Xiaomi Poco X3 Pro

poruka: 143
|
čitano: 77.824
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Nisu to namjerno napravili nego štede na kontroli kvalitete koja je gotovo nepostojeća.

15 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Ako se mobitel uzme u mi.shopu, i ima ovaj problem, dali isto moram čekati 2 tjedna servisa?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
fanaticni gejmer kaže...

Je li mozda izasao update, koji bi rjesio ghost touch?

Mobitel je vec 2 tjedna u servisu i jos ceka na servis.

Nista prije sljedeceg tjedna, pa dok to rjese, ako i rjese, pa dok posalju nazad proci ce 2 tjedna.

Pozalio sam sto sam posla u sevis, rado bi sad koristio x3 pro i sa kasperom.

 Daj javi, dok ti dođe sa servisa, sto su napravili po tom pitanju .. Bas me zanima cjelokupno kolko vremenski ce trajat, i, dal ce uopce rješit problem ..

 

Ja bum svog odmah nakon tog odnio na servis. Isto sranje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.10.2021 9:12 (Overflow1984).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Overflow1984 kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Je li mozda izasao update, koji bi rjesio ghost touch?

Mobitel je vec 2 tjedna u servisu i jos ceka na servis.

Nista prije sljedeceg tjedna, pa dok to rjese, ako i rjese, pa dok posalju nazad proci ce 2 tjedna.

Pozalio sam sto sam posla u sevis, rado bi sad koristio x3 pro i sa kasperom.

 Daj javi, dok ti dođe sa servisa, sto su napravili po tom pitanju .. Bas me zanima cjelokupno kolko vremenski ce trajat, i, dal ce uopce rješit problem ..

 

Ja bum svog odmah nakon tog odnio na servis. Isto sranje.

 Objasnjenje problema. Cekao sam znaci 2 i pol tjedna da poprave, jos dok se vrati najvjerojatnije ces cekat 3 tjedna.

3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
fanaticni gejmer kaže...
Overflow1984 kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Je li mozda izasao update, koji bi rjesio ghost touch?

Mobitel je vec 2 tjedna u servisu i jos ceka na servis.

Nista prije sljedeceg tjedna, pa dok to rjese, ako i rjese, pa dok posalju nazad proci ce 2 tjedna.

Pozalio sam sto sam posla u sevis, rado bi sad koristio x3 pro i sa kasperom.

 Daj javi, dok ti dođe sa servisa, sto su napravili po tom pitanju .. Bas me zanima cjelokupno kolko vremenski ce trajat, i, dal ce uopce rješit problem ..

 

Ja bum svog odmah nakon tog odnio na servis. Isto sranje.

 Objasnjenje problema. Cekao sam znaci 2 i pol tjedna da poprave, jos dok se vrati najvjerojatnije ces cekat 3 tjedna.

 Kolko vidim, imaš istrošeno kuciste heheheh..


Moje kuciste je ko novo, doslovce :)) .. Daj svejedno javi kad doci ce ti mobitel na kucnu adresu :) da vidimo dal su brži po tom pitanju .. I da, nadam se kaj je problem stvarno rjesen ..

 

Jel se uopce placa sto dostava natrag? Poštom? Ja cu osobno odnesti na servis, u nadi, da ce brze ici sve skupa .. Samo je upitno kad tocno posto nisam iz Zagreba, a ne znam dal ima igdje drugdje sluzbeni servis (isto jedan od apsurda)

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Danas stiglo. Nakon tocno 3 tjedna iz agram servisa. Nisam nista platio.

Za sada nemam problema sa ghost touchom.

Malo mi je cudno to sto su napravili, nisam ovo ocekivao, mobitel sada izgleda kao da je dosao sa bojista. Stavili su mi zastitnu foliju na ekran, no koliko vidim ima mjehurica.

Javim bude li kakvih problema, no onda necu nista slat u servis vec cu trazit novi mobitel. Ako ne budu dali onda raskid.

 

*Sorry na losim slikama, slikano sa starog mobitela.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 17:35 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Ovde se malo bolje vide mjehurici. Neznam bi li maka foliju sa ekrana? Jel ta folija njihov fix??

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
fanaticni gejmer kaže...

Ovde se malo bolje vide mjehurici. Neznam bi li maka foliju sa ekrana? Jel ta folija njihov fix??

 Ja bi rekao da je ta folija neka njihova fora zaštite ekrana, kao mi smo popravili evo vam novo je. Ili je tvornički na ekranu ako su ga mijenjali. Ali meni se čini po onome kaj ti piše da nisu cijeli ekran mijenjali nego samo neki dio oko ekrana tj zvučnika. 99% posto sam siguran da smiješ skinut tu foliju i stavit svoje neko staklo ili foliju zaljepit kak spada, ne kužim da u servisu ne znaju zaljepiti to.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Ja sam skinio tvornicku foliju jer mi je draze radit bez nje. 

Ova sto su stavili, ima mjehurice jos je hrapava i izgleda mi sve to kao da je stiglo sa baustele.

Nadam se onda da je mogu skinit bez nekog straha?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Jesu li ti nešto govorili za tu foliju? Ako nisu, skidaj i vidi imaš li problema s ghost touch. Ako imaš, znači da je ta folija ustvari njihov popravak, a ne zamjena ekrana i što ja znam čega sve ne.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 19:25 (Marko :D).
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Skinia sam je, bila je toliko isfrizana da sam mislio da je ekran ostecen. Ako je do nje, kupit cu sam novu i stavit je bolje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 20:35 (fanaticni gejmer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
fanaticni gejmer kaže...

Skinia sam je, bila je toliko isfrizana da sam mislio da je ekran ostecen. Ako je do nje, kupit cu sam novu i stavit je bolje.

 Javi dojmove nakon par dana ..

 

Iskreno me strah mobitel poslati na servis, da ne dođe u još gorem stanju natrag.

13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Ono pošalješ mobitel na servis i dobiš nazad neki treći oštećeni. 😁

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Nakon 3 dana intezivnog koristenja, mobitel radi bez greske.

Ghost touch je rjesen. Ako ces slat na servis, moras ocekivat 2-3 tjedna bez njega. Meni je zbog popravka malo izmjenjen izgled, nesto su stavili oko rubova. 

Znaci mobitel ne mogu, premda je bio bez ogrebotine, prodat pod "nov"..

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Super je da nemaš taj ghost touch više, ali to s folijom kilavo zaljepljenom i to kaj kažeš da malo izgleda drugačije oko ruba stvarno nije u redu od servisa. Al kaj možeš da se ideš žalit ostaneš bez moba na ko zna koliko i opet dobiješ isto ili još gore :/  .Ali dobro glavno da mob sad radi ok. Nadam seda ne budeš više problema imao.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
fanaticni gejmer kaže...

Nakon 3 dana intezivnog koristenja, mobitel radi bez greske.

Ghost touch je rjesen. Ako ces slat na servis, moras ocekivat 2-3 tjedna bez njega. Meni je zbog popravka malo izmjenjen izgled, nesto su stavili oko rubova. 

Znaci mobitel ne mogu, premda je bio bez ogrebotine, prodat pod "nov"..

Daj bolje slikaj da vidimo točno što su to stavili oko rubova...

 

Misliš na ovo tu?

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 9:28 (Marko :D).
10 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

U postu pogledaj drugu sliku, jasno se vidi da su stavili nekakav smeđi okvir oko rubova.

Neznam bas sto je to, pretpostavljam da to ucvrscuje nesto?

To sto si pokazao, je folija koju sam skinio jer su mi dali istrosenu foliju punu frizeva i koja je hrapava.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.10.2021 10:02 (fanaticni gejmer).
3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
fanaticni gejmer kaže...

U postu pogledaj drugu sliku, jasno se vidi da su stavili nekakav smeđi okvir oko rubova.

Neznam bas sto je to, pretpostavljam da to ucvrscuje nesto?

To sto si pokazao, je folija koju sam skinio jer su mi dali istrosenu foliju punu frizeva i koja je hrapava.

 Dok odnesem mobitel zahtjevat cu da mi ga vrate tocno u takvom stanju kakvom sam ga odnio .. Bez ikakvih rubova sa strane ..

 

Danas mi opet mobitel "poludio" sam od sebe s tim ghost touchom .. Sve mi se pocelo par sekundi samo od sebe palit .. Nije mi jasno kako mogu na tržište stavljati mobitele s toliko bugova.

 

PS: na tvojim slikama, gejmeru, slabo se vidi kaj je tocno po rubovima, unatoc tome kaj si napomenuo da je to na drugoj slici :)

13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Baš sam to htio napisati. Gledam drugu sliku, ali jednostavno ne vidim što je to na rubovima. 

11 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Danas mi je došao Poco, naručen sa Abrakadabre...
Zanima me jel kutija od vašeg poca došla vakumirana u onu plastičnu foliju ili ovako kao i meni sa naljepnicom sa strane?


 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

...

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2021 14:00 (veliki pero).
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Stigao novi update..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro

Što je novo? Meni još ništa nije stiglo

dododomba
10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Upejt na 12.5.3. nije donio nista novo, imam osjecaj da je sada mobitel sporiji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
fanaticni gejmer kaže...

Upejt na 12.5.3. nije donio nista novo, imam osjecaj da je sada mobitel sporiji.

 Gejmeru, kako ti sad, nakon onog servisa i nakon nekog vremena radi mobitel dalje?

 

Nema više grešaka i onog ghost toucha? Ima kaj novog? ;)

13 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
Overflow1984 kaže...
fanaticni gejmer kaže...

Upejt na 12.5.3. nije donio nista novo, imam osjecaj da je sada mobitel sporiji.

 Gejmeru, kako ti sad, nakon onog servisa i nakon nekog vremena radi mobitel dalje?

 

Nema više grešaka i onog ghost toucha? Ima kaj novog? ;)

Eh da, i mene zanima. 😁

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Nema nikakvih problema. Dobro su sve napravili.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Zna mozda tko kako je moguce blokirat dolazne pozive iz drugih drzava? Npr, ako pozelim blokirat sve pozive iz Norveske (ovo samo primjera radi drzava, ne bi blokirao nikog odonud, vec vise pitam, dal je moguce to izvesti)

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Poco X3 Pro

Jesu uspjeli eliminirati taj ghost touch sa updateom? Gledam taj mobitel pa da se ne zeznem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Xiaomi Poco X3 Pro
TomekK kaže...

Jesu uspjeli eliminirati taj ghost touch sa updateom? Gledam taj mobitel pa da se ne zeznem?

 Ja i dalje imam taj ghost touch, al nikako da posaljem taj uređaj u ZG - glupo mi sto sluzbeni servis jedino u Zagrebu je.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice