Iphone problem nakon restorea

poruka: 14
|
čitano: 7.379
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Iphone problem nakon restorea

Pozdrav,

Evo molim vas za pomoc sta brze znaci.Problem je u tome da sam napravio restore na iphoneu 3g i onda mobitel se upali i pise : Ulozite vasu SIM bez PIN.a za aktivaciju iPhone uredjaja.

Nakon toga ubacim sim i pise : Ulozite vazeci SIM bez pina za aktiv iPhone uredjaja i ispod pise Otkljucaj i na tko kliknem,unesem pin i onda me pita da prikljucim kabel i otvorim itunes.Otvorim iTunes i izbaci ovo

Evo iTunes Evo iTunes
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Iphone problem nakon restorea

Isti problem.Molim vas HELP!

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Iphone problem nakon restorea

Pomoc od nekog ? :(

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Iphone problem nakon restorea

Rijesen problem.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Iphone problem nakon restorea

da ne otvaram novu temu

 

znaci ovako neznam nista o telefonu niti koja je verzija softvera baseband nista, cura je isla npraviti "resetiraj sve postavke" pojavila se samo jabucica na crnoj podlozi i nista nisi mogao sa uredajem... onda sam ja kao ja to znam, pokusao nesto napraviti, drzao sam sleep i home tipku zatim pustio sleep i nastavio drzati home, nakon nekog vremena itunes je prepoznao telefon i ja kliknuo restore i mislim update i restore, itunes je poceo nesto skidati ali kad je doslo pred sam kraj (do tada je na telefonu bio prikazan kabal i itunes logo) telefon se samo ugasio i ne mogu ga vise nikako upaliti, probavao sam neke metode drzanja tipki sleep+home, pa nastavio home, ali nista ima li tko kakovu ideju ili pomoc

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone problem nakon restorea

pozdrav,

imam iphone 3g koji je jailbreak-an.preko itunes-a sam stavio najnoviju verziju!Imali sad ikakve sanse da ga jailbreak-an da radi,jer je sad zablokiran?

ps:ovo mi pise u itunsu,šta da radim?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem nakon restorea
Provjeri koji iPhone imas jer je za iPhone 3G zadnji iOS 4.2.1 koji se moze JB... Provjeri koji modem firmware imas
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem nakon restorea
tCloud kaže...
Provjeri koji iPhone imas jer je za iPhone 3G zadnji iOS 4.2.1 koji se moze JB... Provjeri koji modem firmware imas

jucer sam stavio novi!i sta sad?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem nakon restorea
Koji iPhone imas? Koji iOS? Koji modem firmware (baseband)?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem nakon restorea
tCloud kaže...
Koji iPhone imas? Koji iOS? Koji modem firmware (baseband)?

Imam 3G.Ovaj najnoviji 6.1.3!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem nakon restorea

Sama poruka ti govori u čemu je problem - uglavnom mobitel je zaključan na neku drugu mrežu i traži te da staviš SIM karticu od operatera mreže na koju je zaključan. Tek ćeš tada moći aktivirati iPhone i ući u njega, ali ćeš moći samo koristiti karticu od te mreže. Za unlock 3G iPhone pogledaj po netu jer se dugo nisam bavio tim stvarima...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem nakon restorea
ersatz kaže...

Sama poruka ti govori u čemu je problem - uglavnom mobitel je zaključan na neku drugu mrežu i traži te da staviš SIM karticu od operatera mreže na koju je zaključan. Tek ćeš tada moći aktivirati iPhone i ući u njega, ali ćeš moći samo koristiti karticu od te mreže. Za unlock 3G iPhone pogledaj po netu jer se dugo nisam bavio tim stvarima...

Ali iphone jailbrakan i nema novog jailbraka!

16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone problem nakon restorea
pas101 kaže...
ersatz kaže...

Sama poruka ti govori u čemu je problem - uglavnom mobitel je zaključan na neku drugu mrežu i traži te da staviš SIM karticu od operatera mreže na koju je zaključan. Tek ćeš tada moći aktivirati iPhone i ući u njega, ali ćeš moći samo koristiti karticu od te mreže. Za unlock 3G iPhone pogledaj po netu jer se dugo nisam bavio tim stvarima...

Ali iphone jailbrakan i nema novog jailbraka!

Da, nema jailbreaka za 6.1.3 tj. samo tethered verzija (moraš prikopčati na komp svaki put kad resetiraš ili gasiš mob)a pošto 3GS neće dobiti IOS 7 izgleda da niti neće biti, jedino da napraviš downgrade (samo ako imaš spremljene SHSH blobove - opet, pogledaj na internetu o tome),inače nećeš više moći otključati bez da platiš za factory unlock ili neku gevey sim karticu.

12 godina
neaktivan
offline
Iphone problem nakon restorea

Jucer sam kupila iPhone 5, na njemu je bio iOS 6.0.3, radio je wifi i sve, ali sam ga kasnije nadogradila na 6.1.4. I tada je wifi radio normalno, i danas ujutro je radio, ali sad mi vec ne radi nekih 8 sati. neznam zasto, a prikljuceni su i laptop i jos 1 mobitel i sve je uredu. Zna li netko u cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice