Štetnost mikrovalova

poruka: 10
|
čitano: 2.008
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Štetnost zracenja mikrovalova

;

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 11:26 (Jovice).
 
1 2 hvala 0
12 godina
offline
Štetnost mikrovalova

F..K YEAH!

Evo žustre teme koja ce prerasti u prepucavanje i to di si bio 91

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Štetnost mikrovalova

;

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 11:26 (Jovice).
10 godina
offline
Re: Štetnost mikrovalova

Što se tiče wifi zračenja raznih rutera i adaptera to je kao crv naprema slonu ako gledamo odnos prema smartfonu (ne samo snaga 0.1 vs 2w već više udaljenost utječe).

Za razliku od kratkog vala do 30MHz koje ne prolaze ionosferu sve iznad prolazi kroz nju pa i ono što dolazi kao kosmičko zračenje a ljudski rod je sve to preživio.

Od 1970 radim sa raznim odašiljačima i znam dosta onih koji su radili godinama na tim poslovima i zdraviji od nas  (bit će friški zrak na planinskim vrhovima).

otišli u mirovinu kao i ja ima desetak godina .

14 godina
offline
Re: Štetnost zracenja mikrovalova

Evo odvojite 1 sat vremena za ovaj video. Devra Lee Davis -> kontroverzno je svakako, ali čisto da se uzme u obzir. Razna istraživanja i poziv na oprez. Nema 100% dokaza da je štetno, ali isto tako i da nije, dovoljna je i sumnja, a uvijek se dobro i propitivati.

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Štetnost mikrovalova

;

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 11:26 (Jovice).
10 godina
offline
Re: Štetnost mikrovalova

Po CE standardu svi wifi uređaji koji se uvoze u EU zemlje nesmiju imati više od 20dBm (100mW)  EIRP (izračene snage) a to vidite i u specifikacijama brand proizvođača wifi opreme.

Za mobitele je ograničenje na 2W snage ali su proizvođači radi uštede baterije to postavili da ovisi o signalu , pa kad je signal dobar rade sa malom snagom a kad je loš sa snagom do 2W. Tako im baterija duže traje. Zato se preporučuje da za razgovor iziđete negdje gdje je bolji signal od mobilne postaje.

 

ovdje ima lipa tabela za razne uređaje

https://en.wikipedia.org/wiki/DBm

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.11.2018 9:32 (AF139).
14 godina
offline
Štetnost mikrovalova

Od mikro valova se ne možemo obraniti, jedino da se vratimo u pećine, svakodnevno nas sa svih strana tuku mikrovalovi raznih frekvencija, a opet kako god okrenemo, maksimala nam je 100 godina. Mislim da su rakovi, posljedica prehrane i stresnog života, a opet i kad bi isključili sve rizike, bilo bi rakova.

uključite logiku, prije postavljanja pitanja
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Štetnost mikrovalova

;

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.11.2018 11:25 (Jovice).
16 godina
offline
Štetnost mikrovalova

Zar je uopće bitno koliko je štetno i dali je štetno? ne možeš to izbjeći kak god...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice