Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

poruka: 447
|
čitano: 176.434
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Gigx0n kaže...
bill_jobs kaže...

ahahahha... eto vam vaši tableti za par dolara i kontejneri istih, stvarno trebaš biti naivac da to progutaš.

Ko i ovih 25 kn šta sad nude, ma kome se to opet mažu oči, ja bi volio vidjeti koliko im je porasla zarada u ovih tjedan-dva od kada se piše o njima po svim forumima.

 

Uglavnom, prigodna slika je dolje, a vi samo navalite i na iduću akciju!! Bit će toga još 'jeftino' kod crnog mućka, megapopusta, kolektive i inih prevaranata.

Meni se cini da si ti samo ljubomoran na ovih 25 kuna sto ce dobit oni koji su kupili tablet.

S obzirom da će, kako piše, ako se ne javite, novci iću u Zakladu Ana Rukavina, vjerujem da bi se svatko pristojan trebao odreći te 'naknade'.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
bill_jobs kaže...

ahahahha... eto vam vaši tableti za par dolara i kontejneri istih, stvarno trebaš biti naivac da to progutaš.

Ko i ovih 25 kn šta sad nude, ma kome se to opet mažu oči, ja bi volio vidjeti koliko im je porasla zarada u ovih tjedan-dva od kada se piše o njima po svim forumima.

 

Uglavnom, prigodna slika je dolje, a vi samo navalite i na iduću akciju!! Bit će toga još 'jeftino' kod crnog mućka, megapopusta, kolektive i inih prevaranata.

Zarada im je sigurno porasla, opće je poznato da ponuda za tablet koja nestane za jedan dan silno utiče na prodaju ulaznica Zvonka Bogdana.

 

No barem smo doprinjeli da "Zakladu Ana Rukavina" dobije novce. I to je nešto.

11 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Drago mi je sto ce kupci dobiti brzo svoj novac a s druge strane mi je krivo jer je ovo bio zanimljiv thread.

Do citanja {#}

 

 
6 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
ZeljkoT kaže...

Zarada im je sigurno porasla, opće je poznato da ponuda za tablet koja nestane za jedan dan silno utiče na prodaju ulaznica Zvonka Bogdana.

 

No barem smo doprinjeli da "Zakladu Ana Rukavina" dobije novce. I to je nešto.

Vidi se da se kužiš u marketing ko ja u balet.

Ponuda je bila jedan dan ali se danima piše o crnom jajetu na svakom forumu.

A da imaš imalo pojma o tome što znači dovući tisuće potencijalnih kupaca na jedan webshop onda se ne bi prosipao.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
bill_jobs kaže...

ahahahha... eto vam vaši tableti za par dolara i kontejneri istih, stvarno trebaš biti naivac da to progutaš.

Ko i ovih 25 kn šta sad nude, ma kome se to opet mažu oči, ja bi volio vidjeti koliko im je porasla zarada u ovih tjedan-dva od kada se piše o njima po svim forumima.

 

Uglavnom, prigodna slika je dolje, a vi samo navalite i na iduću akciju!! Bit će toga još 'jeftino' kod crnog mućka, megapopusta, kolektive i inih prevaranata.

 

majke ti koje ogorčeno stvorenje, ja tako šta u životu nisam vidio, evo mojih 25 kn ide tebi za liječenje {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
kewlnick kaže...

majke ti koje ogorčeno stvorenje, ja tako šta u životu nisam vidio, evo mojih 25 kn ide tebi za liječenje {#}

Kaže tip koji je popušio ovu foru crnog jajeta, lol.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

he who dares wins, ja sam dobio, a šta si ti dobio? čak nisi zaslužio ni pravo reći I told you so xD hahahah

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 17:13 (kewlnick).
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ja sam platio uplatnicom kakav IBAN im trebam poslat ? o.O

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
BloOm3R! kaže...

Ja sam platio uplatnicom kakav IBAN im trebam poslat ? o.O

Broj tekućeg računa trebaš poslati... Ovdje si prebaci u IBAN ako ga ne znaš ili nemaš zapisanog.

http://iban-kalkulator.bafer.org/ 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Ljeposav kaže...
BloOm3R! kaže...

Ja sam platio uplatnicom kakav IBAN im trebam poslat ? o.O

Broj tekućeg računa trebaš poslati... Ovdje si prebaci u IBAN ako ga ne znaš ili nemaš zapisanog.

http://iban-kalkulator.bafer.org/ 

Nekuzim taj sistem ako sam uplatio uplatnicom zar mi nece novac poslat na kucnu adresu ?

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
12 godina
protjeran
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

case closed

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 18:50 (bill_jobs).
14 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Kolko je potrebno CJ da pošalje kartičnoj kući nalog za storniranje transakcije, konkretno ovi iz american carda  kažu da nisu niš zaprimili iz CJ, teta iz CJ rekla da to oni odmah rješavaju, al očito da to nije tako.

Čisto me interesira iz vaših iskustava storniranja kupnje. Unaprijed hvala na odgovoru.{#}

 

BF3 nick : BlackBogdo
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.6.2013 18:55 (BOGDO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Super reklama za CRNO JAJE!
prva i zadnja kupovina kod njih....
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
BloOm3R! kaže...

Nekuzim taj sistem ako sam uplatio uplatnicom zar mi nece novac poslat na kucnu adresu ?

Neće. Moraš im poslati svoj IBAN. Ako imaš tekući ili žiro račun. IBAN je uveden zbog prilagodbe novom zakonu o platnom prometu. Tako nešto. Uglavnom, to ti je sada od 1.6.2013. ono što je bio broj računa primatelja. Ako ti i dalje nije jasno što je IBAN najbolje odi u svoju banku, objasniti će ti oni možda bolje nego mi i dati će ti tvoj IBAN, koji im pošalješ (crnom Jajetu) i dobiješ novac natrag.

10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Konačno se riješila saga, bilo je zanimljivo čitati a i slušati sve što ste napisali zvali i sve to ostalo. Sad da rezimiramo sve skupa:  1. bilo je odmah jasno da kad je CJ reklo da za par dana slijedi nova ponuda koje nije bilo da ništa od toga, ali što da su vam odmah rekli jest istina ništa od tableta, samo nije mi jasno kako su išli se upuštatu u to i kako nisu rekli mi ćemo počekati kad  dođe tih 1000 komada onda ćemo staviti u ponudu.

Drugo kako je taj lik imao muda uplatiti cca 15000 USD (90 000 kn) nekom i da nije posumnjao da je u srijedi prijevara to stvarno moraš imati ili puuuno love da ideš riskirati za nešto takvo i da ti odmah nije sumnjivo da je to cijena preniska za jedan takav uređaj ( i da je moguće da mi uvali bananu ili igračku ili neispravan proizvod) i još se k tome mislim da nije raspitao kako ide kod carine i sve ostale birokracije. I k tome dali je uspio povuć lovu natrag, ipak nije ni prvi ni posljednji da su ga tako prevarili.

Treće i najvažnije mislim da bi bilo OK da svi oni koji su i naručili tablet da uzmu svojih 350 kn, a ovih 25 kn daju u zakladu Ana Rukavina i tako ih je puno reklo da njima ta lova ne igra veliku ulogu, zato učinite dobro djelo i pomozite onima kojima je pomoć potrebna.

Znam da će se sad naći nekolicina koja bi možda rekla lako je sad pričati i sve to slobodno popljujte ako želite, ili reči ti si se registriral ovdje samo zbog toga što nije istina registrirani sam već duuugo ovdj samo što samo zaboravio stari nick i password pa sam se registrirao novim.

 

 
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

ja bi malo htio poslušati o ovome u potrošačkome kodu :D

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

evo ja ovca odlučio da mi vrate tih 25 kn, a ja ću ih donirati tipu bez obje noge koji prosi na ulici

to je ipak ziher da će otići prave ruke, ovako tko garantira da će ti novi završiti u zakladi

 

poručujem svima da napravite isto ili da sami uplatite na račun zaklade

IBAN zaklade:  HR1023400091110261855

 

http://www.zaklada-ana-rukavina.hr/content/hr/kako_se_ukljuciti/default.aspx

 


 

10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Nešto što me najviše iziritiralo je to što sam na njihovoj fb stranici rekao da je sumnjivo,a oni su 10-tak puta govorili da je provjereno i 100% sigurno....(Imate i sliku par stranica prije)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ma što Vas boli briga za reklamu, njih ima i biti će. Za marketing trebaš biti kreativan.

 

Samo ismijavjte ove koji su naručili, ni krivi ni dužni za manje od mjesec dana zaradili 25kn , baš me znaima koja banka bi dala te pare na taj iznos. {#}

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Treba javno istupiti u medije gdje god se može i govoriti o ovom neozbiljnom potezu CJ i Peterfaj d.o.o .

Žao mi je ljudi koji su uplatili tablet bez obzira na sve i cijenu i naćin plačanja i da se je CJ malo ozbiljnije prihvatio posla i da su stavili tablete i za 500,00 kn koji se u Hrvatskoj već prodaju i ima ih na lageru sigurno, to bi bio posao za njih i podizanje još većeg rejtinga.

Na kraju ipak nitko neće ostati bez uplačenog novca.   

Poželjno je stisnuti HVALA
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Fero kaže...

Žao mi je ljudi koji su uplatili tablet bez obzira na sve i cijenu i naćin plačanja i da se je CJ malo ozbiljnije prihvatio posla i da su stavili tablete i za 500,00 kn koji se u Hrvatskoj već prodaju i ima ih na lageru sigurno, to bi

Ček, čemu žaliti ljude koji su zaradili? Ne bi li bilo logičnije žaliti većinu ostalih, koji nisu uplatili niti išta zaradili? Ili Peterfaja koji je izgubio solidnu cifru?

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
DigiMagic kaže...
Fero kaže...

Ček, čemu žaliti ljude koji su zaradili? Ne bi li bilo logičnije žaliti većinu ostalih, koji nisu uplatili niti išta zaradili? Ili Peterfaja koji je izgubio solidnu cifru?

 

 Imao si izbor da uplatiš pa bi i tebe žalio, ali ne zbog love nego lijepa prilika za dobar tablet, a na kraju ništa. Zaradu oni koji su uplatili nisu tražili nego im je CJ u znak isprike ponudio 25,00 kn koje mogu uzeti ili ostaviti za Zakladu " Ana Rukavina ".

Poželjno je stisnuti HVALA
13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
Fero kaže...

Treba javno istupiti u medije gdje god se može i govoriti o ovom neozbiljnom potezu CJ i Peterfaj d.o.o .

Istupi :)

ali pusti petarfaja, ponuda je bila od CJ oni su jedini krivci zasto tableti nisu isporučeni

 

osobno me ne interesira, jel bio to kinez, peterfaj, tatoo majstor onaj luđak iz splita koji me nagovorio da kupim tablete :) il neko 10ti

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 14:15 (16OR).
10 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

donacija se tretira kao porezna olaksica tj umanjenju poreznu obvezu

da se svi (sto je malo vjerojatno) odreknemo tih 25 kn u korist zaklade, tih 25tkn CJu ide kao porezno priznati trosak

pa si i tu malo vrate :)

 

 
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
16OR kaže...
Fero kaže...

Treba javno istupiti u medije gdje god se može i govoriti o ovom neozbiljnom potezu CJ i Peterfaj d.o.o .

Istupi :)

ali pusti petarfaja, ponuda je bila od CJ oni su jedini krivci zasto tableti nisu isporučeni

 

osobno me ne interesira, jel bio to kinez, peterfaj, tatoo majstor onaj luđak iz splita koji me nagovorio da kupim tablete :) il neko 10ti

 A gledaj o istupu u medije : Ja nisam uplatio za taj tablet i nisam ja taj koji ima dokaze o uplati. To je moj prijedlog onima koji su uplatili, a Peterfaj d.o.o se isto spominje u temi zato sam ga i naveo. Kojim slućajem da sam uplatio sigurno bi negdje istupio sa dokazom pa barem u lokalne novine, a ovako neću i ne trollajmo temu više sa prepucavanjima i citiranjima jer ti imaš svoje mišljene, a ja svoje i postoje TU i TD i hvala pa stisni po želji ali pusti citiranja. 

Poželjno je stisnuti HVALA
12 godina
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Po iskustvu sa sličnim stvarima, nikakva negativna reklama nema efekta dok se ljudi i sami ne opeku. Imaš hrpu upisa po forumima o nekim web shopovima, ali oni i dalje postoje i uredno posluju.

 

Pisanje istina koristi za rješavanje frustracija :) Ali najviše što svatko od nas realno može napravit je da jednsotavno više ne kupuje od trgovaca koji se pokažu kao neozbiljni

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Mene zanima kamo ce sjest tih 350kn nezanima me 25.

[url=http://www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/][img]http://cache.www.gametracker.com/server_info/88.191.242.168:10165/b_350_20_FFAD41_E98100_000000_591F11.png[/img][/url]
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr
BloOm3R! kaže...

Mene zanima kamo ce sjest tih 350kn nezanima me 25.

sjest ce na onaj račun za koji im pošaljes IBAN

 

ako nemas svoj, nabavi necij, netko od ukucana, susjed, snadji se jeb,,,

 

il nazovi CJ pa pitaj

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 15:49 (16OR).
12 godina
neaktivan
offline
Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Ekipa uzmite i onih 25kn što nude i sami uplatite za zakladu Ana Rukavina!

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Tablet ONDA v812 na crnojaje.hr

Bila bi fora kada bi se mogli skupiti svi koji su uzeli tablet, ali i oni koji su upozoravali ako to žele i zajedno donirati lijepi ček zakladi..

 

Mimo PR stuntova Crnog Jajeta!

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.6.2013 18:36 (NightShadow).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice