Slike vašeg Hardvera izdvojena tema

poruka: 11.881
|
čitano: 3.443.889
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Steam Deck i par dodataka. Još čekam D-Link C hub i Spigen armor masku za njega.

Sve u svemu dobra beštija. Handheld PC.

 

Steam: nuketown | PSN: berologic | Facebook: Bernard Šaško
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Malo da upotpunim ovaj white setup periferije sa novim Xbox Robot White controllerom

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon godina korištenja većinom mid-range Android uređaja, sestra se počastila sa iPhone 13 Pro Graphite 128GB :) Jedva našli da imaju odmah za uzeti sinoć u Svijetu Medija poslovnica Dubrava. Maskicu i zaštitno staklo je uzela iz dućana s druge strane placa Dubrava zvanog maskice.hr :) Punjač je uzela isto tako original u Svijetu Medija.

 

Slike su možda malo krumpir, slikano sa Xiaomijem Redmi Note 9 Pro u mojim rukama. I da, mobitel je zverka, top fon i dan danas.

https://idzan.eu
6 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

zamjenio ASUS sa Zotacom, opsirnije u Nvidia 4xxx temi. 

no.
13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Novi venti i zamjenjena grafa, gigabyte rtx 3050 za evga 2060...

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

"Modernizacija" Logitech Z-5500.

Šta je je, zvuk preko BT je daleko tiši i nekvalitetniji, zato Toslink ubija.

13 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Ovaj tjedan umjesto Asus GTX 1080ti stavljena MSI RTX 3080, naravno trebalo je i jače napajanje uzeti a Ryzen 5 3600 zamjenjen s Ryzen 7 5800x. O procesoru nisam ni razmišljao ali uletjela mi dobra kombinacija za upgrade pa rekoh ajde da i to nadogradimo (hvala puno kolegi Volume). Sad sam opet nekoliko godina bez brige a i našao sam dobar način da se natjeram očistiti prašinu u kučištu 😆

Stara vs nova Stara vs nova
Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

stigao novi monitor, aoc q27g2u, 27'', 1440p, 144hz, va

 

razlika u odnosu na prastari benq 22'', 1080p, 60hz, va, je poprilična, boje su daleko bolje na novom monitoru, veličina konačno nije problem, rezolucija je naravno drastični napredak, i sad je jedino problem gtx 1070, koja se jedva nosi s ovom rezolucijom, fps da ne spominjem (zasad sam isprobao samo rdr2 i na nekim medium/high postavkama jedva to gura oko 50-60 fps-a, moram isprobati neke nezahtjevnije igre da malo bolje vidim razlike u višem fps-u)

 

zasad će biti tako, dok ne ubodem novu grafu, nešto tipa 3080 ili neku buduću 4060ti, vidjet ćemo za koji mjesec kad izađu pristupačnije grafe iz 4xxx serije

postavke su uglavnom po defoltu, jedino sam promijenio overdrive na strong, hdr mode je isključen (previše neprirodno izgledaju boje kad je uključen), mrtvih piksela nema i to je uglavnom to, zasad sam zadovoljan

10 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Stigao novi laptop Hp Elitebook 835 g8.

Sto se tice laptopa prezadovoljan sam, procesor je za moje potrebe vjerojatno i overkill ali zatrebat ce mozda nekad.

Kvaliteta izrade je vrlo visoka, a i Bang&Olufsen ozvucenje je odlicno.

Iznenadilo me je da je laptop poprilicno manjih dimenzija u odnosu na macbook air koji je takodjer 13inch.

Slike vašeg Hardvera

Samsung Galaxy Tab A8 64/4GB.

Ugrabio na prošli tjedan na akciji, za samo 1.599kn, jeftiniji nego 32/3GB model nekim čudom.

 

Odlična mašinica za YouTube (ReVanced, naravno), Netflix i BUG.hr.

Nije bogznašto jak, no za Firefox i filmove je top. Ekran solidan, zvučnici dobri.

 

Ubacio SD karticu u njega i sad uopće ne koristim mobitel i laptop kad sam doma s posla.

 

Upravo stigla srebrna futrola iz Mađarske (iPon), jer u RH toga očito nema.

 

Ako netko zna gdje mogu kupiti staklo za njega, a da ne čekam godinu dana dostavu ili ga mogu fizički kupiti da se ne zdrobi u transportu, DM me.

 

Tab A8 64/4 Tab A8 64/4
Magnetska futrola. Ofišl. Malo skupa, no bolja nego one univerzalne. Magnetska futrola. Ofišl. Malo skupa, no bolja nego one univerzalne.
Nije mi jasno zašto ima tako veliki camera bump, valjda samo glupi marketing, no samo je 8MP, mogao je biti flat. Dalje od toga, predivan je, solidan komad sivila. Nije mi jasno zašto ima tako veliki camera bump, valjda samo glupi marketing, no samo je 8MP, mogao je biti flat. Dalje od toga, predivan je, solidan komad sivila.
Poleđina u maskici. Sleek, elegant. Poleđina u maskici. Sleek, elegant.
Materijal solidno otporan na ogrebotine, no ne "drži" ga zatvorenim nešto odviše čvrsto kao ofišl Tab S6 futrola. Materijal solidno otporan na ogrebotine, no ne "drži" ga zatvorenim nešto odviše čvrsto kao ofišl Tab S6 futrola.
Magnet za otiske prsta. Kad bi barem pronašao to staklo negdje... Magnet za otiske prsta. Kad bi barem pronašao to staklo negdje...
Glavna namjena; Gledanje The Great British Bake Off uz doručak, ili GoT/SW na kauču. Glavna namjena; Gledanje The Great British Bake Off uz doručak, ili GoT/SW na kauču.
Nezz kako, no 64/4 je bio jeftiniji od 32/3. Napokon korist od velike SD kartice. Nezz kako, no 64/4 je bio jeftiniji od 32/3. Napokon korist od velike SD kartice.
Genijalna mašinica za tu lovu. Trebala bi biti softverski podržana još 2-3 godine. Genijalna mašinica za tu lovu. Trebala bi biti softverski podržana još 2-3 godine.
The planet broke before the Guard did!
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

napokon slozio ITX konfu do kraja, nadam se da je to to

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Došao još jedan gamepad.

Xbox gamertag: RENZOR GT 01
15 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Jučer napokon složio, sad sam miran. Htio sam napraviti kocku od pleksiglasa, ali nisam uspio naći odgovarajuće spojnice koje bi to držale. Kupio sam tzv hobby plexiglass 2*30*25cm debljine 2mm,  za oko 7€ kod Bauhaus-a u Aalenu, konstrukciju od PVC profila nisam htio mijenjati, malo sam joj povećao dimenzije zbog veće plohe u kojoj sam izrezao otvore za kabele. LED svjetla sam kupio kod Action-a, nije loše, imam i daljinski, koji je mogao biti i bolje napravljen. 
Konfiguracija je ispod mog avatara, tako da se ne ponavljam. Mana ovakvih kučišta je redovito uklanjanje prašine (1 put dnevno ).

Pleksiglas koji sam uzeo je jako elastičan, nadam se da se isti zbog temperatura procesora (50°C), grafičke kartice (oko 70°C) i matične ploče (oko 40°C) neće deformirati. Temperature su pod punim opterećenjem, znači tijekom igranja The Division 2 ili Cyberpunk 2077.

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Napokon da skinem prašinu sa kutija i krenem slagat.

Tek sad kad sam krenuo sam shvatio koliko sam ostario.

Nema tu onog žara za slaganje kao nekad, sad bi radije platio nekom ćevape i pivo da to odradi. 😂

 

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Upgrade na r5 5600 bio zadnji na lageru.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.11.2022 18:24 (MGloc).
11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

7 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Nakon skoro 3 godine koristenja GT2, bilo je vrijeme da se počastim novim satom. Kvaliteta izrade je na nivou, a najveće iznenađenje je bilo koliko je ustvari lagan. Na putu je silikonski remen tako da ga mogu nositi na jogging 

 

Edit: dodatna napomena: sat nema EKG senzor. Trenutno taj senzor imaju samo GT 3 Pro i Watch D. 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.11.2022 10:49 (Brki1994).
11 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Došla prinova 

Sapphire Pulse Gaming OC RX6700 10GB

11 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

MSI RX 6650 XT Gaming X - stigla u OS za 6 dana (s vikendom) iz DE preko Mailboxde (GLS).

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

novi procesor, nek se nade, Ryzen 7 5800X3D

7 godina
online
Slike vašeg Hardvera

Huawei Watch 3 Pro (par postova iznad) koji sam kupio prošli tjedan sam zamjenio za Huawei GT 3 Pro. Razlog zamjene je bio glomaznost prvog sata kao i hrpa funkcija koje ne koristim ili nisu moguće (e-sim). GT 3 Pro je po meni puno bolji izbor te mi je samo žao što mi taj nije bio prvio izbor. Fanastičan dizajn i materijal izrade, a sustav je nekšo lakši i uz bolje senzore nemam previše primjedbi.

 

Topla preporuka

I want to believe
18 mjeseci
protjeran
offline
Slike vašeg Hardvera

sletjela fantomka 4080

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Finalni komadi opreme dodani, Ryzen 9 5900X i Kingston KC3000 1TB

[URL=https://www.speedtest.net/result/12321352167][IMG]https://www.speedtest.net/result/12321352167.png[/IMG][/URL]
6 godina
offline
Re: Slike vašeg Hardvera
Hvala Bogu nakon mjesec i pol dana stigao mi je kabel od Cablemoda.

Evo sada sve lijepo uredno izgleda i radi.

Lp
stick some iron in your mouth and pull the trigger.
14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Nakon mjesec dana muke s hlađenjem, riješeno na garanciju za par dana direktno preko NZXT-a. Dobio X63.

Naime, ovo nisam doživio, ni čuo ni vidio. X62 zadnjih par mjeseci radi-ne radi, pumpa oće-neće, temperatura tekućine na 47+, lupnem prstima po cijevima, klikne i proradi, onda radi par dan-dva-tri, pa opet Jovo na novo. Klasika, meni se uvik dogodi nešto što ne postoji na forumima, nigdje, da se ikome dogodilo. Dakle, nije pumpa da nije radila, radila bi, pa stala, i tako u krug.

Uglavnom svakako su temperature bile daleko iznad nominalnih s obzirom da je CPU dellidan s Grizzly Conductonautom. Sada u primeu na 4.8 nemože na 60 da ga roknem macom :)

Sry, loš mobitel = loše slike...

14 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Reko da testiram i ovo cudo. Grafa je ogromna i masivna btw.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Reko da testiram i ovo cudo. Grafa je ogromna i masivna btw.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2022 10:55 (Najbrži).
13 godina
neaktivan
offline
Slike vašeg Hardvera

Crni petak nije svakom crn

Kompletni novi setup: pc, 34'' monitor, ups, laptop, periferija...

12 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Dugooo ne stavih koju slikicu!

Dojde novi miš Corsair Drak Core RGB PRO SE..tek kad je doso vidim da na kutiji pise "CERTIFIED REFURBISHED" ..zato i je kosta samo 400 kn..e da i jedna RTX 3080 je tu..i5 1060K..vec godinu..ali skoro sve radim na jos staroj konfi sa i5 6600K

Nikako da se odlucim prebacit sve u starog prdonu Corsair Graphite 600t..koji je za ovoj malog Anteca čudovište.

AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.11.2022 23:43 (volegradele).
8 godina
offline
Slike vašeg Hardvera

Složeno za klince od svega što sam našao doma:-)

Blue Intel Dragon Slayer

Proc-Xeon V3 1246 4/8 3.5-3.9 ghz.,Mbo-Msi H81-E33(nova stajala za neki projekt),ram -InovationIT 2x8 ddr3 1600 cl11,grafa-Nvida 1060 3gb Hp,disk SSD 240 gb silicon power-jedina nova komponenta tj.kupljena,HDD 1000gb Seagate,napajanje FSP Blue stormII 400w,kučište In Win Dragon Slayer micro,ventilatori-2x140 i 92mm 1-Enermax T.B.Apollish blue 140,Artic P14 silent(lopatice obojane u plavo) 140 i 92mm Lc power-koji je original bio bijeli,ali nikako se nije uklapao.Male izmjene :drugi 140 vent umjesto noctue redux140,artic obojan tematski plavo-crno,i male kozmetičke izmjene;-)

 

Adi
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.12.2022 12:03 (Adriano).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori, Slike vaših mobilnih uređaja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice