Fax printanje?

poruka: 8
|
čitano: 1.832
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Fax printanje?

Nači imam fax samsung SF 560 R.Zanima me dali bi ja mogo printat s njim,spojio sam ga na komp i sami su se instalirali driveri!

Kad sam ga uštekao pisalo je da je to Samsung mfp 560!

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.3.2013 19:16 (pas101).
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fax printanje?
pas101 kaže...

Nači imam fax samsung SF 560 R.Zanima me dali bi ja mogo printat s njim,spojio sam ga na komp i sami su se instalirali driveri!

Kad sam ga uštekao pisalo je da je to Samsung mfp 560!

Jesi probao printat?

Probaj pa ces znati...

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
12 godina
neaktivan
offline
Fax printanje?

Instalirao sam drivere ali ne radi!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fax printanje?

Update!!!!!!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fax printanje?

Update!!!!!!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fax printanje?

Jesi barem probao skinuti drivere za njega? Nemoj koristit te koje ti 7-ca izbaci...

 

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Fax printanje?

Jesam!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Fax printanje?
pas101 kaže...

Jesam!

Nezz,probaj neku live cd distru linuxa (npr ubuntu) pa preko njega printat,pa ces vidjet dal se da ili ne

Listen, this is no set of rules. I'm not tellin' you what to do, all I'm saying is I'm bringing up of three things that are like, so important to the world, I don't have to find as much importance in.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice