Play Station 2 NTSC

poruka: 14
|
čitano: 3.325
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Play Station 2 NTSC

trenutno sam na poslovnom putu u americi i zato što ću biti ode još neko vrijeme kupio bih Play Station 2. e sad me zanima što će biti kad taj isti PS2 donesen u hrvatsku. Znam da je drugačiji napon pa ću kupiti i transformator 220 u 110 volti, ali me zanima što je sa igrama koje kupim u hrvatskoj, a koje su u PAL formatu. Hoće li to raditi i kako će raditi? I još me zanima što je s... hm hm čipom koji bih ugradio. Da li je to moguće?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 2 NTSC

A zoc nebiš kupi PS3?


Diritor je lipo reka
pali smo na dno
homo si skupa na BIRO.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Play Station 2 NTSC

nije da ne bih želio kupit PS3 ali cijena mu je ipak maaaaaalčice veća od dvojke. a da ne govorimo nemogučnosti igranja "originala" i nekompatibilnosti sa nekim igrama za dvojku, a koje su mi ipak draže nego ove novije.

16 godina
protjeran
offline
RE: Play Station 2 NTSC

PS2 Transformator bi trebao biti uneversal (110-240), provjeri na specifikacijama transformatora (jedino je >"Imput" kabel drugaciji), a sto se tice Staandarda, ako ubrizgas chip sigurno ce raditi, mislim da je neki mesiah najpopularniji, ja ga nisam trebao pa neznam tocno al sigurno ima tu prisutnih koji ce ti tocno rec koji trebas.

 

Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.5.2008 6:43 (bestia).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 NTSC

na internetu ces ionako pronaci gomilu igara u NTSC formatu (vise nego pal sigurno).

 

Osim cipa za koji nisam siguran, mislim da bi sve ostalo trebalo raditi.


Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
offline
RE: Play Station 2 NTSC

ok, odluka je pala. danas posli posla u dučan i kupujen ga Cool. kako god okrenes jeftinije će me izać nego da ga kupujen u hr.

hvala svima!


Checked-out since 1983
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 NTSC
pixelatem kaže...

na internetu ces ionako pronaci gomilu igara u NTSC formatu (vise nego pal sigurno).

 

 Da, ali treba napomenuti da mu televizor mora moći prikazati NTSC...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 NTSC
marko7 kaže...
pixelatem kaže...

na internetu ces ionako pronaci gomilu igara u NTSC formatu (vise nego pal sigurno).

 

 Da, ali treba napomenuti da mu televizor mora moći prikazati NTSC...
 Nije uopce problem u TV-u. Treba  ti NTSC kabal. Kabal ti je isti kao i klasični SCART kabal jedino je sive boje i broj pinova je veći (20 naspram 11). Na običnom kablu koji dobijes uz plejku NTSC igre bi ti bile crno-bijele. 

Što se tiče čipa osobno imam Messiah čip i mogu reći da fino radi. Moći češ ugraditi bez problema tako da traži messiah ili noviji. Pripazi kod kupnje trafoa,trebaš step up trafo 110V>220V, osim ako ti plejkin trafo moze raditi na oba napona (upravo provjerih moja nemoze,stara je ko biblija).
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2008 0:25 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 NTSC

ja uredno igram ntsc igre s originalnim kabelom.

bas nedavno sam skinuo jackass the game NTSC.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 NTSC
pixelatem kaže...

ja uredno igram ntsc igre s originalnim kabelom.

bas nedavno sam skinuo jackass the game NTSC.

 Moje iskustvo je na TV-u starom oko 15 godina Smijeh. Predpostavljam da imaš ipak noviji tv.
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2008 13:28 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 NTSC

jep, tru old school katodnog filipsa . ista stvar je i drugim tv-om koji mi je u sobi, Sony trinitron. Obojica su starosti oko 6-7 godina i nikad nisam imao problema s njima, spajao sam ih gotov s svacim.

Pobrkao sam svoje namjere sa svojim mogućnostima.
16 godina
offline
RE: Play Station 2 NTSC

trafo radi na 110 i na 220 V, provjereno.

šta se tiće SCART-a jel ima kod nas kupit taj koji konvertira NTSC u PAL, ili da to proban nać ode. Di bi to moga' nać, u chipoteki ili...?

 

Checked-out since 1983
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 2 NTSC
st.srki kaže...

trafo radi na 110 i na 220 V, provjereno.

šta se tiće SCART-a jel ima kod nas kupit taj koji konvertira NTSC u PAL, ili da to proban nać ode. Di bi to moga' nać, u chipoteki ili...?

 

 Kao što si mogao vidjeti ja sam na starijem TV-u morao koristit taj kabal. Ti možda i nećeš morati. Kabal potraži u chipoteci, ili nekom shopu specijaliziranom za video i audio stuff. Neznam kod koga planiraš chip ugrađivati ali obično drže i dodatnu opremu (kablovi,memorijske,gamepadovi itd...).
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
offline
RE: Play Station 2 NTSC

ok hvala. to ću probat nać za tri tjedna kad se vratin u hr. tj ako ne bude radilo Cool

Checked-out since 1983
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice