Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

poruka: 2.376
|
čitano: 572.391
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jel itko probao extended rom? Probao bih malo aosp based romove da vidim kolko zapravo fluidno moze radit

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Koji gcam koristite? Imam neki instaliran i ne zeli spremiti sliku, uslika ali se slika ne spremi

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

Koji gcam koristite? Imam neki instaliran i ne zeli spremiti sliku, uslika ali se slika ne spremi

koji neki?

 

stavi drugi neki onda, vidi jel ti upaljeno u postavkama google fotografije, znalo mi je isto na nekom tako zajebavat

 

sad bez zajebancije, koristio sam parrot, a sad burial 7.2 (za novije nemam vise zelje isprobavanja, jer tako mozes skoro svaki dan, nema smisla), urnyx-ovi su mi znali zajebavat, nesto kao kod tebe, kresa, ne radi sve, da li video, neka kamera nezz, pa sam i odustao od njegovih

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

Koji gcam koristite? Imam neki instaliran i ne zeli spremiti sliku, uslika ali se slika ne spremi

 kod nekih moraš napraviti ručno foldere za postavke i slike, provjeri da nije to u pitanju.

15 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Dogodilo mi se nekoliko puta da su me ljudi zvali a javljalo im je da sam nedostupan odnosno meni nije zvonio mobitel niti imam propuštene pozive.

Jel ima neki trik ili aplikacija da mi periodički provjerava da li mi je mob "vidljiv" na mobilnoj mreži?

Želim i trebam biti dostupan i takvi bugovi mi nisu nimalo ugodni.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Dogodilo mi se nekoliko puta da su me ljudi zvali a javljalo im je da sam nedostupan odnosno meni nije zvonio mobitel niti imam propuštene pozive.

Jel ima neki trik ili aplikacija da mi periodički provjerava da li mi je mob "vidljiv" na mobilnoj mreži?

Želim i trebam biti dostupan i takvi bugovi mi nisu nimalo ugodni.

 Po mom iskustvu nema to veze s mobitelom.

Ili je do signala ili do sim kartice, probaj promjenit sim karticu. Za svaki slucaj aktiviraj i "tko me zvao" opciju kod operatera da dobiješ sms o propuštenom pozivu.

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Dogodilo mi se nekoliko puta da su me ljudi zvali a javljalo im je da sam nedostupan odnosno meni nije zvonio mobitel niti imam propuštene pozive.

Jel ima neki trik ili aplikacija da mi periodički provjerava da li mi je mob "vidljiv" na mobilnoj mreži?

Želim i trebam biti dostupan i takvi bugovi mi nisu nimalo ugodni.

2g, 3g il 4g il na svima

 

glasam za 4g

8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Na 4G sam cijelo vrijeme. VOLTE uključen.

13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

nisi prvi, vec sam vidio da su i drugi imali problema

nit koristim 4g, ni sam volte mi nije ukljucen u postavkama

ne vidim neke benefite u tome, osim cuclanja baterije

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
thebatman kaže...
myroman kaže...

Dogodilo mi se nekoliko puta da su me ljudi zvali a javljalo im je da sam nedostupan odnosno meni nije zvonio mobitel niti imam propuštene pozive.

Jel ima neki trik ili aplikacija da mi periodički provjerava da li mi je mob "vidljiv" na mobilnoj mreži?

Želim i trebam biti dostupan i takvi bugovi mi nisu nimalo ugodni.

 Po mom iskustvu nema to veze s mobitelom.

Ili je do signala ili do sim kartice, probaj promjenit sim karticu. Za svaki slucaj aktiviraj i "tko me zvao" opciju kod operatera da dobiješ sms o propuštenom pozivu.

 I meni se to događa. Ali počelo je tek od updatea za MIUI 12. 

 

Primjetio sam par puta od nadogradnje da ne mogu nikog zvati, napise poruku da mreza nije dostupna. Ovo se dogodilo par puta i više nije. 

 

ALI

 

Često mi se dešašva da mi internet ne radi kako treba, skidanje ili upload stane pa onda to rješavam tako da idem na Aero mod pa isključim i opet se vrača nazad internet. 

 

 

14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Dogodilo mi se nekoliko puta da su me ljudi zvali a javljalo im je da sam nedostupan odnosno meni nije zvonio mobitel niti imam propuštene pozive.

Jel ima neki trik ili aplikacija da mi periodički provjerava da li mi je mob "vidljiv" na mobilnoj mreži?

Želim i trebam biti dostupan i takvi bugovi mi nisu nimalo ugodni.

 Meni na tele2 zna tu i tam potpuno nestat mreže al se vrati za 20 sec

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Na 4G sam cijelo vrijeme. VOLTE uključen.

 Od dosta ljudi sam cuo da ih ta opcija ponekad izbacuje iz mreze; osobno ju nikad ne koristim. Koristim VoWiFi i s tim nemam nikad problema s gubitkom mreze.

8 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Ok, volte sam iskljucio u postavkama.

Kako ukljuciti vowifi?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 22:55 (myroman).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
myroman kaže...

Ok, volte sam iskljucio u postavkama.

Kako ukljuciti vowifi?

 

 Ako nemas tu opciju u istom meniu sa VoLTE probaj ju ukljucit s kodovima (koji rade na mom mobu):

 

VoLTE *#*#86583#*#*
VoWIFI *#*#869434#*#*

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2020 12:29 (Prezime).
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Gdje bi to bilo u meniju

Volte 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

U postavkama sim kartice, al moras ukljucit gore spomenutim kodovima

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Dosta lose trajanje baterije s obzirom na 20 min sot-a kroz cijeli dan na poslu, ostavio sam internet upaljen samo i on skuri pola baterije, a na wifiju doma ako bi 10% potrosio u istim uvjetima 

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2020 15:17 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
domac5 kaže...

Dosta lose trajanje baterije s obzirom na 20 min sot-a kroz cijeli dan na poslu, ostavio sam internet upaljen samo i on skuri pola baterije, a na wifiju doma ako bi 10% potrosio u istim uvjetima 

 I ono najbitnije nisi naveo, 2/3/4g?

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.9.2020 16:22 (16OR).
16 godina
online
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Hmm, ja sam juče potrošio uporediv deo baterije za uporedivo vreme na mobilnim podacima, no net nam je u kancelariji bio u banani pa sam koristio 9T kao hotspot, tako da se prenos podataka i koristio bukvalno ceo radni dan. Inače, dok sam prosto negde u pokretu gde nemam WiFi, ne prazni se ni izbliza tako brzo.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
16OR kaže...
domac5 kaže...

Dosta lose trajanje baterije s obzirom na 20 min sot-a kroz cijeli dan na poslu, ostavio sam internet upaljen samo i on skuri pola baterije, a na wifiju doma ako bi 10% potrosio u istim uvjetima 

 I ono najbitnije nisi naveo, 2/3/4g?

 Msm da je 4g, drzim na automatski.. Da sad stavim neki aosp rom dam se kladit da u istim uvjetima nebi 25% potrosio.. Al neda mi se jebavat s tim, samo je retardirano kak je neoptimiziran 

11 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
...
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.9.2020 21:08 (Pacoo).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Pacoo kaže...
Da li netko ima original masku iz kutije da ju ne koristi i zeli prodat??

 Poklonim ti je ja samo plati postarinu

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
offline
Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T

Jedna fotkica s astro modom

 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
maxy0 kaže...

Jedna fotkica s astro modom

 

 Kako se dođe do Astro moda?

Jel moguće na Mi 10?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
CyberDemonVZ kaže...
maxy0 kaže...

Jedna fotkica s astro modom

 

 Kako se dođe do Astro moda?

Jel moguće na Mi 10?

 Gcam instaliraj i moci ces, stavis na astro mode on i postavis mobitel na neki tripod ili bilo sto, bitno je da se nimalo ne mice mobitel

http://trakt.tv/user/MjezZza
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Ljudi, zna li netko kako ugasiti obavijesti svaki put kad nestane signala mreže? Radim na vlaku i čim nema signala u predjelu šume mob pišti kao lud😭😭
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Gricko9 kaže...
Ljudi, zna li netko kako ugasiti obavijesti svaki put kad nestane signala mreže? Radim na vlaku i čim nema signala u predjelu šume mob pišti kao lud😭😭

 LOL nisam ni znao da to postoji!

Idem pogledati. ak saznam, javim.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Nadam se da postoji😂😂,jer je obavijest ista melodija kao kad dođe poruka na viber pa me stalno buni jer mislim da mi netko šalje poruke a u stvari samo nestane signala
12 godina
offline
Re: Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T
Gricko9 kaže...
Nadam se da postoji😂😂,jer je obavijest ista melodija kao kad dođe poruka na viber pa me stalno buni jer mislim da mi netko šalje poruke a u stvari samo nestane signala

 Ima nešto, al je razgovor star 6 godina! I ne odnosi se na Xiaomi.

Možda pomogne:

https://forums.oneplus.com/threads/remove-sound-notification-when-signal-is-lost.93050/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice