Odlazak s Foruma zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 3.525
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Odlazak s Foruma

Poštovanje,

 

Zanima me na koji način mogu ugasiti (deaktivirati, izbrisati) svoj profil s Foruma.

 

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Odlazak s Foruma

Zatraži moderatore crni karton.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Odlazak s Foruma

uhhhh..to mora biti ganda psovka..

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Odlazak s Foruma

Odlazim zbog pokušaja gušenja slobode govora na NEINFORMATIČKIM temama i anketama, koje se nalaze na vodećem regionalnom INFORMATIČKOM portalu i koje ga zadnjih godina sve više preplavljuju. Moderatori mi brišu komentare, a uopće se ne radi o nikakvom trolanju već jednostavno iznošenju vlastitog stava, koji se očito nekome ne sviđa.

 

Savjet uredništvu je da se drži hardvera, softvera, interneta, multimedije i uređaja te svega čega su se svih ovih godina držali, a da ostave sa strane globalnu politiku i financije, medicinsku i vojnu industriju i slično, prodavajući ih pod "znanstvene" teme. Zanimaju me recimo performanse i recenzije procesora i SSD-ova, a ne godišnji financijski izvještaj neke firme, koja su "dostignuća" američke vojske, kakva su nova cjepiva izumili, tko je hakirao stranice kojih političara i slično.

Moj PC  
17 2 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Odlazak s Foruma

Ako netko od moderatora s ovlastima vidi ovaj moj post molio bih ga da također ukloni i moj profil. Hvala unaprijed.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 14:34 (Kordy).
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Odlazak s Foruma

Odavno na svim ostalim temama osim IT na forumu vlada uniformno mišljenje provođeno od

strane admina,gdje bilo tko s drugačijim mišljenjem dobiva ili masu downvote-ova ili mu se obriši post.

Kao IT portal koristi ga čemu je namijenjen,ipak raspravljati o životnim filozofijama/svjetonazorima i ostalim temama nije

baš najpametnije,kao što sam rekao,uniformno mišljenje.

LP kolega :)

EUNE: 321Zdravko
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 14:39 (pandza94).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Odlazak s Foruma

.. nema brisanja (osim kad sadržaj nije primjeren forumu), odeš i to je to, eventualno tražiš ban..

 

btw, pogrešno mjesto, npr Markov trg, izbori, javna glasila, .. bug forum nije to, kao što unutar foruma teme imaju naslov, sadržaj, modove.. i nije ničim ograničeno npr IT-PC tematikom.

Dal bugovci nešto rade dobro-loše.. pa nije njihovo dvorište mjesto gdje im se to govori, jer .. je njihovo. Nemaš baš nikakva 'prava' koja npr imaš na drugim mjestima ako si građanin, pa do Strasbourga.. Njihov forum, njihova pravila (i odgovornosti).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2016 14:51 (ihush).
16 godina
offline
Re: Odlazak s Foruma
THK kaže...

Zanimaju me recimo performanse i recenzije procesora i SSD-ova, a ne godišnji financijski izvještaj neke firme, koja su "dostignuća" američke vojske, kakva su nova cjepiva izumili, tko je hakirao stranice kojih političara i slično.

A vidiš, mene ne zanimaju performanse i recenzije, nego baš ovo drugo. I što ćemo sad? Da i ja napišem koji savjet uredništvu kad stave vijest o SSD-ovima?

 

Najbolje ti je da fino izbrišeš ovaj forum iz bookmarka i na njega jednostavno više ne dolaziš (ni s jednim od profila, kojih si očito otvorio više). Nema razloga za ljutnju - ne sviđa ti se? Produži dalje.

The Internet is so big, so powerful and pointless, that for some people it is a complete substitute for life.
11 godina
offline
Odlazak s Foruma

drama queen.odi na index pa trolaj netrebamo ovdje to.ovo je informaticki forum i tocka

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Odlazak s Foruma

Iako se ovdje ne priča o tome, jedino mjesto na kojem možeš otvoreno razgovarati s ljudima kao čovjek... Zapravo, posljednje takvo mjesto je 4chan.

 

I to je to. Nigdje drugo.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Odlazak s Foruma

4chan je mjesto na kojemu, zbog nedostatka ikakvih pravila i reda, sve osim gluposti dolazi umrijeti.

Qrčim se, a drugi 3,14zde.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Odlazak s Foruma
Arendelle kaže...

4chan je mjesto na kojemu, zbog nedostatka ikakvih pravila i reda, sve osim gluposti dolazi umrijeti.

 4chan je bolje moderiran od ovog foruma. 

 

To što si ti čula na TV-u nema veze sa stvarnošću. Pravila nisu potrebna za postojanje reda. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Odlazak s Foruma
Onjegin kaže...
To što si ti čula na TV-u nema veze sa stvarnošću. Pravila nisu potrebna za postojanje reda. 

 To je elementarno pogrešno. Potrebna je svijest da pravila postoje, a sadržaj tih pravila nije suviše bitan.

Qrčim se, a drugi 3,14zde.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Odlazak s Foruma
Arendelle kaže...
Onjegin kaže...
To što si ti čula na TV-u nema veze sa stvarnošću. Pravila nisu potrebna za postojanje reda. 

 To je elementarno pogrešno. Potrebna je svijest da pravila postoje, a sadržaj tih pravila nije suviše bitan.

 Potrebna je svijest, a ne svijest da pravila postoje. 

 

Na zapadu će ljudi čekati u redu za pekaru iako ne postoji nikakvo pravilo. Na bliskom istoku će se za istu stvar gurati. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
15 godina
offline
Re: Odlazak s Foruma

Ma moderatori su strava, kaj god im se ne svida/nije u skladu s njihovim svjetonazorom/misljenjem brisi. Stvarno su sramota. Mogu bar etiketirat forum da znam protiv cega/koga nesmijem.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
8 godina
odjavljen
offline
Re: Odlazak s Foruma
Onjegin kaže...

Na zapadu će ljudi čekati u redu za pekaru iako ne postoji nikakvo pravilo. Na bliskom istoku će se za istu stvar gurati. 

 Mora da si ponosan na ove bezumne generalizacije... ili samo gluposti. Usput, što znaš o Hanlonovoj britvi? :)

Qrčim se, a drugi 3,14zde.
16 godina
moderator
offline
Odlazak s Foruma

Evo, ova dvojica što su tražila deaktiviranje profila dobila su što su tražila (nije crni, nego rozi karton  otkad je uveden rozi, crni je samo za one jako zločeste).

 

Tko osjeća da mu se "guši sloboda govora" (osobna percepcija ne mora odgovarati stvarnosti ) slobodan je otići s ovog foruma i izražavati svoju "slobodu govora" drugdje. Nitko nikoga ne prisiljava da koristi ovaj forum. Od onih koji ga ipak nastavljaju koristiti očekuje se da se drže pravila foruma, koja nisu tu reda radi nego kako bi ovaj forum bio uredan i na zadovoljstvo što većeg broja forumaša. Pravila su nužna jer, iako je većina forumaša korektna, treba ih zaštititi od one nekorektne manjine.

 

Ako netko osjeća da mu su povrijeđena prava, slobodan je žaliti se moderatoru za kojeg smatra da ga je zakinuo, drugom moderatoru ili vodstvu foruma. Ako od nikog ne dobije pozitivnu reakciju trebao bi si postaviti pitanje je li problem u moderatorima ili u njemu/njoj. 

 

 
6 2 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice