igranjem se lako izgubi na takav način.

Nisam rekao da su sve novije igre reciklaža. Ali da su developeri počeli igrati na sigurno i izdavati jedan nastavak za drugim bez nekih zaista velikih promjena je činjenica.

Nešto slično se dešava i u filmskoj industriji. Napravili su par filmova po stripovima, vidjeli da to privlači publiku i sad skoro svaki strip stavljaju na veliko platno.

Uskoro vampiri opet postaju popularni i odmah imaš hrpu filmova i TV serija sa sličnom temom.

Nitko ne želi uložiti novce u nešto novo i originalno jer novo i originalno ne garantira zaradu.

 

11 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Zato nade treba uložiti u indie devolpere,koji se uvijek trude u svom poslu.

Slažem se da se industrija promijenila u  samom načinu poslovanja,ali ovakvih je faza bilo i u 90-tima.Naslovi poput Super Maria su praktičku uzdigli gaming iz pepela,u doba najveće suše.

Društvo ne može mijenjati čovjeka.Čovjek može mijenjati društvo.
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
$inke kaže...

A hebiga možda postaješ prestar za igre ko bi ga znal i meni se to događa,uglavnom nisam odigrao nešto dobro već dugo vremena.Alan Wake mi je izgledao dobro na najavi ali kad sam skužio igrajući kako je jadna priča(ko da ju je Stephen King pisao ali trijezan)i da me nemože ufurat u igru odhebala je s kompa u roku odma a isto je i sa ostalim novoizašlim naslovima.Najviše me iznenadio Bad company 2 što mp što sp i zadnje kaj sam igral i odigral do kraja je hm.....j...te ne sječam se više,možda f.e.a.r. 2 ili legendarni soul reaver iz legacy of kain franšize,ma ko bi si ga znao više.Uglavnom čekam s nestrpljenjem neki dobar naslov bilo horor ili fps ili ....Živi bili pa vidjeli.

da, i taj alan wake isto, najavljivali su ga 10godina (sjecam se da sam imao najavu za igru u PCplayu iz, ne znam, 2003. godine ili tako nesto) i kaj su napravili? hrpu odlicnih svjelosnih efekata i nenadje*ivo dosadnu pricu...

onaj koji jesam
12 godina
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Igre su se jednostavno izgubile. Ostali su vjecni naslovi poput FIFA, PES, COD, BF, NFS koji konstantno izlaze svake godine. Nekada je znalo biti odlicnih naslova ali to je izmaglilo. Cekao se Diablo i docekao. Ljudi traze ''reinkarnacije'' takoreci. Po meni buducnost je u MMO.u i tu nema dileme. GW2 ce mozda bit revolucija, mozda shit. WoW ce bit tu stalno kolko mi se cini, cak bi mogo i na F2P preci dok sljedece godine dobijemo code name: Titan. 

 

Ceka se taj Titan da se vidi sta ce tu bit i sta se smjera. Nadam se da ce bit velika revolucija i da ce bit show. Ali posto je to Blizzard onda se moze i ocekivat ulazak u betu preko WoW.a ili abnormalna pretplata.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Zbog potrebe za zaradom, igre danas imaju previše fokus na akciju, a premalo na ostale segmente(i naravno imaju hrpu DLC-ova.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.8.2012 21:55 (Mind Control).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Ma ja se sjecam prije sanjao sam novi racunar da igram sve najnovije igre, a kada sam ga dobio razocarao sam se. Sada nista ne igram. Najbolje da cu igrati NFS ili Fifu ili COD, to su sve igre koje su me palile dok sam bio klinac i sve sam ih tada prelazio, sada kada skontam nema sanse da bi isto pakovanje ponovo igrao. Imaju i ove RPG igre, ali to sve smori, sve isti fazon, nema vise uniqe igara. Jedino minecraft sto danas mogu igrati i dotu 2 ponekad.

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Meni je recimo Alan Wake bio odlična igra ali mi je Max Payne 3 unatoc svemu toliko dosadan da ga nisam uspio završiti...I koja im je to fora staviti 28 GB igru?

Mislim da ništa ne može opravdati takvu veličinu.

 

Tako je to,kad se malo ostari ili odraste igre/filmovi itd. postaju sve manje zanimljivi.Puno ljudi se recimo žalilo na GTA IV kako je dosadan,kako se nema što za raditi nakon što se prijeđu misije i kako su same misije na isti kalup-idi tamo ubij tog i tog dođi nazad. Malo sam odlučio proučiti i usporediti IV sa starijim naslovima (III i Vice City) i otkrio sam da GTA IV nudi sve što su nudili i prijašnji naslovi(osim GTA SA)   samo još više i bolje od toga.

Kad pogledamo koliko je GTA III hvaljena igra,a misije su često toliko nerealne i glupe za razliku od GTA IV i također se svode na isto-idi i ubij i vrati se nazad,a svejedno nam je igra bila vrlo zabavna,pa kako onda da nam GTA IV nije toliko zabavan? Odgovor je vjerojatno u ovome: Ostarili smo/odrasli i previše smo se izigrali i ubili i uništili previše ljudi i auta pa nam to jednostavno više ne pruža toliko zadovoljstvo. Ali što se zapravo novoga može ubaciti u GTA a da se ne svodi na puko ubijanje i rasturanje grada?

 

Prije sam bio najveći fan COD-a (sve do izlaska MW2),a sada mi se čak ne da skinuti MW3 s torrenta koliko mi dosadno izgleda.

 

Tako je i sa filmovima,izgleda da je sve već viđeno i reciklirano ili ukradeno iz tuđih uradaka.Sada im je preostalo samo iživljavanje sa specijalnim efektima,a razvoj likova i priča im je na zadnjem mjestu,sve je prepuno klišeja i glupih američkih fora.

Čujem da je ovaj film Prometheus totalno sranje bez imalo smisla i radnje za razliku od jednog Aliena gdje nema puno efekata i održava se napetost.

Ma tako je i sa glazbom danas....što drugo reći.

 

 

BTW. preporuka igre za PC: Mirrors edge ako nisi igrao.Ja sam ju prešao puno puta i još uvijek mi je zanimljiva i uživam u njoj.Stvarno unikatna i zabavna,a od RPG-ova Fallout 3 isto vrhunska igra.

Od novijih igara nemam pojma,cekam sad da izađe Far Cry 3 pa ćemo viditi. Probaj još možda Frozen Synapse,odlična taktička igra.

 

The only thing I feel when I kill is the recoil from my rifle
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 16:29 (NFSPredator0010).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
NFSPredator0010 kaže...

Meni je recimo Alan Wake bio odlična igra ali mi je Max Payne 3 unatoc svemu toliko dosadan da ga nisam uspio završiti...I koja im je to fora staviti 28 GB igru?

Mislim da ništa ne može opravdati takvu veličinu.

 

Tako je to,kad se malo ostari ili odraste igre/filmovi itd. postaju sve manje zanimljivi.Puno ljudi se recimo žalilo na GTA IV kako je dosadan,kako se nema što za raditi nakon što se prijeđu misije i kako su same misije na isti kalup-idi tamo ubij tog i tog dođi nazad. Malo sam odlučio proučiti i usporediti IV sa starijim naslovima (III i Vice City) i otkrio sam da GTA IV nudi sve što su nudili i prijašnji naslovi(osim GTA SA)   samo još više i bolje od toga.

Kad pogledamo koliko je GTA III hvaljena igra,a misije su često toliko nerealne i glupe za razliku od GTA IV i također se svode na isto-idi i ubij i vrati se nazad,a svejedno nam je igra bila vrlo zabavna,pa kako onda da nam GTA IV nije toliko zabavan? Odgovor je vjerojatno u ovome: Ostarili smo/odrasli i previše smo se izigrali i ubili i uništili previše ljudi i auta pa nam to jednostavno više ne pruža toliko zadovoljstvo. Ali što se zapravo novoga može ubaciti u GTA a da se ne svodi na puko ubijanje i rasturanje grada?

 

Prije sam bio najveći fan COD-a (sve do izlaska MW2),a sada mi se čak ne da skinuti MW3 s torrenta koliko mi dosadno izgleda.

 

Tako je i sa filmovima,izgleda da je sve već viđeno i reciklirano ili ukradeno iz tuđih uradaka.Sada im je preostalo samo iživljavanje sa specijalnim efektima,a razvoj likova i priča im je na zadnjem mjestu,sve je prepuno klišeja i glupih američkih fora.

Čujem da je ovaj film Prometheus totalno sranje bez imalo smisla i radnje za razliku od jednog Aliena gdje nema puno efekata i održava se napetost.

Ma tako je i sa glazbom danas....što drugo reći.

 

 

BTW. preporuka igre za PC: Mirrors edge ako nisi igrao.Ja sam ju prešao puno puta i još uvijek mi je zanimljiva i uživam u njoj.Stvarno unikatna i zabavna,a od RPG-ova Fallout 3 isto vrhunska igra.

Od novijih igara nemam pojma,cekam sad da izađe Far Cry 3 pa ćemo viditi. Probaj još možda Frozen Synapse,odlična taktička igra.

 

Alan Wake mi je jednostavno dosadan, nema drugog objasnjenja, ne vidim smisao, 95% igre si u šumi i po mraku i pucketas po tim sjenama nadajuci se da ces imat dovoljno municije... max payne 2 mi je odlicna igra a kada sam vidio malo Max Payne 3 gameplaya po youtubeu (sto inace uviek napravim prije nego nabavljam igru) pao mi je mrak na oci...

 

Istina je to sve, staris, postaje ti dosadno ono sto ti je prije bilo zabavno, al jbga, pa nije vrag da ne mogu smisliti i realizirati normalnu igru... toliko sam cekao taj Diablo 3, sjecam se da je bila najava prije 5 ili 6 godina za njega ali je ispalo da je to bila za*ebancija za prvi april hehe, i onda ispadne ovak kako je ispao, nekome se svida a meni... jos razmisljam dali da se upustam u to...

 

Sto je iduce? Warcraft 4 (nije nemoguce)? The Elder Scrolls 6? Starcraft 3? Fallout 4? sve su to ogromni naslovi koji bi bili prihvaceni samom najavom, ali do kada tako...? Cini se da ce najprihvacenije i najpopularnije igre ostati nastavci old school igara...

 

P.S igrao sam Fallout 3 vise puta, iako se uvijek vratim na Fallout 2, drazi mi je! :D

onaj koji jesam
11 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
shimeface kaže...


Alan Wake mi je jednostavno dosadan, nema drugog objasnjenja, ne vidim smisao, 95% igre si u šumi i po mraku i pucketas po tim sjenama nadajuci se da ces imat dovoljno municije..

 

Ne vidiš smisao igre zato što si u startu(sudeći po svojoj izjavi)promašio ono što glavno u igri:priču.

Poanta nije u municiji(dapače,ponekad je bolje pobjeći)već u osjećaju koji pružaju samo psihološki trileri.

Po toj logici,ne bi ti se svidio ni Silent Hill,koji je poznat po izvrsnoj priči,i atmosferi.

 

Društvo ne može mijenjati čovjeka.Čovjek može mijenjati društvo.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
shimeface kaže...

Ali stvarno... mislim prije 5-7 godina si imao toliko toga za isprobat, izabrat, proucit a danas... najavljuju igre po godinu-dvije na vise, i kad izade ne zadovoljava ocekivanja, sve neke dosadne, izlizane i vec videne teme, ali najgore to sto jednostavno nema izbora igara, bar ne kao sto je bilo prije... npr. koji je jos RPG izasao nedavno osim dugo ocekivanog novog TES-a (skyrim) a da nije nastavak nastavka i da je bar kolko toliko poznat/igran od strane publike (sto ujedno i znaci da je dobar)?

 

Evo igram ovaj Crysis 2 i boze moj, sve to super uber zakon izgleda, grafika animacija, fizika, ali kad mi se igra svodi na totalno besmisleno trcanje kroz grad i pucketanje po 100 milja vojnika odma ju gasim i ne mogu igrati duze od pola sata, jednostavno me nista ne privlaci... ista stvar je bila s originalnim dijelom samo si trckarao po otoku... zadnja zanimljiva, i drukcija od ostalih igara koju sam zaigrao je bio Portal 2...

 

Jel istina da se igre sve vise i vise rade samo radi benčmarka i dokazivanja snage svojih uber GPU-a i procesora?

Ili se vise ne isplati raditi igre za single player kad je multiplayer buducnost zbog sve jeftinijih a brzih internet veza? (pod multiplayer mislim MMO i ono sto sluzbeno ne spada u MMO ali tako izgleda)

 

pozz :)

 

P.S preporucite mi neku igru za PC.... :)

  Popularnost igre uopće nije jednaka njezinoj zabavnosti.Ponekada baš nađem igre za koje 99% ljudi nikad nije čulo i igram ih danima.

Pogledaj malo i dno ponude,tamo često znaju biti skrivene velike inovacije koje samo nisu imale dovoljno veliki marketinški budžet.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
16 godina
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
Cave Johnson kaže...

Ne vidiš smisao igre zato što si u startu(sudeći po svojoj izjavi)promašio ono što glavno u igri:priču.

Poanta nije u municiji(dapače,ponekad je bolje pobjeći)već u osjećaju koji pružaju samo psihološki trileri.

Po toj logici,ne bi ti se svidio ni Silent Hill,koji je poznat po izvrsnoj priči,i atmosferi.

Priča je bez pogovora dobra. Ali meni je dio s napucavanjem užasno dosadan i IMO jako loše riješen zbog čega se u potpunosti izgubio horor doživljaj koji sam od igre očekivao. Ukupni doživljaj mi zbog toga jako pati i to do te mjere da mi je čak žao tih 15€ koje sam dao za igru. :/

 

 

Što se teme tiče, zanemarimo li čisto tehničke stvari poput grafike koje su došle s jačim hardverom, meni se nekako čini da su prije igre ipak bile inovativnije, odvažnije i na kraju krajeva kvalitetnije. I to najviše AAA naslovi koji postaju sve više i više bezlični. Pokušavaju se prilagoditi baš svim tipovima igrača i onda na kraju nitko ne dobiva točno ono što želi. Kao tipičan primjer može poslužiti Deus Ex: HR. Poglupili su RPG elemente da igru približe i drugim tipovima igrača. Na kraju ni RPG ni FPS strana igre nije bila ono što je mogla biti. Sličan trend se može vidjeti i u brojnim drugim serijalima. TES, BF,...

 

Jednostavno se moram složiti s razmišljanjem jednog forumaša. Nekad su igre radili fanovi, danas ih rade biznismeni.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.8.2012 21:45 (ZC_Someone).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
Cave Johnson kaže...
shimeface kaže...


Alan Wake mi je jednostavno dosadan, nema drugog objasnjenja, ne vidim smisao, 95% igre si u šumi i po mraku i pucketas po tim sjenama nadajuci se da ces imat dovoljno municije..

 

Ne vidiš smisao igre zato što si u startu(sudeći po svojoj izjavi)promašio ono što glavno u igri:priču.

Poanta nije u municiji(dapače,ponekad je bolje pobjeći)već u osjećaju koji pružaju samo psihološki trileri.

Po toj logici,ne bi ti se svidio ni Silent Hill,koji je poznat po izvrsnoj priči,i atmosferi.

 

da ali kao sto sam rekao, prica moze biti super al sta mi to vrijedi kada se sve svodi na isto lutanje po šumi što je činjenica a UPRAVO TO kvari atmosferu igre... tom logikom (da ne pratis gameplay nego pricu) rade pogledam film...

onaj koji jesam
12 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Večina developera (tipa EA) bere lovu od onih koji ne znaju da je to sve marketinški trik...kao primjer za Call Of Duty serijale...eto ti sad svake godine novi CoD...sve do MW2 i MW2 je bilo vrhunski. Od Black Opsa su počeli brati lovu pa sad nadalje...eto već ima i MW3, za par mjeseci izlazi Black Ops 2...ne želim ulazit u raspravu ali eto samo primjer.

 

Btw. Rado bi da izađe novi Fallout :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 1:01 (iAvenger).
 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

COD2 je bio fantastican, COD4 revolucija, a sve novije je cisto sranje.

clock2much
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Da stoji to da se igre rade na istu temu, i da nema nista novo, nista unikatno i posebno.

Assassin's Creed serijal je donio jednu novu temu zadnjih par godina, drugaciji od ostalih, sto nije bas prije vidjeno. 

Dok imamo tu hrpu FPS-ova koji si vecinom na isti fazon, idi na misiju, spasi tog, uhapsi ili ubij nekog. Nisam igrao puno RPG, ali mi je ovaj zanr sve bolji i bolji, mada ne volim fantaziju, ni u filmskoj industriji. 

 

Ali mislim da se radi i o nezadovoljstvu gamera, svi znamo da su ljudi prije bili zadovoljni, opcenito zadovoljni, pa tako i igrama. Sada ljudi nisu zadovoljni, das im prst hoce ruku, tako i gameri, nezadovljni su jer misle da moze bolje i zele bolje. 

dzix
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 1:15 (dzelo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Jedine igre koje su me uspjele očarat su GTA San Andreas, Portal, Portal 2, Age of Empires III (klasinčna, TAD i TWC isključujem). CoD4 je imao dosta zanimljivu kampanju a ni multiplayer nije loš.

 

Igrao sam i Assassins Creed: Brotherhood i ne mogu reć da je loša igra al nije u mom stilu.

 

Posjedujem dosta multiplayer igara, što na steamu što na originu i ne mogu reći da me ijedna posebno oduševila. Ni od jedne nove igre ne očekujem puno da ne bi ostao razočaran ali ipak me obraduje poneki naslov kao što je GTA V pa se nadam još jednom preletjeti preko Vinewooda.

 

Jedina igra koju bi volio zaigrat a nisam u mogućnosti je Red Dead Redemption.

iPa;
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 1:40 (iPaleas).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

slazem se za AC iako ja osobno ne volim tu igru jer mi ima nekak dojam da je 80% gledanja filmica a 20% gameplaya.... 

 

... i ja bi novi fallout ali da ga naprave PC ekskluzivno... sto naravno nece

onaj koji jesam
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Pih, ista stvar kao s glazbom, treba tražiti malo dalje i biti maštovit...

 

Si prešao - world of goo, braid, machinarium, botanicula, mario portal, minecraft može pružiti dosta zabave ako imaš mašte, itd.

 

Drugi će ti znati preporučiti još sličnih igara.

Svi smo mi Mentalist.
 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Super Meat Boy, genijalna igra, pa ako netko nije upoznat nek pogleda po youtubeu.

Nisam siguran, mislim da je indie, barem djeluje tako.

I have nothing to say. Thank you and goodbye.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama
dzelo kaže...

Assassin's Creed serijal je donio jednu novu temu zadnjih par godina, drugaciji od ostalih, sto nije bas prije vidjeno.

Za jedinicu se slažem. Dvojka još ajde prolazi jer je popravila loše stvari iz jedinice ali svaki nastavak nakon toga... ne znam, kao da igram dvojku s par novih DLCova a ne novu igru. Pa mi to sve jako brzo dosadi. I to otezanje s pričom, u stilu kakve sapunice... IMHO, AC je nažalost otišao sličnim putem kojim CoD hoda već neko vrijeme. Nadam se da će trojka popraviti moje mišljenje o serijalu.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.8.2012 8:55 (ZC_Someone).
11 godina
neaktivan
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Ja se sjećam panzer fronta i najbolje igre ikad napravljene po meni Burnout 3...To je bilo tako nešto posebno na ps2 a doslovno si moga radi svasta od utrke do mlaćenja do izazivanja stete...A da ne govorim o grand turismu ili najjjjjjboljoj simulaciji motora za koju skoro niko ne zna a nalazi se na PS2 platformi..Dakako govorim o Turist trophyju pa stare igrice tipa stari PES je meni bio puuuuuuno bolji od današnje fife i današnjeg pesa..I nekad grafika nije bila bitna nego igrivost a danas je na prvom mistu grafika i glavo je da sve pršti od HD-a, zato toliko mnogo ljudi i igra Minecraft LOL ili ko ja igra WOT jer one imaju još ću samo jednu...I da prijesu igrice bile zakon primjer je kako navodite COD I MOH...Danas su to po meni bezvezni naslovi koji služe za must pare :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Šta je to s danasnjim igrama

Meni su igre idalje dobre, istina ima ispranih franšiza al ok su za ubit jedno popodne.

 

Još uvijek izlaze dobre igre, samo ih treba pronaći, većinom su to sad indie igre. Inače konzolitis po meni i nije tako loš, kada se dobro izvede, dosta dobra grafika bude a mali zahtjevi za pokretanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Šta je to s danasnjim igrama

Ak se mene pita, konzolitis i grafika nemaju veze jedno s drugim. Ta "dijagnoza" se odnosi samo na gameplay.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice