Xiaomi Redmi K30 serija

poruka: 46
|
čitano: 2.823
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 tjedna
Xiaomi Redmi K30 serija

mi 9t pro mi  je bolji zbog pop up kamere, a na ove rupe u ekranu nebi išao. Neznam zasto je problem opet pop up kameru ?

0 0 hvala 0
11 godina
Xiaomi Redmi K30 serija

k30 pro ce imat pop up kameru kao k20 pro(mi 9t pro). 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Xiaomi Redmi K30 serija

...za one koji ne znaju kineski - antutu score:

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 11:16 (Z004).

0 0 hvala 0
4 godine
Xiaomi Redmi K30 serija

...k30 pro predstavljen...

0 0 hvala 0
11 godina
Xiaomi Redmi K30 serija

zoom verzija totalno neisplativa i cak bi rekao promasena. isti su mobiteli potpuno osim sto ovaj nudi bolju kameru s oisom za 100 dolara vecu cijenu. osnovni model k30 pro vele da ce bit 425 dolara, sto je cca 3000 kn. jedino me malo cudi ovo na slici koju si postavio, pise water resistant a to nigdje nisam vidio, gsm arena uopce ne daje taj podatak.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Xiaomi Redmi K30 serija

slažem se, daš 100 eura više za ois na 2 kamere, gubiš 3.5 jack... mogli su ubaciti 120hz ekran, spustit cijenu za 20-30 eura pa bi bilo donekle ok.

Halo Bing! Kako bratac?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
Xiaomi Redmi K30 serija

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Re: Xiaomi Redmi K30 serija
mar123 kaže...

zoom verzija totalno neisplativa i cak bi rekao promasena. isti su mobiteli potpuno osim sto ovaj nudi bolju kameru s oisom za 100 dolara vecu cijenu. osnovni model k30 pro vele da ce bit 425 dolara, sto je cca 3000 kn. jedino me malo cudi ovo na slici koju si postavio, pise water resistant a to nigdje nisam vidio, gsm arena uopce ne daje taj podatak.

Hornet_93 kaže...

slažem se, daš 100 eura više za ois na 2 kamere, gubiš 3.5 jack... mogli su ubaciti 120hz ekran, spustit cijenu za 20-30 eura pa bi bilo donekle ok.

Zoom ide sa 8/128GB, nema 6/128GB verzije. Obični Pro 8/128 ide od 480$, dok je Zoom verzija 535$. Znači u pitanju je 55$ razlike.

Za tih 55$ razlike dobije se telephoto kamera sa 3x optičkim zoomom i OIS-om.

Osnovna verzija K30 Pro 6/128 ima LPDDR4X RAM i UFS 3.0, dok 8GB verzije imaju LPDDR5 i UFS 3.1.

8 godina

u stvarnom svijetu osim ois-a - apsolutno nevidljiv pomak. ali super su, neka oni štancaju te modele pa nek sruše cijenu drugima. 

Halo Bing! Kako bratac?
8 godina
Hornet_93 kaže...

u stvarnom svijetu osim ois-a - apsolutno nevidljiv pomak. ali super su, neka oni štancaju te modele pa nek sruše cijenu drugima. 

Pa 3x optički zoom nije baš nevidljiv pomak, na Pro verziji ga nema. Uz to Zoom verzija ima i mat zadnjicu, dok Pro ima sjajnu. Osobno mi je mat puno ljepša. Ali ok to je već stvar ukusa. :)

6 godina
mzopg kaže...
Hornet_93 kaže...

Pa 3x optički zoom nije baš nevidljiv pomak, na Pro verziji ga nema. Uz to Zoom verzija ima i mat zadnjicu, dok Pro ima sjajnu. Osobno mi je mat puno ljepša. Ali ok to je već stvar ukusa. :)

3x je za mene sweetspot, 2x je cesto prekratak, 5 cesto predug. A 3x + gcam super resolution bi mogao biti hit.

4 mjeseca
Xiaomi Redmi K30 serija

TOP mobitel

Već dugo se nisam toliko veselio nekom mobitelu ko ovome

Najjaci procesor, bez notcha, vise nego dobra kamera, velika baterija, dobre boje...

Jedini minus - težak za popizdit

nadam se da će biti blize 4000 kn a ne 5000

1 0 hvala 0
9 godina
Xiaomi Redmi K30 serija

Kakva steta sta nece imati 90hz ekran, ovako imam mi9 t i nije baš isplativo preci na njega

http://trakt.tv/user/MjezZza

0 0 hvala 0
4 mjeseca
maxy0 kaže...

Kakva steta sta nece imati 90hz ekran, ovako imam mi9 t i nije baš isplativo preci na njega

eh da, to sam zaboravio

4 godine
Xiaomi Redmi K30 serija

1 0 hvala 0
4 mjeseca
Xiaomi Redmi K30 serija

Jel se zna kad dolazi globalna verzija? Ili barem predstavljanje?

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice