Pokemon for Gameboy

poruka: 1.303
|
čitano: 231.062
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Istjerali su nas iz 2 teme, pa evo otvaram samostalnu temu u kojoj cemo raspravljati o Pokemon igrama za Gameboy (Color/Advance)!

Da zapocnem, igra li jos netko osim mene Pokemon Yellow za GB/GBC? Vidim da vecina igra FireRed za GBA...

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Pokemon for Gameboy

Evo da se pohvalim da sam poceo igrati :D

Igram FireRed, gembonoid, na Galaxy 3.

 

Sada sam u 2. gradu i imam Charmader, jel se tako zove prva "verzija" Charizarda, lvl. 16 i jos par pokemona.

Ne znam koja verzija je prva, ali ova je nadownloadanija pa sam nju skinuo. i mogu vam reci da nije lose, zarazno je 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
goodye kaže...

Evo da se pohvalim da sam poceo igrati :D

Igram FireRed, gembonoid, na Galaxy 3.

 

Sada sam u 2. gradu i imam Charmader, jel se tako zove prva "verzija" Charizarda, lvl. 16 i jos par pokemona.

Ne znam koja verzija je prva, ali ova je nadownloadanija pa sam nju skinuo. i mogu vam reci da nije lose, zarazno je 

Ja sam sad u 4. gradu, prošao sam onaj Mt. Moon (dosadna špilja)

Mapa je ista u svim igrama :)

 

Evo i mojih pokemona (po redu kao na slici) :

 

Charmander L10 (tek dobiven)

Nidoqueen L20 (finalna verzija Nidorana, super pokemon)

Pikachu L15

Pidgeotto L19

Mankey L9 (tek ulovljen)

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 11:09 (Unix).
14 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy
goodye kaže...

 

Sada sam u 2. gradu i imam Charmader, jel se tako zove prva "verzija" Charizarda, lvl. 16 i jos par pokemona.

Ne znam koja verzija je prva, ali ova je nadownloadanija pa sam nju skinuo. i mogu vam reci da nije lose, zarazno je

  Zar nije trebao evoluirati Charmander u onog Charnešto na 16. nivou.

Unix kaže...

Ja sam sad u 4. gradu, prošao sam onaj Mt. Moon (dosadna špilja)

Mapa je ista u svim igrama :)

 

  Jesi li siguran da je mapa ista u svim gradovima?

 

Nazivi sigurno nisu isti, a ja sam u Ruby i brodom putovao do otoka.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 11:25 (Mentalist).
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

@Mentalist ista je karta u yellow,red,blue,fire red,leaf green.

 

Yellow je "anime" verzija red i blue igara.To je kasnije izašlo kad je krenio anime{#}

Ali naravno karte su drugačije u drugim igrama kao gold/silver,black/white etc..

 

fora u yellow je što možeš dobit sva 3 original startera (charmander,bulbasaur,squirtle) a starter ti je Pikachu

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 11:30 (Jebasu123).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Mentalist kaže...
goodye kaže...

 

Sada sam u 2. gradu i imam Charmader, jel se tako zove prva "verzija" Charizarda, lvl. 16 i jos par pokemona.

Ne znam koja verzija je prva, ali ova je nadownloadanija pa sam nju skinuo. i mogu vam reci da nije lose, zarazno je

  Zar nije trebao evoluirati Charmander u onog Charnešto na 16. nivou.

Unix kaže...

Ja sam sad u 4. gradu, prošao sam onaj Mt. Moon (dosadna špilja)

Mapa je ista u svim igrama :)

 

  Jesi li siguran da je mapa ista u svim gradovima?

 

Nazivi sigurno nisu isti, a ja sam u Ruby i brodom putovao do otoka.

Da :)

Igrao sam prije godinu-dvije Emerald i iste su mape bile.

 

Sad si treniram pikachua i neku biljku da sredim onu zemsku u bazenu :)

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
14 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Unix kaže...

Da :)

Igrao sam prije godinu-dvije Emerald i iste su mape bile.

 

Sad si treniram pikachua i neku biljku da sredim onu zemsku u bazenu :)

  Da, one su joj zvijezde super jake, još ih regeneriše...

 

Ali sredio sam ja njih Charizard-om.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
offline
Pokemon for Gameboy

ja igram silver na mobitelu, mislim da sam skoro sve preso, osvoji sam sve beđeve pobijedio u onoj ligi, sad me zanima dali imaju neke tajne misije da obavljam

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Svi fanovi skoknite ovdje :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
protjeran
offline
Pokemon for Gameboy

Evo ga. Nincada je evoluirala u Shedinja-u i Ninjask-a. Čudno je to što Shedinja, iako je lvl 20 ima samo 1 poen health-a.

 

Kao što vidite, tu je mojih 6 Pokemon-a. 4 se leteća insekta, 2 poprilično odskaču: Aron i Marshtomp.

Nekako mi niti jedan start-er nije odgovarao, ali odabrao sam vodenog jer mi se svidjela treća inkarnacija.

 

Ne znam, možda i ostale zamijenim insektima, ali bilo bi mi žao jer je Tomoyo prilično razvijen.

 

Čitao sam malo o Shedinja-i. Kažu da je to ljuska iz koje je Ninjask izašao. Unutra je potpuno šuplja i nevjerovatno mračna i Shedinja zato lebdi. Na leđima ima rupu i svatko tko u nju pogleda u njoj zauvijek izgubi svoju dušu.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 18:00 (Mentalist).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pokemon for Gameboy

Sad vidim temu i sjetim se da smo u srednjoj halali pokemone na PC-u

Jel netko zna ti ih ima za skinut i dali treba emulator.

Believe those who are seeking the truth. Doubt those who find it!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy
roseman kaže...

Sad vidim temu i sjetim se da smo u srednjoj halali pokemone na PC-u

Jel netko zna ti ih ima za skinut i dali treba emulator.

  Ovdje sam objasnio.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Mentalist kaže...

Evo ga. Nincada je evoluirala u Shedinja-u i Ninjask-a. Čudno je to što Shedinja, iako je lvl 20 ima samo 1 poen health-a.

 

Kao što vidite, tu je mojih 6 Pokemon-a. 4 se leteća insekta, 2 poprilično odskaču: Aron i Marshtomp.

Nekako mi niti jedan start-er nije odgovarao, ali odabrao sam vodenog jer mi se svidjela treća inkarnacija.

 

Ne znam, možda i ostale zamijenim insektima, ali bilo bi mi žao jer je Tomoyo prilično razvijen.

 

Čitao sam malo o Shedinja-i. Kažu da je to ljuska iz koje je Ninjask izašao. Unutra je potpuno šuplja i nevjerovatno mračna i Shedinja zato lebdi. Na leđima ima rupu i svatko tko u nju pogleda u njoj zauvijek izgubi svoju dušu.

Modest Aron, očajno :(

 

A da, Sheninja ima samo 1hp i tako će zauvijek ostati, no ima takav ability koji ga štiti od svih napada koji nisu super efikasni protiv njenog tipa. Sheninju se inače dobije samo ako imaš mjesta u timu dok se Nincada razvija. Inače bude samo Nijask.

 

Btw sva pitanja pitajte na forumu na linku od gore, ljudi sve znaju :D Ja sam tamo jedan od moderatora, napisao sam par prohoda pa vičite ako zapnete, ima tko pomoći :D

 

p.s. Sve igre, emulatore i ostalo možete nać na forumu kojeg sam spomenuo :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 19:30 (Luuka).
14 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...

Modest Aron, očajno :(

 

A da, Sheninja ima samo 1hp i tako će zauvijek ostati, no ima takav ability koji ga štiti od svih napada koji nisu super efikasni protiv njenog tipa. Sheninju se inače dobije samo ako imaš mjesta u timu dok se Nincada razvija. Inače bude samo Nijask.

 

Btw sva pitanja pitajte na forumu na linku od gore, ljudi sve znaju :D Ja sam tamo jedan od moderatora, napisao sam par prohoda pa vičite ako zapnete, ima tko pomoći :D

 

p.s. Sve igre, emulatore i ostalo možete nać na forumu kojeg sam spomenuo :D

  Stani, zar im osobine mogu biti drugačije nego što jesu?

 

Što nedostaje modest Aron-u? Kakav je bio tvoj tim? Koji ti je nick tamo (btw. od ultra matematičara do moderatora na Poke forum-u, to me baš nasmijalo)?

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Ja igram Fire Red na svom ajfonetu, došao sam do Lavendera (krenuo sam onda kad je BlameTruth stavio svoje kao "paranormalne aktivnosti sa pokemonima" da vidim hoće se što desit, ništa se nije desilo, a ja se zarazio) sad mi se više neda, imam Charizarda, Pidgota, Jigglypuffa, Mewtwoa i Machokea (tako nešto:))

Imam GBA, a nemam pokemone za njega, mislio sam si kupit negdje pred ljeto tamo pa da si to ponesem na more za ubit vrijeme popodne kad mi se ne kupa :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Igram lihgt platinum mislim da nije službena verzija ali sve službene sam prešao xD

Stavit cu kasnije svoj team.

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Presao Fire Red prosli tjedan (Android), skinem Emerald prije par dana, odigram dosta igre, jedno pola mape, i jedan dan igram 2 sata u komadu, sejvam svako malo, imam 7 pokemona skoro svi lvl30, zapnem negdje, izadjem iz igre. Sutradan palim igru, zadnji save u Battle Tentu sa 3 pokemona, jedva lvl20 xD. Odustajem do daljnjega.

Mozda probam Pokemon Black, ali tesko da ce ici na mom mobu (slab je Android sa NDS emulatorima, morat cu na kompu).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Wicked_Sick87 kaže...

Ja igram Fire Red na svom ajfonetu, došao sam do Lavendera (krenuo sam onda kad je BlameTruth stavio svoje kao "paranormalne aktivnosti sa pokemonima" da vidim hoće se što desit, ništa se nije desilo, a ja se zarazio) sad mi se više neda, imam Charizarda, Pidgota, Jigglypuffa, Mewtwoa i Machokea (tako nešto:))

Imam GBA, a nemam pokemone za njega, mislio sam si kupit negdje pred ljeto tamo pa da si to ponesem na more za ubit vrijeme popodne kad mi se ne kupa :)

Mewtwo u lavanderu {#}

 

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
win4crazzy kaže...

ja igram silver na mobitelu, mislim da sam skoro sve preso, osvoji sam sve beđeve pobijedio u onoj ligi, sad me zanima dali imaju neke tajne misije da obavljam

Jesi prešao i Kanto gymove?
Nakon što pređeš Johto ligu, dolazi Kanto region, regija iz Red, Blue, Yellow, FireRed i LeafGrean....

 

goodye kaže...

 

Sada sam u 2. gradu i imam Charmader, jel se tako zove prva "verzija" Charizarda, lvl. 16 i jos par pokemona.

Ne znam koja verzija je prva, ali ova je nadownloadanija pa sam nju skinuo. i mogu vam reci da nije lose, zarazno je

 " Zar nije trebao evoluirati Charmander u onog Charnešto na 16. nivou."

 

Ne znam da li znate ali možete prekinuti evoluciju bilo kojeg pokemona :P
Samo pritisnete B kada počne scena s evolucijom. Možeš imati npr Charmander do 100. levela, ali zašto to raditi kada je Charizard preko cool...

 

 

 

BTW sve sam pokemone prešao na kompu, za GB, GBC, GBA i NDS, Pokemmon Ranger uključen i svi Mysteri Dungeoni. Prešao sam za Gamecube, XD ja mislim.
Ustvari, još nisam baš Black i White prešao, ali će i to brzo...
Ponovno igram sve igre na mobitelu.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 20:09 (TheRunner).
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Mentalist kaže...

  Stani, zar im osobine mogu biti drugačije nego što jesu?

 

Što nedostaje modest Aron-u? Kakav je bio tvoj tim? Koji ti je nick tamo (btw. od ultra matematičara do moderatora na Poke forum-u, to me baš nasmijalo)?

LINK

 

Pokemoni su sa zadnjih par generacija postali sve samo ne igra za malu djecu. Puno toga su promijenili, zakomplicirali, dali igračima ogromne mogućnosti za kombiniranje. Ima dosta filmića na youtubeu online borbi gdje jedan igrač sa L1 Pokemonom rasturi cijeli tim L100 Pokemona. Kako? Taktika :D

Baš ima jedan primjer s Aronom u glavnoj ulozi :D

 

A ja sam svuda Luuka. Gdje god naiđete na taj usernam, to sam vjerojatno ja :D A ja sam toliko puta odigrao sve te igre da postoji jako malo Pokemona koje nisam koristio :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.2.2012 20:13 (Luuka).
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Joj sjećam se kad sam bio klinjo i baka donjela prvi gameboy sa pokemon red {#}

Nisam onda ništa skoro engleskog znao pa sam samo išao i hvatao pokemone,možda se borio sa par gymova i to je to{#}

Al sad prije 2 godine sam baš zavolio i krenio igrat vrlo često,odem u krevet i 2 sata pošto nemogu zaspat prelazim pokemone{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Pokemon for Gameboy

Ako tko ima kakvih pitanja ili nejasnoća vezanih uz Pokemon Red, Blue, Silver, Gold, Fire red i Leaf green (te Yellow i Cystal) neka mi se slobodno obrati.

Pretpostavljam da znam napamet (ne bi ni bilo čudo s obzirom na to koliko tisuća sati sam ostavio na te igre) skoro (ako ne i) sve u tim igrama.

Ruby i Sapphire nisam toliko igrao, novije od tih možda nisma ni uopće. Uglavnom, skupio sam sve u igrama koje sam spomenuo i to više nego jedanput.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Nisam rekao da sam ga našao u Lavenderu nego sam na tom dijelu igre.
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Wicked_Sick87 kaže...
Nisam rekao da sam ga našao u Lavenderu nego sam na tom dijelu igre.

Mewtwo se može ulovit tek nakon što osvojiš ligu, zato ti je to komentiro :D Kak si ti došo do njega ne znam :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Luuka kaže...
Wicked_Sick87 kaže...
Nisam rekao da sam ga našao u Lavenderu nego sam na tom dijelu igre.

Mewtwo se može ulovit tek nakon što osvojiš ligu, zato ti je to komentiro :D Kak si ti došo do njega ne znam :D

Možda je trejdao?

 

Ja recimo imam Pokemon Blue i Pokemon Silber te GameBoy Color i Game Boy Color Link Cable dok moj bratić ima Pokemon Rot i Pokemon Gold te Gamy Boy Color.

Naravno da se pomoću toga mogu skupiti svi pokemoni dostupni u tim igrama i skupiti svih 151 odnosno 250.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
191x7 kaže...
Luuka kaže...
Wicked_Sick87 kaže...
Nisam rekao da sam ga našao u Lavenderu nego sam na tom dijelu igre.

Mewtwo se može ulovit tek nakon što osvojiš ligu, zato ti je to komentiro :D Kak si ti došo do njega ne znam :D

Možda je trejdao?

 

Ja recimo imam Pokemon Blue i Pokemon Silber te GameBoy Color i Game Boy Color Link Cable dok moj bratić ima Pokemon Rot i Pokemon Gold te Gamy Boy Color.

Naravno da se pomoću toga mogu skupiti svi pokemoni dostupni u tim igrama i skupiti svih 151 odnosno 250.

Nemožeš trejdat na emulatorima,bar ne na onima za android i iphone{#}

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy

Al se zato može tradeat na emulatorima na kompu :D

i stare gameboy igre i NDS :D Samo treba znat kako. Tako sam ja na BW popunio Pokedex, svih 648 :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Pokemon for Gameboy

Šta sam fakat napiso Mewtwo? Htio sam napisat Meowth, zapravo je Persian al nisam se mogao sjetit niti jednog niti drugog pa sam se zbunio {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon for Gameboy
Wicked_Sick87 kaže...

Šta sam fakat napiso Mewtwo? Htio sam napisat Meowth, zapravo je Persian al nisam se mogao sjetit niti jednog niti drugog pa sam se zbunio {#}

hahahahahaha :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon for Gameboy
roseman kaže...

Sad vidim temu i sjetim se da smo u srednjoj halali pokemone na PC-u

Jel netko zna ti ih ima za skinut i dali treba emulator.

Mi ih u srednjoj halamo na emulatorima na Androidu/iOS-u {#}

 

Sad sam u Shaffron-u :)

 

Imam Nidoqueena na lvl 42 :) Zgodna zvijerka, nabolji i najjači mi je u inventoryju

bravoroms.wordpress.com - BravoRoms - HTC Desire ROM reviews
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice