Sto je sve potrebno za PayPal zaključana tema

poruka: 8
|
čitano: 25.586
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

Moze li mi neko reci sto je sve potrebno da se otvori verified PayPal acc ali bez kreditne kartice.

Tj. da li je moguce da povezem PayPal s tekucim racunom u npr. Erste banci?Sto je sve potrebno da se verificira PayPal acc?

Ako je moguce s tekucim racunom hocu li ja onda vidjeti sva sredstva koja imam na racunu u banci ili?

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

Mozes povezati i broj kartice i broj racuna sa paypalom, znaci ak nemas karticu je ok.

Nakon sta upises sve potrebno (podatke, broj racuna, IBAN, SWIFT itd...), odes na verify i onda ti sa racuna kolko se sjecam skinu nesto sitno i u izvjescu ces vidjeti jedan broj koji moras njima tamo upisati.

Nakon toga samo placas sa paypalom, a oni skidaju iz banke.

Neces vidjeti nikakvo stanje racuna ni slicno, to ces morati u banci (zbog tog ne shvacam posjedovanje racuna bez barem debitne kartice, a korisnije bi bilo imat i net-banking)

www.dice3d.com - Online portfolio
 
0 0 hvala 3
14 godina
protjeran
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

Moze li mi  neko dati sve potrebne upute pri otvaranju racuna i PayPal verificiranog acc.Racun bih htio da je u Erste banci.Kolko vidim tamo imaju neke opcije kao netpay i sl.

Moze li mi neko pomoci?

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

Moze netko pomoci ko ima iskustva s tim stvarima?

One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

Pa reko sam ti sve sta ti treba, sta te jos muci?

 

Otvoris tekuci racun, pitas u banci za swift i iban brojeve ako ih nisi dobio negdje vec (to su internacionalne oznake za banke ili tako nesto).

Odes na paypal i pratis jednostavne upute. Znaci upis podataka, provjeris onaj broj sta su ti poslali na racun i upises ga na sajt, i to je to.

 

Netpay je opcija od erste banke da mozes preko neta placati stvari, direktno s racuna slati.

To nema nikakve veze s paypalom jer on novac "vuce" s racuna sam, ti nemoras prvo poslati na paypal racun.

Znaci za paypal ti netreba ali je korisno imati za provjeru stanja, slanje novca, kupnju gsm bonova itd... od doma.

www.dice3d.com - Online portfolio
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.5.2010 23:13 (horizon).
 
0 0 hvala 2
14 godina
protjeran
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

Ali vidi ovo tu kad pokusam povezati racun (ovo je samo primjer racun si otvaram na ljeto) meni se cini da su ovo samo kreditne kartice?

Visa,MasterCard i American Expres Visa,MasterCard i American Expres
One line gives the other one // http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Perkan777 -BF:BC 2 status
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

Na PayPalu ne mozes verificirat bez kartice...

Jedini bankovni račun koji možeš povezat sa PayPalom je USA bankovni račun.

Tako da verifikacija ti je moguća samo preko kartica. Ako hoćeš ERSTE banku onda u banci otvori devizni račun i zatraži VISA ELECTRON karticu.

To je obična debitna kartica, isto kao i Maestro samo za devize, sto znaci da je dobit mogu SVI koji otvore račun, jer to nije kreditna da bi trebao ispunjavat neke uvjete.

Sa tom karticom se bez problema verificiras kod PayPal-a.

Nadam se da znaš da ako imaš HR dokumente da preko PayPala možeš samo kupovat, a ne prodavat, znači možeš samo slat novce, ne i primat.

 

EDIT: I naravno da tamo imaš za izabrat samo kartice kad ti na vrhu ekrana piše: Link a CARD to get verified.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 8:16 (miki1981).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Sto je sve potrebno za PayPal

"Svaki tjedan" otvori se jedna ovakva tema.

 

Koristite tražilicu i pišite u postojeće teme.

 

KLIK

When i get sad i stop being sad, and be awesome instead... TRUE STORY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.5.2010 8:42 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice