FB-deaktiviran nalog

poruka: 15
|
čitano: 1.215
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
FB-deaktiviran nalog
Da li je moguce da se fb deaktiviran profil moze vidjeti kao aktivan, da li je moguce da se desi nekakav bug pa da se deaktiviran profil vidi?

Naime, ja i moj drug smo imali zajednickog fb prijatelja koji je deaktivirao profil prije dvije godine, i veceras mi drug kaze da se taj nas zajednicki fb prijatelj vratio na FB, ja sam za nekih 5 minuta usao na fb da vidim da li ga ima..i nema ga..., kad udje i moj drug da vidi, nema ga vise ni kod njega :). Nevjerovatno mi da je nakon dvije godine sto je deaktivirao profil, vratio se na fb i eto nekim slucajem nestao u tih 5 minuta dok je meni drug javio da je na fb...
 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
FB-deaktiviran nalog

Bolje da si postavio pitanje da li deaktivirani acc može ponovno da se aktivira.

Odgovor glasi, može.

On je aktivirao na tih 5 min pa ga ponovno deaktivirao.

Misterija riješena.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
Zapravo imas opciju trajne deaktivacije nakon koje vise ne mozes aktivirati. Pritom ti se sve obrise kao da nikad nisi ni postojao.
On to vrlo vjerojatno nije napravio.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.2.2020 7:40 (ukay1000).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
Znam i ja da se moze ponovno aktivirati. Ali zamisli, deaktiviran fb prije dvije godine, drug ga ugleda da je aktivirao fb, javi meni...i dok sam ja usao da vidim..on ga vec opet deaktivirao... Zamisli koliko je mala sansa da se nesto tako desi.., nesto kao dobitak na lotu haha... Zato kontam da nije kakav bug, znam da je prije godinu dvije desavali se da se blokirani nalozi sami odblokiraju, to je fb priznao kao gresku...
9 godina
neaktivan
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
Znam ja da ga nije trajno deaktivirao nego privremeno. Nevjerovatno mi da se ga je nakon dvije godine mogao aktivirati i nestati u tih 5 minuta dok je meni drug javio da je ponovno na fb i ja pogledao..., kao sto rekoh vec ..to je kao dobit na lotu haha
15 godina
odjavljen
offline
Re: FB-deaktiviran nalog

Meni ovo zvuči kao nekoga stalkaš, pa je izgledno da je ta osoba skužila i blokirala i tebe i prijatelja - možda je prijatelj likeao nešto slučajno ili ste izletili u people you may know nakon njegovog posjeta profilu...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
Ne, nismo blokirani. Usla je jedna moja prijateljica da vidi da li ima taj profil i nema ga.
9 godina
offline
FB-deaktiviran nalog

Možda je bio znatiželjan pa sam aktivirao i ubrzo deaktivirao ili se nekako slučajno uspio prijavit, npr. ako još uvijek ima spremljenu lozinku, pa odmah deaktivirao. No uvijek postoji šansa da je jednostavno bio neki glitch, znam da nekad pokazuje ljude da su aktivni iako smo u istoj sobi i vidim da ni ne koristi mobitel.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
Gluplje teme i pitanja već dugo nisam vidio.
Moj PC  
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
darkborg kaže...
Gluplje teme i pitanja već dugo nisam vidio.

 

Stvarno je interesantno da još tema nije zaključana.

Ovo je pitanje za Šerloka a ne IT forum. 😁

9 godina
neaktivan
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
@Darkborg. Pa ako je tema glupa odnosno pitanje, mora da bude jednostavan odgovor haha... pa da cujem. Da li je moguce da se desi takav bug?
9 godina
neaktivan
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
Silent horor 1992. Pa pitanje je da li je moguce da se desi takav bug na fb, to je bas pitanje za it forum...
12 godina
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
To moraš pitati Marka Zuckerberga
Iskreno nije mi jasno zašto te to toliko zanima/brine.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
@darkborg ako je pitanje za Zukenberga onda nije glupo :)
A ne bih ti bas pricao o tome zasto me zanima, komplikovano je veoma.
9 godina
neaktivan
offline
Re: FB-deaktiviran nalog
@meme3 Hvala ti na odgovoru, ja mislim da bi morala biti nekakva greska..Al rekoh da pitam...mozda ima ljudi koji se bas razumiju u fb...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice