Razocarenje u Bugu zaključana tema

poruka: 73
|
čitano: 9.348
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Razocarenje u Bugu

na stranici 69 u novom Bugu 205 dozivio sam sok.

 

Naime, uzeti uzorak slike ovih prekrasnih 7 ljudi je ustvari ova slika, a na toj slici kondog imena STS-107 javlja se Space Shuttle Columbia 

vjerojatno svima vec poznata, ali kome nije

 

STS-107

 

 

Zalosno je da se ekipa BUGa poigrala slikom mrtvih ljudi...

 

nadam se da su pritom mislili na obitelji poginulih !

 

 

potpis :D
16 godina
offline
Razocarenje u Bugu

A o čemu se radi u tekstu?

 

Mislim ljudi stavljaju slike i Ayrtona Senne pa šta onda, ne kužim...

 

Tko rano rani, cijeli dan je pospan...
16 godina
neaktivan
offline
Razocarenje u Bugu

Iz određenih razloga ne kupujem BUG zadnjih pola godine (drastično im je pala kvaliteta) pa me zanima kakva se zo zapravo slika nalazi na stranici 69.

Ako netko može skenirati, ili uslikati, inače ovako ne razumijem.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
FlyBoy kaže...

Iz određenih razloga ne kupujem BUG zadnjih pola godine (drastično im je pala kvaliteta) pa me zanima kakva se zo zapravo slika nalazi na stranici 69.

Ako netko može skenirati, ili uslikati, inače ovako ne razumijem.

Nazalost nemogu ali cu ti se potrudit skenirat veceras.

Radi se o ekipi BUG redakcije koja je photoshopom zamjenila lica ekipe STS-107 sa svojima.

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
FlyBoy kaže...

Iz određenih razloga ne kupujem BUG zadnjih pola godine (drastično im je pala kvaliteta) pa me zanima kakva se zo zapravo slika nalazi na stranici 69.

Ako netko može skenirati, ili uslikati, inače ovako ne razumijem.

Ako si dugo vremena pratio bug znaš da se oni svake godine slikaju (photoshopiraju) u neku temu (rudari, rockeri, nogometaši itd.). Ove godine su bili astronauti a kao baza (tijelo austronauta) na koji su stavili svoje glave je od nekih astronauta koji su poginuli u nesreći Space Shutle Columbia.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2009 23:27 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Hacker-ri kaže...

Radi se o ekipi BUG redakcije koja je photoshopom zamjenila lica ekipe STS-107 sa svojima.

 

WTF???

 

Nisam još kupio novi Bug, ali ako su to stvarno napravili, to fakat nije u redu...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Hacker-ri kaže...
FlyBoy kaže...

Iz određenih razloga ne kupujem BUG zadnjih pola godine (drastično im je pala kvaliteta) pa me zanima kakva se zo zapravo slika nalazi na stranici 69.

Ako netko može skenirati, ili uslikati, inače ovako ne razumijem.

Nazalost nemogu ali cu ti se potrudit skenirat veceras.

Radi se o ekipi BUG redakcije koja je photoshopom zamjenila lica ekipe STS-107 sa svojima.

Nisam još kupio novi bug.sutra ću pa nisam još vidio te sliku pa ti nemgu ništa na to rećiSmijeh

RIDER
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Paolo2612 kaže...
FlyBoy kaže...

Iz određenih razloga ne kupujem BUG zadnjih pola godine (drastično im je pala kvaliteta) pa me zanima kakva se zo zapravo slika nalazi na stranici 69.

Ako netko može skenirati, ili uslikati, inače ovako ne razumijem.

Ako si dugo vremena pratio bug znaš da se oni svake godine slikaju (photoshopiraju) u neku temu (rudari, rockeri, nogometaši itd.). Ove godine su bili astronauti a kao baza (tijelo austronauta) na koji su stavili svoje glave je od nekih astronauta koji su poginuli u nesreći Space Shutle Columbia.

"nekih"

 

svih 7 poginulih

samo dali su oni, ili su takvu sliku skinuli, na ruci Ilan Ramona nema izraelske zastav... a u originalu ta zastava je tamo

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
Razocarenje u Bugu

Zar svi moraju znati tko su ti astronauti?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Hacker-ri kaže...
Paolo2612 kaže...
FlyBoy kaže...

Iz određenih razloga ne kupujem BUG zadnjih pola godine (drastično im je pala kvaliteta) pa me zanima kakva se zo zapravo slika nalazi na stranici 69.

Ako netko može skenirati, ili uslikati, inače ovako ne razumijem.

Ako si dugo vremena pratio bug znaš da se oni svake godine slikaju (photoshopiraju) u neku temu (rudari, rockeri, nogometaši itd.). Ove godine su bili astronauti a kao baza (tijelo austronauta) na koji su stavili svoje glave je od nekih astronauta koji su poginuli u nesreći Space Shutle Columbia.

"nekih"

 

svih 7 poginulih

samo dali su oni, ili su takvu sliku skinuli, na ruci Ilan Ramona nema izraelske zastav... a u originalu ta zastava je tamo

Kad smo kod toga maknuli su i sve američke zastave (osim one na Rosandićevoj ruci).

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
vjeko kaže...

Zar svi moraju znati tko su ti astronauti?

"svi" nemoraju... ali bi ljudi trebali pazit sta stavljaju u casopis koji se cita diljem balkana

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Paolo2612 kaže...
Hacker-ri kaže...
Paolo2612 kaže...
FlyBoy kaže...

Iz određenih razloga ne kupujem BUG zadnjih pola godine (drastično im je pala kvaliteta) pa me zanima kakva se zo zapravo slika nalazi na stranici 69.

Ako netko može skenirati, ili uslikati, inače ovako ne razumijem.

Ako si dugo vremena pratio bug znaš da se oni svake godine slikaju (photoshopiraju) u neku temu (rudari, rockeri, nogometaši itd.). Ove godine su bili astronauti a kao baza (tijelo austronauta) na koji su stavili svoje glave je od nekih astronauta koji su poginuli u nesreći Space Shutle Columbia.

"nekih"

 

svih 7 poginulih

samo dali su oni, ili su takvu sliku skinuli, na ruci Ilan Ramona nema izraelske zastav... a u originalu ta zastava je tamo

Kad smo kod toga maknuli su i sve američke zastave (osim one na Rosandićevoj ruci).

Pa ništa valjda će bugovci vidjeti ovo i izviniti se zbog toga i valjda im se to više neće ponoviti Neodlučan

RIDER
15 godina
neaktivan
offline
Razocarenje u Bugu

To stvarno nije u redu, to je sramotno, no vjerujem da su ljudi to napravili čisto iz zabave i stvarno nismu htjeli nikog uvrijediti.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Razocarenje u Bugu

Trebali su stavit posadu nekog broda iz ST-aSmijeh

MSN - drazen016@net.hr , e-mail novi - drazen018@email.t-com.hr
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
thuglife kaže...

To stvarno nije u redu, to je sramotno, no vjerujem da su ljudi to napravili čisto iz zabave i stvarno nismu htjeli nikog uvrijediti.

Ja ne vidim tu ništa sramotno jer nisu namjerno išli oskvrnuti i vrijeđati uspomenu na njih. Da je nezgodno - je.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
Razocarenje u Bugu

Ja nisam ni znao za tu neserecu, ali u svakom slucajnu znam da bugovci nisu tili nekoga povriditi ili narugati se.

M sami smo zatrazili da nam vrate photoshop tutoriale koliko se ja sjecam po ostalim temama.

Uostalom ljudi koji su sastavljali tutorial vjerovatno nisu bili upoznati s nesrecom i poginulom posadom, vec im je slika posluzila kao dobar primjer Neodlučan

15 godina
odjavljen
offline
Razocarenje u Bugu

Može biti da je došlo do zabune jer...

 

Ajmo redom - odredila se "tema" za ovu godinu. Astronauti. Njihove slike. Grupa. Pravac na google. Slike. Shuttle crew. Velike slike (velika rezolucija). Prva slika veće skupine astronauta u većoj rezoluciji je slika posade Columbije. Pogledajte sami. I sjetite se da ljudi prije uočavaju stvari na desnoj strani.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Sum_of_all_fears kaže...

Može biti da je došlo do zabune jer...

 

Ajmo redom - odredila se "tema" za ovu godinu. Astronauti. Njihove slike. Grupa. Pravac na google. Slike. Shuttle crew. Velike slike (velika rezolucija). Prva slika veće skupine astronauta u većoj rezoluciji je slika posade Columbije. Pogledajte sami. I sjetite se da ljudi prije uočavaju stvari na desnoj strani.

a kad kliknes na tu sliku

KLIK

 

 

 

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
Razocarenje u Bugu

Ako koga zanima - evo slike

STS-107 STS-107
BUG BUG
Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu

isuse to je samo slika, random astronaut gulg srč...brijete previše...

15 godina
neaktivan
offline
Razocarenje u Bugu

Moraš baš biti izuzetno vezan za te ljude da bi ti se ovo činilo "nedoličnim".

 

Svaka smrt je tragedija, no ne vidim po čemu su ti ljudi "prekrasni". Možda su učinili više od drugih po pitanju samožrtvovanja za taj program, no u suštini su vjerojatno ljudi poput svih drugih, sa svojim dobrim osobinama i sa manama

 

Nitko ne spominje ljude koji umiru od gladi ili žeđi svakodnevno. Kao da se to podrazumjeva?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
mislav_01 kaže...

isuse to je samo slika, random astronaut gulg srč...brijete previše...

ma da...

neciji otac, majka i rodbina...

davno poginula...

ko jebe !

 

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Random. kaže...

 

Nitko ne spominje ljude koji umiru od gladi ili žeđi svakodnevno. Kao da se to podrazumjeva?

nitko im ne mjenja lica svojima...

a da to radi, i stavi u casopis koji netko placa i cita, bi isto tako bilo razocaravajuce kao i ovo

Meni osobno ! a vjerujem i drugima

potpis :D
16 godina
offline
Razocarenje u Bugu

Evo sad baš gledam malo o tome kako su poginuli i mogu samo reći katastrofa NASA-e, vodstvo je krivo... žao mi ljudi... A mogli su ih spasiti jer su znali ali nisu htjeli slušati.

A opet, možda ovi u BUG-u nisu znali pa stavili neku sliku koja im se svidila... Nenamjerno sigurno.

Tko rano rani, cijeli dan je pospan...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
Hacker-ri kaže...
mislav_01 kaže...

isuse to je samo slika, random astronaut gulg srč...brijete previše...

ma da...

neciji otac, majka i rodbina...

davno poginula...

ko jebe !

 

Iako ću zvučati okrutno - stvarno ko ih šljivi? Gdje bi cijeli svijet bio da je plakao i tugovao za svaku osobu koja je poginula...

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
15 godina
offline
RE: Razocarenje u Bugu
reci ti njima paolo..di je tu logika? xDD...Live long and prosper :D
16 godina
offline
Razocarenje u Bugu

ovo je zalosno i jadno, ta slika je uspomena na ljude koji su dali svoje zivote za dobrobit svijeta, to su njihova tjela i trebaju biti njihove glave, ipak je bug casopis koji drzi do svog ugleda, da se prodaju sirom svijeta i da su poznatiji ne sumnjam da bi ih pojedine obitelji poginulih cak tuzili zbog ovoga, meni je ovo kap koja je prerila casu i ne zelim vise kupovati taj casopis.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Razocarenje u Bugu
systemize kaže...

ovo je zalosno i jadno, ta slika je uspomena na ljude koji su dali svoje zivote za dobrobit svijeta, to su njihova tjela i trebaju biti njihove glave, ipak je bug casopis koji drzi do svog ugleda, da se prodaju sirom svijeta i da su poznatiji ne sumnjam da bi ih pojedine obitelji poginulih cak tuzili zbog ovoga, meni je ovo kap koja je prerila casu i ne zelim vise kupovati taj casopis.

WFT??!?

 

Ako je ovo logično, onda sam ja španjolski kralj. Kako ste vi završili školsko obrazovanje uz toliko nepravde?

Prva jedinica i - neću više u školu!

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
16 godina
offline
RE: Razocarenje u Bugu

Nije prva... u casu treba dosta da se nakapa pa da se prelije, samo cu reci da je kvaliteta casopisa skroz opala i nisam jedini koji to primjecuje, volio bi i ja da ovo nije ovako, ali to je moje osobno misljenje koje necu promjeniti,

15 godina
offline
RE: Razocarenje u Bugu

Ljudima koji dižu prašinu zbog ovoga mora da je jako dosadno u životu...

Seriously...

Every hole is a goal!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice