FC Barcelona izdvojena tema

poruka: 50.711
|
čitano: 5.292.571
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
FC Barcelona

koji bellerin pored zivog desta. Pa taj momak je jedan od rijetkih koji me ove godine veseli

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Englezi ko inace , pisu gluposti

This time next year we'll be millionaires
15 godina
offline
FC Barcelona

Bellerin haha Kak je moguće da se takav panj povezuje s Barcelonom ? Pa za njeg nema mjesta u Arsenalu. Jedino što ima je brzina, u svemu ostalom čisti prosjek. Među atletičarima bi našao boljih nogometaša od njega.

13 godina
offline
Re: FC Barcelona
luckyluke kaže...

Bellerin haha Kak je moguće da se takav panj povezuje s Barcelonom ? Pa za njeg nema mjesta u Arsenalu. Jedino što ima je brzina, u svemu ostalom čisti prosjek. Među atletičarima bi našao boljih nogometaša od njega.

 Iskreno pola ekipe trenutno nam u nekim normalnim okolnostima nebi ni prismrdilo klubu kao što je Barcelona. Tako da bi se Bellerin savršeno uklopio u trenutno stanje Barcelone. Jer izgleda da je ideja ljudi koji su vodili klub bila da postanemo novi Milan.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

 Iskreno pola ekipe trenutno nam u nekim normalnim okolnostima nebi ni prismrdilo klubu kao što je Barcelona. Tako da bi se Bellerin savršeno uklopio u trenutno stanje Barcelone. Jer izgleda da je ideja ljudi koji su vodili klub bila da postanemo novi Milan.

 Milan je trenutno dobar, mi postajemo Arsenal

Never do today that which will become someone else's responsibility tomorrow.
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Dok ne bude Barca imala Pereza ili takvog sefa, tesko ce biti.

 

Nedaj Boze da Font ili ostali reatardi pobijede.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
offline
FC Barcelona

Aj da vidimo Barcu i u toj formaciji.

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2020 21:40 (thekeyofdestiny13).
12 godina
neaktivan
offline
FC Barcelona

Gol, dva primamo, a sad hoće li i koliko zabit, bumo vidli

13 godina
offline
FC Barcelona

Ovaj mali Pedri se sa Messijem savršeno razumije na terenu, kao da su godinama igrali skupa. Solidno ovo izgleda u 3-5-2. 

 

Svaki put kad ne igraju Griezmann i Messi ili Coutinho i Messi zajedno, izgledamo puno bolje. Jednostavno ne možeš igrati sa dvije ili tri polušpice na terenu istovremeno. A Griezmann izgleda mora igrati jer je toliko plaćen.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Cudi me da je dtavio 3-5-2.

 

Na ljeto sam prizeljkivao ovakvu formaciju buduci da nemamo krila.

This time next year we'll be millionaires
7 godina
offline
FC Barcelona

644. gol Lea Messija, legenda i kralj!!

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
10 godina
offline
FC Barcelona

Mozda prodaju Coutinha na zimu jer jedan od bonusa u ugovoru kaze ako za Barcu odigra 100 tekmi, Barca mora Liverpoolu isplatiti 18m funti a Coutinho je na 90 utakmica. Trenutno je 18m funti previse za klub da istrpi zbog financijske krize u kojoj se nalazi tako da je vrlo moguce da ce ga prodati.

https://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-9078539/Barcelona-DESPERATE-sell-Philippe-Coutinho-pay-Liverpool-18m.html

10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Isplatit ce 5 jer je 15 vec isplaceno.

 

Ali svakako se nadam prodaji Coutinha

This time next year we'll be millionaires
10 godina
offline
FC Barcelona

dobra tekma, steta samo što smo pali nakon 3. gola

13 godina
offline
FC Barcelona

644 gola za jedan klub i 91 gol u kalendarskoj godini. To su rekordi koje vjerujem nitko nikada neće skinuti i koji Messija dižu u vječnost. Ne mogu vjerovati da smo to doživili u modernom nogometu i svjedočili svemu tome iz tjedna u tjedan. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Re: FC Barcelona
antimadridista kaže...

644 gola za jedan klub i 91 gol u kalendarskoj godini. To su rekordi koje vjerujem nitko nikada neće skinuti i koji Messija dižu u vječnost. Ne mogu vjerovati da smo to doživili u modernom nogometu i svjedočili svemu tome iz tjedna u tjedan. 

 Bude skinuo Ronalda? Ima manje nastupa, mlađi je. Ako ode iz Barce mogao bi zabiti tih 40 golova u dvije sezone, ako bude igrao kao nekada možda i više. Ronaldo sad samo iz penala zabija.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
13 godina
offline
FC Barcelona

S obzirom da je 2 godine mlađi od Ronalda a nema puno manje golova u karijeri, lako moguće da će zabiti više od njega ukupno. Što je nevjerojatno s obzirom da kad makneš te golove, Messi je također i jedan od najboljih driblera i dodavača ikad u nogometu. Dok je Ronaldo stroj za golove ali osim toga u drugim aspektima igre mu nije ni blizu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
offline
FC Barcelona
GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
13 godina
offline
FC Barcelona

Zanimljiv marketinški potez Budweisera. A ovi golmani kojima je zabijao više holova će dobiti više piva na poklon.

 

Jadni Casillas i Courtois će završiti na ispumpavanju večeras 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 9:12 (antimadridista).
10 godina
offline
Re: FC Barcelona

zapravo najviše će popit diego alves, cak 21 pivu.

 

Casillas je iza njega sa 17

 

Ali svakako vrhunski marketinški potez

7 godina
offline
FC Barcelona

Slika

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
6 godina
offline
FC Barcelona

Jos da im valja piva bilo bi bolje hahaha.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
10 godina
offline
FC Barcelona

https://www.facebook.com/barcabalkan/photos/a.146428222048721/3952030481488457/

 

messijev intervju na linku.

 

Koliko mi se čini messi i dalje ima volje ostati

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 1:33 (Del_Boy97).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Ako Messi ostane, morat ce mu omoguciti dobar projekt. Sam je rekao da klub nema novaca i da ne mogu dovesti Neymara. Tako da ne bih zatvorio mogucnost da ode. Mislim da su sanse 50-50.

Ako ostane mislim da ovako nekako treba izvesti transfer rok.

 

OUT:

Umtitia posuditi bilo kome tko moze preuzeti placu ili makar pola.

Firpo prodaja, Koeman ne racuna na njega a vidi se i zasto. Takoder WH i jos neki PL su zainteresirani.

 

Alena i Riqui Puig posudbe.

Htio bih se rijesiti Busqetsa ali taj film necemo gledati. 

Coutinho prodaja, Pedri ga je zamjenio a prevarant braziliski ima ogromnu placu.

 

Konrad posudba, ocito je da ne dobija prilika.

 

IN: 

Napadac koji je prava devetka, Wijnadum (besplatan),lijevi bek koji ce biti zamjena Albi te stoper.

Moguce da ce i dovesti Alabu buduci da pokriva 2 pozicije koje Barci trebaju.

 

MOGUCI PRVI SASTAVI:

 

.........................Ter Stegen...........................

.............Araujo....Pique....??????......................

...Dest..........Wijnaldum......De Jong......Alba....

.......................Pedri.....................................

.............Messi............????????......................

 

 

.........................Ter Stegen...........................

......Dest........Araujo............Pique..........Alba...

...........................De Jong.............................

................Wijnaldum......Pedri.......................

...Messi.............????????????..............Fati.......

 

MOGUCE REZERVNI SASTAVI:

 

.....................Neto............................

...Roberto....Lenglet....Mingueza....????????

..............Biskvit.........Pjanic...................

......................Griezmann.......................

...Dembele...........Braithwaite.....Trincao

 

Ne bi me cudila ni prodaja Dembelea koji odbija produziti ugovor. Takoder rjesio bih se Trinca ali mislim da ce ostati jos jednu sezonu.

 

Idealan scenarij da se prodajom omoguci dolazak vrhunske devetke, Wijnalduma (pogotovo ako Koeman ostane) i zamjenski lijevi bek.

Takoder vrlo lako je moguce da ce doci Eric Garcia, sto zatvara vrata dolasku vrhunskog stopera ali ipak klub nema novaca tako da me ne bi cudilo da imamo 3 igraca od 20 godina na poziciji stopera.

 

 

This time next year we'll be millionaires
13 godina
offline
FC Barcelona

Alaba odbija produžiti sa Bayernom zato što mu ne daju veću plaću. Ako mu Bayern ne može ponuditi tu plaću koju traži onda sigurno ne može niti Barcelona kojoj prijeti bankrot.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
FC Barcelona

Kako ce dovest Alabu kad mu Bayern nece dat toliko para kolko zeli, a kamoli Barca. Ne znam otkud ti to da bi Wijnaldum mogao doc iako je Nizozemac, a bome i sumnjam da bi itko igrao 352 formaciju. Uz to, sumnjam da bi ikome Griezmann sjedio na klupi. Ne zato sto je dobar ili zato sto je placen vec zato sto se vise vrijedi prodati ga onda.

VISCA BARCA
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 2:54 (Jack Black).
10 godina
protjeran
offline
FC Barcelona

Wijnaldum se spominjao cijelo ljeto , ide iz liverpoola , a Barci tteba vezni , mislim da je narca najrealnija opcija.

 

Pa vidis da je zadnju Griezmann odsjedio na klupi, nadam se da ce i sljedecu.

This time next year we'll be millionaires
14 godina
offline
FC Barcelona

Kakav je ovo jadan napad?! Dembele, Brajtvajt i De Jong!!!🤮 Ova igra je katastrofa. I hoće još da otjeraju Mesija?🤔

14 godina
offline
FC Barcelona

Kakav je ovo jadan napad?! Dembele, Brajtvajt i De Jong!!!🤮 Ova igra je katastrofa. I hoće još da otjeraju Mesija?🤔

13 godina
offline
FC Barcelona

Mene samo zanima preko kakve veze je ovaj Trincao došao do Barcelone? Lik nije za HNL. Gledam ga cijelu sezonu i još nije pokazao jednu jedinu igračku kvalitetu. Lik baš u apsolutno ničemu nije dobar. Bitno da se kupuju takvi antitalenti, a Puiga se uništava i tjera.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice