Play Station 3

poruka: 74
|
čitano: 19.628
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Zanima me tko sve ima ovu konzolu te kako su zadovoljni njom. Ja ju osobno imam i super sam zadovoljan.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3

Ma i ja isto tako.


Potpis bez imena, takozvani bezimeni potpis ili potpis koji nema imena...
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Trenutno odusevljen jer sam nabavio Uncharted i Racheta.

Od  kada  sam  ga  ubo  postao  je  glavni  uredaj  u  kuci. A posebno  ugodno  je  gledanje  HD  serija  i  filmova  na  telki  koje  shaream  preko  LANa  i  Media  desktopa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Izuzetno zadovoljan multimedijskim sposobnostima zbog kojih mi je ova konzola postala osnovni uređaj za pristup svim multimedijalnim sadržajima (fotke, filmići, muzika). Što se tiče igara, izbor je za sada slab ali nađem ponešto. Očekujem da će po tom pitanju biti bolje tokom ove godine.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

nemam ju, ali kako vas puno ima, zanima me imate li iskustva s instaliranjem alt. operativnog sustava, kako sve to radi ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

cuo sam da se linux bez problema instalira, sto se tice konzole: super je, samo sto joj potencijal ni 30% nije iskoristen, ali ima svijetlu buducnost


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
Duke kaže...

Trenutno odusevljen jer sam nabavio Uncharted i Racheta.

Od  kada  sam  ga  ubo  postao  je  glavni  uredaj  u  kuci. A posebno  ugodno  je  gledanje  HD  serija  i  filmova  na  telki  koje  shaream  preko  LANa  i  Media  desktopa.

 Ja ga mislim kupiti kad kupim plazmu, pa me zanima kako dijeliš HD filmove i serije? Misliš na lokalnu mrežu ili postoje PS3 specifične mreže na Internetu?

Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
itf4n kaže...

nemam ju, ali kako vas puno ima, zanima me imate li iskustva s instaliranjem alternativnog operativnog sustava, kako sve to radi ?

 
može netko odgovoriti ? ;)

edit : nisam vidio jedan odgovor, ali svejedno me zanima, ima li netko iskustva s ovim ?
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2008 16:48 (itf4n).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3

Cisti share preko media library na PCu. Nakon toga PS3 vidi sve sta mu stavis u folder na mrezu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3

postoji posebna distribucija linuxa za ps3...zove se yellow dog. Malo guglaj Osmijeh ili jos bolje odi na torrente i skini juNevinašce inace na ubuntu forumu sam citao da su ljudi stavili i ubuntu. A poseban prizor je bio i screenshot win 2000 pod linuxom na ps3 Smijeh  no link za to vise nemam,maknuli su ga Plač


Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

 

nedavno sam uzeo ps3 i zasad mi je super.

jedina muka mi je nabava igri. ipak je malo prevelika cijena za uzimat u trgovinama.

 

dal ima neko kakve igre da je odigrao pa je zainteresiran za prodaju?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Play Station 3

Pozdrav svima iz makedonije ja sam ga veceras kupio nov neotpakovan od jednog tipa koji ga dobio na nagradnu igru za 430eura zamislite takav isti sa 60gb je kod nas skuplji za 200eur neznam al sam imao veliku srecu da ga nagjem i evo prikljuciosam ga na moj lcd televizor i da vam kazem ovo je ludilo ali za jednu igru ovde su me okinuli 80eura,sto je malo skupo pa sad cekam da izagje gran turismo 5 pa planiram da je nabavim preko grcke tamo je jeftinije.Jel moze neko da postavi neke linkove za hd videa,ali da budu stvarno hd cisto da ga probam.POZZZZ

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
naxeem kaže...
Duke kaže...

Trenutno odusevljen jer sam nabavio Uncharted i Racheta.

Od  kada  sam  ga  ubo  postao  je  glavni  uredaj  u  kuci. A posebno  ugodno  je  gledanje  HD  serija  i  filmova  na  telki  koje  shaream  preko  LANa  i  Media  desktopa.

 Ja ga mislim kupiti kad kupim plazmu, pa me zanima kako dijeliš HD filmove i serije? Misliš na lokalnu mrežu ili postoje PS3 specifične mreže na Internetu?

 
Ne moraš imati HD Ready telku, ja imam Sony Trinitron "debeli" TV (zapravo CRT) i nemam problema s PlayStationom
16 godina
offline
RE: Play Station 3

Meni je fora mogućnost sudjelovanja u Folding@Home distributed computing projektu.


Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
online
RE: Play Station 3
naxeem kaže...
Duke kaže...

Trenutno odusevljen jer sam nabavio Uncharted i Racheta.

Od  kada  sam  ga  ubo  postao  je  glavni  uredaj  u  kuci. A posebno  ugodno  je  gledanje  HD  serija  i  filmova  na  telki  koje  shaream  preko  LANa  i  Media  desktopa.

 Ja ga mislim kupiti kad kupim plazmu, pa me zanima kako dijeliš HD filmove i serije? Misliš na lokalnu mrežu ili postoje PS3 specifične mreže na Internetu?

Jednostavno ga zbodeš u ruter ili hub kaj već imaš i namjestiš ip dns itd, znači nema posebna mreža za ps3 nego radi prek normalnog LAN-a. Na kompu u MediaPlayeru (verzija 11 ili više) odeš u share i šeraš foldere (Tools - Options - Library - Configure Sharing). Nakon šeranja na playu imaš izbornik koji ti dopušta spajanje na te foldere, browsanje i reprodukciju sadržaja s računala. Možeš gledat DivX vrtit MP3. PS3 ne podržava masu codeca tak da neš mogel gledat sve filmove, nema podršku za matroška fajlove, znači da nemreš gledat blurej ripove koji su na HD razlučivosti. Ovo kaj ovaj gore trabunja da gleda HD serije to su ripovi HD serija ali nemaju HD razlučivost.
Spajanje na play je jednostavno i kvalitetno, ali preko kabla. Ako se spojiš wireless onda ti filmovi prekidaju jer prek wirelessa nejde kak spada.
Play je u razvoju i kolko sam čital najavljuju podršku za subtitle kod DivX a matroška možda dojde za mjesec dva ili godinu dvije u nekom drugom firmware, budemo vidli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.3.2008 8:27 (NEW_MAN).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
Dado_ZG78 kaže...

Meni je fora mogućnost sudjelovanja u Folding@Home distributed computing projektu.


 Imam pitanje uvezi ps3 storea , zanima me dali skidaš demoe i kako ? Ja sam tam upisal Hrvatska od kuda i jesam, u account-u, da mi na kraju piše ne podržava tu zemlju za ps3 store , poslje sam probao promjenit kao prebivalište, (po savjetu ) odselio u Italiju ili England i opet ništa, sprava je upamtila ono prvo i nema pomaka, kaže da je kao promjenjeno upload sucessfull , a u biti opet isto, pa me zanima ako imaš neki savjet ili  dal znaš dal,Mršti se će to biti dostupno kod nas i kada. Mi uvijek u nečemu moramo biti zakinuti.
16 godina
offline
RE: Play Station 3
frost135 kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Meni je fora mogućnost sudjelovanja u Folding@Home distributed computing projektu.


 Imam pitanje uvezi ps3 storea , zanima me dali skidaš demoe i kako ? Ja sam tam upisal Hrvatska od kuda i jesam, u account-u, da mi na kraju piše ne podržava tu zemlju za ps3 store , poslje sam probao promjenit kao prebivalište, (po savjetu ) odselio u Italiju ili England i opet ništa, sprava je upamtila ono prvo i nema pomaka, kaže da je kao promjenjeno upload sucessfull , a u biti opet isto, pa me zanima ako imaš neki savjet ili  dal znaš dal,Mršti se će to biti dostupno kod nas i kada. Mi uvijek u nečemu moramo biti zakinuti.
 Otvoriš novog usera unutar samog XMB-a i onda ponovno kreiraš account ali sa drugim e-mailom i odabereš recimo Ireland (da ne bude baš England :-(
Možeš skidati demoe i sve a i on-line acc je jedinstven za sve igre, imaš taj jedan i samo pokreneš MP unutar igre - nema više doregistracija i dr.sranja

A kod nas je PSN u najavi za ovu godinu. Objašnjenje je kao i uvijek - tržište po tržište... a i kod nas je regulativa mikroplaćanja jednostavna (ono igre po par €, a koliko tu onda ostane našim jadnim bankicama???

--
HaHa na sve
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
HaHa kaže...
 Otvoriš novog usera unutar samog XMB-a i onda ponovno kreiraš account ali sa drugim e-mailom i odabereš recimo Ireland (da ne bude baš England :-(
Možeš skidati demoe i sve a i on-line acc je jedinstven za sve igre, imaš taj jedan i samo pokreneš MP unutar igre - nema više doregistracija i dr.sranja

A kod nas je PSN u najavi za ovu godinu. Objašnjenje je kao i uvijek - tržište po tržište... a i kod nas je regulativa mikroplaćanja jednostavna (ono igre po par €, a koliko tu onda ostane našim jadnim bankicama???
                                                                                                                                                                                                                        
 Svaka čast man , danas sam napravio stvarno radi ( po tvojoj prepruci uzeo ireland) ja sam ti  za ovo probao naci odgovor i na ps3 forumu al, nitko mi ništa konkretno nije odgovorio . Bilo je nešto kao upiši drugu zemlju , al nije to nego treba napravit novi user name,Smijeh kao što si ti rekao, hvala još jednom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.3.2008 20:28 (Miro).
16 godina
offline
Play Station 3

Što se tiče sheranja podataka ima program TVersity.

 

Da ne ulazim u druge osobine, jedna od njih je sheranje fajlova za ps3, i to svih za koje si instalirao codec i mozes ih gledat u wmp.

Ako je to neki codec koji PS3 ne podrzava TVersity ce ga transcodirati u real timeu i u HD rezoluciji i streamati na PS3. To kada radi, a cesto radi, radi vrlo vrlo ok.

 

A ja ga koristim i za prebacivanje podataka na ps3, veci filmovi u mp4 formatu.

 

Filmove za ps3 kodiram s Handbrake, koji to iznimno jednostavno i dobro radi, iako ima cudnih bugova (npr. crtic Open Season (koji sam kodirao x puta) uvijek iz meni nejasnog razloga izostavi nekoliko minuta tj. uvodnu spicu?!)

 

AVI-ije kodiram s Video 9 za PS3.

 

Imam Pioneera 428xd i slika je cudo, tako da mi je i internet explorer vrlo zanimljiv jer je slika cista i ostra, te je surfat po webu fora. Da imas tipkovincu mozes i pisat, ali youtube filmovi izgledaju super jer reza plazme nije velika.

 

Kako je ta plazma 42 inca i 1024x768 znaci nije full hd, upscale-ani DVD izgleda dobro kao BluRay.

 

Ubo bi max veliki disk (320gb?) jer je kolekcija djecijih filmova cca 2GB po filmu, pa je 40gb malo (a ostavio bi ga kao backup externi disk)

 

PSstore je isto odlican jer ima demoa za skidat a i filmica iz igara u HD rezi.

Kada bude sluzbeno podrzan kod nas, a navodno bi trebao, moci ce se kupit PSone hitovi koje PS3 vrti, za koji dolar.

 

PS3 vrlo ok uređaj, ja zadovoljan, boota se u roku "odmah".

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
dali je bolje registrirat se na UK adressu za demoe ili americku posto imam brata tamo
16 godina
offline
RE: Play Station 3

mozes imat 2 accounta, jedan UK jedan USA, imaju razalicitu ponudu demoa i trailera .. (mozes imati ja Japanski account, imas na google tutorial gdje sta treba stiskati :)

 

Ako imas brata tamo onda mu otmi podatke o kartici pa mozes kupovat na UK sajtu.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3

pomagaj protektore,ne mogu dignit rezoluciju veću od 576p na panasonic plazmi (ready hd-ima upscaling 1080p,1024-768)instaliran alternativni ubuntu 7.10

16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Super stroj - nemam ga,ali sam ga koristio.Prvi dojmovi su odlicni


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Ja razmišljam da kupim PS3 ali sam zasada bliži Xbox 360.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
WOW kaže...

Ja razmišljam da kupim PS3 ali sam zasada bliži Xbox 360.

 Ma kakav x360.....ps3 puno bolji,pogotovo sada kada su izasle vec malo bolje igre....a jos je i hd dvd propao

Opel Club Croatia
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
hajduk kaže...

pomagaj protektore,ne mogu dignit rezoluciju veću od 576p na panasonic plazmi (ready hd-ima upscaling 1080p,1024-768)instaliran alternativni ubuntu 7.10h

 

Ma kakav upscaling,posjeti Wiki za definiciju,to na što ti misliš je remastering,tj. može primat visoku rezu ali ti neće prikazati više od 1024-768...




16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Zna li netko kako je moguće učitati subtitle, u divix film na PS3, nema nikakvih opcija ?Iznenađen

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Play Station 3

ne mozze!

 

mozze samo ako je vec unutra u filmu .. ne mislim naljepljen na AVI nego u streamu vec unutra .. to nije onaj .srt fajl sto skines sa strane ..

16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
mr.ezrider kaže...

ne mozze!

 

mozze samo ako je vec unutra u filmu .. ne mislim naljepljen na AVI nego u streamu vec unutra .. to nije onaj .srt fajl sto skines sa strane ..

 Kako da ga ubacim unutra, znam šta misliiš, neznam kako da ga ubacim unutra u film. Nasao sam neki program koji bi trebao to radit i ništa se ne dešava AVIAdxsubs, se zove i to bi trebao radit ,mada meni nije uspjelo.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
Jer netko zna gdje ima za kupit 60GB verzija. u Zagrebu?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice