Uplacivanje novca preko interneta

poruka: 6
|
čitano: 12.039
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Uplacivanje novca preko interneta

Trazio sam bas po forumu (da, da, rabi search) o PayPalu, transakcijama preko interneta i slicnom ali mi je dosta toga nejasno, pa ako bi mi netko iskusan

mogao dati odgovor na slijedece pitanje:

 

Kako bi meni netko mogao uplatiti novac preko interneta? Pretpostavljam da se to moze i iz banke (dam broj racuna - deviznog jel'da?) ali preko neta je brze.

 

Znaci, taj XY dodje na sajt i sto onda? Ide li to preko PayPala? Ili da ostavim broj racuna (deviznog pretpostavljam) tamo napisan (kad smo kod toga, ima Zaba kunski i devizni; Maestro i Visa Electron kartice - trebm li otvoriti jos sto)?

 

Znaci, ako bi netko mogao napisati pocevsi od onoga ˝sjednes i upalis komp Smijeh˝

 

 

Ispricavam se sto trazim ovako gotovanski, ali nemam nikakvog iskustva s tim, a prilicno mi je hitno. Hvala puno

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Uplacivanje novca preko interneta

U pay pal-u ti piše da upišeš svoj broj računa.Bar koliko ja znam.

Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Uplacivanje novca preko interneta

Pretpostavljam da je pitanje povezano sa plaćanjem preko interneta.

 

Preko PayPal-a ne možeš ubacivati (dobijati) novac - bar ne za sad u BiH ili CRO.

Plaćanje preko PayPal-a radi savršeno za mene, koristim Visa Electron karticu, povezanu sa nacionalnom valutom (KM), pretpostavljam da radi isto tako i za HRK račune!

 

Ako hoćeš opciju da dobijaš / ubacuješ novac na svoj online račun, preporuka je Moneybookers koji podržava plaćanje i ubacivanje novca sa i na većinu kartica.

 

Princip rada je jednostavan, ne moraš upisivati svoj broj debitne / kreditne kartice prilikom transakcije.

Sve što trebaš je tvoja PayPal adresa ili Moneybookers ID.

Zatim se skida iznos sa tvoje povezane kartice sa PayPal-om ili iznos na tvom računu preko MoneyBookers-a!

15 godina
offline
Uplacivanje novca preko interneta

Moja preporuka ti je AlertPay.
Bolji od paypala duplo, ako ne i vise.
Ja nisan nikad stavlja novce sa kartice ni preko banke, nego sam zaradio na netu.

EDIT:
I podržava Hrvatsku, i sve, mores slat cekom, pare doma itd..

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2008 20:35 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Uplacivanje novca preko interneta
Ljiljan kaže...

Pretpostavljam da je pitanje povezano sa plaćanjem preko interneta.

Zapravo, radi se o tome da meni netko uplati preko interneta.

Znaci netko dodje na sajt www.xy.com i tamo nadje link. Ili da ostavim broj racuna (deviznog pretpostavljam) - naime, radi se o sakupljanju donacija, samo sto se ne radi preko letaka/novina
nego interneta a ciljana publika je medjunarodna.

Dakle, da se registriram na AlertPayu i MoneyBookersu, stavim link na sajt i onda ce mi novac moci sjedati?

Inace, hvala jos jednom na gnjavazi
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.11.2008 16:21 (Guillermo Temblalanza).
9 godina
neaktivan
offline
Uplacivanje novca preko interneta

Nadoplacujem igre tipa traviana,gladiatusa koje se naplacuju preko mobitela za 50% jeftinije sa svoga mobitela...gmail:yazoo.marko@gmail.com ili 0917214536

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice