Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

poruka: 9
|
čitano: 2.193
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult".
16 godina
offline
Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

Koji to korisnici traže tanji telefon? Radije mu stavite veću bateriju.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

tih 5mm debljine treba patentom zaštititi

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple planira revolucionarni iPhone serije 17:
Sasoon kaže...

Koji to korisnici traže tanji telefon? Radije mu stavite veću bateriju.

 Koji to korisnici traze vecu bateriju? Ne znam sta to radis da ti treba veca baterija od trenutne, ali ja bi rado da mi mobitel tezi 30-40g manje ako je to moguce

It aint what you dont know that gets you into trouble. Its what you know for sure that just aint so
15 godina
offline
Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

epl non-stop potresaju revolucije. takva nestabilnost ne ulijeva baš povjerenje investitorima. 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 2
13 godina
offline
Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

this changes everything again..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

Samo žvakanje jednog i istog, malo brži procesor, malo više memorije, malo bolja kamera, više manje isti ekran.... i tako iz generacije u generaciju. Pa ne opisujem samo Jabučare nego i sve ostale... i onda se čude zašto pada prodaja, normalno da pada kad doslovno nemaš razloga mjenjat jer nema šanse da skontaš da ti išta bolje ii brže radi. Čak i kamere koje jesu bolje i bolje su totalno nevažne za 99% ekipe jer te iste videe i slike ionako gledaju na tim malim ekranima na kojim sve dobro izgleda. Ali ne mislit da kukam, jer sa ovakvim razvojom sam u zadnjih 5-6 godina prišpara nemali iznos para na ne mjenjanje telefona kao prije na 2 godine. Sad dok dobija sigurnostne zakrpe ili se ne razbije, nemam razloga za mjenjanje.

Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
offline
Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

Ja kad raspakiram novi telefon odmah drugom rukom hvatam šubler i mjerim. Usput vičem: "vidi ženo kako je tanak!". Ona odgovara iz druge sobe "znam, zato i pijem antidepresive". Bit će od ljubomore jer ona ima lanjski model. 

Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple planira revolucionarni iPhone serije 17: Ult

Nek srezu cijene svih tih skupljih telefona, pa da vidis kako ce porasti interes... mozda, jer kako je kolega rekao, realno nema potrebe mjenjati telefon svakih...a ono 5-6 godina sigurno

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apple planira revolucionarni iPhone serije 17:

Kamera i dalje strši (bar na novom iPadu).
5S je imao ravnu "stražnjicu", to mi je bilo harmonično.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.5.2024 22:43 (Ovo je kraj).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice