Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 573.309
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...
16OR kaže...
domac5 kaže...

Sve mi je ovak namjesteno i kod baterije namjesteno da nema ogranicenja i opet ubija poco svako malo

Kad kazes "i opet ubija poco svako malo"

Na sta mislis? I zast mislis da ti poco pravi problem?

 

Sve aplikacije pa tako i poco su mi ugasene u autostartu, a baterija namjestena na stedjnu (preporuceno)

 

Jebe tebe nesto drugo

 najvise mi smeta sto puste npr 11.0.4 rom i onda ga za 3 dana povuku iz nekog razloga a tebi se vec instaliralo i ne znas zbog cega su ga povukli i onda dozivis ovakve gluposti

Ako imalo pratis mi community znas da 11.0.4.0 koji je pusten prije mj dana tocnije 20.1. je bila beta stabilna verzija

 

Prije par dana je izasla stabilna verzija, ako nisi skini i apdejtaj ponovo pa vidi sta se desava

 

O tome sam ti vec i govorio :)

 

Evo link 

MIUI 11 Stable EEA Global MIUI V11.0.4.0.QFJEUXM For Mi 9T Released! https://c.mi.com/thread-2878639-1-0.html?t=1582126897389

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 16:45 (16OR).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Eto to je ta traljavost njihova.. zasto ja to moram sam skidat i flashat, zasto ne dode kao normalni update? sreca pa se znam raspitat po forumu al većina ljudi to ne radi i onda ce srat jebo kineza, sami su si krivi kad dopustaju takvu traljavost, vidit cu sad kad flasham kak ce se ponasat..

I nije im prvi put da su povukli tak update nakon par dana.. 

A nikad nisam prckao po romu, znaci kupio sam u trgovini uredaj sa beta romom, makar mi pise da je stabilna verzija.. znaci lazu, kak mozes napisat 11.0.4 stabilna pod opis roma a nije jebeno stabilna nego je beta.. stvarno me iznenaduju.. 

Msm kupio bih svakak opet xiaomi jer lako si sredim bilo kakav softwer na njemu al ovo je ciganija sta rade

Ne moram imat odma sve điđe na romu al ak pise stabilno onda nek bude stabilno a ne da me izda ujutro punjenje.. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ne kuzim zasto al nigdje nema za kupit Mi 9T Pro 6/128

 

Svi nude 6/64

 

U cem je fora?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

Eto to je ta traljavost njihova.. zasto ja to moram sam skidat i flashat, zasto ne dode kao normalni update? sreca pa se znam raspitat po forumu al većina ljudi to ne radi i onda ce srat jebo kineza, sami su si krivi kad dopustaju takvu traljavost, vidit cu sad kad flasham kak ce se ponasat..

I nije im prvi put da su povukli tak update nakon par dana.. 

A nikad nisam prckao po romu, znaci kupio sam u trgovini uredaj sa beta romom, makar mi pise da je stabilna verzija.. znaci lazu, kak mozes napisat 11.0.4 stabilna pod opis roma a nije jebeno stabilna nego je beta.. stvarno me iznenaduju.. 

Msm kupio bih svakak opet xiaomi jer lako si sredim bilo kakav softwer na njemu al ovo je ciganija sta rade

Ne moram imat odma sve điđe na romu al ak pise stabilno onda nek bude stabilno a ne da me izda ujutro punjenje.. 

To ti je subjektivan dojam jer trenutno koristiš MIUI. Pogledaj druge primjere pa ćeš vidjeti da je manje više ista stvar. Tko je na t-com misli da su sve druge mreže bolje, tko je na tele2 isto tako misli, uvijek ono što koristiš ne valja jer imaš uvid u nedostatke.

 

Ja na iPhoneu imam iste gluposti, izbace verziju iOS.a koja sreže trajanje baterije za 40%, pa onda izlaze zakrpe, pa izbace verziju gdje mi nešto prestane raditi pa se opet krpa... Probao sam hrpu custom ROM-ova i MIUI mi je još i najbolji, na drugom mjestu bi bio LineageOS, a na trećem vjerojatno Pixel Experience.

 

Evo ti za primjer i Microsoft, sad su opet izbacili nadogradnju koja je uzorokovala hrpu problema određenim korisnicima i mnogima su počele nestajati datoteke sa računala. U biti su krpali jedan propust pa su napravili drugi još veći i sad se opet to panično krpa. I to jedan softwareski div i nije Kinez. 

 

Na kraju se to sve svodi samo na to tko bolje skriva propuste i brže ih krpa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2020 20:48 (mzopg).
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo skinuo sam preko updater aplikacije, tj samo stisnuo preuzimanje zadnjeg paketa azuriranja iako mi je pri provjeri izbacio da nema novije verzije i skinuo je taj isti 11.0.4 i sad mi radi fluidnije a cak je i weather m8 proradila.. sad pratim kak se poco launcher bude ponasao tj jel ga sistem bude ubijao makar sam namjestio da nema ogranicenja pri potrosnji baterije

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Igormaric kaže...

Xiaomi EU rom za Pro model imas u 11.0.5.0 verziji, ja je koristim i ne vidim neke ocite probleme.

 Bas sam sinoc skinia 11.0.5.0 i planiram ga danas stavit. Jel na njemu miui dialer/kontakti/poruke ili google-ovi? 

9 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
2happy2beu kaže...
Igormaric kaže...

Xiaomi EU rom za Pro model imas u 11.0.5.0 verziji, ja je koristim i ne vidim neke ocite probleme.

 Bas sam sinoc skinia 11.0.5.0 i planiram ga danas stavit. Jel na njemu miui dialer/kontakti/poruke ili google-ovi? 

 Na EU romu su xiaomi dialer/poruke i slicno.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
evang kaže...
Malo kasnim ali ovo ti je riješenje koristio Amazfit ili MiFit aplikaciju,isti su koraci:

 

 Kaže frendica kako joj sad sve radi, hvala ti 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...

Ne kuzim zasto al nigdje nema za kupit Mi 9T Pro 6/128

 

Svi nude 6/64

 

U cem je fora?

 Pa vjerovatno u tome jer 128GB model se bolje prodaje...

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Carina007 kaže...

Ne kuzim zasto al nigdje nema za kupit Mi 9T Pro 6/128

 

Svi nude 6/64

 

U cem je fora?

 gdje si to gledao ? Čisto iz znatiželje ?

 

Ja nebi kupio manje od 128 upravo zato jer nema microsd karticu a iz iskustva znam da to skoro brzo popunim. sad večinu toga ide u oblak pa ne brinem toliko ali svejedno ne idem ispod 128.

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
T700 kaže...

 gdje si to gledao ? Čisto iz znatiželje ?

 

Ja nebi kupio manje od 128 upravo zato jer nema microsd karticu a iz iskustva znam da to skoro brzo popunim. sad večinu toga ide u oblak pa ne brinem toliko ali svejedno ne idem ispod 128.

 

 

 

Za slučaj da nekoga interesira, s ovim kabelom se može spojiti čak i vanjski disk pa se onda podaci mogu prebacivati direktno s mobitela na disk. Ja sam si ga uzeo da mogu spajati usb stickove te tipkovnicu i miša pa sam odmah probao spojiti i disk. :) Podržava i usb hub, tako da istovremeno može biti ukopčano više toga.

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Obavijesti koje dobijem s ekranu predugo ostaju, prije su se micale za par sekundi, sad traju po cca 15 sekundi. Može li se to negdje podesiti?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

Evo skinuo sam preko updater aplikacije, tj samo stisnuo preuzimanje zadnjeg paketa azuriranja iako mi je pri provjeri izbacio da nema novije verzije i skinuo je taj isti 11.0.4 i sad mi radi fluidnije a cak je i weather m8 proradila.. sad pratim kak se poco launcher bude ponasao tj jel ga sistem bude ubijao makar sam namjestio da nema ogranicenja pri potrosnji baterije

 Jel sve radi kak treba?

 

Bome ja sam se vratio korak nazad i ponovo stavio beta stabilnu 11.0.4.0 od prije mj dana, a stabilna koja je pustena nedavno mi je cucala bateriju, tokom noci spadne cca 10%, wifi ugasen, mob podaci ugaseni, mob uredno ode u deep sleep, al izgubi 10% u cca 8h, sad ponovo na beta stabilnoj sve sljaka, nocas u toku noci ravno 0%, otisao na spavanje bilo 51% ujutro me i docekalo 51%

 

Ovako ce i ostat ako ne puste ponovo il 11.0.4.0 il noviju

 

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
tomislav10 kaže...
Obavijesti koje dobijem s ekranu predugo ostaju, prije su se micale za par sekundi, sad traju po cca 15 sekundi. Može li se to negdje podesiti?

 Citam vec 5x i ne kuzim o cem pricas?

13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
domac5 kaže...

Evo skinuo sam preko updater aplikacije, tj samo stisnuo preuzimanje zadnjeg paketa azuriranja iako mi je pri provjeri izbacio da nema novije verzije i skinuo je taj isti 11.0.4 i sad mi radi fluidnije a cak je i weather m8 proradila.. sad pratim kak se poco launcher bude ponasao tj jel ga sistem bude ubijao makar sam namjestio da nema ogranicenja pri potrosnji baterije

 Jel sve radi kak treba?

 

Bome ja sam se vratio korak nazad i ponovo stavio beta stabilnu 11.0.4.0 od prije mj dana, a stabilna koja je pustena nedavno mi je cucala bateriju, tokom noci spadne cca 10%, wifi ugasen, mob podaci ugaseni, mob uredno ode u deep sleep, al izgubi 10% u cca 8h, sad ponovo na beta stabilnoj sve sljaka, nocas u toku noci ravno 0%, otisao na spavanje bilo 51% ujutro me i docekalo 51%

 

Ovako ce i ostat ako ne puste ponovo il 11.0.4.0 il noviju

 

 Zasad se jos nije ponovio problem s punjenjem al premalo je vremena proslo.. 3 tjedna cca je zadnji put bio razmak izmedu tog sranja s punjenjem

Weather m8 je proradio samo na kratko cim sam flashao rom a onda se opet vratilo na staro, nije do aplikacije jer na drugim uredajima radi dobro.. 

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Mackey kaže...
T700 kaže...

 gdje si to gledao ? Čisto iz znatiželje ?

 

Ja nebi kupio manje od 128 upravo zato jer nema microsd karticu a iz iskustva znam da to skoro brzo popunim. sad večinu toga ide u oblak pa ne brinem toliko ali svejedno ne idem ispod 128.

 

 

 

Za slučaj da nekoga interesira, s ovim kabelom se može spojiti čak i vanjski disk pa se onda podaci mogu prebacivati direktno s mobitela na disk. Ja sam si ga uzeo da mogu spajati usb stickove te tipkovnicu i miša pa sam odmah probao spojiti i disk. :) Podržava i usb hub, tako da istovremeno može biti ukopčano više toga.

 

 

 To se zove OTG kabel, super stvar, čak imate i sa više usb utičnice (ugrađeni usb hub)   . ali je jefitnije kupovati preko ebay/aliexpres od tamo naručujem dost toga. pa bi koštalo oko 20 kuna isti taj kabel.

Jeidno treba dugo čekati a sad je pošta malo usporila tj primjetio sam.

 

 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Sorry da pojasnim, to su one obavijesti koje se na kratko prikažu i nestanu same od sebe s displaya. Npr. "očistili ste 345MB smeća". Takve i slične poruke tj. obavijesti trajale su par sekundi a sada ostanu na ekranu 15 sekundi, možda i više i nikako ih maknuti, što me nervira.
P.s. sad sam izmjerio: obavijest ostane 35 sekundi na displayu !!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 20:00 (tomislav10).
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Stigao danas update package
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Evo o čemu pričam
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja sam na Mi9T pro stavia eu 11.0.5 i radi savršeno. Burial Gcam daje nevjerojatne fotografije, ne znam jel do verzije gcama al puno bolje i ostrije fotografije od Mi9t

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Evo dva zadnja pražnjenja baterije...

Autostart ugašen.. svjetlo automatski..

Ne igram igrice.. ponešto navigacije.. jedan jedini wather widget.

 

Koma..Skidam sad sve potrebno.. i Custom ROM gore..

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Stavi xiaomi.eu om, toplo preporučam
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ja kad sam imao mi9t dobivao izmedju 8-10 sot..evo ista stvar sad i s mi 9...imam 51% i preko 4 h sot s time da je batka 3300..jesam vise na wi fi ali na mix usageu dobim oko 6.5 h  sota

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 19:28 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

 Brightness na 2% ili ?

11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Kod mene? Ne..manual ali preko polovice..jedno 60-65 bih rekao

Ali nisam jos instalirao 2 igre koje igram..to je vecinom doma preko wifi..ali opet dobivam dobar sot i zadovoljniji nego s s10 kaj sam imao

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 20:10 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
mariolla79 kaže...

Kod mene? Ne..manual ali preko polovice..jedno 60-65 bih rekao

Ali nisam jos instalirao 2 igre koje igram..to je vecinom doma preko wifi..ali opet dobivam dobar sot i zadovoljniji nego s s10 kaj sam imao

 Neznam kak je sa novim samsungom ali do serije 10 su im batke trajale toliko da se nakon trčanja doma vratiš napunit mob...koma...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 23:02 (gnomisa).
11 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Batka na s10 je svaki dan bila na punjacu..exynos na ove 2 igre kaj igram je cuclao...mi 9t. Bez problema skoro 2 dana..sad cemo vidjet kak ce snap u mi9 radit..tj cuclat batku jer u 9t je bio 730 ovdje je 855..ali mislim da ce duze od sammya izdrzay

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Jel ovo zadnja EU verzija koja je dosla preko ota?
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
jocommb kaže...
Jel ovo zadnja EU verzija koja je dosla preko ota?

 Na Mi9 imam 11.0.4......

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 23:02 (gnomisa).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
jocommb kaže...
Jel ovo zadnja EU verzija koja je dosla preko ota?

 Kod mene, na istom mobu - 9T pro, je isto ta verzija (11.0.3) kao zadnja sluzbena.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice