Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 571.655
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

evo jos jednog u redu da uzme 9t

 

ali nedam vise od 2000kn pa cekam crni petak ili neku bolju akciju

 

 

trenutno sam na mi 5, kupljenog u kini prije 3 godine. to je cudo od mobitela

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
registracija kaže...

evo jos jednog u redu da uzme 9t

ali nedam vise od 2000kn pa cekam crni petak ili neku bolju akciju

trenutno sam na mi 5, kupljenog u kini prije 3 godine. to je cudo od mobitela

Nema ispod 2000kn?

Pa 64GB verzije su bile za oko 1900 kn prije nekoliko mjeseci kad sam ja ženi kupio.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Pogledaj na njuskalo..ja samza1900 kn kupio9t 6/64 iz tcoma novi zapakirani..necu se bunit

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CyberDemonVZ kaže...

Nema ispod 2000kn?

Pa 64GB verzije su bile za oko 1900 kn prije nekoliko mjeseci kad sam ja ženi kupio.

 

64GB nema trenutno ispod 2400 kn u nasim trgovinama

 

mariolla79 kaže...

Pogledaj na njuskalo..ja samza1900 kn kupio9t 6/64 iz tcoma novi zapakirani..necu se bunit

 

neda mi se bas tako uzimat, no budem vidio

14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mzopg kaže...

 Pa kad svi žurite s tim upgradeovima, bolje pričekati tjedan-dva da se sve stabilizira, izađu zakrpe i onda napraviti upgrade, ovako si pokusni kunić. 

Isto je bilo i sa zadnjim iOS-om, u roku od par dana nekoliko nadogradnji. S prvom verzijom hrpa problema.

 

v13 19.10.
v13.1 24.10.
v13.2 28.10.

 

Tebi bojim se ne gine sad factory reset pa ponovno sve podesiti. aj bar ti neće biti dosadno. 

 Imam stable MIUI Global 11.0.2 Stable 

 

 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
registracija kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Nema ispod 2000kn?

Pa 64GB verzije su bile za oko 1900 kn prije nekoliko mjeseci kad sam ja ženi kupio.

 

64GB nema trenutno ispod 2400 kn u nasim trgovinama

 

mariolla79 kaže...

Pogledaj na njuskalo..ja samza1900 kn kupio9t 6/64 iz tcoma novi zapakirani..necu se bunit

 

neda mi se bas tako uzimat, no budem vidio

 Zasto ne..dobio racun i novi zapakirani mob..na racunu t com ima snumber..otpakirao ga upalio provjerio sn na mobu i kutiji i kupio...isto ko da sam ga u ducanu kupio...cak je covjek samnom u avenue mall u tcom otisao i provjerio da sve stima...i ustedio 500knnaspram najjeftinijeg na nabavi

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

 Zasto ne..dobio racun i novi zapakirani mob..na racunu t com ima snumber..otpakirao ga upalio provjerio sn na mobu i kutiji i kupio...isto ko da sam ga u ducanu kupio...cak je covjek samnom u avenue mall u tcom otisao i provjerio da sve stima...i ustedio 500knnaspram najjeftinijeg na nabavi

 

vjerujem da nije bas lako na tako sta naletit

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
registracija kaže...
mariolla79 kaže...

 Zasto ne..dobio racun i novi zapakirani mob..na racunu t com ima snumber..otpakirao ga upalio provjerio sn na mobu i kutiji i kupio...isto ko da sam ga u ducanu kupio...cak je covjek samnom u avenue mall u tcom otisao i provjerio da sve stima...i ustedio 500knnaspram najjeftinijeg na nabavi

 

vjerujem da nije bas lako na tako sta naletit

 Naprotiv, hrpa ljudi produžuje ugovore i uzmu mob povoljno koji im ne treba i onda stave povoljno cijenu da prodaju što prije. Kupovao sam tako više puta i svaki put uredno račun i sve.

12 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...
registracija kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Nema ispod 2000kn?

Pa 64GB verzije su bile za oko 1900 kn prije nekoliko mjeseci kad sam ja ženi kupio.

 

64GB nema trenutno ispod 2400 kn u nasim trgovinama

 

mariolla79 kaže...

Pogledaj na njuskalo..ja samza1900 kn kupio9t 6/64 iz tcoma novi zapakirani..necu se bunit

 

neda mi se bas tako uzimat, no budem vidio

 Zasto ne..dobio racun i novi zapakirani mob..na racunu t com ima snumber..otpakirao ga upalio provjerio sn na mobu i kutiji i kupio...isto ko da sam ga u ducanu kupio...cak je covjek samnom u avenue mall u tcom otisao i provjerio da sve stima...i ustedio 500knnaspram najjeftinijeg na nabavi

 Nije neka ni ponuda na njuskalu, i tamo triba kopat trazit cekat pa dogovarat kad nades...

 

Ubi bene, ibi patria.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Et_Tu_Brute? kaže...
mariolla79 kaže...
registracija kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Nema ispod 2000kn?

Pa 64GB verzije su bile za oko 1900 kn prije nekoliko mjeseci kad sam ja ženi kupio.

 

64GB nema trenutno ispod 2400 kn u nasim trgovinama

 

mariolla79 kaže...

Pogledaj na njuskalo..ja samza1900 kn kupio9t 6/64 iz tcoma novi zapakirani..necu se bunit

 

neda mi se bas tako uzimat, no budem vidio

 Zasto ne..dobio racun i novi zapakirani mob..na racunu t com ima snumber..otpakirao ga upalio provjerio sn na mobu i kutiji i kupio...isto ko da sam ga u ducanu kupio...cak je covjek samnom u avenue mall u tcom otisao i provjerio da sve stima...i ustedio 500knnaspram najjeftinijeg na nabavi

 Nije neka ni ponuda na njuskalu, i tamo triba kopat trazit cekat pa dogovarat kad nades...

 

 Neznam, u ZG ima hrpa oglasa i ništa se ne čeka.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Kak to da niko ne spominje Note 8 (Pro)?
Isto ima 6/64/128, a i jeftiniji je.

U ovom kuca jači "zmaj" ili?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Armor kaže...
Kak to da niko ne spominje Note 8 (Pro)?
Isto ima 6/64/128, a i jeftiniji je.

U ovom kuca jači "zmaj" ili?

 Mi9t je bolji mob. Note 8 pro ima mediateka i ips ekran...

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Tak znači.

Ovaj 9T mi se jako dopada ("nema" selfie kamere i ima puni ekran), pogotovo jer se možda ukaže prilika da ga dobim za priduženje ugovora...

 

Ima još kaj slično, a da je Motorola ili Nokia, i ovogodišnje?

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ne, jer ne buš od njih ništa dobil za tu lovu. Ja sam uzeo 9T uz produženje ugovora na tele2, na kraju će me ispast 2300 kn ... ali 128 GB model i dobiš Mi Band 3 narukvicu.

13 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
gnomisa kaže...

 Mi9t je bolji mob. Note 8 pro ima mediateka i ips ekran...

 Što ti to znači da ima mediatek i ips ekran ?? Zašto to znači automatski da je bolji, to osobne preference ili su to kao neke činjenice ?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
itomic009 kaže...
gnomisa kaže...

 Mi9t je bolji mob. Note 8 pro ima mediateka i ips ekran...

 Što ti to znači da ima mediatek i ips ekran ?? Zašto to znači automatski da je bolji, to osobne preference ili su to kao neke činjenice ?

 mediatek je uvijek na kraju bio losiji od sd procesora, nadogradnje i custom modifikacije nikakve naspram sd.. a ips vs amoled normalno da je ljepsi amoled gdje je crna bas crna.. kad je takva minimalna razlika u cijeni bilo bi vrlo retardirano uzet note 8 pro

12 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Izgleda da ću sačekat jos tih 10 dana za mob naručit, da vidmo što će 11-og bit popusta.

T

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
itomic009 kaže...
gnomisa kaže...

 Mi9t je bolji mob. Note 8 pro ima mediateka i ips ekran...

 Što ti to znači da ima mediatek i ips ekran ?? Zašto to znači automatski da je bolji, to osobne preference ili su to kao neke činjenice ?

Domac ti je sve napisao. BTW, te činjenice znamo već godinama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 16:56 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel neko uzeo super punjac 27w da nije fejk i odakle? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Et_Tu_Brute? kaže...

Izgleda da ću sačekat jos tih 10 dana za mob naručit, da vidmo što će 11-og bit popusta.

T

 

što je 11.11.?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
matecro007 kaže...

Jel neko uzeo super punjac 27w da nije fejk i odakle? 

 Mislim da su svi na aliju fejk jer original dolazi u kutiji sa wifi punjačem. Jedino Honorbuy a tamo je paket 45 dolara plus poštarina. Ali koliko sam čuo i nije nešto puno brži od 18w punjača.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 17:54 (gnomisa).
10 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja nabavio 25w od samsunga, ludilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

na ekupi 9t po cijeni od 2140 kn, ako kupujes visa premium \ amex karticom. akcija vrijedi od danas i vrijedi za prvih 200 kupaca svih proizvoda koji su na akciji

 

https://www.ekupi.hr/Xiaomi-Mi-9T-6GB64GB-DS-carbon-crni-pametni-telefon-1422597.aspx

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...

Ja nabavio 25w od samsunga, ludilo

 Nabavio za koliko novaca i gdje? Koliko je brži od xiaomijevog 18W punjača?

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 18:56 (gnomisa).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
registracija kaže...
Et_Tu_Brute? kaže...

Izgleda da ću sačekat jos tih 10 dana za mob naručit, da vidmo što će 11-og bit popusta.

T

 

što je 11.11.?

 Nekakav kineski praznik. Jako puno robe je na popustu.

ALI, na žalost, kod mnogih je popust lažan, ko u našim dućanima. Dignu cijene, pa na njih stave popust.

Uglavnom, ako znaš kako su se kretale cijene prošlih mjeseci, onda tražiš popuste.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...
itomic009 kaže...
gnomisa kaže...

 Mi9t je bolji mob. Note 8 pro ima mediateka i ips ekran...

 Što ti to znači da ima mediatek i ips ekran ?? Zašto to znači automatski da je bolji, to osobne preference ili su to kao neke činjenice ?

 mediatek je uvijek na kraju bio losiji od sd procesora, nadogradnje i custom modifikacije nikakve naspram sd.. a ips vs amoled normalno da je ljepsi amoled gdje je crna bas crna.. kad je takva minimalna razlika u cijeni bilo bi vrlo retardirano uzet note 8 pro

Mali broj korisnika se igra sa custom ROM-ovima i sličnim stvarima, tako da ne vidim tu nikakav problem s MTK. Ovaj put je Xiaomi pustio i cijeli kernel kod vani tako da je moguće da ovaj put neće biti ista situacija s obzirom da se Note 8 Pro prodaje jako dobro. Gcam je već raspoloživ za njega.

 

E sad, Mi 9T ima bolji ekran, full screen i premium dizajn/osjećaj. Note 8 Pro ima nešto brži SoC i RAM, uz to ima hibridni SIM slot za micro SD i bolji sustav kamera. Nisam ga još imao u rukama pa ne znam kakva je izrada u odnosu na Mi 9T, ali zelena boja izgleda jako lijepo.

Jedan i drugi uređaj su jako dobri i svaki ima svoje prednosti i mane.

 

Redmi Note 8 Pro je 100$ jeftiniji, što nije malo, preko 30% i bitan faktor kod odabira.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

razlika u cijeni je 200 kn, ne znam gdje gledas kad si vidio 100$.. ja gledam na goldway

ja nikad nisam imao dobra iskustva sa mtk, imali su oni dobar antutu score a u korištenju aplikacije su radile sporije nego sd procesorima koji su cak znali bit slabiji malo, sve je do optimizacije.. cisti primjer redmi note 4 ima verzija sa sd i sa mtk

ako je source kod sad stvarno pusten za ovaj novi chipset i cak gcam koji radi kako treba onda je to velik napredak.. no ja ne bi htio bit pokusni kunic tome zbog 200 kn kad znam da je mi 9t provjereno dobar 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

razlika u cijeni je 200 kn, ne znam gdje gledas kad si vidio 100$.. ja gledam na goldway

ja nikad nisam imao dobra iskustva sa mtk, imali su oni dobar antutu score a u korištenju aplikacije su radile sporije nego sd procesorima koji su cak znali bit slabiji malo, sve je do optimizacije.. cisti primjer redmi note 4 ima verzija sa sd i sa mtk

ako je source kod sad stvarno pusten za ovaj novi chipset i cak gcam koji radi kako treba onda je to velik napredak.. no ja ne bi htio bit pokusni kunic tome zbog 200 kn kad znam da je mi 9t provjereno dobar 

RN8 Pro 230$ (GB) s dostavom

Mi 9T 330$ AliExpress s dostavom

 

Vezano za MTK ima dosta video recenzija na YT gdje je posebno fokus na igrice i ovaj MTK tu rastura, čak ga uspoređuju sa SD845. Znači nije samo nabrijani rezultat na antutu. Mislim da je MTK ovaj put napravio dobar posao.

Mi 9T je trenutno najneisplativija kupovina, s obzirom da je 9T Pro svega 20$ skuplji.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 15:27 (mzopg).
10 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Nikad više mediatek. Toliko im je los GPS da me izludilo par puta.

 Da ne govorim o EISu u kameri. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mzopg kaže...
domac5 kaže...

razlika u cijeni je 200 kn, ne znam gdje gledas kad si vidio 100$.. ja gledam na goldway

ja nikad nisam imao dobra iskustva sa mtk, imali su oni dobar antutu score a u korištenju aplikacije su radile sporije nego sd procesorima koji su cak znali bit slabiji malo, sve je do optimizacije.. cisti primjer redmi note 4 ima verzija sa sd i sa mtk

ako je source kod sad stvarno pusten za ovaj novi chipset i cak gcam koji radi kako treba onda je to velik napredak.. no ja ne bi htio bit pokusni kunic tome zbog 200 kn kad znam da je mi 9t provjereno dobar 

RN8 Pro 230$ (GB) s dostavom

Mi 9T 330$ AliExpress s dostavom

 

Vezano za MTK ima dosta video recenzija na YT gdje je posebno fokus na igrice i ovaj MTK tu rastura, čak ga uspoređuju sa SD845. Znači nije samo nabrijani rezultat na antutu. Mislim da je MTK ovaj put napravio dobar posao.

Mi 9T je trenutno najneisplativija kupovina, s obzirom da je 9T Pro svega 20$ skuplji.

 Ne zanimaju me igrice nego aplikacije, ne znaci meni puno kaj on moze u nekoj zahtjevnoj igrici nego jel se grije, jel trosi bateriju vise od sd chipseta, jel ui trza, jel se aplikacije otvaraju brze il sporije od sd.. btw evo ti s goldwaya na ali expressu razlika u cijeni izmedu note 8 pro i k20.. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice