Problem s zaslonom na HP-u 6720s

poruka: 7
|
čitano: 2.278
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem s zaslonom na HP-u 6720s

Imam jedan problem pa me zanima dal mi ga ko može rješiti doma (od frendowa) da ga ne furam na servis? Problem je npr laptop mog unosit i tresti ga ko luda i swe super a nekada mali pomak i nestane slika i kroz koju sec se vrati e sad čitala sam forume i piše da jednom dijelu serije u tog modela se to događa,e sad jer mogu doma to složit i jer bi trebala garancija to pokriti? I kolko su HP-ovi lapovi na servisu??

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s zaslonom na HP-u 6720s

najvjerojatnije je otisao "nosac ekrana" (nije nuzno ekran jer ne bi uopce radio).

"nosac ekrana" - pod ovim podrazumijevam "vijke" koji drze ekran i koji omogucuju njegovo otvaranje i zatvaranje. Problem je u HP-u!!!!!

Naime, kod Thinkpada se to moze kupiti i zamjeniti (nazalost samo u servisu) i cijena nije jako visoka dok kod SVIH drugih moras mijenjati cijeli ekran, a to je cca 10 000 kn... OK, mozda je i nesto manje, ali mislim da ti je jeftiniji bio laptop od cijene ekrana.

ukoliko netko ima drugo rjesenje, please pomozite covjeku.

 

16 godina
neaktivan
offline
Problem s zaslonom na HP-u 6720s

Molim 10000kn??? Pa brijem da lap dođe upola manje (dobila sam ga)?? Jer meni ekran cijelo vrijeme normalno radi al kod nekih pomaka gubi sliku ne svih naravno,ko da gubi kontakt negdje? Daj recite da nije tolka cijena...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s zaslonom na HP-u 6720s

 

Ja imam isti taj laptop i isti problem. Naime kod mene isto je bilo crkavanje ekrana na nekim pomacima (ne svakim).

Odnio sam lap na servis i oni su mi rekli da je to greska u lapu. Otisao je nekakav senzor u gornjem lijevom

kutu jer ga je vijak pritisnuo prejako na nekakvu "pločicu". Na servisu su zamjenili ekran i senzor besplatno!!!

Ali sam laptop čekao vise od tri tjedna, jer su morali uvoziti senzor i matricu ekrana.

 

 

POZZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Problem s zaslonom na HP-u 6720s

A zvat ću ih i pitati,e jer ti je sad swe ok s ekranom nakon servisa?? 3tj bez lapa grrrPlač

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Problem s zaslonom na HP-u 6720s

Lap radi bez greske vec pet mjeseci!!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s zaslonom na HP-u 6720s

bas mi je drago da su ti priznali u garanciju. obicno to ne ide u garanciju vec oni lijepo zarade....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice