Prestigio Multipad 8.0 Ultra duo boot problem

poruka: 5
|
čitano: 4.401
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
neaktivan
offline
Prestigio Multipad 8.0 Ultra duo boot problem

Poštovani, u pitanje je tablet pmp5880D, tablet nikako ne radi, ne mogu ga flashati niti mi radi recovery mode sa odgovarajućim tipkama. Ima reset tipku koja se može pritisnuti sa čačkalicom ali samo ga restarta najnormalnije, stavio 

sam firmware da ga flasham kao update.zip na root sd kartice po uputama, ali pita me za instalaciju samo kada je spojen sa usbom na računalo, ali naravno restarta se prilikom instalacije pa izgubi kontakt i onda 0 bodova, samo crna slika, i firmware nije instaliran, testirao sam

kada nije spojen sa računalom uopće niti ne pita da instalira novi firmware, znači ništa ne detektira. Pokušao sam sa ove teme https://forum.bug.hr/forum/topic/tableti/prestigio-multipad-70-hd-boot-problem/206230.aspx?page=3

gdje su neki ljudi uspijeli doći do recovery mode-a sa recovery podacima na root sd kartice ali meni ni to ne radi. Kada ga stavim u fastboot mode na računalo mi je not recognized (device descriptor failed).

Svaka pomoć je dobrodošla. Ovo radim zbog edukacije tako da servis mi ne dolazir, ali jako mi je čudno da nijedan način ne radi, pokušao sam također sa rockchip SD maker, da boota iz kartice i instalira, ali ne boota iz kartice nikako. pokušao sam i sa drugom karticom.

rješenja koja ja vidim su: drugi OS, jer adb i fastboot kolko sam čitao zezaju na windows 10(bar na starim uređajima) , drugi USB kabel(također dosta sam čitao da ljudi zamijene kabel i fastboot i ADB prorade).

Ako neko ima stvarno bilo kakvu ideju kako flashati ovaj tablet , ili bar da me usmijeri da napravim svoj recovery ili nešto, nisam baš stručnjak ali kažem radi ovo zbog znanja da bi se zaposlio u ovoj struci.

Hvala svima na čitanju.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Prestigio Multipad 8.0 Ultra duo boot problem

Kad je ugašen drži power i volume + tipku, i kad se počne paliti pusti power ali volume + i dalje drži i onda ti se pojavi recovery.

Ako ne šljaka s volume + , onda probaj s volume -.

 

P.S.lijepo je da imaš takve ambicije (ako imaš), ali nije ti taj posao servisera mobitela i tableta baš bajan, ali tko voli nek izvoli...

 

Kruha i igala...
2 godine
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad 8.0 Ultra duo boot problem

hvala puno ali nažalost ne radi probao sam već, u windowsu izbaci error a na tabletu crna slika samo ništa se ne dešava, a vol - mi pali safe mode(bez nekih aplikacija)

16 godina
neaktivan
offline
Prestigio Multipad 8.0 Ultra duo boot problem

Evo tu sam napravio video

 

Al to je bilo prije 5-6 godina pa ne znam dal su fileovi dostupni 

Nekad davno sam se s tim zajebavao i gubio dane .. ne isplati se, vrijeme mi puno više znači, a i hardver je prestar. 

Mislim, dakle half adder
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 18:44 (hrvooje).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Prestigio Multipad 8.0 Ultra duo boot problem

hvala

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice