Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

poruka: 151
|
čitano: 171.333
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Pozdrav, zelio bih kupiti naocale Ray Ban Aviator, nasao sam vec na oglasniku jednog prodavaca, ali me zanima kako prepoznati dali su lazne ili prave?

 

Radi se o ovom oglasu, covjek kaze da mu je sestra kupila ali da mu ne pasu pa prodaje. Sad.. Kolika je to istina ja to neznam, ali smo se dogovorili da cemo se nac pa me zanima kako saznati dali su original ili ne( nemojte mi cijene spominjati ).

 

 

Hvala!

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
16 godina
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Kazu da original ima svakojake zigove na sebi, drzao sam one kupljene u ducanu i one s ebaya koje imaju zig od Luxxotice koja je glavni proizvodjac za Ray Ban - nisam nasao nikakve razlike, nit po izgledu niti po kvaliteti. S jednim i drugima mozes pogledat u sunce na par sekundi, oboje imaju stakla, ne plastiku.

 

Brzo se priviknes na oboje.

(govorim bas za te pilotke, nije to moj oglas da sad hvalim naocale :) nego to je samo moje iskustvo)

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 11:51 (Batista).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
Batista kaže...

Kazu da original ima svakojake zigove na sebi, drzao sam one kupljene u ducanu i one s ebaya koje imaju zig od Luxxotice koja je glavni proizvodjac za Ray Ban - nisam nasao nikakve razlike, nit po izgledu niti po kvaliteti. S jednim i drugima mozes pogledat u sunce na par sekundi, oboje imaju stakla, ne plastiku.

 

Brzo se priviknes na oboje.

(govorim bas za te pilotke, nije to moj oglas da sad hvalim naocale :) nego to je samo moje iskustvo)

Sve ovisi za  koga su namjenjene te naocale ima razlike između onih koji su napravljene za civilno tržište i vojno. One koje se djele vojnim pilotima su u vecini slucajeva kvalitetnije i nemaju oznake proizvođača!{#} S tim da prave pilotske naočale ne smiju imati polarizirana stakla!

13 godina
protjeran
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Kako god okrenete 50 kn i 250 kn je velika razlika ako su oboje fake. Htio bih na neki nacin prepoznat ih a ne bit scammed sto se tog tice da me prevari da su kopija, jer takve mogu ond auzet za 50 kn a ne 250 ;)

 

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
Crypto kaže...

Kako god okrenete 50 kn i 250 kn je velika razlika ako su oboje fake. Htio bih na neki nacin prepoznat ih a ne bit scammed sto se tog tice da me prevari da su kopija, jer takve mogu ond auzet za 50 kn a ne 250 ;)

 

Osnovna razlika je sto one od 50 kn imaju plasticna stakla a ove od 250 ili vise imaju prava stakla. Na prvo mjesto moras stavit zdravlje jer ove fake naocale mogu oštetit vid!

16 godina
neaktivan
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
Moj frend je kupil ray ban cvikse sa ebaya i isto su imali sve moguce fucking zigove i deklaracije i nema sanse da vidis razliku.platil ih je oko 150kn.nakon dva tri mjeseca mu se sarafic olabavil i nosil ih je u ducan gde prodaju orginal ray ban da mu to sloze i lik nije nist skuzil da su fake.samo je rekel da se sarafic olabavil jer je bil manjeg promjer nego kaj bi trebal biti.
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
16 godina
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Mislim, valjda mozes osjetit i vidjet da su naocale scum ili ne.

 

A bas da su za 50 kn... To nikako, to je za Proštenje Market...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
14 godina
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Ako se kupuju ray ban naocale kod nas MORA pisati made in italy

 

 

 

LP

 

EDIT: Vidis pa ces znat!

Ako sam ti pomogao stisni PRIJAVI!!! Patim za ★★★★★///////////ako je abortus ubojstvo onda je drkanje genocid!
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 21:37 (0verlord).
13 godina
protjeran
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Sutra cu se naci s gospodinom pa me bas zanima dali su prave.

No pitao sam ga preko telefona sada zasto prodaje tako nisko ako su ganjc nove jer je gospodinu sestra to kupila i dodu cca (rekao mi je tako 1500 kn ) i gospodin je rekao jer u hrvatskoj to bas i nejde ta prodaja i nitko ih nebi uzeo da je stavio 500 kn..

Sad kolika je to istina ja neznam.

Ko prestane biti prijatelj, prijatelj nikada nije ni bio. || Čime se pametan stidi, time se budala ponosi.
14 godina
protjeran
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Sigurno ima neka razlika, da nema svi bi kupovali fake i uštedili 1000 kn. Evo baš danas su janjevci na rivi počeli prodavat naočale za 200 kn sad RayBan deklaracijom. Svako malo pametniji bi skužio da nisu original po cjeni a i jer ih janjevci prodaju(bez uvrede istima!).

Probaj googlat malo možda negdje piše koja je razlika.

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
0verlord kaže...

Ako se kupuju ray ban naocale kod nas MORA pisati made in italy

 

 

 

LP

 

EDIT: Vidis pa ces znat!

nemora bit... ja imam oriđiđi Ray Ban made in USA??

14 godina
protjeran
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
uber_low kaže...
0verlord kaže...

Ako se kupuju ray ban naocale kod nas MORA pisati made in italy

 

 

 

LP

 

EDIT: Vidis pa ces znat!

nemora bit... ja imam oriđiđi Ray Ban made in USA??

I tebe su prevarili{#}, šala naravno. Na mojima (isto original) piše "Made in Italy". Isto su neke aviator.

EDIT: Kolko ja znam Ray Ban je jedini normalan šta se tiče tih naočala, ima tvornicu i dobre prizvode. Oni Prada, Gucci, DG, Emporio i to oni kupe za 50 eura naočale i naljepe svoj logo na njih i opla odjednom eto ti 1500 kn naočale!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 22:06 (gjurki).
13 godina
online
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
Crypto kaže...

Pozdrav, zelio bih kupiti naocale Ray Ban Aviator, nasao sam vec na oglasniku jednog prodavaca, ali me zanima kako prepoznati dali su lazne ili prave?

 

Radi se o ovom oglasu, covjek kaze da mu je sestra kupila ali da mu ne pasu pa prodaje. Sad.. Kolika je to istina ja to neznam, ali smo se dogovorili da cemo se nac pa me zanima kako saznati dali su original ili ne( nemojte mi cijene spominjati ).

 

 

Hvala!

Crypto evo ti 2 savjeta;

1 savjet, ako na lijevom staklu ne primjetiš u krajnje lijevoj strani ne primjetiš isprepletena slova B i L (Bausch & Lombb), to NIJE USA ORIGINAL i. {#} 

 

2 savjet, sve Ray Bane oćale su s prodajom licence talijanima prije nekih 6 godina prestale biti "one" Ray Ban oćale, tako da svjetujem, OPREZ s izletavanjem i kupnjom i. {#}

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
s unutrasnje strane urezano u jednu lecu RB, ne naljepnica nego bas urezano i ne bi se trebalo vidjeti sa vanjske strane. Tako je na mojim piloticama iz njem stare su 10god :P
Win Osama in hide and seek
13 godina
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
e da BL pise ne RB
Win Osama in hide and seek
16 godina
neaktivan
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Trebale bi imati oznaku RB na nosnicama, ono kaj ide na nos, kužiš već, oznaku na lijevoj i desnoj "uški" ili kak se već zove taj dio okvira koji ide od naočala pa do iza uha (nemrem se sjetit sad XD), oznaku na metalnom dijelu iznad nosa (ugraviranu) s donje strane, na desnom staklu u lijevom gore kutu (gledano sprijeda) otisnuto Ray Ban, a na lijevom staklu, negdi u visini tog jointa gdje su "uške" prišarafljene za okvir ugravirano   RB pisanim slovima. To je kolko ja znam. Možda netko još zna kakvu informaciju više.

 

@uber_low

Onda imaš neke starije, jer Ray Ban naočale od dvije i nekoje ako se ne varam proizvodi talijanska firma Luxottica pod koju spada između ostalih i Ray Ban.

EDIT: E da, ako su starije onda imaju BL ugravirano.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 22:13 (1domagoj1).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
ATJLučko kaže...

Crypto evo ti 2 savjeta;

1 savjet, ako na lijevom staklu ne primjetiš u krajnje lijevoj strani ne primjetiš isprepletena slova B i L (Bausch & Lombb), to NIJE USA ORIGINAL i. {#} 

 

2 savjet, sve Ray Bane oćale su s prodajom licence talijanima prije nekih 6 godina prestale biti "one" Ray Ban oćale, tako da svjetujem, OPREZ s izletavanjem i kupnjom i. {#}

nemoj me za*ebavat... oriđiđi, kupio u ducanu, dosle me (dobro mog starog {#}) 1000kn neznam koje su al imaju taj neki logo... evo probavam sad bas noktom, nije naljepnica -.-''

14 godina
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
uber_low kaže...
0verlord kaže...

Ako se kupuju ray ban naocale kod nas MORA pisati made in italy

 

 

 

LP

 

EDIT: Vidis pa ces znat!

nemora bit... ja imam oriđiđi Ray Ban made in USA??

Nisi citao sa razumjevanjem, AKO JE KUPLJENO U HR MORA PISAT MADE IN ITALY, razumjes sad?

Ako sam ti pomogao stisni PRIJAVI!!! Patim za ★★★★★///////////ako je abortus ubojstvo onda je drkanje genocid!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
1domagoj1 kaže...

Trebale bi imati oznaku RB na nosnicama, ono kaj ide na nos, kužiš već, oznaku na lijevoj i desnoj "uški" ili kak se već zove taj dio okvira koji ide od naočala pa do iza uha (nemrem se sjetit sad XD), oznaku na metalnom dijelu iznad nosa (ugraviranu) s donje strane, na desnom staklu u lijevom gore kutu (gledano sprijeda) otisnuto Ray Ban, a na lijevom staklu, negdi u visini tog jointa gdje su "uške" prišarafljene za okvir ugravirano   RB pisanim slovima. To je kolko ja znam. Možda netko još zna kakvu informaciju više.

 

@uber_low

Onda imaš neke starije, jer Ray Ban naočale od dvije i nekoje ako se ne varam proizvodi talijanska firma Luxottica pod koju spada između ostalih i Ray Ban.

EDIT: E da, ako su starije onda imaju BL ugravirano.

e to... valjda onda jesu starije jer mi ih je stari dao... i da imaju BL ugravirano :P

13 godina
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
evo kako je domagoj rekao moje raybanke imaju na onome za nos ugravirano RB,ima BL na lijevom staklu i napisano je RB pisanim slovima kod uške. Tako da je to osnova da provjeris ;)
Win Osama in hide and seek
14 godina
neaktivan
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
0verlord kaže...

pitaj boga gdje su kupljene... al ja mislim kod nas :$

16 godina
neaktivan
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Pa svima će pisati made in Italy (novijima) kolko ja znam, jer se Ray Ban od dvije i nekoje više ne proizvodi u USA.

 

Drugi način za isprobati jel su orginal ili ne je, ugasiti čik na staklu {#}, ak se nič ne dogodi, orginal su (nemojte ovo zastvarno ić raditi, ovo je urbana legenda, ne znam baš kolko istinita).

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
14 godina
protjeran
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Odprilike ovako na original ti treba ovo pisat ( tako na mojima piše)!

1.) Na desnom staklu treba pisat Ray Ban da se vidi, to valjda i sam znaš

2.) Na onom sr*nju šta ide na nos treba pisat RB

3.) Na ljevom staklu pri rubu  kad gledaš sa strance, malo oči moraš napet! piše RB

4.) Pogledaj dole sliku, neznam kako se to zove:D s doljnje strane toga treba pisat RAY-BAN i neki broj

5.) Na ljevoj žici ono šta ide na uho neznam kako se to zove ali na onom metalu , na onoj strani koja je prema tvojoj glavi treba pisat: "Broj i ime modela", konkretno moje: " RB 3025 AVIATOR LARGE METAL 003/32 55neka kockica14 2n"

6.) Na desnoj žici:" Ray Ban(u obliku loga njihovog) Made in Italy R CE" ovo CE je ono sr*nje Copyright ili tako nešto neznam šta to znači

 

to je to kolko ja znam i sad trenutno vidim!

 

EDIT: Ovo za čik na staklu može bit legenda ali po nekoj logici bi trebalo šljakat, ako je staklo pravo a nije plastika niš mu neće bit, samo će se zacrnit to obrišeš sa krpicom i gotovo, ako je plastika će se rupa napravit i bit će oštećenja! Iako nisam siguran dal će ti ovaj to pustit, al ako je neki slabiji tip slobodno napravi, niš ti nemože:D {#}

5.) i 6.) 5.) i 6.)
4.) 4.)
19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 22:26 (gjurki).
13 godina
online
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
uber_low kaže...
ATJLučko kaže...

Crypto evo ti 2 savjeta;

1 savjet, ako na lijevom staklu ne primjetiš u krajnje lijevoj strani ne primjetiš isprepletena slova B i L (Bausch & Lombb), to NIJE USA ORIGINAL i. {#} 

 

2 savjet, sve Ray Bane oćale su s prodajom licence talijanima prije nekih 6 godina prestale biti "one" Ray Ban oćale, tako da svjetujem, OPREZ s izletavanjem i kupnjom i. {#}

nemoj me za*ebavat... oriđiđi, kupio u ducanu, dosle me (dobro mog starog {#}) 1000kn neznam koje su al imaju taj neki logo... evo probavam sad bas noktom, nije naljepnica -.-''

Dečko, čemu onaj touch down kada nemaš izgleda pojma o čemu pričaš, i da, kada si ili tebi tvoj stari 1 puta kupio Ray Banke!!?? {#} 

 

To što si kupio u dućanu NIJE garancija da su to USA oćale, ono Italy smeće osobno ne priznajem kao ORIGINAL i. {#} {#} {#}

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

touch down...{#}

xFire: rebelsy | steam: rebelsycro | bfbc2: rebels1e
14 godina
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
Ti znakovi i to sto je napisano nemora znaciti da su original! Odite na ioffer stranicu tamo imate replike sa svim znakovima od 15-40$ ovisi o modelu takoder ima i jeftinije od toga ali nema svih znakova! Znaci lik nabavi cvike za 100kn ili manje i prodaje za 250kn
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
protjeran
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
CroVandal kaže...
Ti znakovi i to sto je napisano nemora znaciti da su original! Odite na ioffer stranicu tamo imate replike sa svim znakovima od 15-40$ ovisi o modelu takoder ima i jeftinije od toga ali nema svih znakova! Znaci lik nabavi cvike za 100kn ili manje i prodaje za 250kn

Znam nisam ja ni reko da mu to jamči da je original, ali opet ako nema ijedne od tih 6. znakova 100% nije original!

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
14 godina
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
Ma znam ali neka se ne uvjeri da je original pa popusi bezveze ako ce kupovati kopije neka onda bar jeftinije prode!
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
protjeran
offline
Re: Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?
ATJLučko kaže...
rebelsy kaže...

touch down...{#}

A priznajem je, krivi odraz, a sad, gdje je tu negdje i tvoj kakav pametan komentar, hmmmmm, odjahao u zalazak sunca, he he he he !!!! {#} 

 

Nadam se i više puta napraviti nenamjeran {#} ali i pomoći čuvjeku s dobronamjernim savjetom, se slažeš Rebelsy???? {#} 

već si postan u humoru!:D

19 - ŠTO SE KRVLJU BRANI NE PUŠTA SE LAKO - 86
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.5.2011 22:59 (gjurki).
16 godina
neaktivan
offline
Ray Ban Naocale (Aviator) Fake ili original?

Zaboravi pričice tipa pogledaj ovo ili ono,moraju imat ovo ili nekaj drugo.Nema šanse ako nisi stručan da skužiš fake.Ja kupio na ebayu za 15$ imaju sve oznake i gravure.Otfuraj ga kod optičara koji prodaje raybanice i nek on procijeni.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice