SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

poruka: 18
|
čitano: 7.146
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Znaci crkva mi moja 7 godina star Logitech G15 tipkovnica.

Danas sam ju cistio alkoholom i nesto ocito negdje upalo il nesznam ni ja sta, uglavnom malo prije mi se odjednom otvorilo 257 tabova

Ovo sada pisem sa on-screen keyboardom.

Uglavnom gledam nabava.net i nigdje nema Steelseries 6Gv2!

Svuda je rasprodana!

Jel zna negdje neko di ima, i jel zna neko zasto je tako rijetka kada je doslovno najbolja tikpovnica sada...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

ajtikupi ili mcomputers ima valjda ili mogu nabavit

http://www.jeftinije.hr/racunalna-oprema/pc-komponente/tipkovnice/steelseries-zicna-tipkovnica-6gv2_-_CX0018534F

jesi zvao?

 

ja imam merc stealth http://www.jeftinije.hr/racunalna-oprema/pc-komponente/tipkovnice/steelseries-zicna-tipkovnica-merc-stealth_-_CX000DD39B

i moram rec da je prekul, kupio sam ju u americi prije godinu dana jer onda nije bilo nista od steelseriesa u hrvatskoj

tak da se sad cudim sto dosta ducana kao imaju steelseries proizvode, al valjda nabave jedan na godinu pa kad se proda gotovo...

 

inace sam tad kupio i misa xai http://www.jeftinije.hr/racunalna-oprema/pc-komponente/misevi/steelseries-zicni-mis-xai_-_CX00145C96

prekul mis

steelseries je zakon ako ne volis logitech i razer, ko ja

13 godina
neaktivan
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Tu nema

 

Jahsus kaže...

ajtikupi ili mcomputers ima valjda ili mogu nabavit

http://www.jeftinije.hr/racunalna-oprema/pc-komponente/tipkovnice/steelseries-zicna-tipkovnica-6gv2_-_CX0018534F

jesi zvao?

 

ja imam merc stealth http://www.jeftinije.hr/racunalna-oprema/pc-komponente/tipkovnice/steelseries-zicna-tipkovnica-merc-stealth_-_CX000DD39B

i moram rec da je prekul, kupio sam ju u americi prije godinu dana jer onda nije bilo nista od steelseriesa u hrvatskoj

tak da se sad cudim sto dosta ducana kao imaju steelseries proizvode, al valjda nabave jedan na godinu pa kad se proda gotovo...

 

inace sam tad kupio i misa xai http://www.jeftinije.hr/racunalna-oprema/pc-komponente/misevi/steelseries-zicni-mis-xai_-_CX00145C96

prekul mis

steelseries je zakon ako ne volis logitech i razer, ko ja

 Ma imam g5 misa ali eto ova logitech mi je trajala 7 god a mis ce evo 4 il 5 tako da sam ja vise logitechas ssmo oni nemaju mehanicke tipkovnice...

 

Nisam zvai nista jel mi tipkovnica  riknila prije sat vremena

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2011 22:10 (Mew).
13 godina
neaktivan
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!
Mew kaže...

Danas sam ju cistio alkoholom i nesto ocito negdje upalo il nesznam ni ja sta, uglavnom malo prije mi se odjednom otvorilo 257 tabova

Prije nego otpišeš svoju G15, ponovno ju rastavi (ili ako ju uopće nisi rastavio nego si samo površinski čistio, rastavi ju) i pazljivo sve elektronicke elemente sa tipkovnice skini.

Ne znam kako G15 izgleda unutra, vjerojatno kod LCD ekrana i pozadinskih LEDica postoji neka vrsta konektora koju trebaš odspojiti da bi lakše sve izvadio van.

Na kraju, skineš folije od tipkovnice. Obično su to 3 folije. Slobodno ih razdvojiš i opereš vodom (možeš i kučište tipkovnice, bez elektronike, oprati) i na kraju pažljivo po redu vratiš folije kako su bile - važan je raspored folija za ispravan rad tipkovnice! Vratiš konektore osvjetljenja i ekrana, sve zatvoriš kako je i bilo i tipkovnica bi trebala raditi bez problema, osim ako je baš elektronika oštećena ili je sama tipkovnica fižički uništena.

www.dreamteh.com
13 godina
neaktivan
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Mislim iskreno da je elektronika osla jer imam ovaj on screeen keyboard koji pokazuje sta radi tipkovnica jel napocetku je sve ok ali nakon oko 2 minute poludi i ni nevidi se sta radi ali radi jedno 100 stvari od jedno. Nije da se samo koriste obicne komande vec se otvaraju stvari za koje treba stsnit tipa alt+ctrl+slovo... kako da objasnim... pocne ranom tipke(komande) slat a nista ni pipnio nisam. A rastavit cu ju sutra nije da sada mogu ista vise pokvarit.

 

 

EDIT : Evo nazvao sam ove u ajkupi i rekli su mi da vjerovatno stize u petak, tako da ce mi se javiti u petak sa scijenom i ostalim. Valjda ce je dobit.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 10:12 (Mew).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Boze jos uvijek nigdje nema... nevjerovatno... i svi mi kazu da nemogu od dobavljaca nabavit. Pa zar se prestala proizvodt il nesto sto ja neznam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Jos uvijek nista :(

 

Valjda ce ih biti u 2012

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!
Mew kaže...

Jos uvijek nista :(

 

Valjda ce ih biti u 2012

 

7G ne igra zbog cijene? Mislim da ih još uvijek ima nešto malo na stanju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!
Sil kaže...
Mew kaže...

Jos uvijek nista :(

 

Valjda ce ih biti u 2012

 

7G ne igra zbog cijene? Mislim da ih još uvijek ima nešto malo na stanju.

500 kuna vs 800 kuna

 

Dati 300 kuan vise zbog nekog arm guarda i par USB portova... necu.

 

Hocu basic tipkovnicu samo da je mehanicka black il brown... uzeo bi razera odma da nema retardiran font i blue svticheve...

 

Da tako da cijena igra ulogu... najvecu jeli :)

13 godina
neaktivan
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Ako cijena igra ulogu uzmi najobicniju logitech tipkovnicu. Nikad ne bi dao 500njak za nesto samo zbog branda, za nesto tipa G15 se mozda i isplati odvojiti kes ali 500kn za obicnu tipkovnicu na kojoj pise steelseries, eee.. Ali svaka roba ima svog kupca, nazalost.

13 godina
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!
Nije stvar u brand-u! Radi se o mehanickoj tipkovnici. I sam imam 6Gv2 i slobodno mogu reci, kad je osjecaj i lakoca tipkanja u pitanju, da je bolja od ijedne membranske do 1000Kn, a dosta mi ih je bilo pod prstima. A kad se jednom zakacis na mehanicku tipkovnicu onda nema povratka... ;)
Ni ja nisam htio BlackWidow iz prostog razloga sto ima previse fancy stvari za moj ukus, ali i tu se radi o vrhunskoj tipkovnici.
14 godina
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Covjek  taman ustedi da sebi kupi nest sto mu se svidja kad to nesto svugdje nestalo. E hbg. Kolko sam vidio nigdje je treutno nema da se kupi ili ne mogu da nadjem...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

mislim da ima u instar.informatici na kvatriću

dobus
14 godina
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!
dobus kaže...

mislim da ima u instar.informatici na kvatriću

kazu da je ''nedostupan, u dolasku''

11 godina
offline
Re: SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

a jbg..ja sam sebi tam uzimao tipkovnicu prije nekih 2 tjedna i bila je,pa pomislih da je ima još..ali očito je toliko dobra da se odma proda;)))

dobus
13 godina
neaktivan
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Hah znam kako vam je ja sam nakraju cekao valjda 2~3 mjeseca pa se pojavila u Protisu ako se nevaram pa sam uzeo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
SteelSeries 6Gv2 Nigdje nema?!

Kupljeno u http://www.game-s.rs/ za 54 eura na snizenju. 25 eura snizeno - extra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice