Wildstar MMO

poruka: 1.317
|
čitano: 110.722
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Wildstar MMORPG

Otovrio bih temu sa još jednim nadolazećim MMORPG-om, oko kojeg postoji veliko zanimanje kod MMORPG igrača.

 

Wildstar je novi Sci-Fi MMORPG razvojnog studija Carbine Studios i izdavačke kuće NC Soft. Najavljen je za 2013.g.

Za one koji ne znaju, Carbine Studios je sastavljen od brojnih veterana MMORPG žanra, a osnovala ga je nekolicina Blizzard developera koji su napustili Blizzard po izlasku WoW TBC ekspanzije. NC Soft je velika Južnokrejska izdavačka kuća koja je izdala i popularne Guild Wars 2.

 

Poslovni model još nije objavljen, ali za očekivati je da će igra biti B2P kao i GW2.

 

Ovo je Službena Wildstar stranica, kao i Reddit Wildstar stranica.

 

Ono što je zanimljivo kod Wildstara, osim kontroverznog grafičkog dizajna koji podsjeća na Pixar crtane filmove ili eventualno WoW, je svakako poduža lista fićrsa i sadržaja koje će Wildstar imati pri launchu:

-2 frakcije: Dominion i Rebels

-klasična podjela servera na PVE i PVP

-seamless svijet kao npr. u WoW-u (zone nisu odvojene loading screenovima)

-aktivan dinamički combat, sličan GW2, ali unaprijeđen (nema tab-targettinga)

-dinamički eventi

-player housing!

-Po 4 rase za svaku frakciju i 6 klasa

-holy trinity podjela klasa

-"Paths" iliti "podklase"  koje jamče dodatan PVEsadržaj unutar svake klase

-hrpa PVE sadržaja (uključujući 40-man raidove!)

-hrpa PVP sadržaja : Arena PVP, battelgrounds, world PVP i Warplots (izgradnja vlastitih utvrda i borba protiv protivničkih)

 

Na netu ima jako puno filmića, a generalni pregled igre se može vidjeti u ovom filmiću.

 

Okvirni pregled sadržaja koje će Wildstar nuditi je vidljiv na sljedećoj slici.

 

Vidimo se u igri!

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2013 14:04 (DeniZg).
Moj PC  
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Wildstar MMO

Ne izgleda lose , a sto se tice bete , prijavio sam mail , pocela je CB ? 

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Wildstar MMO

Moram priznati da me zbog grafickog dizajna podosta podsjeca na WoW na filmicima koje sam gledao.

To nije po meni uopce lose jer bi se dosta igraca moglo osjecati "kao kod kuce" u poznatom okruzenja, a i sistemski zahtjevi nebi trebali biti preveliki.

 

Meni osobno zvuci zanimljivo i mogao bi ga i isprobati, posebno ako ne bude pretplate. Cisto onako za casual igranje.

Doduse, najavili su da ce biti raidova, a i ekipa je iz "starih" WoW vremena, pa se bojim da igra nebi bila kao i vanilla WoW odnosno "raid or die".

If you're not paranoid, you're not paying attention
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wildstar MMO

Igra se čini vrlo slična TBC WoW-u, koji je po mnogima (uključujući i mene), najbolja WoW ekspanzija.

Raidovi će biti prisutni, ali ne i obvezatni. Često se može čuti da MMORPG igrači ne vole raidove i isti zaot nisu implementirani u novim igrama, a realno, WoW koji ima te raidove je i dalje br.1. MMORPG.

 

Od zadnjih novosti vezano uz Wildstar, mogu se vidjeti zadnji "patch notes" iz Beta testiranja. Zanimljivo je da su patch note iscurile, a nakon toga ih je Carbine odlučio javno objaviti na svojoj stranici. Očito ne sumnjaju u kvalitetu i uspjeh svoje igre kao neki drugi developeri (kao npr. Zenimax sa Elder Scrolls Online).

 

Blagi offtopic, pogledajte ovaj

vezan uz WoW i njegov "razvoj", a koji bi mogao biti vrlo poučan i za razvoj Wildstar-a.

 

 

 

 

12 godina
offline
Wildstar MMO

Ima tko beta pristup ? kakvo je stanje ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wildstar MMO

Closed beta traje, pozivi su išli u US,a  uskoro bi trebali i u Europi.

Od nekih novosti, moglo bi se izdvojiti najava PVP statsa na opremi (nešto kao resilience u WoW-u ili expertise u SWTOR-u), što me baš i nije obradovalo.

 

11 godina
offline
Re: Wildstar MMO

Devspeak - Movement

 

Link

12 godina
offline
Wildstar MMO

nisam ni znao da sam se bio prijavio :D jos 26.8.2012. no prije par tjedana sam se ponovno prijavio i dosao mi isti mail ( kao da se nikad nisam ni prijavio ) :D

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wildstar MMO
12 godina
offline
Wildstar MMO

ne mogu skuziti sto bi im znacila zadnja slika koju su objavili na fejsbuku :) https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/941894_493704434036669_1243682186_n.jpg

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Mislim da se ta slika odnosi na prekid nastave u vecini zemalja. Pa ono: Ajmo djeca na wildstar koji tada izlazi (beta). :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Wildstar MMO

Puno novih informacija ovdje

 

Carbine studios ima velike ambicije i ne boji se to pokazati npr. Raidovi sa mehanikom koja se mijenja na tjednoj bazi.

 

"Right now, 50 to 70% of our team is dedicated to elder content. We need a lot of it, and it has to be replayable. A huge chunk of the coolest stuff is happening in the elder content because that's when it has to pay off. That's why we have things like War Plots, 40v40 destructible fortress PvP with captured raid bosses that you can use to fight the enemy."

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 9:53 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO

neznam sto da cekam onda danas da objave :) ( mislim na onu sliku 22/05/2013 )

Our first #WildStar stress test is this weekend! Invites have been going out for the last 24 hours, so check your spam folders!

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.5.2013 19:06 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO

dobio tko invite ?

Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Wildstar MMO

Nista jos. Jel mozda netko zna kakav ce model placanja biti? Jel su mozda negdje to natuknuli?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wildstar MMO
thechosenfreak kaže...

Nista jos. Jel mozda netko zna kakav ce model placanja biti? Jel su mozda negdje to natuknuli?

Natuknuli su da će model plaćanja biti "hibridni".

Nekako mi vuče da bi mogao biti B2P sa pretplatom kao opcijom ili B2P sa cash shopom.

Sumnjam da bi mogao biti F2P sa pretplatom kao npr. SWTOR.

12 godina
odjavljen
offline
Wildstar MMO

gdje se treba potpisati za zatvorenu betu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Wildstar MMO
Current : desireHD S-OFF - unlocked - JellyTime rom | Old : EVO 3D, Nexus , Iphone 4S ,One X, GTi9300,XPERIA S
 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Nije da se hvalim,ali na NextLevel nagradnjaci sam osvojio WILDSTAR majicu {#}

ja sam Zeko -Ja Slava! -A mi smo ZEKOSLAVCI
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
bancic123 kaže...

Nije da se hvalim,ali na NextLevel nagradnjaci sam osvojio WILDSTAR majicu {#}

j**eš majcu ako nemaš betu {#}

14 godina
offline
Re: Wildstar MMO
acca kaže...
bancic123 kaže...

Nije da se hvalim,ali na NextLevel nagradnjaci sam osvojio WILDSTAR majicu {#}

j**eš majcu ako nemaš betu {#}

j**eš betu ako ti je t-com provider {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO
thechosenfreak kaže...

j**eš betu ako ti je t-com provider {#}

dafuq?

14 godina
offline
Re: Wildstar MMO
acca kaže...
thechosenfreak kaže...

j**eš betu ako ti je t-com provider {#}

dafuq?

Ma nista, ogorcen sam t-com-ovom uslugom. U nekim betama sam imao problema zbog cestog pucanja veze. Jel ima negdje konkretni podatak kad izlazi otvorena beta? Posto sam citao da imaju zatvorenu betu i stress test. A za izlazak full igre navodno kraj ove godine.

11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Wildstar MMO

Otkrivene zadnje dvije rase: Chua i Mordesh:

 

Link

 

Više na službenim stranicama

 

Uglavnom, Carbine je ozbiljan u kreiranju raid contenta i navodno top 10 WoW gildi testira Wildstarov raid content.

Ako netko žali za danima Vanilla i TBC WoW-a, ovo bi mogla biti THE igra koju vrijedi zaigrati.

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Wildstar MMO

Objavljen poslovni model ovdje.

 

Buy2Play + pretplata. S time da se in-game gold može mijenjati za mjesečnu pretplatu (i obrnuto), slično kao PLEX u EVE Onlineu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.8.2013 15:33 (DeniZg).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Wildstar MMO

koliko sam skuzio daj CREDD ces moc kupiti samo od nekog igraca koji je za njega dao pravu lovu

 

malo glupo jer ce s vremenom radi farmera cijena tog CREDD biti ogromna u in game valuti

 

trebali su staviti da covjek moze za određeni gold od njih kupiti taj CREDD ili treba staviti ogranicenje do koliko max moze kostat

 

 

11 godina
offline
Re: Wildstar MMO

Novi video o combatu, točnije crowd controlu.

 

Mislim da ovaj koncept još nije do sada viđen niti u jednom MMORPGu.

11 godina
offline
Re: Wildstar MMO

.

90% spellova su skillshotovi, osim par healing spellova. Ako netko želi MMO sa kombatom kao iz MOBA-a igara, neka baci pogled na Wildstar. Također je već prije najavljen spectator mode za arena PVP.

13 godina
neaktivan
offline
Wildstar MMO

Igra ima stvarno puno novih stvari,cini mi se da je puno bolji izbor nego TESO koji ce isto trazit pretplatu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice