Xiaomi Poco X3 NFC

poruka: 651
|
čitano: 223.743
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Dosla mi jutros obavijest za update i rekla sam budem kasnije kad dodjem doma i poslije mi nestala obavijest i ne nudi mi vise opciju za update kad idem u postavke :ne zna:

 

Budem skinula na kraju, ne mogu docekat.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Ima dosta bugova naprijer nisu popravili animacije izlaženja i ulaženja u aplikacije dosta trzaju i trza dosta pei skrolanju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 23:58 (Danci taskmaster).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Update ti je nestao jer su ga developeri povukli zato što ima dosta bugova u updateu.

10 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Mene zanima zasto su uopce stavili google discover na lijevu stranu. To toliko trza da sam ga morao iskljucit. 

Inace sam zadovoljan poco launcherom, jedino me ovo smeta. Dok ista stvar na nova launcheru ne trza..

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Primjetih sam jednu stvar koja ima i na Redmi Note 10 Pro, ali ne i na skupljim modelima. Riječ je o tom adaptivnom refresh rateu koji "ne radi" kako bi trebao.

 

U postavkma aza razvojne programere upalim opciju "show refresh rate counter" i onda se u gornjem lijevom kutu pojavi vrijednost refresh ratea. Kada je ekran statičan, taj bi broj trebao pasti na 60 hz, ali meni ostaje na 120 hz (osim u pojedinim aplikacijama gdje se sili 60 hz). Zbog toga, ekran ostaje u mirovinju konstatntno 120 hz čime se više troši baterija.

 

Imate i vi problem s time?

 

 

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.8.2021 10:39 (Brki1994).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Nemam, na mom A52 sve radi bez problema.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Pozdrav svima... novi poco x3 nfc kupljenom prije par dana u trgovini...
Nakon što je stavljen u pogon, počeo se resetirati i gasiti sam od sebe bez nekog pravila.. nekad se u sat vremena ugasi ili resetira nekoliko puta, a zna proći i par sati da se ne ugasi nijednom..
U čemu bi mogao biti problem i ima li načina da se to riješi?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ima, nosi na garanciju u roku odmah
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ovo s resetiranjem je vrlo, vrlo interesantno jer se isto prije cca 5 dana počelo događati i meni.

Na CUSTOM ROM-u.

Prestalo tek kad sam flashao zadnji MIUI recovery image i ponovno custom ROM (i Magisk).

Vrlo zanimljivo.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ma tako će i biti...
Malo je problem što je mob kupljen na putu, pa moram putovati do trgovine, ali šta je tu je...
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Pozdrav to je softverski problem ažuriraj ga na posljednju veziju MIUI-a i problem će biti riješen😀😉 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Ali je na zadnjoj verziji..
No, upravo sam na putu za zamjenu.. 😁
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

U Chromu ne otvara pdf, tocnije kako mu se digne, nekad da, nekad ne? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Evo ako nekog zanima (ili ne), riješen je drugi (isti) mob pod garancijom i s ovim nema nikakvih problema i radi odlično...
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Kako oziviti VRIJEME tj. weather location, nema sanse da hoce automatski da skonta ista... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC

Uključi gps, otvori karte da ti nade lokaciju pa zatim probaj oživiti vrijeme.

Ja sam ponekad znao imati taj problem i na taj način sam ga rješavao 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Poco X3 NFC
Nocio kaže...

Uključi gps, otvori karte da ti nade lokaciju pa zatim probaj oživiti vrijeme.

Ja sam ponekad znao imati taj problem i na taj način sam ga rješavao 

 Stavio drugi jezik i regiju, proradilo. 

9 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jel postoji ikakav način snimanja poziva? Koristio sam plaćenu verziju Boldbeast call recorder-a, ali ne radi već duže vrijeme..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

xiaomi.eu ROM ima kinesku veziju aplikaciju Phone i potrebno je opciju uključiti u postavkama i možeš snimati pozive

globalna verzija ROM-a dolazi sa googlovim aplikacijama u kojim nije to dozvoljeno

MIUI HR TRANSLATOR
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Na svom Poco x3 nfc, imam problem sa pozivima, nije do simice promjenjena je, da li ima mozda veze sa nadogradnjama ili je vrijeme za servis, neznam dal ima garanciju jos.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi Poco X3 NFC

Jel moguće da se ne može odabrati default app za otvaranje pdf-a?? Svaki put iznova pita

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.12.2023 23:00 (Avensac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice