T - Mobile EXTRA total+

poruka: 107
|
čitano: 32.149
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Evo vidio upravo sad, primamiljivo mi izgleda trenutno sam na extra total s za mlade i placam 50 kn a kolko vidim na ovoj tarifi mi mladi cmo placat 60,50 kn jos uz to je neogranicen sms i pozivi i ne naplacuje se uspostava poziva {#} 

http://www.t-mobile.hr/2/extra-tarife-plus.asp

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Lol, nista prema Tele2 - 300 min i 1gb neta za 30 kn
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
T - Mobile EXTRA total+
Đaba im kad nemaju signala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Znaci opet cemo o tome?


A dobro, onda sam ja fenomen.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Mitch kaže...
Lol, nista prema Tele2 - 300 min i 1gb neta za 30 kn

kolko vidim ima 150 minuta prema drugim mrežama i neogranicen net.

15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Smart na bonove se zove tarifa, uzme 30kn s racuna, stavi 300 min i 1gb interneta.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Koliko sam ja skuzio, imam unlimited pozive, 50 sms-ova i flat internet za 125 kn misecno?

 

Edit, tek sam sada vidio da unlimited samo unutar mreze.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 11:56 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

ispricavam se onda ja sam krivo skuzio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
tnakir kaže...

Koliko sam ja skuzio, imam unlimited pozive, 50 sms-ova i flat internet za 125 kn misecno?

imas neogranicene pozive prema tmobilu,neogranicen sms jer ti je odma aktivirana opcija flat i internet neogranicen. i 150 minuta prema drugim mrežama i ak imas manje od 28 godina placas 60,50 kn, 50 % jeftinije. i jos ti se ne naplacuje uspostava poziva. Super tarifa

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 11:59 (razer1911).
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Znaci izmedju Extra total + i Extra total tarifa je ta sto u extra total+  tarifama ne placas uspostavu poziva i unutar mreze je besplatno?

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 11:59 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

e baš to nema uspostave poziva prema svim mrezama i unutar mreže je besplatno

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 12:00 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

A jeli ta EXTRA Total+ zamjenjuje sadašnju EXTRA Total tarifu? 

http://db.tt/5hnuGAK
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Agent Rico kaže...

A jeli ta EXTRA Total+ zamjenjuje sadašnju EXTRA Total tarifu? 

da zamjenila je, sad sam baš skuzio :D

14 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
razer1911 kaže...
tnakir kaže...

Koliko sam ja skuzio, imam unlimited pozive, 50 sms-ova i flat internet za 125 kn misecno?

imas neogranicene pozive prema tmobilu,neogranicen sms jer ti je odma aktivirana opcija flat i internet neogranicen. i 150 minuta prema drugim mrežama i ak imas manje od 28 godina placas 60,50 kn, 50 % jeftinije. i jos ti se ne naplacuje uspostava poziva. Super tarifa

Nemaš neograničen sms. Opcija flat se plaća 50kn i tek u njoj dobiješ flat minute i sms

14 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Odo ja u Vip...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Shvacas da za savrsenu ne mozes prenijet broj vec moras uzet novI? upravo iz razloga jer nema ugovora lol :3
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
odjavljen
offline
T - Mobile EXTRA total+
U VIP ne mozes prenjeti broj?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Korisnik sam Tmobile Extra Total M tarife,al ovo što vidim je katastrofa izvedeno,barem za mene.

  1. Krenuvši od weba,uopće nije jasno za koga su ove tarife namjenjene,nove korisnike,postojeće korisnike-da li se automatski tarifa prebacuje na novu ili šta,jer vidim da više nema u ponudi Extra Total tarifa?
  2. Da li automatski dobiješ  FLAT  prema drugim mrežama i SMS (očito ne,nego plaćanjem 50 kn??)  OK,50 kn mjesečno,al onda Extra total+ M nije 175 nego 225 kn mjesečno,ako želiš imati Flat prema svima i SMS.
  3. Opet ga kompliciraju sa tim uključivanjem dodatnih opcija,VIP i TELE2 su puno elegantniji,150 kn i bok,a ne ovi,175 kao,ali ako želite FLAT onda 225??

 

Zaključak,da nisam ugovorno vezan još godinu dana otišao bih na VIP,na Savršenoj tarifi za 150 kn dobiješ FLAT sve,i 1 GB interneta na punoj brzini,kod Total+ M je to 512 MB.

Po meni žešći FAIL,osim ovih popusta za mlade,al meni to ništa ne vrijedi. Od ove tri tarife najbolja je Savršena tarifa VIPa.

 

Bears, Beets, Battlestar galactica!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Diplomat kaže...
U VIP ne mozes prenjeti broj?

na savršenu ne, ja išao pitat jučer.

 

Razlog je to što nema ugovora, već ide nova kartica.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Mitch kaže...
Diplomat kaže...
U VIP ne mozes prenjeti broj?

na savršenu ne, ja išao pitat jučer.

 

Razlog je to što nema ugovora, već ide nova kartica.

Onda idem na Tele2 - revoluciju. T-Mobileu sam vjeran vec nekih... 10 godina. Dopiydilo mi je. No more.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
14 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Promjena broja mi je najmanja briga...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
skora23 kaže...

Promjena broja mi je najmanja briga...

Ja imam isti broj vec 10+ godina. Ne pada mi napamet mijenjat ga.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
12 godina
odjavljen
offline
T - Mobile EXTRA total+
I ja svoj imam +10 godina ali ne pada mi na pamet imati racune 1000 kn kad mogu imati 150 kn...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
tnakir kaže...
skora23 kaže...

Promjena broja mi je najmanja briga...

Ja imam isti broj vec 10+ godina. Ne pada mi napamet mijenjat ga.

Takoder.

Diplomat kaže...
I ja svoj imam +10 godina ali ne pada mi na pamet imati racune 1000 kn kad mogu imati 150 kn...

Slazem se, ali i na Revoluciji je ja mislim ista stvar. Jedino ako uz Revoluciju mozes kupit uredaj, onda su vec razlicite uz to da je na Revoluciji 500mb neta.

 

Zato je meni najbolji Smart na bonove. Nadoplatim s 100kn, skine mi 30kn a dobim 300min i 1gb. I jos onda imam 70 kn na racunu za uspostave i jos stane drugi mjesec.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

Meni osobno bi ovo bilo odlicno, pa cak i za stalnu upotrebi da budem na toj tarifi, inace sam korisnik bonova, i sad sam uzeo revoluciju.. Na trenutak sam pomislio otkazati revoluciju, ali trenutno nista od toga svega..

Znaci uzmem Extra total+ S tarifu, i aktiviram opciju Flat, to mi je mjesecno 125 kn + 50 kn opcija Flat+ 10 kn radijske frekvencije. E sad posto imam mogucnost iskorisitit onaj popust od 50% sama tarifa bi me onda izašla 62,50 kn, 50 kn opcija flat, i 10 kuna radijska frekvencija.. U globalu 122,50 kn, po meni odlicna cijena.. Isto tako i u Tele2 i u VIP-u, nema ugovorne obveze, nema naknade za uspostavu poziva, itd.. Samo trenutno jedina patka, sto se opcija flat moze aktivirati svega samo do 1.7. 
Da mi netko moze garantirati da ce ta opcija trajati i trajati, isto kao revolucija, odmah bi otkazao revoluciju i potpisao u T-mobielu, jer ne bi morao furati 2 mobitela sa sobom stalno, nikakve brige onda za 120 kn..

Ali posto ni oni sami ne znaju kako ce sve to ici, preriskantno je po meni zaljetati se odmah i potpisivati kod njih, a raskidati s Tele, jer bi mogao na kraju izvisiti kao mali majmun.. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 13:05 (majdo).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
T - Mobile EXTRA total+

Total + S tarifa se ne odnosi na postojeće TS pretplatnike te se mijenja na istu samo na zahtjev pretplatnika,jer bi se u suprotnom to tumačilo kao povečanje cijena ugovorenog paketa a to može imato konzekvence os strane korisnika u smislu raskida ugovora.Tako da TS tarife više nisu u opticaju ali za postojeće pretplatnike te tarife vrijede i dalje do eventualne promjene i zahtjeva od samog korisnika.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
Mitch kaže...
tnakir kaže...
skora23 kaže...

Promjena broja mi je najmanja briga...

Ja imam isti broj vec 10+ godina. Ne pada mi napamet mijenjat ga.

Takoder.

Diplomat kaže...
I ja svoj imam +10 godina ali ne pada mi na pamet imati racune 1000 kn kad mogu imati 150 kn...

Slazem se, ali i na Revoluciji je ja mislim ista stvar. Jedino ako uz Revoluciju mozes kupit uredaj, onda su vec razlicite uz to da je na Revoluciji 500mb neta.

 

Zato je meni najbolji Smart na bonove. Nadoplatim s 100kn, skine mi 30kn a dobim 300min i 1gb. I jos onda imam 70 kn na racunu za uspostave i jos stane drugi mjesec.

Na revoluciju se može prenijeti broj bez obzira na kupovinu uređaja ili ne. Ja sam svoj prenio prije nekih mjesec i po bez problema.

13 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
DwightSchrute kaže...

Korisnik sam Tmobile Extra Total M tarife,al ovo što vidim je katastrofa izvedeno,barem za mene.

  1. Krenuvši od weba,uopće nije jasno za koga su ove tarife namjenjene,nove korisnike,postojeće korisnike-da li se automatski tarifa prebacuje na novu ili šta,jer vidim da više nema u ponudi Extra Total tarifa?
  2. Da li automatski dobiješ  FLAT  prema drugim mrežama i SMS (očito ne,nego plaćanjem 50 kn??) OK,50 kn mjesečno,al onda Extra total+ M nije 175 nego 225 kn mjesečno,ako želiš imati Flat prema svima i SMS.
  3. Opet ga kompliciraju sa tim uključivanjem dodatnih opcija,VIP i TELE2 su puno elegantniji,150 kn i bok,a ne ovi,175 kao,ali ako želite FLAT onda 225??

 

Zaključak,da nisam ugovorno vezan još godinu dana otišao bih na VIP,na Savršenoj tarifi za 150 kn dobiješ FLAT sve,i 1 GB interneta na punoj brzini,kod Total+ M je to 512 MB.

Po meni žešći FAIL,osim ovih popusta za mlade,al meni to ništa ne vrijedi. Od ove tri tarife najbolja je Savršena tarifa VIPa.

 

 

 

uzmeš extra total s+ za 175 kn/mj sa flet opcijom.... a ako si od 18-28 god to na rakju ispadne nekih 125kn... par kn manje... jer 

ako si ugovorno vezani na kraju te ispadne istih 175kn mjesečno ko i do sad.... i po mome upoče nema problema... jer i u jednoj i drugoj tarifi se brzina smanjuje na 56k nakon 512mb... (nisam 100% siguran za brzinu na koju se smanjuje, ali mislim da je tu negdje)

 

meni se ova tarifa samo sviđa radi toga jer me ispadne 25kn manje od konkurencije i mrvicu je isplativija za mene studenta a i nemoram njenjat br ko kod vipa...

15 godina
offline
T - Mobile EXTRA total+

ako si i ugovorno vezan i koristis tarifu extra total s + neogranicena prica dali mi se i onda računa ako sad prebacim to jeftinije 50 % na extra total+. ili moram ugovor novi? jer mislim prebacit preko tmobile portala. samo se bojim da mi nece naplatit 125 kn 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 16:29 (razer1911).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T - Mobile EXTRA total+
razer1911 kaže...

ako si i ugovorno vezan i koristis tarifu extra total s + neogranicena prica dali mi se i onda računa ako sad prebacim to jeftinije 50 % na extra total+. ili moram ugovor novi? jer mislim prebacit preko tmobile portala. samo se bojim da mi nece naplatit 125 kn 

 

 

 

aha.... naravno... jer je extra total s+ tarifa za "mlade"... pa na nju daju 50% popusta + RF + flet ako ga želiš...

ugl... po meni su ove nove tcomove tarife povoljne samo za mlade korisnike... za one starije od 28god je stav "ko vas šljivi" imate savršenu i revoluciju.... jer za njih stvarno nisu povoljni sa tim pretplatama...

 

samo me muči jedna stvar... nigdje na netu nemogu nači te "ugovore" koji se potpisuju, odnosno uvjete poslovanja jer garant ima negdje neka caka ko kod vipa i tele2...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice