COD4 - Černobil čekanje helića?

poruka: 28
|
čitano: 4.657
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
COD4 - Černobil čekanje helića za izvlačenje?pomoć

recite mi kako da prodem taj dio već probavam 2 dana i nikako da uspijem..došao sa do onog prvog spremanja prije negoli dolijeću oni svi helikopteri i ovih ima kao crva nemogu nigdje se zbuksat i ubijati ih i čekat pomoć....   inače igram na HARD !! hvala puno

nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.1.2010 20:36 (Comfort).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil čekanje helića za izvlačenje?p
Prvi put kad sam prelazío igru, uspio sam, mislim na regular, nedavno sam na hardened išao prelazit i isti problem imam
Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
15 godina
neaktivan
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

Sakrij se tamo desno iza zgrada ili u kućicu tamo desno kod onih autića.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil čekanje helića za izvlačenje?p
Comfort kaže...

recite mi kako da prodem taj dio već probavam 2 dana i nikako da uspijem..došao sa do onog prvog spremanja prije negoli dolijeću oni svi helikopteri i ovih ima kao crva nemogu nigdje se zbuksat i ubijati ih i čekat pomoć....   inače igram na HARD !! hvala puno

:),ja na normal jedva XD

www.gamevirtual.tk Rezencije,novosti i gameplay!
15 godina
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

Onaj pištolj zamjeniš kalašom, postaviš sve claymoreve koje imaš otamo gdje oni dolaze, nađeš neko kampersko mjesto s dobrim zaklonom i rokaj.

Probaj ih što više skinit snajperom u prvoj navali.

 

Uglavnom važan je dobar zaklon da se ne izlažeš previše.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

na normal sam je prošao odma, na najtežem sam je igrao tjedan dana i prošao na način skrivanja skroz desno iza one terase..

sakriješ se skroz u desni gornji kut između zida i one plinske zone... pomalo ih gađaš i makivaš se od bomba ali uvjek tu budi i proči češ

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

Negdje sam gledao walkthrough na netu,gdje se frajer zbukso iza vrtuljka,a prije toga lijepo osigurao prostor i Cpt.MacMillana Claymoricama.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

Hebeš Milana, on ionako nemože crknit (ja ga gađo bombom i ništa mu), udalji se od njega, nađi neko dobro mjesto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

e ja sam ti si cucnuo tamo kod onih blokada betonskih gdje ih helić iskipa,znaci ubijes tih par koje helic izbaci i onda si cucnes na kraj blokade,oni ti budu dolazili a ti ih samo cekas i ubijas,ja sam isto poludio dok sam prelazio,isto sam igrao na hard,najtezi dio igrice bar meni

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?
skrba kaže...

e ja sam ti si cucnuo tamo kod onih blokada betonskih gdje ih helić iskipa,znaci ubijes tih par koje helic izbaci i onda si cucnes na kraj blokade,oni ti budu dolazili a ti ih samo cekas i ubijas,ja sam isto poludio dok sam prelazio,isto sam igrao na hard,najtezi dio igrice bar meni

na normal možeš stat ispod heliča i gađat ih ako češ

ali ako igra na najtežem neče ovom tehnikom proč

14 godina
neaktivan
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

Ja sam prelazio igru na veteran. Uspio sam na nacin da sam se sakrio u naplatnu kucicu. U camp stilu. I oni to dolaze ti ih pucas. Ako ti ubace granatu, kucica je dovoljno uska da je mozes bacit natrag.

 

(Ali u naplatnu kucicu se sakrij , tek poslje kad upucas one likove sa snajperom sto izlaze iz helica. (Kad ti nestane ammo, imat ces isprid sebe svega i svacega tako da nece bit problem)

 

Ja ovo govorim za Veteran, za Hardened nisam nikad igrao.

Spirit...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?
skrba kaže...

e ja sam ti si cucnuo tamo kod onih blokada betonskih gdje ih helić iskipa,znaci ubijes tih par koje helic izbaci i onda si cucnes na kraj blokade,oni ti budu dolazili a ti ih samo cekas i ubijas,ja sam isto poludio dok sam prelazio,isto sam igrao na hard,najtezi dio igrice bar meni

Meni je najtezi dio igre bio kad se vracas is Safehousa,nakon sto Prica ubije Al-Asada, isto na veteran,nezz jel na hardened ista lakse.

Spirit...
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?

 

- probao sam s tim buksanjem iza blokkova i skidam ja ekipu koja silazi s helića ali kad njih odradim onda se nemam više di sakriti jer oni dolaze sa svih dtrana i to nije dobra opcija...

 

- druga je bila da sam se vratio skroz od tamo gdje sam došao i tamo ih čekao ali onda nemogu više doći do milana i vratiti se u helokopter jer ih je previše..

 

- imao sam i opciju buksanja u naplatne odmah ispred milana ali drito nabacuju bombe ispred ulaza i ako ju odem baciti ovi me oderu kao sivonju a neznam da probam u onu drugu kućicu ispred vrtuljka kako je tamo situacija ...

 

 

spremljen save mi je : ja sam iza betonskih blokova (odmah lijevo do milana) i dolazi prvi helić ... sad trebam smisliti kamo zbrisati za to kratko vrijeme jer me je bas spremio na to dobro/i nije baš dobro mjesto ali nemogu si pomoći !!

 

ako imate još koji savjet slušam ... hvala

nema gaaa...
14 godina
protjeran
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

ev ja sam prešo igru mnogo puta i već imam iskustva sa svim misijama.što se tiče tog čekanja helića kod černobila.

1.postavite mcmilana na ono mjesto da ih roka sa snajperom.

2.claymorice ne pomažu niti 0.01%.

3.morate leći malo desno od mcmilana i morate imati snajper i morate prvo pobiti one što izlaze iza zgrada sa snajperom pa kad naiđe ekipa u helićima kad SE SPUŠTAJU NIZ KONOPAC IZ HELIĆA TU IJ MORATE POBITI aa onda slijede navale sa svih strana lijevo,desno bla bla bla..

4.da ne zaboravim u igri (u toj misiji) je važno imati max broj ručnih bombi (frag granades)

5.znači kad naiđu treba ih srezati u korijenu.!!!!!

,samo najjači opstaju AMD and ATi forever together
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

ma pričate gluposti, kakvi vrtuljci, kampovi, ležanje iza brijega... ?

na hardered nema šanse da tako se prođe...

jedini način je ko što sam reako u postu prije skruz desno pa onda skroz gore do kraja... tako da je ispred zid, ljevo ograda, a desno plinska zona. treba otič do crte plinske zone i zida jer bombe slabo dostignu do tamo, a protivnici tu mogu dolaziti SAMO s jedne strane i ta je strana toliko uska da dolaze jedan po jedan u zastojima, i tako je teško proč ali za HARDERED je jedini način...

di češ se na hardered sakrit u vrtuljak, šta pričaš; doletit če ti odma pet bomba iz tira unutra

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?
mindstorm kaže...

ma pričate gluposti, kakvi vrtuljci, kampovi, ležanje iza brijega... ?

na hardered nema šanse da tako se prođe...

jedini način je ko što sam reako u postu prije skruz desno pa onda skroz gore do kraja... tako da je ispred zid, ljevo ograda, a desno plinska zona. treba otič do crte plinske zone i zida jer bombe slabo dostignu do tamo, a protivnici tu mogu dolaziti SAMO s jedne strane i ta je strana toliko uska da dolaze jedan po jedan u zastojima, i tako je teško proč ali za HARDERED je jedini način...

di češ se na hardered sakrit u vrtuljak, šta pričaš; doletit če ti odma pet bomba iz tira unutra

 

u ovo ce mi biti teško sad doći do tamo jer sam zbuksan kod blokova ali budem probao ...

nema gaaa...
15 godina
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?
mindstorm kaže...

ma pričate gluposti, kakvi vrtuljci, kampovi, ležanje iza brijega... ?

na hardered nema šanse da tako se prođe...

jedini način je ko što sam reako u postu prije skruz desno pa onda skroz gore do kraja... tako da je ispred zid, ljevo ograda, a desno plinska zona. treba otič do crte plinske zone i zida jer bombe slabo dostignu do tamo, a protivnici tu mogu dolaziti SAMO s jedne strane i ta je strana toliko uska da dolaze jedan po jedan u zastojima, i tako je teško proč ali za HARDERED je jedini način...

di češ se na hardered sakrit u vrtuljak, šta pričaš; doletit če ti odma pet bomba iz tira unutra

Ti pričaš gluposti, moguće je preć i na druge načine.

Kako ti to znaš da se samo tako može preći, kad ima drugih načina (i ja sam prešao na drugi način).

Netko zna čuvat i dvije strane, a ne samo jednu.

15 godina
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

Nema nikakve prave taktike, nekad preživiš nekad ne. Ja sam  prešo na vetaran a samo sam ležo kod macmillana i ubijao.

Bolje ispast budala nego iz vlaka
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?
xxxxx kaže...
mindstorm kaže...

ma pričate gluposti, kakvi vrtuljci, kampovi, ležanje iza brijega... ?

na hardered nema šanse da tako se prođe...

jedini način je ko što sam reako u postu prije skruz desno pa onda skroz gore do kraja... tako da je ispred zid, ljevo ograda, a desno plinska zona. treba otič do crte plinske zone i zida jer bombe slabo dostignu do tamo, a protivnici tu mogu dolaziti SAMO s jedne strane i ta je strana toliko uska da dolaze jedan po jedan u zastojima, i tako je teško proč ali za HARDERED je jedini način...

di češ se na hardered sakrit u vrtuljak, šta pričaš; doletit če ti odma pet bomba iz tira unutra

Ti pričaš gluposti, moguće je preć i na druge načine.

Kako ti to znaš da se samo tako može preći, kad ima drugih načina (i ja sam prešao na drugi način).

Netko zna čuvat i dvije strane, a ne samo jednu.

ajde navedi mi jednog tko je na hardered prošao na drugi način, ja sam tjedan dana igrao i milion načina isprobao

ako znaš čuvat dvije strane, stavi igru na hardered pa nečeš niti doč do te staze...

15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?

ja igram na HARD i ovo dosad je bilo male muke tj vise bih to nazivao više željom za igrom pa se tako malo rasteže i pogibaš ali ovdje je već malo gusto .. probat cu ovaj način da otiđem tamo ako stignem ...

 

ovo da zalegneš kod MILANA nikako ne pali, odmah mi s desne ekipa siže i baca bombe i roka me ... tako da ...

 

2 xxxxx: ajde ti onda navedi jedan dobar zaklon di se može sakriti.

 

 

hvala

nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2010 14:17 (Comfort).
14 godina
protjeran
offline
COD4 - Černobil ćekanje helića?

evo, za HARDERED mislim da je ovo jedini način, meni je uspio:

 

zeleno - ja

crveno - plinska zona

plavo - odakle oni gađaju

 

ako ste na zelenom, bombe neče doprijet do vas, možda tu i tamo koja....

čučnut na zelenu točku i snajperom gađat samo na dva ( plava ) mjesta

 

znaš koliko če ti trebat da je prođeš na hard, ja sam igrao mislim 3 mj možda i više, bilo je tu puno gorih staza od ove

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.1.2010 14:30 (mindstorm).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil ćekanje helića?
Licno sam presao i na hard i na veteran normalno lezeci pored onog saborca i sa snajpom. Istina da sam ponavljao nekih 20 tak puta, uglavnom zbog onih glupih pasa al et, u biti moguce je prijeci i onako izlozen na onom uzvisenju.
Loyal to the game
15 godina
offline
COD4 - Černobil čekanje helića?

Evo sad sam prešao na veteran i to na 2 načina:

1. Bio sam pored milana, ovo je teži način, treba bit brz sa snajperom.

2. Otišao sam iza onog tamo gdje su autići skroz tamo desno od milana, tu je lagano, naljeću na tebe kroz samo jedan prolaz, moraš se samo pazit bombi i da ti neko se ne približi.

Evo i dokaz da je pređeno na veteran tako da netko nebi rekao da lažem.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil čekanje helića?

evo probao opciju da budem i prvoj kućici ispred milana i tu ide neko vrijeme ali ubace oni bombu unutra tako da je to pušiona .. isao sam i onu opciju sto je netko rekao tamo iza autića uz zid da ih gledaš ako cucnem imaju me na nišanu ako legnem ne stignem se maknuti a niti do bombe da ju bacim ...

 

2 xxxx: svaka čast majstore ..

              a ovo kod milana to sam probao ali kako se izvuć kad bacaju bombe nemožeš ih sve uloviti i vratiti ?

 

 

hvala

nema gaaa...
15 godina
offline
RE: COD4 - Černobil čekanje helića?
Comfort kaže...

              a ovo kod milana to sam probao ali kako se izvuć kad bacaju bombe nemožeš ih sve uloviti i vratiti ?

 

Ako ti ubace jednu vratiš, ako ih doleti više diži se, trči i odmah se bacaj, ovdje moraš imat sreće da ne crkneš dok stojiš - zato ih moraššto više poskidat snajperom, da te teže skinu kad se digneš.

Ovaj drugi način ti je dosta lakši probaj preko njega, jedino je hebeno kad se na kraju moraš vratit po milana.

I da, claymore postavljaj da te ne uhvate s boka ili leđa mogu te spasit.

 

Inače sam causal gamer, ako sam ja to uspio preć onda može svatko.

15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil čekanje helića?

ma i ja sam casual gamer ali eto stvara mi probleme ajde javim se kad probam jer moram uciti pa nisam bas na kompu stalno ... hvala puno probam pa javim ..

 

a reci mi za ovo drugo di si staneš tamo ??

nema gaaa...
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.1.2010 10:03 (Comfort).
14 godina
protjeran
offline
COD4 - Černobil čekanje helića?

uhh baš razumljivo govorite "e morate kdo onih autića il tamo ljevo kod one kućice pa dok oni izlaze ti moraš se pomaknut do plinske zone pa uzet snajper pa bla bla bla bla....."

KAKVA ČOVEČE STRATEGIJA TREA SE ZNATI IGRATI !!!!!

,samo najjači opstaju AMD and ATi forever together
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: COD4 - Černobil čekanje helića?
LightRush kaže..

KAKVA ČOVEČE STRATEGIJA TREA SE ZNATI IGRATI !!!!!

 

to se stoji ali nei nisu frekovi neg casual gameri tj oni koji povremeno igraju .. evo danas opet probao ali nejde neznam koji k..

nema gaaa...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice