Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.410
|
čitano: 1.716.240
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
9 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

hvala, tako je...

 

imam problem, nikako ne mogu da instaliram titlovi.com addon, ne znam zasto...kodi leia je u pitanju

9 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

uspio...

14 godina
offline
Kodi Addonsi

Ja koristim A4K subtitles,vuče sa više siteova titlove.Odlično radi.

Sjedi 1
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Kodi Addonsi

Popodne je sve radilo a navečer ne... Kliknem na program i ne pokrene ništa...

RPI 3B+, Kodi 19...

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi

čudno da je ovoliko zatišje na ovom topicu... evo danas odlučio pogledati formulu na sk3 koji su mi ukinuli na bnetu i odradio sve po protokolu po poslanici po zivchu i da probam staviti matrix s obzirom da su zadnje upute za matrixa. stream je radio ali se prekidao nakon točno 20 sekundi. probao sam i sa advancedsettings.xml povećati buffer da mi ode sve u rame ali ništa, 20 sekundi gladak play i prekid bez trzanja ili bufferanja. po ponovnom pokretanju sk 3 kanala iste milisekunde kreće full hd play do 20-te sekunde i prc. pa sad kako matrix nema support za addonove, ni indigo ni github ni ništa vratio natrag 18.9 i išao vidjeti ima li što u mom cache ali samo nekih 500kb za očistiti bilo.

 

jel ima neki setting da se stavi buffer hebački, da forcea download ko lud, da prioretizira bandwidth, da pati cijela zgrada koliko neta povučem za stream?

imam do 150mbita, speedtest tvrdi da je 145 na žici, ako stavim nordvpn je malo manji, oko 100mbita ali opet je daleko iznad 5mbita što je minimum za 720p stream? unutar indiga s druge strane test mi pokazuje 6.5mbita pa sad stvarno ne kontam gdje se gubi brzina u kodiju.

 

što napraviti da kodi vuče ko lud, najjednostavnije rečeno? žica je tu, komp je dobar, diska ima, rama ima.

15 godina
online
Re: Kodi Addonsi
dadotb kaže...

postovanje svima, koristio sam ZION TV app dok nije krepala, koja bjese alternativa ??? hvala

I za PC i za android je po meni Stremio najbolja opcija.

Samo u opcijama uključi Community addone za torrente imaćeš filmove i serije u full HD, a ove novije i u 4K bez velikih komplikacija.

3 godine
offline
Re: Kodi Addonsi
LIX kaže...

čudno da je ovoliko zatišje na ovom topicu... evo danas odlučio pogledati formulu na sk3 koji su mi ukinuli na bnetu i odradio sve po protokolu po poslanici po zivchu i da probam staviti matrix s obzirom da su zadnje upute za matrixa. stream je radio ali se prekidao nakon točno 20 sekundi. probao sam i sa advancedsettings.xml povećati buffer da mi ode sve u rame ali ništa, 20 sekundi gladak play i prekid bez trzanja ili bufferanja. po ponovnom pokretanju sk 3 kanala iste milisekunde kreće full hd play do 20-te sekunde i prc. pa sad kako matrix nema support za addonove, ni indigo ni github ni ništa vratio natrag 18.9 i išao vidjeti ima li što u mom cache ali samo nekih 500kb za očistiti bilo.

 

jel ima neki setting da se stavi buffer hebački, da forcea download ko lud, da prioretizira bandwidth, da pati cijela zgrada koliko neta povučem za stream?

imam do 150mbita, speedtest tvrdi da je 145 na žici, ako stavim nordvpn je malo manji, oko 100mbita ali opet je daleko iznad 5mbita što je minimum za 720p stream? unutar indiga s druge strane test mi pokazuje 6.5mbita pa sad stvarno ne kontam gdje se gubi brzina u kodiju.

 

što napraviti da kodi vuče ko lud, najjednostavnije rečeno? žica je tu, komp je dobar, diska ima, rama ima.

 ukratko ništa, džabe ti sve bez dobre iptv liste koja nije javna odnosno skenirana,kupi si dobru listu i ne treba ti ni kodi niti bog zna kakva brzina neta

11 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Molim pomoć,od jučer se bavim kodijem,od pet listi koju sam probao mi je radila samo jedna.Bi mi mogao netko napisat par lista za filmove koje sto posto rade.Hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Kodi Addonsi
HRVOJE346 kaže...

Molim pomoć,od jučer se bavim kodijem,od pet listi koju sam probao mi je radila samo jedna.Bi mi mogao netko napisat par lista za filmove koje sto posto rade.Hvala.

Ako hoćeš što manje zezancije zaboravi Kodi i instaliraj Stremio.

https://www.stremio.com

Nakon instalacije samo u opcijama aktiviraj community addonse koji imaju veze sa torrentima (Torrentio, TPB,...) i titlove (titlovi.com) i imaćeš sve moguće filmove i serije.

Program je dostupan i za Win i Android i Linux i Mac i iOS. 

 

Ja lično nisam ni upalio Kodi već dvije godine otkako ovo koristim...

10 godina
offline
Kodi Addonsi

Na androidu na mobu instalirala se nadogradnja i sad mi ne rade adonsi, da nisu kompatibilni sa novom verzijom.

Kako vratiti staru stariju verziju Kodija, ne znam kako to na androidu na mobu izvest..

Na kompu znam ali ovdje ne.

 

Uspio.

Kakve su im to nadogradnje pogase sve addone

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.6.2021 12:37 (boatenga).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Kakve veze ima Kodi i to što neka lista ne radi?
Nikakve.
Lista "na crno" ne radi jer je seller uvidio da netko koristi listu a da je nije platio ili "pušta" da lista iz propagandnih razloga radi par dana a onda mijenja adresu.
Ja koristim Kodi preko tri godine i nemam nikakvih problema s njim. S listama da, s EPG-om da, s promjenama builda (ako sam ga stavljao) od strane vlasnika builda da.... ali to nema veze s Kodijem. Kada vlasnik builda napravi build za verziju Kodi 19.1 onda ću se i ja prebaciti na tu verziju - glavni, održavani, dodaci (addoni) već rade na toj verziji.
Na Kodiju koristim i plaćenu m3u listu i preko Stalkera besplatnu listu s MAC adresama od vlasnika builda ili od Zivcho (imam ju "zlu ne trebalo").
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
Widowmaker kaže...
HRVOJE346 kaže...

Molim pomoć,od jučer se bavim kodijem,od pet listi koju sam probao mi je radila samo jedna.Bi mi mogao netko napisat par lista za filmove koje sto posto rade.Hvala.

Ako hoćeš što manje zezancije zaboravi Kodi i instaliraj Stremio.

https://www.stremio.com

Nakon instalacije samo u opcijama aktiviraj community addonse koji imaju veze sa torrentima (Torrentio, TPB,...) i titlove (titlovi.com) i imaćeš sve moguće filmove i serije.

Program je dostupan i za Win i Android i Linux i Mac i iOS. 

 

Ja lično nisam ni upalio Kodi već dvije godine otkako ovo koristim...

 Puno ti hvala što si mi preporučio stremio,tako jednostavan program koji vrti brdo filmova,dokumentaraca,serija.Mama mi se puno razveselila kad je to vidjela jer sam joj filmove prebacio chromecastom na veliki tv ekran,uštedio si mi 600kn koji bi potrošio na android tv box.Još jedanput hvala i pozdrav.

13 godina
offline
Kodi Addonsi

Coreelec, Khadas VIM3L,  v 19 matrix_RC2 instalirana

Instaliran hGO EU addon.

 

Radio normalno, odjednom izbacuje poruku:

 

A new version of the application is available. Please update to continue watching the best original series and hit movies

 

 

Filmove normalno pušta bez problema. Probao sam osnovne stvari, potražio update, obrisao i ponovo instalirao.

 

Može pomoć o čemu se radi?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 14:07 (zdravkomali).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

https://www.aliexpress.com/item/1005002525121367.html

 

Je ovo ok za kodi,prebacivanje slika i video zapisa sa mobitela na tv.Pozdrav.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Kodi Addonsi

Nemoj taj sa Rockchip-om. Bolje uzmi neki sa Amlogic-om, npr. sa s905x4 ili malo stariji s905x3

13 godina
offline
Kodi Addonsi

Možda nekom treba Samsung TV Plus Kodi add-on

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem kod Elementum adona

Kod traženja filmova idem na Movies, zatim Search potom New search, naravno tada upišem naziv filma i naziv filma se pojavi ispod New search, ali za neke filmove se taj naziv ne pojavi ispod New search-a. Recimo jedan od tih filmova je "The lie", još jedan na koji sam naišao je "The auschwitz report".

Zna li netko u čemu je problem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kodi Addonsi

Možda i bi kad bi napisao u kojem addonu tražiš

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
NemaVeze kaže...

Možda i bi kad bi napisao u kojem addonu tražiš

 Izgleda da ne čitaš naslov poruke. Piše Elementum addon.

11 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Treba mi real debrid za venom i seren,pa me zanima koji vaucher da uzmem,dali se može platit preko pay pala,i šta dobijem kad platim neki kod ili slično pošto ne kupujem osobno nego preko žene koja ima pay pal pa joj platim proviziju.Hvala i pozdrav.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ja sam za to koristio Amazon pay
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
Ne može se više preko paypala kupiti. Bar ne direktno od njih. A autorizirani reselleri isto nisu imali opciju. Možeš Revolutom platiti ako to imaš.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kodi Addonsi
ima par resellera gdje mozes paypalom al je problem što su skuplji, bolje je direkt kupit
battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Mi može netko to kupit ja mu uplatim novce na račun.

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Kodi Addonsi

Ako ne možeš karticom platiti real debrid (tako ni ja nisam), probaj sa all debrid. Ista cijena, isto radi, što bi se reklo, isto ......, drugo pakovanje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kodi Addonsi

Bog,našao sam jednog frenda da mi to kupi,pa me zanima što on mora dobit kad to kupi neki kod ili slično.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kodi Addonsi
HRVOJE346 kaže...

Bog,našao sam jednog frenda da mi to kupi,pa me zanima što on mora dobit kad to kupi neki kod ili slično.

 Mu moram dati podatke od free registracije.

4 godine
offline
Kodi Addonsi

Trebaju mu tvoj acaunt, šifra i tvoj mail. Ti ćeš dobiti od njih kod koji ćeš aktivirati na njihovoj stranici u addonu koji ćeš koristiti.

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice