PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.339
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nema igre koja je svima dobra.
Hrpa ljudi je nahvalila last of us a ja se nisam mogao natjerati da ju odigram. Prestao sam nakon sat vremena valjda. Nije mi se dalo dalje.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
Nema igre koja je svima dobra.
Hrpa ljudi je nahvalila last of us a ja se nisam mogao natjerati da ju odigram. Prestao sam nakon sat vremena valjda. Nije mi se dalo dalje.

 Ja ne znam sto bih ti naveo kao minuseve, mozda to sto treba potrosit dosta metaka da ubis nekog.

 Ali sve ostalo gameplay, igrivost za igru iz 2013 su sasvim dobri.

 

 Netipican survival sa dosta toplom i emotivnom pricom sa dobrom dozom humora

 popracnom mozda meni i ponajboljim soundtrackomovima u nekoj igri ikada.

 

 Bilo mi je super sve od price likova, jedna od rijetkih igara gdje te ponekad i neke

 "glupe" odluke nekog glavnog lika ne zivciraju. O last of us bi se dalo pricati vremenski puno.

 

 

 @antimadritista

 

 Nisi jedini mene je frend dugo.peglao za taj witcher 3, kad sam se udostojio doci kod njega

 i isprobati tu vrhunsku igru ispalo mi je kao losija verzija dragon age-a. Doduse ne znam zasto.

 

 Gameplay mi je bio solidan, ali grafikom i nisam bio nesto narocito odusevljen, a sveukupan dojam mi je bio.

 ja ti ovo necu nikad igrati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 9:34 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako i ja, niti volim witcher niti LoU. Probao sam ali neide. I opet sam pokusao igrati Witcher nakon serije ali ne ide. U Witcheru ima previše toga za pohvatati, priča, napitci, moći, čudovišta. S druge strane, uzivao sam u Skyrimu koji je jednostavan za pohvatati. Last of Us isto, ne kuzim hype, vjerojatno jer je prva igra u kojoj brinemo o djetetu, no ja sam prvo igrao God of War pa me to nije toliko dojmilo u LoU jer je gameplay dosadan. Ali mnogima je to igra desetljeća.
15 godina
online
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Jesam ja jedini koji se jednostavno ne može natjerati da odigra Witcher 3? Stalno čitam tolike hvalospjeve o igri, znate onaj osjećaj kad toliko ljudi hvale nešto da i ti sam zeliš to zavoljeti jer imaš osjećaj da nešto propuštaš. Eto 3 puta sam probao i svaki put nakon par sati me igra baš ničim ne zaokupira. Kretanje lika totalno čudno, imam osjećaj da igram igru 15 godina staru kad se krećem sa likom. Combat isto djeluje zastarjeo. Priča me ničim ne privlači. Grafika ajde pristojna, ali brate mili u svako doba dana sunce blješti prejako i cijrli ekran mi u crvenoj ili narančastoj boji. Ne znam, možda zvuči čudno jer sam siguran da je igra stvarno masterpiece i da toliko ljudi ne može biti u krivu. Ali meni odbojna za po*izdit kad je igram. 

 

Nije mi poanta popljuvati igru nego eto sigurno ste imali taj slučaj kad su svi oko vas voljeli neku igru a vama se baš ničim nije dopala. 

 
Hehe, svakako je bolja od God of Wara. Ali da, ne lezi svaka igra svakome.

Meni je vecina tih nahypeanih igara meh. Witchera 3 sam odigrao cijelog, sa svim expansionima, jedno 160h gameplaya. Ali borba mi je bila underwhelming.

Ako te prica ne privlaci onda nemoj ni igrati, jer prica je vrhunska, a svijet je bolesno ogroman.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi vole CD Project RED prvenstveno zbog fer odnosa prema kupcima. Ovaj Cyberpunk nije baš moj cup of tea, ali skoro sigurno da ću kupiti i tu njihovu igru jer su stvarno raritet što se nekih stvari tiče.

 

Nekako se na tom CD RED hype trainu našao i Witcher 3, brat bratu ni kriv ni dužan. Niti je to najbolja igra svih vremena, niti je najbolja akcijska avantura svih vremena, niti je najdetaljniji open world svih vremena. Jbg ako je ta igra u ičemu "naj", ali dosta stvari radi jako dobro. Eventualno mogu mirne duše reći da je Gwent jedna od najboljih mini igara u ičemu ikad. Mislim da ljudi ulaze u tu igru s jako visokim očekivanjima što je uvijek problem. Drugi veliki problem po meni je što je hrpa ljudi počela sa Witcherom 3. I iako nije obavezno odigrati prethodne igre, shvaćam ljude koji se izgube u svemu tome. Meni osobno (za onog jednog lika koji će me opomenuti da moram pisati u svoje ime ), je Witcher serijal sveukupno jako jako dobar. Odigrao sam sve igre i svaka od njih je imala nekih problema, ali su mi te igre i dalje jako drage. I lakše se onda ufurati u Witcher 3 i zanemariti lošije aspekte igre kad likove znaš od prije, znaš detalje priče, poznaješ lore. Treće, ne tako nebitno... starost igre. To će uskoro biti 5 godina stara igra. Last of us uskoro puni 7. I netko tko igra te igre danas nikako ne može imati isti pogled na njih ko ljudi koji su ih odigrati onda kada su bile aktualne. Igrao sam Shadow of Colosus prošle godine i ne bih ga više nikad ni štapom dirao. Ali da sam ga igrao kad je izašao... tko zna kako bi mi igra sjela.

 

 

Igram Nioh i dalje, igra koja je blizu 90 na metacriticu, ali ja i dalje ne vidim po čemu. Jednostavan combat, jako loš level dizajn, kompletno broken loot sustav zbog dodane online komponente, bezvezna priča i likovi, stvarno prelagani boss fightovi... Solidni temelji za nastavak, ali bome ništa više od toga. 7/10 i dalje. Ali eto, netko u toj igri vidi nešto više. Ko što netko u W3 vidi savršenstvo, a drugi vidi loš voiceacting, dosadnu borbu, nedorađen skill tree, konja Roacha koji ti je najveći neprijatelj u igri...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
online
PlayStation 4

ne znam koliko uopće ove rasprave imaju smisla, ukus je ukus i o njemu se ne raspravlja. hrpa ljudi svake godine kupi fifu i nba 2k, i samo to igraju na konzolama, sretni ko mala djeca.

 

nemoguće je napraviti igru za "sve". ali napraviti igru koja će odgovarati vrlo velikom postotku igrača je ozbiljan posao i pothvat. a to je witcher 3 - po meni genijalna igra koja ima svoje nedostatke ali mi vrline igre puno više nadjačavaju te nedostatke. borba je nedostatak ali mi je bila dovoljno dobra da želim nastaviti igrati.

 

na kraju krajeva treba imati jednu stvar na umu - ono što nam najbolje ostaje u pamćenju su osjećaji koje su nam izazvali ljudi, filmovi, knjige, a u ovom slučaju igre. last of us, svi witcheri, god of war, su sve redom igre koje su meni izazvale svakakve osjećaje i zato ih se itekako sjećam. tko ne traži to u igrama, već se samo želi napucavat u call of dutyu, njemu ove igre naravno neće odgovarati.

dan danas se sjećam trenutka kada sam otkrio da sam Revan u KOTORu. itekako se sjećam jeze koju mi je izazivao last of us i metro 2033 dok sam se šuljao okolo i u jednoj i drugoj igri. u bloodborneu se sjećam iskrenog straha što me čeka iza idućeg ugla.

 

i zato će puno ljudi govoriti za neku igru da je genijalna, najbolja ikad, što je normalno i logično

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

ne znam koliko uopće ove rasprave imaju smisla, ukus je ukus i o njemu se ne raspravlja. hrpa ljudi svake godine kupi fifu i nba 2k, i samo to igraju na konzolama, sretni ko mala djeca.

 

nemoguće je napraviti igru za "sve". ali napraviti igru koja će odgovarati vrlo velikom postotku igrača je ozbiljan posao i pothvat. a to je witcher 3 - po meni genijalna igra koja ima svoje nedostatke ali mi vrline igre puno više nadjačavaju te nedostatke. borba je nedostatak ali mi je bila dovoljno dobra da želim nastaviti igrati.

 

na kraju krajeva treba imati jednu stvar na umu - ono što nam najbolje ostaje u pamćenju su osjećaji koje su nam izazvali ljudi, filmovi, knjige, a u ovom slučaju igre. last of us, svi witcheri, god of war, su sve redom igre koje su meni izazvale svakakve osjećaje i zato ih se itekako sjećam. tko ne traži to u igrama, već se samo želi napucavat u call of dutyu, njemu ove igre naravno neće odgovarati.

dan danas se sjećam trenutka kada sam otkrio da sam Revan u KOTORu. itekako se sjećam jeze koju mi je izazivao last of us i metro 2033 dok sam se šuljao okolo i u jednoj i drugoj igri. u bloodborneu se sjećam iskrenog straha što me čeka iza idućeg ugla.

 

i zato će puno ljudi govoriti za neku igru da je genijalna, najbolja ikad, što je normalno i logično

 

Točno to, najbolje od svega je što se i 10+ godina kasnije sjećam imena tog lika, Revan, a glavnog lika iz puno drugih igara se uopće ne sjećam :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam baš neki dan pod dojmom odgledane serije pokrenuo Witcher 3 na PS4, u želji da ga pređem ispočetka ili barem dovršim cijelu mapu.

 

Nažalost, borba i kretanje su bili nezgrapni i zastarjeli i kad je igra izašla, a sada pogotovo. Zato je CDPR i uveo alternativne kontrole nakon 10-ak zakrpa.

Nakon jednog odrađenog questa, jednostavno nisam mogao nastaviti. A kako je tek igra radila kad je tek izašla bez ijedne od 20 zakrpa.

Ali svejedno, meni u top 3 igre ove generacije.

 

Odmah sam se sjetio i Red Dead Redemptiona 2, koji mi je u konkurenciji za najlošije kontrole, a to je još novija igra...

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Naravno da nemaju smisla, ali nije baš da imamo o čemu drugom pisati .

 

Teško/nemoguće je ostaviti osjećaje po strani kad se pokušava preporučiti neka igra. Recimo KOTOR kad je već spomenut. Njegov nastavak i u svom poludovršenom stanju je bio puno bolji RPG po svakom mjerilu. Ali jbm kad je i meni taj trenutak kad otkriješ tko si (bajdevej iako je ta igra stara sto godina netko će vas sigurno razapeti radi spoilera) jedan od najpamtljivijih u igrama ikad. I sad da nekome možeš preporučiti samo jednu od tih igara koju mu preporućiti? Mafia recimo. Kraj te igre je pravo savršenstvo i sjećati ću ga se sigurno još niz godina. Ali da mogu bezuvjetno preporučiti tu igru ljubiteljima današnjih TPS-ova... pa ne znam baš. Pamtit ću dugo i Brothers: A Tale of two sons, a netko će vidjeti samo screenshot te igre i odmahnuti rukom... Kad napokon ubiješ bossa u Bloodborneu nakon 4 tjedna pokušavanja...

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ja sam baš neki dan pod dojmom odgledane serije pokrenuo Witcher 3 na PS4, u želji da ga pređem ispočetka ili barem dovršim cijelu mapu.

 

Nažalost, borba i kretanje su bili nezgrapni i zastarjeli i kad je igra izašla, a sada pogotovo. Zato je CDPR i uveo alternativne kontrole nakon 10-ak zakrpa.

Nakon jednog odrađenog questa, jednostavno nisam mogao nastaviti. A kako je tek igra radila kad je tek izašla bez ijedne od 20 zakrpa.

Ali svejedno, meni u top 3 igre ove generacije.

 

Odmah sam se sjetio i Red Dead Redemptiona 2, koji mi je u konkurenciji za najlošije kontrole, a to je još novija igra...

 

 

RDR2 na PCu je čist ok, na konzoli mi je bio koma. Zanimljivo je da su njihove igre console-first, a bolje funkcioniraju s mišem i tipkovnicom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Tako i ja, niti volim witcher niti LoU. Probao sam ali neide. I opet sam pokusao igrati Witcher nakon serije ali ne ide. U Witcheru ima previše toga za pohvatati, priča, napitci, moći, čudovišta. S druge strane, uzivao sam u Skyrimu koji je jednostavan za pohvatati. Last of Us isto, ne kuzim hype, vjerojatno jer je prva igra u kojoj brinemo o djetetu, no ja sam prvo igrao God of War pa me to nije toliko dojmilo u LoU jer je gameplay dosadan. Ali mnogima je to igra desetljeća.

I ja sam prvo odigrao God of War, pa tek onda The Last of Us Remastered (dobio ga uz PS+) i jedva sam se natjerao da ga završim. God of War me se toliko dojmio da sam ga čak dva puta zaredom prešao (na dva različita PS accounta ga platinirao). 

 

Ali valjda je to zato što sam PS4 nabavio prije 4 mjeseca (do tada 20 godina igrao samo na PC-u) i prve igre što sam igrao na PS4 su Uncharted 4, Spider-Man pa onda God of War, znači, sve bolja od bolje i onda zaigrao LoU i paf. Nije izazvala onaj osječaj kao što su ove prethodne. Ali, kao što netko napisa, stvar ukusa.

6 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam isto jedan od onih koji spada u klub neshvaćenih kada je Witcher3 u pitanju. Prešao igru na jedvite jade, išao sam naprijed da što prije završim i za kraj dobio kao nagradu dobio katastrofa završetak. 

 

Priča mi je bila super, dok mi je sve ostalo bilo meh. Al' dobro, sve ovisi od osobe do osobe. Netko je stukao 160 sati u Witcher 3 što ja nikada ne bih mogao, dok s druge strane ja imam 60 sati u Death Stranding, a nisam došao ni do pola igre. :)

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

To je isto kao BloodBorne 100 ljudi je voli 1 ne voli ahahahhaahh.

 

https://www.playstation.com/hr-hr/games/bloodborne-ps4/

 

 

Atmosfera u igri je vrhunska,ali je igra za mnoge preteška.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 13:45 (hummer0).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

To je isto kao BloodBorne 100 ljudi je voli 1 ne voli ahahahhaahh.

 

https://www.playstation.com/hr-hr/games/bloodborne-ps4/

 

 

Atmosfera u igri je vrhunska,ali je igra za mnoge preteška.

 

A meni je baš atmosfera bila totalni shit. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2020 17:06 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

To je isto kao BloodBorne 100 ljudi je voli 1 ne voli ahahahhaahh.

 

https://www.playstation.com/hr-hr/games/bloodborne-ps4/

 

 

Atmosfera u igri je vrhunska,ali je igra za mnoge preteška.

 

A meni je baš atmosfera bila totalni shit. :-D

 Onda si igrao pola minute.

Osjeća se pravi strah na momente. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

To je isto kao BloodBorne 100 ljudi je voli 1 ne voli ahahahhaahh.

 

https://www.playstation.com/hr-hr/games/bloodborne-ps4/

 

 

Atmosfera u igri je vrhunska,ali je igra za mnoge preteška.

 Bas kad si spomenuo. Taman rokam

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
@bloodborne

Nije me nista vuklo da ju nastavim igrati.
Ali ne velim da je losa. Jednostavno nije za mene.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

To je isto kao BloodBorne 100 ljudi je voli 1 ne voli ahahahhaahh.

 

https://www.playstation.com/hr-hr/games/bloodborne-ps4/

 

 

Atmosfera u igri je vrhunska,ali je igra za mnoge preteška.

 

A meni je baš atmosfera bila totalni shit. :-D

Bitanga

Budi muško pa prođi makar prvog Boss-a, možeš tražiti i online pomoć.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Najlakša Soulsborne igra definitivno kad se ovlada tehnikama.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sve su lagane kad se ovlada tehnikama. To je i cijela poanta serijala.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
@bloodborne

Nije me nista vuklo da ju nastavim igrati.
Ali ne velim da je losa. Jednostavno nije za mene.

 A jbg tak je kak je. Takav je meni bio witcher 3

Dann3R kaže...
Najlakša Soulsborne igra definitivno kad se ovlada tehnikama.

 Pa ono, mozda i je jer si brz i okretan. Dok u ds-u nisi, a taj nedostatak je nadomjesten štitom.

 Sad zamisli bloodborne sa ds gameplayom, mislim da bi svi stali stali kod gascoigne-a. :D

 

 A i opet su razlicite, ds je igra koja se vise igra na def i cekas priliku da udaris u bb pak cekas priliku da parias

 Ili jednostavno agresivno izneses bossa. Sekiro se svodi na block, sve su "iste" a opet bolesno razlicite.

 

 Sve mi se svidaju, ali bb mi i dalje ostaje najdrazi. Nadam se da cu sa ps5 ugledati bb 2.

 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Bitanga

Budi muško pa prođi makar prvog Boss-a, možeš tražiti i online pomoć.

 

Ma da mi je igra zanimljiva prošao bih ju, ali uopće me ne zanima.

Rađe bih tetris igrao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
PlayStation 4

I dalje mi nije jasno kako mozete usporedivati TLOU i GOW

Jedino zajednicko im je sto se "brines" o djetetu. Koje na kraju nije niti priblizno izvedeno na isti nacin.

TLOU izasao 2013g. (PS3)

GOW izasao 2018g.

 

TLOU linearana horror/survival avantura s velikom dozom Stealtha. Pod survival mislim na nacin, da si uvijek na knap s mecima i meele oruzjem. I najlosiji dio mi je bas taj s pucanjem.

GOW akcijski RPG.

 

Osobno mi je GOW medu najboljim igrama koje sam igrao. Prica, gameplay, sami svjetovi/nivoi, sitnice i detalji na koje se pazilo.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa pitanje, kupio sam fifu 20 za ps4, igra sam neko vrijeme, skuzio sam danas da na mojem racunu je pogresan EA racun, nije uopce na moj mail, dali mozda netko zna kako da linkam svoj?

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ima ko savjet u vezi misije kad treba na onoj bengi cijelu hordu riješit, kad se postavljaju one zamke? To je već pred kraj igre, bar mislim
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

I dalje mi nije jasno kako mozete usporedivati TLOU i GOW

Jedino zajednicko im je sto se "brines" o djetetu. Koje na kraju nije niti priblizno izvedeno na isti nacin.

TLOU izasao 2013g. (PS3)

GOW izasao 2018g.

 

TLOU linearana horror/survival avantura s velikom dozom Stealtha. Pod survival mislim na nacin, da si uvijek na knap s mecima i meele oruzjem. I najlosiji dio mi je bas taj s pucanjem.

GOW akcijski RPG.

 

Osobno mi je GOW medu najboljim igrama koje sam igrao. Prica, gameplay, sami svjetovi/nivoi, sitnice i detalji na koje se pazilo.

 

Meni je osobno GoW poprilično prosječna igra. Više se ni priče ne sjećam, osim odsječene glave za pojasom (a igrao sam prije 3 mjeseca). Čak se ni naziva likova ne sjećam (a u RDR2 znam svakog lika, pa čak i sporedne).

S time da sam ju jednom započeo i prekinuo igrati od dosade, pa sam se 2 godine kasnije prisilio odigrati da vidim šta je tu toliko game-of-the-year.

A borba ko borba, AC Odyssey mi ima puno zabavniju i dinamičniju borbu. U GoW lik je pretrom, a mapa ima previše ograničenja.

 

Last of Us priče se poprilično dobro sjećam, jer je dramatična. A igrao sam kad sam kupio PS4 prije 5-6 godina. Onaj prologue kad svi bježe je vrhunski stres. Čak i kada nema nijednog neprijatelja je scary.

 

Jebiga, dok odigraš 500 igara više te te stvari ne impresioniraju toliko :-D

Sve se može uspoređivati. Samo je pitanje jel ima smisla s obzirom na toliko različitih interesa i ukusa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 14:41 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Ima ko savjet u vezi misije kad treba na onoj bengi cijelu hordu riješit, kad se postavljaju one zamke? To je već pred kraj igre, bar mislim

 kbenzema

Teško 

Ja sam ih malo po malo navlačio da me napadaju penjao se po kamionima i polako ih upucavao pržio sa Moltovljevim koktelima i bocunima sa napalm punjenjem.

Ako te napadnu svi jako teško ih je koknuti sve.

Znači koliko se sjećam prvo bi se došuljao pa ih gađao puškom pobjegao 10-15 bi ih trčalo zamnom pa bi ih rokao puškom ili Moltovljevim koktelima i bocunima.

Gađaš sa strane one rezervoare ili cisterne, ali moram priznati da je bilo čupavo doduše i ja sam malo nespretan sa kontrolerom.

Ma kad gledam ljude na youtubu imaju vremena za prebaciti oružje nanišaniti itd. ja nisam tako spretan sa kontrolerom.

Poruka je uređivana zadnji put ned 12.1.2020 12:45 (hummer0).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja bas peglam rise of the tomb raider,iako je starija igra super mi je.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
kbenzema kaže...
Ima ko savjet u vezi misije kad treba na onoj bengi cijelu hordu riješit, kad se postavljaju one zamke? To je već pred kraj igre, bar mislim

 kbenzema

Teško 

Ja sam ih malo po malo navlačio da me napadaju penjao se po kamionima i polako ih upucavao pržio sa Moltovljevim koktelima i bocunima sa napalm punjenjem.

Ako te napadnu svi jako teško ih je koknuti sve.

Znači koliko se sjećam prvo bi se došuljao pa ih gađao puškom pobjegao 10-15 bi ih trčalo zamnom pa bi ih rokao puškom ili Moltovljevim koktelima i bocunima.

Gađaš sa strane one rezervoare ili cisterne, ali moram priznati da je bilo čupavo doduše i ja sam malo nespretan sa kontrolerom.

Ma kad gledam ljude na youtubu imaju vremena za prebaciti oružje nanišaniti itd. ja nisam tako spretan sa kontrolerom.

 

Ma gađam i ove rezervoare i cisterne, ali nikad ih nisam uspio ni pola riješiti, bar po onoj health traci gore. Neda mi se odustat jer je kraj igre blizu, a opet, ne znam kolko imam živaca za to, bar 10x sam probao, a ne bi me čudilo da mi treba 50-ak pokušaja.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
hummer0 kaže...
kbenzema kaže...
Ima ko savjet u vezi misije kad treba na onoj bengi cijelu hordu riješit, kad se postavljaju one zamke? To je već pred kraj igre, bar mislim

 kbenzema

Teško 

Ja sam ih malo po malo navlačio da me napadaju penjao se po kamionima i polako ih upucavao pržio sa Moltovljevim koktelima i bocunima sa napalm punjenjem.

Ako te napadnu svi jako teško ih je koknuti sve.

Znači koliko se sjećam prvo bi se došuljao pa ih gađao puškom pobjegao 10-15 bi ih trčalo zamnom pa bi ih rokao puškom ili Moltovljevim koktelima i bocunima.

Gađaš sa strane one rezervoare ili cisterne, ali moram priznati da je bilo čupavo doduše i ja sam malo nespretan sa kontrolerom.

Ma kad gledam ljude na youtubu imaju vremena za prebaciti oružje nanišaniti itd. ja nisam tako spretan sa kontrolerom.

 

Ma gađam i ove rezervoare i cisterne, ali nikad ih nisam uspio ni pola riješiti, bar po onoj health traci gore. Neda mi se odustat jer je kraj igre blizu, a opet, ne znam kolko imam živaca za to, bar 10x sam probao, a ne bi me čudilo da mi treba 50-ak pokušaja.

 Evo ja prelazim igru drugi put i sve je lakše.

Koliko se sjećam i meni je bilo teško, ali pomoglo je penjanje na kamione i cisterne i svakako probaj da ne povučeš cijelu hordu na sebe pokušaj koristiti slow motion fokus kod mjenjanja oružja jel imaš onu pušku sa okruglim spremnikom za municiju Chicago Chopper ona je jako dobra protiv hordi.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice