Xiaomi Redmi Note 3

poruka: 5.327
|
čitano: 813.126
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav svima,

 

danas mi je stigao Redmi Note 3 Pro Prime sa Top One -a sa instaliranim MIUI Global 7.1.9.0.0. verzijom.

 

Imam sljedeće probleme:

 

1. Spojio sam mobitel na original punjač (usb, zidni + eu adapter) i mobitel se uopće ne puni! Kad ga spojim na punjač, samo se prazni, ali piše da puni, što da radim?!?! Google ne pomaže..

 

2. Spojio sam mobitel na PC, preko MI Suitea (i engleskog i kineskog) i uopce ne prepoznaje mobitel...

 

Please za pomoć

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

vrati ga na početne postavke,

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.6.2016 21:26 (raza).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Deutsch kaže...
GSP kaže...

gdje kupiti note3pro

 

u rh za 1700kn sa dvije godine garancije

 

https://www.wowshop.hr/xiaiomi-note3-pro-gray.html

 

ili vani za 1500kn sa jednom godinom garancije

 

https://www.xiaomiforsale.com/en/phones/311-note-3-pro-216.html

 

na xfs dobijes model sa 3gb rama za istu cijenu kao u hr za model od 2gb pa razmisli i o tome malo

 

 

I na Top One na aliexpressu za 213$ s dhlom dobije 3/32 model, kaj bi bilo oko 1400kn

11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

imam zadnju verziju miui 7 7.3.6.0
i hocu ubacit novi miui 8 preko update-ra i ne mogu?
pomoc:)

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Pacoo kaže...

imam zadnju verziju miui 7 7.3.6.0
i hocu ubacit novi miui 8 preko update-ra i ne mogu?
pomoc:)

 to je global, za miui 8 treba chinese verzija

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
goodye kaže...
Pacoo kaže...

imam zadnju verziju miui 7 7.3.6.0
i hocu ubacit novi miui 8 preko update-ra i ne mogu?
pomoc:)

 to je global, za miui 8 treba chinese verzija

 

 

kako najlakse da ubacim recovery mod?

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
12 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3


Dosao je mob i stvarno je sve ok,,,samo imam par sitnica koje nisam jos dokucio ili se ne mogu rjestiti

kad pisem poruku stalno vibrira pritiskom na slavo..i punjac je u vise djelova :D

ali imam i meizu punjac pa mogu puniti sa njim valjda je ista stvar...ostao je sve zasad ok mada nisam nesto ni prckao a jos ni skidao aplikacije...

nevidim smisao prijavljavanja na taj my racun dosad sam se prijavio sam na google..
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Settings/Sound & vibration pa iskljuci Vibration on touch, a punjac zaljepi brzim ljepilom 

Sat fan
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Zašto kad mi dođe poruka na whats up ili viber ili sa bilo čega ne piše gore na onoj traci di je sat i trajanje baterije, na svakom androidu do sad mi je gore pisalo koja vrsta poruke mi je dosla i kad spustim traku dole pise mi poruka mogu ju dijelomicno procitat bez da ulazm u whats up, tu toga nema ili ?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2016 11:22 (njuskac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
njuskac kaže...

Zašto kad mi dođe poruka na whats up ili viber ili sa bilo čega ne piše gore na onoj traci di je sat i trajanje baterije, na svakom androidu do sad mi je gore pisalo koja vrsta poruke mi je dosla i kad spustim traku dole pise mi poruka mogu ju dijelomicno procitat bez da ulazm u whats up, tu toga nema ili ?

 Spusti traku i onda sa dva prsta stisnes i povuces prema dolje poruku koju hoces

http://trakt.tv/user/MjezZza
10 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Stigao mi je Redmi Note 3 Pro 2/16 GB. Instaliran je global stable 7.3.6.0. Ja bih htio Hr jezik, ali se MIUI eu.multi ROM neda instalirati jer je zaključan BL. Podnio sam zahtjev za otključavanjem. E sad imam pitanje: Ako mi odobre otključavanje, da li za fleshanje treba bit intaliran stable ili dev rom ili je svejedno? I kako ide daljnji postupak? Do sad sam koristio Mi3 i sve je bilo puno jednostavnije. 

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Moras instalirat china dev rom sa kojeg mozes otkljicat BL na kompu i kad otkljucas instaliras twrp pa eu rom
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Ma možeš i na global devu otključati bootloader
robimarko@gmail.com
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
robimarko kaže...
Ma možeš i na global devu otključati bootloader

Cak, ako se ne varam, BL otkljucavanje prolazi i na global stable...

Mislim da je meni proslo na stable... 

Galaxy S2, S2 Advance, S3, S3 Mini, S4, S4 Mini, A7. Zopo ZP998. Oppo Find 5. Meizu Mx4 PRO, M1 Note. Lg G3 D855. ZTE Blade 3. Xiaomi MI3, MI4, MiNote, MI5, RNote3 MTK, RNote3pro SD, Redmi3PRO
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi Note 3

molim može pomoć..dobio sam odobrenje za otključavanje bootlodera, odradio to, sljedeće odradio ovo...http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html.... i kako sada doći do twrp???? Dali je sada rootan?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
koliko si dugo cekao odg za otkljucavanje BL-a?
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Roko B kaže...

Settings/Sound & vibration pa iskljuci Vibration on touch, a punjac zaljepi brzim ljepilom 

thnx

jos par pitanja da li preporucate i ako da zasto se registrirati na ovaj Mi Account

 i stalno mi dolaze neki zahtjevi za instaliranje (neznam preko cega) pojavljuje se u vrhu ekrana kao obavjest kako to ukiniti ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 1:13 (kaw_liga).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

jel ovo poruka za otkljucavanje boota?

► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Da
15 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Pacoo kaže...

jel ovo poruka za otkljucavanje boota?

 Čemu zatamljivanje ID naloga, to ti je kao nick. 

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Pacoo kaže...
goodye kaže...
Pacoo kaže...

imam zadnju verziju miui 7 7.3.6.0
i hocu ubacit novi miui 8 preko update-ra i ne mogu?
pomoc:)

 to je global, za miui 8 treba chinese verzija

 

 

kako najlakse da ubacim recovery mod?

 

Za Snapdragon verziju: http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html

Za Mediatek verziju: http://en.miui.com/thread-193681-1-1.html

 

 

Nije bas najlakse, ali kako sam ja skuzio to je jedini nacin, ja sam probao sa otkljucavanjem bootloadera, al mi sa tim romom nije prolazio, odradio sam ovo sa linka i nasnimio global verziju i sada mi je sve ok

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.6.2016 9:54 (goodye).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3

Četiri dana

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
mkm kaže...

 Ali nakon svega ne radi wifi.... Zna li itko u čemu je problem??? 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
Freestyler12 kaže...

Pozdrav svima,

 

danas mi je stigao Redmi Note 3 Pro Prime sa Top One -a sa instaliranim MIUI Global 7.1.9.0.0. verzijom.

 

Imam sljedeće probleme:

 

1. Spojio sam mobitel na original punjač (usb, zidni + eu adapter) i mobitel se uopće ne puni! Kad ga spojim na punjač, samo se prazni, ali piše da puni, što da radim?!?! Google ne pomaže..

 

2. Spojio sam mobitel na PC, preko MI Suitea (i engleskog i kineskog) i uopce ne prepoznaje mobitel...

 

Please za pomoć

 

 

 

 I jesi uspio riješiti problem?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
nisi instaliro njegov boot,on se odradi prije instal. twrp-a
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
ili instal.zamjenski boot lazyflasher koji prebaciš na unut.memoriju i kroz twrp instal.tada bi trebao raditi wi fi
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Redmi Note 3

Pozdrav imam slijedeći problem.

 

Prvo sam preko miflasha stavio developer verziju da mogu otključati bootloader i to sve radi ok. Nakon toga isao sam ponovno preko miflasha staviti global stable verziju i tada mi je miflash izbacio "not enough storage is available to process this command max buffer sector is 256". Nakon toga sam ponovno isao staviti developer verziju i sve radi ok. Da li netko zna u čemu je problem? Mobitel je redmi note 3 pro

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
njuskac kaže...

Zašto kad mi dođe poruka na whats up ili viber ili sa bilo čega ne piše gore na onoj traci di je sat i trajanje baterije, na svakom androidu do sad mi je gore pisalo koja vrsta poruke mi je dosla i kad spustim traku dole pise mi poruka mogu ju dijelomicno procitat bez da ulazm u whats up, tu toga nema ili ?

 Jel ti uopće zazvoni da dođe poruka ili tek kad uđeš u app ti pokaže da je došla poruka? Ak zazvoni a nema poruke, mislim da to trebaš u settings - notifications - uključit show notification icons i onda u manage notifications uključiti allow notifications(da dozvoli obavijesti) i app icon badge (da pokaže znak aplikacije)

 

Valjda će ovo pomoć, jer te nisam baš skužio oko toga kak ti ne kaže poruku..

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi Note 3
mkm kaže...
mkm kaže...

 Ali nakon svega ne radi wifi.... Zna li itko u čemu je problem??? 

Nakon sto kreiras new image u android image kitchen, preimenujes ga u boot.img i kopiras u folder u kojem ti je rom umjesto originalnog boot.img. Nakon toga flashas taj rom i tek onda stavljas twrp

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice