PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.713
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Philip Stranger ima odlicnu pricu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Zašto je TLoU onda jedna od najpozitivnije ocijenjenih igara u povijesti, od samih igrača do raznih recenzija? Ako je priča loša? Jer sigurno nije zbog gameplaya. Gameplay je bio čisto ok, ali nista neviđeno. 

 Radi atmosfere i interakcije 2 glavna lika, do tada neviđena razina emocija u videoigri. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Nego koje igre po vama imaju odlicnu pricu ?

 

Meni je recimo PACMAN imao dobru priču trešnje i to.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 23:13 (hummer0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bez da Googlam, od igara ove generacije mi je RDR2 najsvježiji u pamćenju po dobroj priči.

Svakako Bloodborne, iako je način kako je ispričana vrlo specifičan, kao i kod ostalih From Software igara.

Tamo gdje nisam očekivao dobru priču, a dobio sam ju na kraju, je Far Cry 4.
PSN - DeniZg80
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Po meni Mass Effect i Horizon Zero Down, zatim igra koju nitko od vas sigurno nije čuo, Arise a Simple Story, mali indie dragulj, sa pričom tako lijepom i emotivnom da ju nisam vidio ni u AAA Igrama.
Sto vam znaci priča, meni je dobra igra jedna cjelina, po vama LoU ima dobru priču, meni nije sjela. Opet cu spomenuti Soulsborne i sekiro, igre "bez price" ali s jako dubokim loreom kojeg kad povezete dobijete priču.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 23:26 (Gogy7).
4 godine
odjavljen
offline
PlayStation 4

Uncharted i TLOU nemaju priče? WTF? Pa imaju sasvim solidne priče koje uz bolesno kvalitetnu karatkerizaciju likova čine neka od najboljih SP iskustava na Playstationu.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2020 23:34 (VladimirLem).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
VladimirLem kaže...

Uncharted i TLOU nemaju priče? WTF? Pa imaju sasvim solidne priče koje uz bolesno kvalitetnu karatkerizaciju likova čine neka od najboljih SP iskustava na Playstationu.

 

Počela je "priča" oko "priče" od toga da je "TLOU priča za zaborav".

A pokvareni telefon je raspravu okrenuo u smjeru da te igre nemaju priče :-D

Obje igre imaju ok priču, ali su toliko klišeizirane da mogu biti zabavne samo mlađoj publici koja nije pročitala skoro nijednu knjigu u životu. No i to je isto ok, svaka igra ima svoju publiku.

 

Previše važnosti pridajete jednokratnim igrama. Odigraš, deinstaliraš, zaboraviš i kreneš na nešto drugo :-)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

...

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pozdrav svima. Novi sam u ps svijetu i neke stvari jos ne kuzim pa vas molim za pomoc. Htio bih si kupiti F1 2019, a jedino na storeu vidim ps now verziju koja kosta 109kn. Jel to samo posudba na neko vrijeme ili? Isto tako, ako je cijela igra, mogu li voziti sezonu na single playeru ako jos nemam ps plus? Ako to nije ponuda za trajnu kupnju cijele igre, molio bih link cijele igre. Hvala unaprijed!
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Nego koje igre po vama imaju odlicnu pricu ?

 

Meni je recimo PACMAN imao dobru priču trešnje i to.

To The Moon

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Nego koje igre po vama imaju odlicnu pricu ?

Witcher 3 i ekspanzije :D

 

Takodjer Alan Wake svojevremeno (ne znam kako bi se drzala na danasnjim standardima)

 

RDR 2 od novijih nije imala losu pricu, iako su odredjeni likovi bili underdeveloped.

 

Meni je TLoU prolog fenomenalan (i odredjeni dijelovi ostatka igre), ali recimo kraj mi nije legao.

 

Uncharted je klisej, ali sam uzivao u cetvorci, uprkos repetitivnom gameplayu.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 0:58 (Hambrle).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Yamacha kaže...
hummer0 kaže...

Nego koje igre po vama imaju odlicnu pricu ?

To The Moon

 To the Moon je ustvari jako sličan TLOU... Priča sama po sebi je jednostavna i pravocrtna, ali izaziva emociju zbog fantastično napisanih likova i njihovih interakcija. Već je krajnje vrijeme da odigram i nastavak te igre.

 

 

 

 

Uz "To the Moon", onako iz glave: Her Story, Planescape Torment, KOTOR 1 i 2, Telltalovi Walking Dead S1 i Wolf Among Us, Life is Strange, Firewatch.

 

Ima tu još hrpa kandidata. Mislim da je na kraju dana "odlična priča" dosta individualna stvar jer hoće li se netko uspijeti na pravi način povezati s nekom pričom ovisi o mnogo faktora. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
antimadridista kaže...

Zašto je TLoU onda jedna od najpozitivnije ocijenjenih igara u povijesti, od samih igrača do raznih recenzija? Ako je priča loša? Jer sigurno nije zbog gameplaya. Gameplay je bio čisto ok, ali nista neviđeno. 

 Radi atmosfere i interakcije 2 glavna lika, do tada neviđena razina emocija u videoigri. 

2 glavna lika, Joel i Ellie!

Zbog njih je prvi dio bio dobar.

Part II bolje da se nije radio!

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Haha, jebeno, baš me zanima gdje je ovaj lik nabavio steroide u apokalipsi

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 2:54 (Mate15SLC).
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Znam da je trenutno Resident Evil 3 u modi, ali na US storeu je jedinica 5$, pa eto, ko nije odigral, sad je prilika

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chang kaže...
Pozdrav svima. Novi sam u ps svijetu i neke stvari jos ne kuzim pa vas molim za pomoc. Htio bih si kupiti F1 2019, a jedino na storeu vidim ps now verziju koja kosta 109kn. Jel to samo posudba na neko vrijeme ili? Isto tako, ako je cijela igra, mogu li voziti sezonu na single playeru ako jos nemam ps plus? Ako to nije ponuda za trajnu kupnju cijele igre, molio bih link cijele igre. Hvala unaprijed!

 Chang

Ne znam na kojem STORE-u gledaš, ali na našem je to PSN igra znači normalna igra kupiš je i igraš za 109 Kn jedino za online utrke ti treba PS+ to nije PS Now.

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP4001-CUSA14392_00-F12019EMASTER000

 

Nisam ju igrao pa ne znam koliko dugo možeš igrati karijeru jel dug ili kratka.

Kolega Bitanga će ti objasniti taj dio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 9:59 (hummer0).
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
"PSN igra znači normalna igra" - to je sve pojasnilo. Hvala!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...
Sto se tice gameplaya generican je,meni nesmeta dnanas gameplay,manje vise isto i slicno. Ja recimo znam igrat sve 2d platformere otkad sam prvi put igrao Maria,sve fpsove od dooma I otkad sam odigrao resident evil 4 2i4te godine definitivno znam sve 3rdperson avanture sa stealth elementima i bilo kojim dodatnim. Recimo guitar hero neznam igrat. To bi mi trebalo vremena jer nisu mi bas dosadasnji zanrovi pomogli. Sto se tice price zamisli da ti leaka Luke, iam your father.

Hebalo bi ti se za kontext. Ali ima tu jos problema. Npr, Anita Sarkessianje bila neka vrsta savjetnika za izradu price.

 

znači ovo je katastrofa ako je istina. koje su kvalifikacije te žene za sudjelovanje u izradi AAA igre?? ovo sam našao na netu,  Anita Sarkessian is Canadian-American feminist media critic, blogger, and public speaker.

 

WTF!"?!??!!??!!??!?

Da Naughty dog zaposli takvu kokošku da im popuje kako da naprave profeminističku igru. znači dno dna, jebeno dno dna. NEk ona sama osnuje svoju firmu i napravi igru gdje su sve žene Einstaini a svi muški čimpanze, nemam ništa protiv, kad je tako jebeno pametna i sposobna

 

Pazi ti zanimanja feminist media critic, blogger, and public speaker. U prijevodu poluprofi drkačica kurca koja ne voli kurac

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Još će nam glavni likovi u povijesnim pucačinama biti jednonoge babe sa ljubičastom kosom.
Ali nije problem, jer to je ono što većina želi i što prodaje igre, ako je vjerovati Aniti i ekipi.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 11:42 (DeniZg).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Morate shvatiti da se svi mediji danas tako rade. Knjige, Filmovi i Igre, sve u svrhu vece zarade, lakseg marketinga i prikupljanja nagrada i naklonosti nekih interesnih skupina.
Ajmo ovako, imate igru ili film i zelite ju prodati nekoj interesnoj skupini koja inace nebi kupila vas proizvod, kako ju prodati? Lako ubacite lika s osobinama te interesne skupine.
Lgbt, pitanja roda i imigranti su danas vruce teme i novine vole pisati o tom.
A cim ce novine pisati o tom to vam je free marketing, jos ako pokupite neku nagradu za poticanje ravnopravnost evo vam i vece zarade.

Mediji se prodaju zbog zarade, ne zato sto developeri zele ispricati priču.
Pogledajte filmove i koja vrsta filmova dobija oskara i time i vecu zaradu.
Povjesni filmovi, robstvo, lgbt, siromasni protiv bogatih, žene.

Sve vam je to posljedica drustvenih mreza i reklama temeljenih na interesu.
Velike medijske kuce posjeduju gomilu podataka o tome sto volite i puno ljudi klika na senzacionalisticke naslove koji govore o gore navedenim interesnim skupinama.
Sve su to samo pare, i kratkoročna zabava i uzitak. Odigrajte i zaboravite.
Naughty Dog nece gledati volite li vi igru nego samo koliko dobro ce se prodati igra.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Majke ti što brojite krvna zrnca. Sad jos očekujem da će te pronaći da je treći rođak susjedove punice Neila Druckmanna bio gay i da će to uništiti igru. Koga boli k*rac?

Mislim, ako u startu tražite razlog da zamrzite neku igru onda se bolje opustite i uopće ju ne igrajte. Jednostavno. Opterećujete se nekim stvarima koje su meni presmiješne. Znači analizirate svakog pojedinca koji je radio na igri koja jos nije izašla, nebi li se pronašlo nešto kontroverzno. Svašta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 12:44 (antimadridista).
Moj PC  
7 6 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 ne bi se baš složio da ćeš prodati proizvod zato što gađaš nekakve interesne skupine. Moraš biti itekako svjestan koju skupinu gađaš. Ne možeš gurati transgender i feminizam u igru koju planiraju kupiti većinom hetero muškarci. Niti ti treba Anita za to

 

eto ti najbolji primjer i najveći marketinški fijasko Disney i nova trilogija Star Warsa. Filmovi su mega ultra smeće koje je pokušalo progurati nekakve "moderne" ideje i ekstremni feminizam, a nikome nija palo na pamet da uzme u obzir da 80% Star Wars fanova čine muškarci. Slijedom svega filmovi su flopali, nisu zaradili ni blizu koliko su očekivali, manja prodaja igračaka, majica i takvih govana

 

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Majke ti što brojite krvna zrnca. Sad jos očekujem da će te pronaći da je treći rođak susjedove punice Neila Druckmanna bio gay i da će to uništiti igru. Koga boli k*rac?

Mislim, ako u startu tražite razlog da zamrzite neku igru onda se bolje opustite i uopće ju ne igrajte. Jednostavno. Opterećujete se nekim stvarima koje su meni presmiješne. Znači analizirate svakog pojedinca koji je radio na igri koja jos nije izašla, nebi li se pronašlo nešto kontroverzno. Svašta.

 

Nitko ne broji krvna zrnca koliko ja vidim. Rasprava je skroz legitimna. Ajde mi ti molim te daj jedan kvalitetan razlog zašto bi neka ženska iz udruge BaBe radila na  priči za AAA igru kao što je nastavak od legendarnog Last of Us?

 

Pročitao sam spoilere i osobno mi nisu smetali, znao sam da je Ellie gay, nemam s tim nikakvih problema. Ali kad sam saznao da draga Anita "savjetuje" kako se pravi igra, e tu imam problem i zato sam maloprije otkazao prednarudžbu. Ne kažem da neću igrati igru, ali sam bio spreman dati 630 kn odmah na dan izlaska, sada sam to stornirao i čekam one recenzente u koje imam povjerenja da čujem šta će reći

13 godina
offline
PlayStation 4

Meni je najsmješnije što se sjećam kad je izašao Uncharted 4, pojedinci su se bunili iz razloga što postoji puno scena u kojima se glavni lik u igri tukao sa ženama i da Naughty Dog promovira nasilje nad ženama. 

 

Sad par godina kasnije se neki drugi pojedinci bune da su ekipa iz Naughty Doga pro feministi. Dakle o istom studiju se radi. Kako imate volje za sve to, jedni i drugi? Dopuštate nekim vlastitim propagandama i vjerovanjima da vam unište igru. A zapravo ste jedino vi ti koji namećete neke stvari.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 5 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Pa priča je da onaj nabildani transeksualac osveti svog oca koji je bio doktor za "promjenu" spola tak da ubiju Joela i vjerovatno elie i njezinu trudnu curu židovku. Usput ubijaju neke kršćane
U drugom dijelu igramo kao taj lik
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 13:06 (Mate15SLC).
 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ukratko. Da se ljudima svidjelo leakano nebi pisali ovako nego bi pisali kako je to super ,odlicno, kupujem odma dva primjerka, game of the year. I taman kad pomislis 2020 nemoze biti gora...
I da madridista....igre su odavno unistene.
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2020 13:25 (Spacecraft).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Majke ti što brojite krvna zrnca. Sad jos očekujem da će te pronaći da je treći rođak susjedove punice Neila Druckmanna bio gay i da će to uništiti igru. Koga boli k*rac?

Mislim, ako u startu tražite razlog da zamrzite neku igru onda se bolje opustite i uopće ju ne igrajte. Jednostavno. Opterećujete se nekim stvarima koje su meni presmiješne. Znači analizirate svakog pojedinca koji je radio na igri koja jos nije izašla, nebi li se pronašlo nešto kontroverzno. Svašta.

 Igra je izašla cijela, streamao se kompletan prohod.

Znam sve detalje osim collectiblesa jer ih lik nije sakupljao.

Poslao sam link u trajanju sati i pol jednom članu, NA NJEGOV ZAHTJEV! 

 

Nema brojanja krvnih zrnca, igra ne promovira LBGT osim da je Ellie gay ali to smo znali.

Također do sada nikoga nije bilo briga što je director igre jevrej, do sada...

 

Neil se očito pogubio ili "prodao" te u igru ubacio 

stvari koje danas forsira hazarska holywood illuminati sekta, u 80% filmske industrije. To nisu nikakve teorije zavjere, pošto se zna sve. (pre 2 mjeseca i naša država)

Story osim settinga nema veze s prvim dijelom.

Ostalo je samo ime TLOU, plot twist je klišej iz biblije.

Doslovno. Da je on neznam ko nema šanse da za to

trošiš milijune dolara. U Sonyu su isto skrenuli ili nema dovoljno iskusnih supervisora koji nadgledaju tijek razvoja. 

 

Mogu vam otkriti da je igra kao igra još uvijek visoka

produkcija, grafika(next gen???) animacije i expresije lica neviđene, gameplay izazovan i poboljšan u svakom pogledu. Neki novi zajebani neprijatelji.

 

Nitko nebi srao da je igra TLOU spinoff ili prequel bez dvoje nezaboravnih likova koji su ovdje nebitni.

Trebalo se zvati The Last of Us:Neil hate the world and himself!

 

 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Može i meni link igre na pm.
Iskreno, samo želim vidjeti grafiku i što stari PS4 može napraviti :)
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na skripti je trebala raditi Amy Henning ali je dobila nogu i zamjenjena Anitom. Henning je radila na scripti Legacy of Kain, jack and dexter te uncharted.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Bio bih zahvalan ako bi mi netko poslao na PM leak od TLOU II, ja sam toliko smotan da ga ne mogu nac, a bas me zanima :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice