NFS: SHIFT Problem

poruka: 55
|
čitano: 15.558
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

E bok!

Jucer sam skinio NFS Shift i imam problem

Kada upalim igru dode mi do dijela kada radim svoj profile u igri.Napravim profil, i kada dode loading bloka mi komp!!!

 

http://img529.imageshack.us/img529/638/27006mz7.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Kupi igru.

Why so serious???
 
1 4 hvala 0
14 godina
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

Bok! tako i meni....ja pocnem igrat stazu i samo izbaci van neznam sto mu je...

koji os imas?

14 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

Glupost, i ljudi s originalima imaju problemeNamigiva

 

To se odnosi na vlasnike ATI Radeon grafički kartica, izgleda da ih PhysX jebeBelji se

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2009 17:48 (X-Wind).
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

Imam sličan problem, nakon dvije, tri utrke pri loadanju iduće staze stane vrtiti kružić i tako u beskonačnost. Inače ide odlično na visokim detaljima i 4×AA na 1024×768.

PC: Asrock nForce 570SLI, AMD 64 X2 4800+@2.8 GHz, Kingmax 2×1 GB DDR2 800 CL5, XFX 9600GSO 384 MB, WD Caviar Blue 640 GB 16 MB, DVB-S Smartvision CDVBAny2030S, Wayjet BT878, DVD RW Sony NEC 5200, 400
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.9.2009 17:49 (bmw_power).
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

Ljudi dragi igra jos nije izasla izlazi sutra (petak 18.09.2009) te stoga vasi problemi se nemogu rijesiti...Kupite original kada dode u Hrvatske trgovine.

14 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

Kao prvo, igra je izašla još 15. u USA, a u EU 17. koliko ja znamNamigiva To što možda naši kasne, to je već drugi problemBelji se

 

2. Zašto nebi bilo rješivo???

 

Vjerovatno će sve biti ispravljeno kada izađu Catalyst 10 driveri sljedeči mjesec, ili će u međuvremenu izaći neki fixNamigiva

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

Eto meni nikakvih problema, a opet ne vidim zašto se čovjeku ne bi pomoglo ako nije kupio igru, a nije stvar do skidanja cracka ili zaobilaženja zaštite.

Imao sam sličan problem s Physixom kod Trinea i dobio žuti karton samo zato što igru nisam kupio, a nije stvar uopće do piratiziranja nego eto do nVidijinog presavršenog Physixa.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

Igra ti zablokira jer je to bug.Imas na official forumima gomilu ljudi sa tim problemom.Ili kad treba ucitati profil bude samo black screen ili kad ucitava stazu samo bude crni ekran.A ježi ga,ipak je to EA.Sto se tice same igre,GRID je naspram ovog majka.

Moj PC  
1 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Izgleda da vi svi pricate gluposti........

Imam Quad Core Q6600,ATi Radeon HD3870x2 8 GB Ram.Driveri od grafe su mi 9.9(najnoviji)

A ova 2 susjeda mi igraju na Dual Coreu i HD3850 i driverima 7.12

I btw imam Vistu Ultimate 64 bit SP2 kao u frenda iz razreda koji ga takodjer igra!!!

http://img529.imageshack.us/img529/638/27006mz7.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

imaš temu o shiftu pa pitaj tamo a ne gušit forumNamigiva

kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiill frenzy
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Kill Frenzy kaže...

imaš temu o shiftu pa pitaj tamo a ne gušit forumNamigiva

I onda će mu tamo neki lik doći i reći da otvori posebnu temu za probleme.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

pozz.kod mene je isti problem kao i kod svih ostali zablokira i nemogu ništ osim resetirat neznam u čemu je problem dali je možda  u pitanju grafička jer je malo zastarjela ATi radeon hd2400 pa ako netko zna nešto o tome jer jasam totalni neznalac o tim stvarima

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Pliz pomozite kada upalim utrku i stisnem tipku za gas igra se ugasi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NFS: SHIFT Problem

pozdrav svima. evo instalirao sam igru i probam ući u nju ali mi izbaci " failed to initialize the emulator". da li možda postoji neko rješenje za to? hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

evo i mene izbaci malo prije, otkljucao tier 2 utrke i sad krecem, sttisnem gas i op...

ono s..nje od dont send mi se pojavi i kaze da je problem u shift.exe datoteci.

Malo sam prosvrljao po forumima i tamo ima jako puno ljudi sa istim problemom, vecina ih tvrdi da je problem u cracku....

Ima li tko rjesenje, jer igra je  odlicna???

Malo sam u bedu...

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

Cika jova ti kao kupujes igre kladim se da je tvoj komp pun piratiziranog softvera.

15 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

neznam preko cega vi skidate ja preko CryptLoad-a i  uvjek mi sve radi super i ubiti vvecino ovih kojih sam vidio da kazu za problem nemaju MOJ PC pa neznam dali je stvar u physx-u jer kazu vecinom da je...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

našao sam rješenje a zapravo je jednostavno...svo vi koji imate problem da kada pokrenete nfs kod loadinga vam se pojavi black screen i morate restartat,jednostavno na ikonu shortcut-a desni klik mišem,pa onda na compatibility i stavite da je compatibility sa windows 98 i onda OK i to je sva mudrost i igra radi normalno i sve je ok a ako nekima i to ne radi ima još nekoliko rješenja za black screen pa mi se možete javit na pm

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2009 12:04 (Sex_hunter).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
NFS: SHIFT Problem

Nasli ste ga zaj***vat sto niej fer i ja sam SAM pirat imam 200 komada sto da su orginali bilo bi luppanja po dzepu,ha ja niko nije budala uzet orginal taman ne radila igra.Mozda mu je do graficke jer je Ati,da je Nvidia ko moja tad ne bi zastajalo nista il neznam sta je..

Za volanom guja a u krevetu oluja!
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

Ljudi.Imam probemčinu.Kada idem instalirat shift trazi mi neki group.5 cab dali znate u cemu je spika.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
CAPETAN PRICE kaže...

Nasli ste ga zaj***vat sto niej fer i ja sam SAM pirat imam 200 komada sto da su orginali bilo bi luppanja po dzepu,ha ja niko nije budala uzet orginal taman ne radila igra.Mozda mu je do graficke jer je Ati,da je Nvidia ko moja tad ne bi zastajalo nista il neznam sta je..

a ti se nađes najpametniji na cijelom forumu i hvalis nvidin polu proizvodi i zaspamas cijelu temu.

I ja imam ATI i ne radi mi a susjed mi ima nvidiu i NE RADI i njemu. to ti je tvoja nvidia sa physx-om

cito sam na nekim drugim forumima da treba izbrisati taj physx sa kompa i da bi to trebalo bit rjesenje za ati kartice.

rapidshare premium and warez-bb user
14 godina
offline
RE: NFS: SHIFT Problem
Lord_Marko kaže...
CAPETAN PRICE kaže...

Nasli ste ga zaj***vat sto niej fer i ja sam SAM pirat imam 200 komada sto da su orginali bilo bi luppanja po dzepu,ha ja niko nije budala uzet orginal taman ne radila igra.Mozda mu je do graficke jer je Ati,da je Nvidia ko moja tad ne bi zastajalo nista il neznam sta je..

a ti se nađes najpametniji na cijelom forumu i hvalis nvidin polu proizvodi i zaspamas cijelu temu.

I ja imam ATI i ne radi mi a susjed mi ima nvidiu i NE RADI i njemu. to ti je tvoja nvidia sa physx-om

cito sam na nekim drugim forumima da treba izbrisati taj physx sa kompa i da bi to trebalo bit rjesenje za ati kartice.

..reci mu reci kad je nvidija bila bolja od ati-ja...j... jednu igricu na drugi 1000 radi bez problemaaaa

15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

Imam i ja problem kod SHIFTA.

Nemogu nikako staviti sliku po cjelom ekranu. nego mi je smanjena.

zna možda netko rešenje problema?

14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

druze trebas u opcijama za grafiku cini mi se, nadjes nesto pise "windowed" ides na off i bice ti preko cijelog ekrana

 

nadam se da sam ti pomogao

ed-kr-is
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

hvala. idem probat

Smijeh

15 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

SAD MI JE PO CJELOM EKRENU I SVE JE OK OSIM DA MI IGRA STANE I ZA PAR SEKUNDI OPET KRENE.

SMANJIO REZOLUCIJU ALI SVE ISTO.

IMA LI ZA TO NEKO REŠENJE. STAVIO SAM NOVI PACH. ALI NIŠTA NE POMAŽE.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 13:01 (borac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

i ja imam sa tim problema, i smanjio detalje i rezoluciju a ono opet zeza, nakon nekog vremena samo mi zablokira komp i pise nesto kao "has stopped working and collect information about the problem" i samo je mogu zatvoriti.

 

sad nemam pojma zbog cega je tako, ne mogu da skonta, jer graficka mi je 512 GB ali Nvidia najjaca za laptope, jer mi je gamerski laptop a imam i 4 gb rama

ed-kr-is
15 godina
neaktivan
offline
RE: NFS: SHIFT Problem

ČITAO NA OSTALIM FORUMIMA I NEKAJ SPOMINJU PSIHIX. DA NETREBA TO NEKAJ NADOGRADIT??

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.10.2009 13:06 (borac).
15 godina
neaktivan
offline
NFS: SHIFT Problem

MENI JE PAR SEKUNDI CRNI EKRAN I ONDA OPET IDE ALI NAKON PAR MINUTA OPT CRNI EKRAN PAR SEKUNDI PA OPET IDE DALJE

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice