[PROJECT] Black Cyber

poruka: 21
|
čitano: 2.972
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Ime nema nekog smisla al eto kada se mora nesto stavit stavim ono sto mi 1. padne na pamet. Ovako, nasao sam na tavanu jedno kuciste staro 10-11 god, svidja mi se sto je veliko i prostrano. Kuciste nema stranice a masku sam skinuo jer je bila napola puknuta. Trenutno nemam inspiracije jedino sto mi pada na pamet je da ga lakiram u crno. Neke savjeti, primjere bilo sto nabacite sto bi mi moglo dobro doci, fotke su u galeriji. Hvala! 

Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: [PROJECT] Black Cyber
Uzmi veliku sjekiru i...
http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
12 godina
odjavljen
offline
[PROJECT] Black Cyber

Stranice i prednju masku napravi od plexija, nosače za diskove preseli u gornji dio kučišta, na njihovim mjestima i ispod njih stavi 2*120 mm ventove,izreži još i 120 mm rupu iznad napajanja i dvije na dnu kejsa i ako ima mjesta još dvije na vrhu kejsa.

 

Preporučujem kombinaciju crno-zeleno (crni kejs,zeleni LED ventovi) sa po mogućnosti zelenim plexijem sprijeda. {#}

 

I kao što The Man kaže,uzmi sjekiru i rokni ga po tikvi jer je njubina.{#}

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Moj PC  
12 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Samo naprijed s projektom.

 

Šteta samo što nemaš stranice jer će ti izrada ovako biti dosta teža, al samo naprijed i polako. I nedaj da te odgovore. S tim projektom se nauči radit, a onda sljedeći će biti vrh. A ko zna, možda i ovaj razvali! :)

WaterCooled
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: [PROJECT] Black Cyber
The Man kaže...
Uzmi veliku sjekiru i...

...odi cijepat drva da zaradiš para za realizaciju projekta.

 

P.S. Haters gonna hate, ali rad oslobađa i pozitivno utječe na financije. True story!

http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
13 godina
neaktivan
offline
Re: [PROJECT] Black Cyber

Mozda me nisi dobr razumio. Ovaj "projekt" mi je usput nisam neki majsor za takve neke akcije ali dobro dodje za zabavu u slobodno vrijeme. Radije cu kupit lak i par modding djelova nego dati ciganima u staro zeljezo. Ovo ne mislim raditi par dana nego vise mjeseci ovisi kako sta nabavim. Ali slazem se da svako ima pravo na svoje misljenje ;)

12 godina
odjavljen
offline
Re: [PROJECT] Black Cyber
Space Invader kaže...

Mozda me nisi dobr razumio. Ovaj "projekt" mi je usput nisam neki majsor za takve neke akcije ali dobro dodje za zabavu u slobodno vrijeme. Radije cu kupit lak i par modding djelova nego dati ciganima u staro zeljezo. Ovo ne mislim raditi par dana nego vise mjeseci ovisi kako sta nabavim. Ali slazem se da svako ima pravo na svoje misljenje ;)

 Ma pusti ga.

 

Samo se ti zabavi,ako ništa bolje utrošit vrijema na to nego na pljugu i pijančevanje. Moddanjem protiv droge!! (glavno lice-Goran Bare) 

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
15 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Ja samo želim istaknuti da ti imaš tek "kostur" projekta i da će ti realizacija zbog toga biti poprilično skupa. Pranja je kod svog preuređivanja zadržao većinu originalnih dijelova, malo ih preuredio i dodavao nove stvari, ali kod tebe fali jako puno toga, tak da se bolje prvo pobrini za financijski dio, a onda se slobodno baci na posao. Najgora stvar (kod preuređivanja) je kad dobiješ fantastičnu ideju, a nemaš sredstva za njenu realizaciju.

http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
[PROJECT] Black Cyber

Plexi košta 60 kn/m2 , boja je 25 kn po spreju,sve skupa bi ga došlo cca 200 kn-ventove dobije u nekom pc shopu iz krepanih napajanja.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber
http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: [PROJECT] Black Cyber

 Da,baš će od njih naručivati. Plexi se kupuje u OBI-ju,Uradi Sam,Pevec-u

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Imam oko 200-tinjak ventova koje sam povadio iz napajanja proslo ljeto. Od frenda sam nabavio masku i 1 stranicu od kejsa koji je bio isti ko moj. Prije par mi frend mi dao pleksi jer njemu ne treba. Imam 2 crna autolaka koje mi stoje vec par godina ne znam ni za cega sam ih kupio. Imam 2 plave neonke koje koristim sada trenutno. Da su tu u pitanju neke jace pare koje bi morao ulozit, radije bi si kupio case za 500-tinjak kn i doviđenja. Kada malo pogledate u projekt sam krenuo sa 0 kn i idem napraviti nesto cestito iz zahebancije od onoga sta trenutno imam na raspolaganju. Fotke kresnem cim budem krenuo sa radom.

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
[PROJECT] Black Cyber

E ovo ce bit zanimljiv projekat , da se iz skoro nicega napravi kuciste ! Samo naprijed i cekam slike !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Projekt zapocimam za 3 tjedna kada skola zavrsi, do tada se jos mozda ogrebem za koji dio i napravim nacrte i osmislim.  :D

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: [PROJECT] Black Cyber
Space Invader kaže...

Imam oko 200-tinjak ventova koje sam povadio iz napajanja proslo ljeto.

Imam prijedlog za tvoj projekt.

 

Šalu na stranu, baš me zanima što će od ovoga ispast, možda dobijem i ja koju ideju za uredit malo svoje kučište.

http://modelling-tutorials.blogspot.com/
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Obrusio sam kuciste i olakirao ga, moram jos poradi na nekim detaljima i nabaviti veci plexi za stranice, alli glavni dio posla sam za sada zavrsio. Djelove bum prebacio kada uhvatim vremena jer ih moram propirit i sa kompresorom. Kao sto mozete viditi na fotkama ubacio sam plavi vent koji sam izvadio iz jednog neispravnog napajanja, neonke sam prebacio iz sadasnjeg kucista, jos sam ubacio hladnjak za disk koji sam takodjer izvadio iz jednog starog kompa, stavio sam jos i citat kartica koji sam planirao nekom dat ali odustao sam. Mislim da mi sada plexi nece ni trebat jer je ljeto i velike su vrucine pa da ima dobar protok zraka.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Kučište je melem za oči... {#}

...
 
4 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
[PROJECT] Black Cyber

Ja sam se vise zaniteresirao za ona stara racunala iza :D

Retro je zakon.

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

hehe vidim da ima ovdje dosta nostalgicara. Kada uhvatim vremena pofotkat cu ta retro racunala pa cu sloziti jednu galeriju i staviti ovdje na forum. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Preporučio bih ti da izrežeš 12cm vent iznad ovoga prednjega 12cm - upuh oba.

Izreži i gore 2x 12 cm za ventove i stavi ispuh.

Također onaj vent iznad napajanja ispuh.

Stavi plexi na lijevu stranicu i biti će ludilo brale. {#}

...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.6.2012 17:55 (Jughead).
 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
[PROJECT] Black Cyber

Hvala na preporuci to cu navjerovatnije na jesen kada ga budem "obložio" plexijem jer sada nema potrebe puno ventova stavljat kada ce kuciste biti otvoreno sa svih strana. Jos do tada nabavim i onaj neon vent.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice