Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

poruka: 33
|
čitano: 12.126
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Preko Xboxa Game Pass možeze igrati na PC igre poput Gears of War 4, Forza Horizon 4, Sniper Elite 4, PES 2019, HALO i jos neke druge.

 

Preko Microsoft-a nisam uspio kupiti i aktivirati Xbox Game Pass, jer uplata nije prolazila. Na kraju sam na ebayu kupio od kupca koji je imao najvise prodanih kljuceva MMOGA za 2.99$ - 1 mjesec .

 

Kljuc je nakon pola sata stigao na mail, ali i dalje nisam mogao koristiti Xbox Game Pass. Nakon sto sam vec odustao od svega procitao sam negdje da treba promjeniti regiju na windowsu jer nisu sve podrzane za xbox pass. 

Nakon sto sam uradio taj korak otkljucao mi se Game Pass i sad mogu igrati mjesec dana sve igre koje su dostupne. Upravo se skida GOW 4.

 

Jedino sto mi je bilo sumnjivo je da sam nakon kupovine morao slati sliku dokumenta, ali kako prodavac ima 670137 transakcija i 99.7% pozitivni dojmova poslao sam. 

 

As you have certainly read in our offer, we carry out transaction verifications at random. 
Unfortunately, we are forced to do this because immaterial goods, as in your case, are not secured by Paypal's Buyer Protection.

In order to do so, we need the following documents:
(1) a picture of the payment account owner's valid ID/passport
(2) a picture of the payment account owner, holding the ID/passport next to their face.

After being provided with the required documents your account will get verified, your order processed immediately + completed as soon as possible. 
We want to ensure that the provided information will only be used to verify your account.
It will neither be stored nor passed on to any third parties.
In case you don't want to complete the verification, please confirm this with us real quick and we will issue a full refund.

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
odlično . Taman da prekucam forzu4. Koju regiju si stavio UK , US ?
16 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

I ja sam zbog Forze. UK sam stavio

12 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
👍
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Imate i ovdje trial koji se može samo jednom akivirati, ali ne trebaju nikakvi dokumenti, ja sam već tako igrao FH 4, i kontam si da ću si napravit novi acc pa opet aktivirati 

https://www.g2play.net/category/44022/xbox-game-pass-30-days-trial-xbox-one-cd-key/

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2019 9:12 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Javi ako ti uspije druga aktivacija, valjalo bi jos jedan mjesec da se sve predje 

15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Ne može se dva puta na istom accountu, ali evo napravio novi, aktivirao na novom ali nekim čudom u FH 4 mi je progress ostao, ne kontam na koju foru ali evo nastavio igrati od 58 lvla gdje sam stao pije koji mjesec kada sam igrao (isto sa 1 mj trialom) 

8 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
lobotomac90 kaže...

Imate i ovdje trial koji se može samo jednom akivirati, ali ne trebaju nikakvi dokumenti, ja sam već tako igrao FH 4, i kontam si da ću si napravit novi acc pa opet aktivirati 

https://www.g2play.net/category/44022/xbox-game-pass-30-days-trial-xbox-one-cd-key/

 Di se ovo aktivira????...Di god pokušam reedemat code piše mi : "Check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page.".....ili mi je uvaljalo neispravan kod??? 

16 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Jesi regiju promjenio na UK?

15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
ID2502 kaže...
lobotomac90 kaže...

Imate i ovdje trial koji se može samo jednom akivirati, ali ne trebaju nikakvi dokumenti, ja sam već tako igrao FH 4, i kontam si da ću si napravit novi acc pa opet aktivirati 

https://www.g2play.net/category/44022/xbox-game-pass-30-days-trial-xbox-one-cd-key/

 Di se ovo aktivira????...Di god pokušam reedemat code piše mi : "Check the instructions that came with your code. You might need to redeem it on a different web page.".....ili mi je uvaljalo neispravan kod??? 

 

Kada praviš acc staviš regiju UK i u postavkama windowsa isto i onda možeš reedemat preko Microsoft storea.

8 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Zahvaljujem...sad radi....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
Jel iko aktivirao ovo 3mj , fercera kod nas? Pretpostavljam mora se prebacit i u windowsima i u accountu na US ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
meni je acc i win na UK i radi sve bez problema
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

A ja aktivirao prije 5 dana za 2 eura 1 mjesec, bravo ja  Nego jel se može i na postojeći account aktivirati ili je isto samo za novi acc? Vidim da je još 27 dana ta akcija pa taman kad istekne ovaj samo produžim...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.4.2019 15:45 (lobotomac90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
mozes aktivirat ako nemas aktivnu pretplatu
12 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

evo pokusavam aktivirat ovaj 3mj  nema sanse . Imam par pitanja za ove kojima je uspjelo ?

pored toga sto sam postavio u windowsima  i u accountu UK ne prolazi mi placanje 

cim ste platili , karticom ili paypalom ?

jeste li mjenjali ista u postavkama accounta za payments and billing i koja adresa tu ide moja  ili fake iz UK ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
meni placanje isto nije prolazilo.Uspjelo je kada sam placao preko paypala,kada odaberes placanje otvorit ce ti novi tab za logiranje u paypal,ovdje sam preko vpna(hola) stavio UK,logiro se,platio i proslo mi
16 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
Adresa je lažna UK, plaćeno Visa karticom RBA Banke (HR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
Izvini sto smaram al poludio sam više pokušavajući tri j sata.
Kak misliš fake uk adresa, jel za podatke od kartice ili tamo za regiju ?
15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
fake UK adresa na accountu
13 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Sorry sto ozivljavam temu, ali ovaj PC Xbox Game Pass je odlican, ali posto sam iz BiH, je li smijem stavljati ovu fake adresu, posto mi automatski mijenja i adresu Microsoft accounta, emaila i svega sto mi je povezano na Win10 s tim?

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
Ne bi smjelo biti nikakvih problema. A i nitko te ne sprječava da game pass aktiviraš na novom accountu, ako te nečega strah. Ne vidim čega, ali ok.

Btw, možda još traje promocija gdje dobiješ game pass ultimate za 1$. Nisam u toku.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Traje, uzeo sam neki dan.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Pokusao, napravio novi acc, USA, ali kad krenem platiti sa paypalom, ne prolazi jer kaze da se ne slazu region paypala i i acc-a.

 

You better run, you better take cover!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec

Dobio poruku od Microsofta za Xbox game pass za pc izlazi iz bete te podizu cijenu iz 4 eura na 8 eura mjesecno... a uopce ne vidim benefita za tih 4 eura vise...

nemam pojma ocu li nastavit ili ne...

zna li netko vise o tome ?

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
toxic kaže...

Dobio poruku od Microsofta za Xbox game pass za pc izlazi iz bete te podizu cijenu iz 4 eura na 8 eura mjesecno... a uopce ne vidim benefita za tih 4 eura vise...

nemam pojma ocu li nastavit ili ne...

zna li netko vise o tome ?

 Benefita u kojem smislu? 

 

Cijena je bila takva isljučivo zato jer je kao bilo u Beti. Sad više nije pa cijena raste. Već dugo se zna da će se cijena izjednačiti sa Xbox game passom.

 

Osobno mi baš svejedno dok god prolazi brazilski VPN ili keyevi s razno raznih sivih stranica  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
Hexfire kaže...
toxic kaže...

Dobio poruku od Microsofta za Xbox game pass za pc izlazi iz bete te podizu cijenu iz 4 eura na 8 eura mjesecno... a uopce ne vidim benefita za tih 4 eura vise...

nemam pojma ocu li nastavit ili ne...

zna li netko vise o tome ?

 Benefita u kojem smislu? 

 

Cijena je bila takva isljučivo zato jer je kao bilo u Beti. Sad više nije pa cijena raste. Već dugo se zna da će se cijena izjednačiti sa Xbox game passom.

 

Osobno mi baš svejedno dok god prolazi brazilski VPN ili keyevi s razno raznih sivih stranica  

 ma sad razmisljam dal nastaviti ili ne...

Bnet: mNik987#2148
12 godina
offline
Re: Igranje na PC Xbox Game Pass 2.99$ - 1 mjesec
toxic kaže...

Dobio poruku od Microsofta za Xbox game pass za pc izlazi iz bete te podizu cijenu iz 4 eura na 8 eura mjesecno... a uopce ne vidim benefita za tih 4 eura vise...

nemam pojma ocu li nastavit ili ne...

zna li netko vise o tome ?

 

 

Kad ti je došla ta poruka - ja ništa takvo nisam dobio ??

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice