Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

poruka: 51
|
čitano: 16.409
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Naslov sve govori...

 

Ja bih rado vidio recenziranu najnoviju inačicu najboljeg game makera:

 

http://www.fpscreatorx10.com/


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

ovu kameru

http://www.red.com/

 

ovaj fotic

http://www.hasselblad.se/promotions/h3dii.aspx

 

mislim da se sve ostalo recenzira...


jesti i spavati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Onaj SE mobitel s Win Mobile koji je danas bio na vijestima .. kad izađe naravno

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Ja bi htio da se prestanu pisat recenzije fotića,mobitelčića i kamerica. Po meni ove teme previse zauzmu stranica u bugu tako da nakraju pola casopisa moram preskakat. Ove navedene stvari trebale bi bit odvojene od casopisa ili barem smanjene. Evo tolko..nemojte se ljutit to je samo pitanje mog ukusa.Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Tu se moram djelomično složit.

Bilo bi bolje(po meni) kad bi u Bug-u bilo više hardwarea.

Inače su samo par komada a ostalo su kamere,printeri.....

Bilo bi lijepo jednom kupit Bug a u njemu SAMO hardware.

 

Al ko sluša mene  Plač


C2D@3360mhz,GA-P35-DS4,2GB DDR2 Kingmax@960mhz
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Pa... na primjer booth babes svake godine nakon nekog većeg sajma Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Makar jednu stranicu sa nečim čistokrvnim iz HiFi svijeta.

Ne mora biti recenzija...novitet,kratki opis.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Pa kada bi bugovci,  proveli jedan test na primjer koliko su naši prodavatelji "očvrsja" agilni po pitanju servisiranja kupljene opreme po par stavki: vrijeme servisiranja, cijena, kvaliteta.... te dal' su i koliki su "mutikaše" u odnosu na automehaničare, postolare, tehničare  kućanskih aparata, servisere klima - uređaja, odvjetnike....

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.2.2008 23:31 (Lumen_Štrumpf).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

ja mrzim Mrezu, suhoparna je i nezanimljiva velikim dijelom te sa clancima koji su uskospecijalizirani tako da cisto sumnjam da postoji neko ko cita je od korica do korica, ako i postoji to je zato sto je dovoljno tanka, a odvalila je dobar komad sadrzaja iz BUG-a, vrlo bitnog sadrzaja, onih opcih smjernica koje ustvari i trazimo u casopisima, smjernice gdje sta i kako ima, a za dublje kopanje pravac net ili biblioteka, fakultet ili nesto sesto. Ovako BUG ostaje zakinut za mrezne teme, recenzije mrezne opreme i slicno, mada je to nonsens da se tako kao nozem dosijece vezivno tkivo i nervni sistem informatike.

Da zakljucim, vratite mrezne teme pod okrilje BUG-a, nek ostane jedan cjelovit i sadrzajan casopis, povecajte cijenu sto se mene tice, za cijenu mreze ali nevezano od novca i kostanja ja je necu kupiti nikad maksuz a volio bih BUG ponovo kao mjesecni katalog informatickih tema nevezano za oblast.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Evo, ja se javljam da recenziram softversko-hardverski tim Stonerovog MotoGP stozera iz Ducatija! :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Možda napravit da radionica bude u svakom broju. Sviđaju mi se te uradisam gluposti.

Zbog Bug-a sam modiro svoj USB. Samo naprijed dečki.


potpisujem se
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???
Lumen_Štrumpf kaže...

Pa kada bi bugovci, proveli jedan test na primjer koliko su naši prodavatelji "očvrsja" agilni po pitanju servisiranja kupljene opreme po par stavki: vrijeme servisiranja, cijena, kvaliteta.... te dal' su i koliki su "mutikaše" u odnosu na automehaničare, postolare, tehničare kućanskih aparata, servisere klima - uređaja, odvjetnike....

To bi ja ja volio vidjeti.

BTW, dali netko zna postoji li u hrvatskoj sistem zbrinjavanja elektronskog otpada?

jesti i spavati
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

ja bih voLio da se u se pokRene jos koja skoLa pRogRamiRanja nekog...ono nekoLiko dijeLova...ne moRa biti za pocetnike..nek bude i za napRedne...

iLi ne moRa biti o pRogRamiRanju...jednostavno nesto sto se ne moRa uzeti i uciti samo ako covjeka zanima...a da cLanci u bug-u budu podsticaj...

i naRavno pRistaLica sam sto veceg bRoja haRdveRaja kompovskog i softveRaja(za kompove..za mobove..i dRuge stvaRcice) a manje ovih komeRcijaLnih tema..

aL znam da od necega moRate i zivjeti da bi pRivukLi siRoke naRodne mase..aLi ipak je BUG najboLji infoRmaticki casopis...zaR ne??

ukRatko: veci osvRt na konkRetno Razvojno pRogRamiRanje...manje ovijeh digitaLaca i sta ja znam...sto se mene tice mozete i dio za igRe smanjiti..jeR svakako ne mozete biti objektivni

i maLo pRistRano RecenziRate iste...davno sam to pRestao citati kod vas..


u wanna peace of me....
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???
branimir kaže...

BTW, dali netko zna postoji li u hrvatskoj sistem zbrinjavanja elektronskog otpada?

Postoji!

"Dva su besplatna broja na koja se može zatražiti preuzimanje električnog i elektroničkog otpada: 0800 444 110 i 0800 0204"

Dodatne informacije pročitati na web stranici www.eeotpad.com


- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
16 godina
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???
h51ph kaže...

Možda napravit da radionica bude u svakom broju. Sviđaju mi se te uradisam gluposti.

Zbog Bug-a sam modiro svoj USB. Samo naprijed dečki.


Ajme ja ludujem da stvarima tipa Linux na iPodu, daljinski za autic od NDSa, whiteboard od projektora i kontrolera za Wii.
Super zabavno!

Ako se ne varam nekad davno u Bugu bile su radionice gdje se ponesto trebalo zalemiti.
Fora su ti manualni poslovi. Ponekad stvarno zalim to sto na svom kompu mogu otvoriti samo poklopac kako bi stavio RAM.


jesti i spavati
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???
branimir kaže...
Ako se ne varam nekad davno u Bugu bile su radionice gdje se ponesto trebalo zalemiti.
Fora su ti manualni poslovi. Ponekad stvarno zalim to sto na svom kompu mogu otvoriti samo poklopac kako bi stavio RAM.
Ma ima tog i sad, al ne u svakom broju, bilo bidobro da to bude redovito.

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???
Da trebali bi opet pod Uradi sam staviti sheme i lemilice u ruke ...
Sjećam kad sam izradio light show prema vašim uputama i shemama i 1000 mi su to bolje teme nego ladice u kućištu i vanjski disk
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Više prijenosnika.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Trebalo bi recenzirati više (računalnog)hardvera. Ponekad nabaciti manje testove ali češće, nekada par grafičkih kartica, nekad procesori... Svaka čast velikom testu koji se pojavljuje svake godine skoro u isto vrijeme ali fali manjih usporedbi.

 

Također se slažem s h51ph, samogradnja bi trebala biti češća (mjesečna).

Fali tekstova poput onog za samogradnju vodenog(u kojem ste pravili sami blok, koristili peltier...)

 

Još jedna tužna stvar je da su na svakoj drugoj stranici reklame. Tako časopis tiskan na lijepih 200 stranica zapravo opada na 100. Netreba ih ukinuti (Feral se jedva odupro propadanju i financijskim problemima zato što nemaju oglasa i reklama) ali samo da su u manjoj mjeri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

extremna hlađenja (gdje kupit//samogradnja ... ) tipa Mach2GT, više software za Vistu/Linux, više hardwarea!


Intel E4400 @ 3204(359*9) & 1.36V w/ TT BibTyphoon || Gigabyte P35-DS3 rev 1.0 F12 || 2*1GB KingMAX 800@890 MHz CL4 & 2.1V || PowerColor X800XL 430-1000 MHz || Hitachi T7K250 @ 7200RPM || LG HSA-H10A || Codegen 480X || CustomCase + 120 mm TT
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Ja bih rado vidio recenziju nekog od IDE-a za Javu, PHP, C++...da ne nabrajam dalje. Uglavnom, de se ubaci koja recenzija IDE-a.


...code your life...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

iPod Touch , Jailbreakan Belji se... ili sa softwareom 1.1.3 za koji se mogu kupiti aplikacije od iPhone-a .

 

http://www.macworld.com/article/131667/2008/01/ipodtouch113.html

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2008 9:31 (equinox__).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???
shake kaže...

ja bih voLio da se u se pokRene jos koja skoLa pRogRamiRanja nekog...ono nekoLiko dijeLova...ne moRa biti za pocetnike..nek bude i za napRedne...

iLi ne moRa biti o pRogRamiRanju...jednostavno nesto sto se ne moRa uzeti i uciti samo ako covjeka zanima...a da cLanci u bug-u budu podsticaj...

i naRavno pRistaLica sam sto veceg bRoja haRdveRaja kompovskog i softveRaja(za kompove..za mobove..i dRuge stvaRcice) a manje ovih komeRcijaLnih tema..

aL znam da od necega moRate i zivjeti da bi pRivukLi siRoke naRodne mase..aLi ipak je BUG najboLji infoRmaticki casopis...zaR ne??

 

ukRatko: veci osvRt na konkRetno Razvojno pRogRamiRanje...manje ovijeh digitaLaca i sta ja znam...sto se mene tice mozete i dio za igRe smanjiti..jeR svakako ne mozete biti objektivni

i maLo pRistRano RecenziRate iste...davno sam to pRestao citati kod vas..


 
Tebi treba škola pravopisa! :D
16 godina
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

...bitno da suvereno barata sa funkcijom Search and Replace Smijeh


you don't have to be crazy to work here, but it helps
16 godina
protjeran
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

volio bih da recenziraju externe hard diskove, nesjećam se kad je to zadni put bilo :D


AMD Turion 64 X2 Dual-Core Mobile Technology TL-58 - 1.9 GHz
ATI Mobility Radeon HD 2600
2GB RAM
160 GB HDD
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Ali isto tako volio bih da se jedan ćlan bug-ovog tima javi i zapravo pregleda ovu temu...sigh...


phhh,k'o da me briga,potpis...'ko to još piše...
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Pregledavamo i biljezimo u crnu knjizicu :)


Work is for people who suck at video games.
16 godina
offline
Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Volio bi vidjeti recenziju Hackintosh vs. MacPro vs. Hackintosh.

 

Ovako sam to zamislio: Pc koji ima komponente sto blize MacPro-u + PC koji kosta kao MacPro + MacPro

Instalira se Leopard ili Tigar + XP ili Vista i krene se testirati.

 

Ista stvar se moze napraviti i sa iMacom.


jesti i spavati
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???
branimir kaže...
h51ph kaže...

Možda napravit da radionica bude u svakom broju. Sviđaju mi se te uradisam gluposti.

Zbog Bug-a sam modiro svoj USB. Samo naprijed dečki.


Ajme ja ludujem da stvarima tipa Linux na iPodu, daljinski za autic od NDSa, whiteboard od projektora i kontrolera za Wii.
Super zabavno!

Ako se ne varam nekad davno u Bugu bile su radionice gdje se ponesto trebalo zalemiti.
Fora su ti manualni poslovi. Ponekad stvarno zalim to sto na svom kompu mogu otvoriti samo poklopac kako bi stavio RAM.


 Pridruzi bi se gore navedenim potrazivanjima, Mogli bi ste otvoriti forum na tu temu, tako da  ljudi mogu pratiti progres i komentirati. Toga ima na tone po internetu, a ne vijeruje da su nasi ljudi bez ideja (pogledajte ovo http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=2970226&page=1), isto tako nasao sam na netu 1080P samogradnja projektora. Nakon par mjeseci ja i moj necak smo ga dovrsili i igrali COD4 te Xbox na max rezoluciji i platnu od 3x2 metra. Posto smo dobili dobru ponudu rijesili smo ga se.

Zlo i Naopako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Šta biste sve rado vidjeli recenzirano???

Ma kakve recenzije od BUG-a

 

Fino si piknes u google sto te zanima i dobis sve na radost.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice