Metro: Last Light - VS - Crysis 3

poruka: 3
|
čitano: 1.419
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Metro: Last Light - VS - Crysis 3

Dve igre koje su gotovo čudo tehnologije današnjeg PC gaminga u vizuelnom smislu, pa bi bilo lepo da ih sada imamo zajedno, nešto kao Battle, u podforumu "PC igre". Svuda se poredi njihova grafika i ako ih ne deli isto okruženje. Jedni govore Metro, drugi govore Crysis. Nisam do sada imao priliku da ih lično vidim u maksimalnom kvalitetu na nekom PC-u, jer takve komponente na današnje vreme retko ko može priuštiti, jedino sa slika i video-gameplaya sam stekao kakav takav utisak, a on varira od situacije do situacije gde jedna igra izgleda bolje od druge, i obrnuto. E sad, sigurno vas ima koji znate više o ovome, pa bi bilo dobro da podelite iskustva. Možete navesti još koju igru u sličnom vizuelnom rangu, mada sumnjam da postoji, jer su ove dve igre otišle najdalje do sada. Možete takođe, prokomentarisati i neke gameplay karakteristike. Crysis 3 nisam nešto igrao, dok Metro: LL jesam, no ni tu nemogu dati konačan sud, mada po nekim raspravama vidim da je Metro u gameplay smislu dosta bolji, možda i grešim.

 
1 7 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Metro: Last Light - VS - Crysis 3

Stavis glasanje ;)
 

Meni vise pase Crysis 3 zbog gameplay-a,vremena radnje,oruzja itd...Nisam fan post-apokalipticnih igrica

Sudeci po game-debate-u Crysis 3 je zahtjevniji u grafici


 Mislim da je Crysis 3 bolji

3 Crysis 3
17 Metro:Last Light
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro: Last Light - VS - Crysis 3
ii7scw kaže...

Stavis glasanje ;)
 

Meni vise pase Crysis 3 zbog gameplay-a,vremena radnje,oruzja itd...Nisam fan post-apokalipticnih igrica

Sudeci po game-debate-u Crysis 3 je zahtjevniji u grafici


 Mislim da je Crysis 3 bolji

A bravo. Nisam se setio. Evo dobro je, ti si sad postavio pa ćemo glasati...  Za ovo drugo, u redu, ukusi su različiti. Ja nikad nisam voleo vanzemaljce i neka futuristička naoružanja, dok su mi postapokaliptične igre fenomen, pre svega zato što je tu potrebna ogromna mašta i zamisao kako bi se te igre što bolje prikazale. Jako izražen karakter "preživljavanja" mi je jako bitan u ovim igrama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice