USB Stick 128GB

poruka: 72
|
čitano: 30.177
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick 128GB

 

Jel ima neko iskustva preko e-baya ?

 

Jel mi moze netko reci jel ovo fake flash ili je original stvarno za nekih ...130kn ?

 

http://cgi.ebay.com/128-128GB-USB-FLASH-DRIVE-USB-2-0-PEN-STICK-MEMORY_W0QQitemZ130382109066QQcmdZViewItemQQptZPCC_Drives_Storage_Internal?hash=item1e5b61198a

 

...cuo sam da su neki kupovali stickove preko e-baya jako jeftino a od drugih sam cuo da su dobili fake flash koji im je radio ali nije bilo stvarne kolicine (tipa 32Gb nego 8 ili 16) i btw kako je moguce opstat na e-bayu kao fake seller?Ono kuzim da mozes shebat jednu osobu i prodat mu fake stvar,ali kako mozes to napraviti 100 puta i da nista nitko ne skuzi ili ne posumnja?I ne kuzim ko koga tu ... na kraju i da je fake flash,pa da je ta memorija od 8Gb - opet super,samo 130kn !!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: USB Stick 128GB
Lunatic1407 kaže...

 

Jel ima neko iskustva preko e-baya ?

 

Jel mi moze netko reci jel ovo fake flash ili je original stvarno za nekih ...130kn ?

 

http://cgi.ebay.com/128-128GB-USB-FLASH-DRIVE-USB-2-0-PEN-STICK-MEMORY_W0QQitemZ130382109066QQcmdZViewItemQQptZPCC_Drives_Storage_Internal?hash=item1e5b61198a

 

...cuo sam da su neki kupovali stickove preko e-baya jako jeftino a od drugih sam cuo da su dobili fake flash koji im je radio ali nije bilo stvarne kolicine (tipa 32Gb nego 8 ili 16) i btw kako je moguce opstat na e-bayu kao fake seller?Ono kuzim da mozes shebat jednu osobu i prodat mu fake stvar,ali kako mozes to napraviti 100 puta i da nista nitko ne skuzi ili ne posumnja?I ne kuzim ko koga tu ... na kraju i da je fake flash,pa da je ta memorija od 8Gb - opet super,samo 130kn !!!

 -provjeri... nije 'super' jer možeš kupiti normalno imati bar neku garanciju. (130kn=8GB, 260kn=16GB.. itd)

-da, većinom su fake.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick 128GB
Lunatic1407 kaže...

 

Jel ima neko iskustva preko e-baya ?

 

Jel mi moze netko reci jel ovo fake flash ili je original stvarno za nekih ...130kn ?

 

http://cgi.ebay.com/128-128GB-USB-FLASH-DRIVE-USB-2-0-PEN-STICK-MEMORY_W0QQitemZ130382109066QQcmdZViewItemQQptZPCC_Drives_Storage_Internal?hash=item1e5b61198a

 

...cuo sam da su neki kupovali stickove preko e-baya jako jeftino a od drugih sam cuo da su dobili fake flash koji im je radio ali nije bilo stvarne kolicine (tipa 32Gb nego 8 ili 16) i btw kako je moguce opstat na e-bayu kao fake seller?Ono kuzim da mozes shebat jednu osobu i prodat mu fake stvar,ali kako mozes to napraviti 100 puta i da nista nitko ne skuzi ili ne posumnja?I ne kuzim ko koga tu ... na kraju i da je fake flash,pa da je ta memorija od 8Gb - opet super,samo 130kn !!!

 

Ovo ti je fake sigurno jer Kingston datatraveler ima najveći od 32GB veći ne postoji. Pogledaj na njihovom webu.

 

http://www.kingston.com/flash/datatraveler.asp

16 godina
offline
USB Stick 128GB

Ne znam što da ti kažem, ja sam naručio prije nekih dva tjedna, platio 135 kn, frajer je top-rated seller i dao mi je i shipping number, ali još nije stigao, vjerojatno će kroz koji tjedan. Isto tako, jučer sam naletio na ovo http://cgi.ebay.com/Information-on-fake-32-64-128-500-GB-USB-Flash, pa tako slijedi ovo upute i ne bi trebalo biti problema. Kad ja dobijem svoj, javim da li je fake ili originalan.

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 0:57 (ivaninho).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: USB Stick 128GB
Bugovac kaže...
Lunatic1407 kaže...

 

Jel ima neko iskustva preko e-baya ?

 

Jel mi moze netko reci jel ovo fake flash ili je original stvarno za nekih ...130kn ?

 

http://cgi.ebay.com/128-128GB-USB-FLASH-DRIVE-USB-2-0-PEN-STICK-MEMORY_W0QQitemZ130382109066QQcmdZViewItemQQptZPCC_Drives_Storage_Internal?hash=item1e5b61198a

 

...cuo sam da su neki kupovali stickove preko e-baya jako jeftino a od drugih sam cuo da su dobili fake flash koji im je radio ali nije bilo stvarne kolicine (tipa 32Gb nego 8 ili 16) i btw kako je moguce opstat na e-bayu kao fake seller?Ono kuzim da mozes shebat jednu osobu i prodat mu fake stvar,ali kako mozes to napraviti 100 puta i da nista nitko ne skuzi ili ne posumnja?I ne kuzim ko koga tu ... na kraju i da je fake flash,pa da je ta memorija od 8Gb - opet super,samo 130kn !!!

 

Ovo ti je fake sigurno jer Kingston datatraveler ima najveći od 32GB veći ne postoji. Pogledaj na njihovom webu.

 

http://www.kingston.com/flash/datatraveler.asp

Nisi bas dobro pogledao. Postoji od 128 gb... evo link

http://www.kingston.com/flash/dt200.asp

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
16 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick 128GB

Ajde javi, jer ako nije fake i tata bi jednog !

I see banned people.
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick 128GB
ivaninho kaže...

Ne znam što da ti kažem, ja sam naručio prije nekih dva tjedna, platio 135 kn, frajer je top-rated seller i dao mi je i shipping number, ali još nije stigao, vjerojatno će kroz koji tjedan. Isto tako, jučer sam naletio na ovo http://cgi.ebay.com/Information-on-fake-32-64-128-500-GB-USB-Flash, pa tako slijedi ovo upute i ne bi trebalo biti problema. Kad ja dobijem svoj, javim da li je fake ili originalan.

 hehehee ivaninho :) ...bas sam se nasmijao,jer i ja sam uzeo od 128gb prije tjedan dana pa cemo ga obojica onda dobit u pedu :))) hahaha , malo mi je mozak zblokirao ,pa ja panglu narucim jedan komad i onda za tjedan dana pitam da li je fake ili ne :) ,ali nema veze,neka on bude i od 4gb :) stick je bas sexy tako da mi nije zao 130-ak kuna :)

16 godina
offline
RE: USB Stick 128GB

Heheh nadamo se da će biti sexy, Bog zna što ćemo mi dobiti. Ustvari, baš me briga, postoji resolution center, iako bih svakako volio dobiti usb koji sam naručio Čak su mi bili i ovo poslali, ali bilo je prekasno. Ne znam koji je njima frajer je top-rated bio, a onda me oni nakon platćanja i svega,obavjeste. Sram ih bilo, ali čovjek mi je dao shipping number i sve tak da se ipak nečemu nadam!

 

 

We're writing to let you know that the listing for the following item you bid on has been removed:

 

270550572597 - 128GB FLASH MEMORY PEN STICK THUMB DRIVE USB 2.0 128 GB

 

We strongly recommend that you do not complete this purchase. Purchases of items listed on eBay but then completed outside of eBay are extremely risky. They are not covered by eBay buyer protection programs and are highly susceptible to fraud.

 

For more information on offers to buy or sell outside of eBay, please go to:

http://pages.ebay.com/help/policies/rfe-spam-non-ebay-sale.html

 

-- If you've already paid --

If you've already paid for this item but haven't received it, please remember that:

-- You have 45 days after the date that the listing ended to open a case with the seller on eBay.

-- You'll need to wait at least 3 days after the estimated date of delivery or 7 days after you paid (if no estimated delivery date was given) to open a case.

-- To open a case in eBay, click the "Contact us" link in the upper right corner of the eBay home page. Click the "My item hasn't arrived yet, what do I do?" link, and follow the instructions.

-- If you've already opened a case on eBay, you can go here to check the status:

http://resolutioncenter.ebay.com

 

If you paid by PayPal and the payment hasn't been claimed, you can cancel your PayPal payment by following these steps:

1. Log in to your PayPal account.

2. In the "My Account" section, click the "History" link.

3. Click "Cancel" in the "Order status/Actions" column of the payment you want to cancel.

4. Click "Cancel Payment."

Note: You won't be able to cancel the payment if it's been claimed.

 

-- If you paid by Western Union or MoneyGram, contact the company directly (Western Union 800-325-6000 or MoneyGram 800-926-9400).

-- If you paid by check, contact your bank to stop payment.

-- If you paid by credit card, contact your credit card company.

 

Our goal is to keep eBay safe so you can buy confidently. It's rare that something goes wrong with a transaction on eBay. Whenever these events do occur, we try to help as much as possible to resolve the issue.

 

This is an automated response, so please don't reply to this message. If you still have questions, please click the "Contact us" link at the top of the eBay home page.

 

Thank you for your understanding.

 

Sincerely,

 

eBay Trust & Safety team

 

 

H19327

 

 

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 1:36 (ivaninho).
15 godina
offline
RE: USB Stick 128GB
Lunatic1407 kaže...
ivaninho kaže...

Ne znam što da ti kažem, ja sam naručio prije nekih dva tjedna, platio 135 kn, frajer je top-rated seller i dao mi je i shipping number, ali još nije stigao, vjerojatno će kroz koji tjedan. Isto tako, jučer sam naletio na ovo http://cgi.ebay.com/Information-on-fake-32-64-128-500-GB-USB-Flash, pa tako slijedi ovo upute i ne bi trebalo biti problema. Kad ja dobijem svoj, javim da li je fake ili originalan.

  hehehee ivaninho :) ...bas sam se nasmijao,jer i ja sam uzeo od 128gb prije tjedan dana pa cemo ga obojica onda dobit u pedu :))) hahaha , malo mi je mozak zblokirao ,pa ja panglu narucim jedan komad i onda za tjedan dana pitam da li je fake ili ne :) ,ali nema veze,neka on bude i od 4gb :) stick je bas sexy tako da mi nije zao 130-ak kuna :)

  Nije li vam malo čudno dobiti stick koji košta preko 500$ za 130 kn? To je prevara 100%, treba zabraniti kinezima na ebay!

16 godina
offline
RE: USB Stick 128GB
zoka kaže...
Lunatic1407 kaže...
ivaninho kaže...

Ne znam što da ti kažem, ja sam naručio prije nekih dva tjedna, platio 135 kn, frajer je top-rated seller i dao mi je i shipping number, ali još nije stigao, vjerojatno će kroz koji tjedan. Isto tako, jučer sam naletio na ovo http://cgi.ebay.com/Information-on-fake-32-64-128-500-GB-USB-Flash, pa tako slijedi ovo upute i ne bi trebalo biti problema. Kad ja dobijem svoj, javim da li je fake ili originalan.

  hehehee ivaninho :) ...bas sam se nasmijao,jer i ja sam uzeo od 128gb prije tjedan dana pa cemo ga obojica onda dobit u pedu :))) hahaha , malo mi je mozak zblokirao ,pa ja panglu narucim jedan komad i onda za tjedan dana pitam da li je fake ili ne :) ,ali nema veze,neka on bude i od 4gb :) stick je bas sexy tako da mi nije zao 130-ak kuna :)

  Nije li vam malo čudno dobiti stick koji košta preko 500$ za 130 kn? To je prevara 100%, treba zabraniti kinezima na ebay!

 

Kupio sam do sada preko 50 stvari i sve je uvijek bilo originalno i u najboljem redu. Nije mi bilo čudno jer sam npr. Sennheiser MM50 prek Ebaya nabavio za 100 kn, a koštaju 500 i bile su 100% originalne (provjereno u njihovom dućanu u Munchenu). Tako sam dobio hrpu igri za plejku po 80 kn, a koštaju prek 500. Čak sam Logitech Pure-Fi zvučnike dobio za 220 kn (malo rabljene), a kod nas koštaju prek tisuću. Sat od Nautice N19510G sam nabavio za 650 kn, a kod nas je sigurno preko 1500. Tako da...

Oko mene pijani drugari, a ja samo tebe dozivam....
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 1:27 (ivaninho).
15 godina
offline
RE: USB Stick 128GB
ivaninho kaže...
zoka kaže...
Lunatic1407 kaže...
ivaninho kaže...

Ne znam što da ti kažem, ja sam naručio prije nekih dva tjedna, platio 135 kn, frajer je top-rated seller i dao mi je i shipping number, ali još nije stigao, vjerojatno će kroz koji tjedan. Isto tako, jučer sam naletio na ovo http://cgi.ebay.com/Information-on-fake-32-64-128-500-GB-USB-Flash, pa tako slijedi ovo upute i ne bi trebalo biti problema. Kad ja dobijem svoj, javim da li je fake ili originalan.

  hehehee ivaninho :) ...bas sam se nasmijao,jer i ja sam uzeo od 128gb prije tjedan dana pa cemo ga obojica onda dobit u pedu :))) hahaha , malo mi je mozak zblokirao ,pa ja panglu narucim jedan komad i onda za tjedan dana pitam da li je fake ili ne :) ,ali nema veze,neka on bude i od 4gb :) stick je bas sexy tako da mi nije zao 130-ak kuna :)

  Nije li vam malo čudno dobiti stick koji košta preko 500$ za 130 kn? To je prevara 100%, treba zabraniti kinezima na ebay!

 

Kupio sam do sada preko 50 stvari i sve je uvijek bilo originalno i u najboljem redu. Nije mi bilo čudno jer sam npr. Sennheiser MM50 prek Ebaya nabavio za 100 kn, a koštaju 500 i bile su 100% originalne (provjereno u njihovom dućanu u Munchenu). Tako sam dobio hrpu igri za plejku po 80 kn, a koštaju prek 500. Čak sam Logitech Pure-Fi zvučnike dobio za 220 kn (malo rabljene), a kod nas koštaju prek tisuću. Sat od Nautice N19510G sam nabavio za 650 kn, a kod nas je sigurno preko 1500. Tako da...

  DA, ali nigdje nije bila ovolika razlika u cijeni, kupuješ za 130 a vrijedi preko 2500 kn. Tu mi nešto smrdi...

14 godina
neaktivan
offline
USB Stick 128GB

Pa meni nije jasno,ak vec mulja,zasto mulja za 100-ak pisljivih kuna? mogao je stavit cijenu recimo 300kn ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick 128GB

taj stik košta 500$ a ovdje 30$ da nije to samo kutija ili kučište

Neznam di se ide za to .
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: USB Stick 128GB

Evo da podijelim s Vama moje iskustvu s sličnim usb stickovima koji su kupljeni na ebayu tj. kupljen je sam jedan trenutno od 32 gb i taj uredno radi ( plaćen 30$ ). I sad nedavno ja i kolega želimo naručit stick od 128 gb, i ja njemu kažem da neki nađe na ebayu, i tako on nađe  povoljno  128 gb  za cca 22$ ( naravno sumnjivo meni odprve) ali s obzirom da se<radi o ''samo'' o 22$ bidnem tj. kupim odmah dva komada i platim Paypalom. I sad nakon dva dana ja šaljem mail prodavaču kad će on poslat, na što on meni ne odgovara a ja sam čekao još dva dana odgovor i u međuvremenu pogledm na ebay i vidim da je prodavač( čitaj prevarant)  skinuo usb stick s ebaya i nije ga više bilo, ali što je još nevjerovatno frajer je imao feedback 100% uz prodanih 11 usb stickova. Naravno ja njega opet kontaktiram ali on se ne javlja. I krećem s prijavom na ebayu i u konačnici na Paypalu sam otvorio ''proces'' protiv njega. I tako je njemu Paypal daje 10 dana(od 30.03.-09.04) da se javi u svezi mog ''slučaja'' ili će ''slučaj'' biti ''presuđen'' u moju korist ako se ne javi u navedenom periodu. I naravno kao što sam očekivao prodavač ( čitaj prevarant ) se nije javio i pay pal je refundirao mi cijeli iznos na moju dotičnu karticu. I sad i dalje mi nije jasno kako je dotični podavač ( čitaj prevarant ) imao feedback 100% i prodao 11 istih stickova, bez da ga je neko prijavio!!??? Ali ništa krećem ja opet u potragu za drugim 128 gb usb stickom pa ćemo vidjet....

Naravno uvijek treba gledat da stvar koju kupujete sa Ebaya da platite s Paypalom jer imate dosta veliku sigurnost da će Vam navedeni novac biti vraćen.

 

Evo to je bilo to u kratkim crtama.Namigiva

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/
16 godina
offline
RE: USB Stick 128GB
kostolomac kaže...

Evo da podijelim s Vama moje iskustvu s sličnim usb stickovima koji su kupljeni na ebayu tj. kupljen je sam jedan trenutno od 32 gb i taj uredno radi ( plaćen 30$ ). I sad nedavno ja i kolega želimo naručit stick od 128 gb, i ja njemu kažem da neki nađe na ebayu, i tako on nađe  povoljno  128 gb  za cca 22$ ( naravno sumnjivo meni odprve) ali s obzirom da se<radi o ''samo'' o 22$ bidnem tj. kupim odmah dva komada i platim Paypalom. I sad nakon dva dana ja šaljem mail prodavaču kad će on poslat, na što on meni ne odgovara a ja sam čekao još dva dana odgovor i u međuvremenu pogledm na ebay i vidim da je prodavač( čitaj prevarant)  skinuo usb stick s ebaya i nije ga više bilo, ali što je još nevjerovatno frajer je imao feedback 100% uz prodanih 11 usb stickova. Naravno ja njega opet kontaktiram ali on se ne javlja. I krećem s prijavom na ebayu i u konačnici na Paypalu sam otvorio ''proces'' protiv njega. I tako je njemu Paypal daje 10 dana(od 30.03.-09.04) da se javi u svezi mog ''slučaja'' ili će ''slučaj'' biti ''presuđen'' u moju korist ako se ne javi u navedenom periodu. I naravno kao što sam očekivao prodavač ( čitaj prevarant ) se nije javio i pay pal je refundirao mi cijeli iznos na moju dotičnu karticu. I sad i dalje mi nije jasno kako je dotični podavač ( čitaj prevarant ) imao feedback 100% i prodao 11 istih stickova, bez da ga je neko prijavio!!??? Ali ništa krećem ja opet u potragu za drugim 128 gb usb stickom pa ćemo vidjet....

Naravno uvijek treba gledat da stvar koju kupujete sa Ebaya da platite s Paypalom jer imate dosta veliku sigurnost da će Vam navedeni novac biti vraćen.

 

Evo to je bilo to u kratkim crtama.Namigiva

 

Pa napravio je 11 laznih racuna i "kupio" stick i ostavio sebi pozitivan feeback. Ja osobno kad kupujem nikad ne kupujem od onih ljudi koji nemaju bar preko 100 prodanih stvari, ako je stvar i skuplja koji 20-30 kn radije uzimam on nekoga tko je power seler.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
16 godina
offline
USB Stick 128GB

Ovako, to je fake. Ja sam narucio par takvih komada i stigli su. Stvarno kapacitet je 128GB, ali im je brzina nenormalno niska. Vratio sam ih i zatrazio povrat love.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: USB Stick 128GB

Koliko je to nenormalno nisko? Jel ima kapacitet stvarno 128GB ili samo pise da je 128GB? Kineski stickovi su ponekad znali prevariti windowse da ima jave da su nekog velikog kapaciteta (iako nisu), ali kad bi pokusao nesto snimiti na njih sto je vece od njihovog stvarnog kapaciteta, onda bi javili gresku kod snimanja (jer naravno nemaju toliki kapacitet). Pa ako stick i je spor, opet ako stvarno ima 128GB mozda nije losa kupnja za tu cijenu...

 

Think locally, act globally...
15 godina
offline
USB Stick 128GB

Decki to je fake... Ja sam narucio jedan, vidio da nemozes pisat na njega preko 10GB... ako ides pisat ponovo preko njega pobrise sve podatke koji su vec bili, spor je do bola (citanje/pisanje 3MB/s)

 

Uglavnom... rijeseno preko paypala... dobio sam svoju lovu nazad jer se ti fake selleri uopce nisu javljali :)

 

Malo googlajte... fake kingston usb... likovi prosvercaju iz tvornice nevaljale stickove ili falsificiraju (odlicne kopije), stikove deklariraju na 128 GB nekakvim cackanjem po firmwareu sticka i to prodaju... Hvala bogu na PP jer si koliko toliko siguran...

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.4.2010 10:20 (tnakir).
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick 128GB

Ne kupuj to!!! To je FAKE! Moj frend ga je uzeo i neradi...

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
USB Stick 128GB

I da nije fake, dok napuniš tih 128GB treba ti cijeli dan jer su to sigurno toliko spori stickovi da ti otpadne sva kosa dok nešto kopira.

...Borba za mir je kao jebanje za nevinost...
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: USB Stick 128GB

Evo jedan 256GB sa eBay-a...Belji se

 

Stane ti mnogo mnogo filnića na njega. Izlanuo se

 

 

vidi me 256GB weee vidi me 256GB weee
http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick 128GB

al opet kad pogledas,130kn pa i da 8gb dobijes ti si u +-u .tako kako god bilo meni se isplati kupit 128gb za 130kn,nek dobijem 8gb ja prezadovoljan,a i btw opet mozes tuzit lika,refundirat lovu od paypala i to bi znacilo da si jos zaradio na kraju krajeva taj isti mos prodat u oglasniku nekom mulcu za 300,400kn, tako da sve u svemu je to dobra stvar,a za sve ostale kojima je to smijesno they can kiss my shiny azz...

Moj PC  
2 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick 128GB
Lunatic1407 kaže...

al opet kad pogledas,130kn pa i da 8gb dobijes ti si u +-u .tako kako god bilo meni se isplati kupit 128gb za 130kn,nek dobijem 8gb ja prezadovoljan,a i btw opet mozes tuzit lika,refundirat lovu od paypala i to bi znacilo da si jos zaradio na kraju krajeva taj isti mos prodat u oglasniku nekom mulcu za 300,400kn, tako da sve u svemu je to dobra stvar,a za sve ostale kojima je to smijesno they can kiss my shiny azz...

Gledaj, radije ti nađi neki normalni USB na kojem je definirano da je 8GB i na miru si. Možda je taj od 128GB baš onakav kakav je Don Kihoty stavio. Cool

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick 128GB
lordlojkus kaže...
Lunatic1407 kaže...

al opet kad pogledas,130kn pa i da 8gb dobijes ti si u +-u .tako kako god bilo meni se isplati kupit 128gb za 130kn,nek dobijem 8gb ja prezadovoljan,a i btw opet mozes tuzit lika,refundirat lovu od paypala i to bi znacilo da si jos zaradio na kraju krajeva taj isti mos prodat u oglasniku nekom mulcu za 300,400kn, tako da sve u svemu je to dobra stvar,a za sve ostale kojima je to smijesno they can kiss my shiny azz...

Gledaj, radije ti nađi neki normalni USB na kojem je definirano da je 8GB i na miru si. Možda je taj od 128GB baš onakav kakav je Don Kihoty stavio. Cool

 don kihoty je..... necu bezveze opet kartone dobivat,fora je dobra...ali za njega je to glupo, ali frend kupuje po 32gb za 100kn preko e-baya (stvarne kolicine su 4gb) i prodaje po 150kn mulcima...a stick uredno radi.tako da ak meni dode 8gb ja sam prezadovoljan,takav nigdje u hrv neces dobiti za 130kn,a negdje sam na e-bayu procitao da je frajer kupio taj od 128gb i da je stvarne kolicine 32gb i naravno da se lik nije zalio jer nadi ti druskane stick od 32gb za 130kn.a opet pogledaj koliko je ljudi kupilo na e-bayu taj stick pa vidi koliko ih se zalilo a koliko ne,sve to govori o ljudim koliko su.... kad bi za 130kn htjeli imati cijeli svemir ,stvar je u glavi,ak ti nisi sa 32gb (za 130kn) zadovoljan nesto nije u redu s tobom - to je prva teorija , a druga je ponavljam imas resolutioncentar i mozes ako javis na vrijeme u roku 45 dana lijepo zaliti se i paypal ce ti refundirat lovu, tako da ni u kojem slucaju se nemos sje.... jedino se ljudima neda gubit vrijeme na takve stvari koje dugo traju,pa je za to njih odma bedastoca , a neki su vidjeli pametnije stvari u svemu tomu.ko i za vrijeme komunizma,ko je imao nesto u glavi bilo mu je super.da kihoty-a stavis u vrijeme komunizma predpostavljam da bi rekao kako je to bedastoca i da se stvari trebaju mjenjat "nabolje" i da je vrijeme kapitalizma haha

14 godina
offline
USB Stick 128GB

Ma pusti to imaš ih po 80gb pravih.Bar sam tak čuo.Belji se

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: USB Stick 128GB
Lunatic1407 kaže...
lordlojkus kaže...
Lunatic1407 kaže...

al opet kad pogledas,130kn pa i da 8gb dobijes ti si u +-u .tako kako god bilo meni se isplati kupit 128gb za 130kn,nek dobijem 8gb ja prezadovoljan,a i btw opet mozes tuzit lika,refundirat lovu od paypala i to bi znacilo da si jos zaradio na kraju krajeva taj isti mos prodat u oglasniku nekom mulcu za 300,400kn, tako da sve u svemu je to dobra stvar,a za sve ostale kojima je to smijesno they can kiss my shiny azz...

Gledaj, radije ti nađi neki normalni USB na kojem je definirano da je 8GB i na miru si. Možda je taj od 128GB baš onakav kakav je Don Kihoty stavio. Cool

 don kihoty je..... necu bezveze opet kartone dobivat,fora je dobra...ali za njega je to glupo, ali frend kupuje po 32gb za 100kn preko e-baya (stvarne kolicine su 4gb) i prodaje po 150kn mulcima...a stick uredno radi.tako da ak meni dode 8gb ja sam prezadovoljan,takav nigdje u hrv neces dobiti za 130kn,a negdje sam na e-bayu procitao da je frajer kupio taj od 128gb i da je stvarne kolicine 32gb i naravno da se lik nije zalio jer nadi ti druskane stick od 32gb za 130kn.a opet pogledaj koliko je ljudi kupilo na e-bayu taj stick pa vidi koliko ih se zalilo a koliko ne,sve to govori o ljudim koliko su.... kad bi za 130kn htjeli imati cijeli svemir ,stvar je u glavi,ak ti nisi sa 32gb (za 130kn) zadovoljan nesto nije u redu s tobom - to je prva teorija , a druga je ponavljam imas resolutioncentar i mozes ako javis na vrijeme u roku 45 dana lijepo zaliti se i paypal ce ti refundirat lovu, tako da ni u kojem slucaju se nemos sje.... jedino se ljudima neda gubit vrijeme na takve stvari koje dugo traju,pa je za to njih odma bedastoca , a neki su vidjeli pametnije stvari u svemu tomu.ko i za vrijeme komunizma,ko je imao nesto u glavi bilo mu je super.da kihoty-a stavis u vrijeme komunizma predpostavljam da bi rekao kako je to bedastoca i da se stvari trebaju mjenjat "nabolje" i da je vrijeme kapitalizma haha

 

Čuj, ono gore nije šala, nego zapravo prodani 32GB "USB stick" sa eBay-a...

 

Što se mene tiče, ja bi jedino preko paypala kupovao sa sigurnih izvora, za koji znam da nemoram plaćati

poštarinu, i da će mi slati "as gift", a to je Deal Extreme.

 

http://www.dealextreme.com/

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=970113 http://www.techpowerup.com/gpuz/6p8v4/
14 godina
neaktivan
offline
RE: USB Stick 128GB
Don Kihoty kaže...
Lunatic1407 kaže...
lordlojkus kaže...
Lunatic1407 kaže...

al opet kad pogledas,130kn pa i da 8gb dobijes ti si u +-u .tako kako god bilo meni se isplati kupit 128gb za 130kn,nek dobijem 8gb ja prezadovoljan,a i btw opet mozes tuzit lika,refundirat lovu od paypala i to bi znacilo da si jos zaradio na kraju krajeva taj isti mos prodat u oglasniku nekom mulcu za 300,400kn, tako da sve u svemu je to dobra stvar,a za sve ostale kojima je to smijesno they can kiss my shiny azz...

Gledaj, radije ti nađi neki normalni USB na kojem je definirano da je 8GB i na miru si. Možda je taj od 128GB baš onakav kakav je Don Kihoty stavio. Cool

 don kihoty je..... necu bezveze opet kartone dobivat,fora je dobra...ali za njega je to glupo, ali frend kupuje po 32gb za 100kn preko e-baya (stvarne kolicine su 4gb) i prodaje po 150kn mulcima...a stick uredno radi.tako da ak meni dode 8gb ja sam prezadovoljan,takav nigdje u hrv neces dobiti za 130kn,a negdje sam na e-bayu procitao da je frajer kupio taj od 128gb i da je stvarne kolicine 32gb i naravno da se lik nije zalio jer nadi ti druskane stick od 32gb za 130kn.a opet pogledaj koliko je ljudi kupilo na e-bayu taj stick pa vidi koliko ih se zalilo a koliko ne,sve to govori o ljudim koliko su.... kad bi za 130kn htjeli imati cijeli svemir ,stvar je u glavi,ak ti nisi sa 32gb (za 130kn) zadovoljan nesto nije u redu s tobom - to je prva teorija , a druga je ponavljam imas resolutioncentar i mozes ako javis na vrijeme u roku 45 dana lijepo zaliti se i paypal ce ti refundirat lovu, tako da ni u kojem slucaju se nemos sje.... jedino se ljudima neda gubit vrijeme na takve stvari koje dugo traju,pa je za to njih odma bedastoca , a neki su vidjeli pametnije stvari u svemu tomu.ko i za vrijeme komunizma,ko je imao nesto u glavi bilo mu je super.da kihoty-a stavis u vrijeme komunizma predpostavljam da bi rekao kako je to bedastoca i da se stvari trebaju mjenjat "nabolje" i da je vrijeme kapitalizma haha

 

Čuj, ono gore nije šala, nego zapravo prodani 32GB "USB stick" sa eBay-a...

 

Što se mene tiče, ja bi jedino preko paypala kupovao sa sigurnih izvora, za koji znam da nemoram plaćati

poštarinu, i da će mi slati "as gift", a to je Deal Extreme.

 

http://www.dealextreme.com/

 pa ok ,ali postoji res.centar i lijepo refundiras lovicu,jer nebi e-bay opstao da se tako mulja na njemu,you can full some people at some time,but u cant full all the people at all the time... :)

15 godina
offline
USB Stick 128GB

Ne refundiras uvijek lovu jer nekad moras vracat item, a to placas sam...

 

Druga stvar je sto su ti stikovi spori i nepouzdani... Tipa 2 - 3MB je max sto ces sa njima postic... citanje i pisanje... a da ne spominjem da nisu pouzdani tipa hoce li drzati podatke jedan dan, mjesec dana ili 5 minuta...

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB Stick 128GB

a ovisi sve valjda...ali frend je kupio "32GB" za 20$ preko e-baya,stvarne kolicine 4GB i uredno mu radi stick naravno do 4GB,meni recimo nije bitno jel sporo pise/cita i oce li s vremena na vrijeme zbrisat podatke itd itd.Meni ce iskljucivo sluzit za gledanje filmova preko telke,a te iste filmove cu imati na HDD-u na PC-u tako da jedino sto mi je bitno da radi i da ima najmanje 8GB,e sad kako ce on raditi itd nevazno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: USB Stick 128GB

Onda ti ja prodam Kingston 128GB koji moze drzat 10GB za 100kn!!!

I'm going woo woo
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice